Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

all za 600 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale okazja, faktycznie się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, all w 3* nie jest taki jak w 4* ale to zawsze all, piwko i podstawowe drinki sa. Zreszta co chciec za takie pieniadze? Zreszta skoro Blue Star jest za 790 zł to tez nie jest majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa --->Dziękuję za życzenia ;) chociaż wiem że nie dla mnie 😭 Kwiatuszek --->po tych dzisiejszych życzeniach nie ma prawa Ci się trafić żaden \"marny kandydat\",jesteś młoda czerp z życia jak najwięcej ,baw się ,podróżuj a przyjdzie czas na inne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Dolar dzisiaj u nas 3.29 zł i 3.25 zł i mąz chciał kupić większą ilość ale w żadnym kantorze nie chcą sprzedać tylko 1000dolców.Zadzwonił do znajomej która pracuje w kantorze i powiedziała że oni nie wiedzą co mają zrobić ponieważ kupili drogo a teraz muszą obniżyć cenę.Jutro może być znowu inny kurs i nikt nie wie co będzie się działo .W Poznaniu dzisiaj był najniższy kurs 3.22zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo haloo:) Kwiatuszku🌻 nasz kochany😘 ja Ci życzę przede wszystkim spełniania marzeń,wiecznych podróży a tak naj naj to poukładania sobie tego prywatnego życia z Askim:):):):) yüz yaşında !!!😘 Pariss piękne te pierścionki,a ta obrączka cudeńko:) też już miałam pytać skąd masz te ceny,bo ja przeglądam i przeglądam,ale w sumie nie dziwie się,że na wrzesień jeszcze nic takiego nie ma..ale jakby CI gdzieś wpadło coś fajnego na II połowe września to nie pogniewam się za linka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do waluty to teraz sprawdziłam i u mnie 3,23$ a euro 4,44 3mamy kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak oglądam te lasty to chyba całe szczęście,że termin ważności moje paszportu mija we wrześniu, bo jeszcze trochę bym się naoglądała i byłabym zdolna pojechać razem z Bobo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ------------>mam nadzieje że kandydat bedzie udany a jak nie ten to bedzie zmiana ale na lepsze Frogi-------------> dziekuje za zyczonka buziaki A ty wkoncu kiedy jedziesz. Wyrabiasz nowy paszport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku właśnie cały problem w tym,że nie mam z moja grupą jeszcze nic,wcześnie nic nie łapaliśmy z różnych względów,a teraz to już sie nie opłacało ,ale mam wielka nadzieje,że w czerwcu dostaniemy coś a możemy jechać w drugiej poł.września...a co do paszportu to właśnie muszę iśc:O jak sobie pomyśle o tym zdjęciu to bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety moge jechac tylko i wyłacznie w lipcu albo sierpniu poniewaz koleg z którym jedze ma wolne w tych miesiacach a potem nie moze brac wolne. Dlatego jedziemy w lipcu do Turcji a w sieprniu do Hurgady. Mam 1,5 tygodnia na prace i przepierke a on jeszcze miedzy czasie pomidzy leci na tydzien na Krete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie pochwale i dzis kupiłam sobie kostium i bede miała juz dwa na zmiane i bluzke na disco cos ala nietoperz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh uwielbiam te bluzki:D a właściwie te rękawy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojego terminu to z jednej strony oki,bo pogoda będzie:) i jest czas przede wszystkim na zarobienie kasy,a z drugiej strony chciałabym też kiedyś być w takim sezonie sezonie:P z czystej ciekawości i dla porównania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest bardzo gorąco. Za to dla odmiany wybrałam sobie egipt tez w najwiekszym sezonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A porównując tak pierwsza a druga połowę września to duża różnica? nie mówie tylko o temp,bo jak w tam tym roku przyjechałam do Antali to rezydentka od razu powiedziała,że dopiero od2 dni jest lepiej bo było po50st gorąca..a dzięki temu spadkowi załapałam się nawet na deszcz w Alanyii:P co w gruncie rzeczy z początku wcale nie było takie zabawne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co to deszcz w Alanyi. Pierwszy raz jak jechałam do niej to drugiego dnia nie było słonca a to był sierpien. Za to było jeszcze bardziej goaco i duszno. I to był jeden i ostani raz. A tak zawsze skwar i słonce bez wiatru, deszczu i zchodzenia za chmurke bo takich tez nie ma na niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zaliczyłam juz za pierwszym razem,ale z drugiej str co sie dziwić do druga połowa września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakaś padnięta jestem. Nie mam kawy rozpuszczalnej w domu, a tylko taką piję i zaraz chyba sie wbiję głową w podłogę. Jak jutro zapomne znowu kupic to sie zastrzelę. Zaraz pojde pocwiczyc bo w poniedzialek jak dalam czadu to do dzisiaj to czuje i musze sie rozruszac. Drineczki stawiam, czestowac sie :D all za 599 zł serwuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka w tym roku są w Aspendos koncerty Fire of Anatolia. Nie bedzie Carmen. Bilety sa zawsze po ok. niestety 40 E, ale naprawde naprawde warto. Kupisz w kazdym hotelu, i w kazdym biurze na ulicy. Przyjada po ciebie pod hotel kolo 18-19 wiozą na kolacje pod Aspendos i o 21.15 zaczyna sie spektakl. Konczy sie kolo 23 i do hotelu. http://tnij.org/dfmj to jest w Aspendos spektakle sa do listopada 2009. Warto naprawde posiedziec w tym starożytnym teatrze , z tłumem ludzi naokoło, na ogromnych siedzeniach z kamienia. Super! Mozna cos wziasc pod pupe zeby nie bylo chlodno, ale niektorzy kierowcy dają poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss, to ja też się wkręcam na imprezkę :D chociaz pakowanie jeszcze przede mną :( Kwiatuszku wyczaiłam, że Ty tu solenizantką jesteś, więc mnóstwo całusków Ci przesyłam...ni i Wiosenki, takiej jak moja :D :D :D Frogi masz rację....niby już późna Wiosna ;) ale tyle w tym ogródku jeszcze do zrobienia :D Pariss jutro ocenię starania Kari....hmmm raczej jestem mało krytyczna, ale dobre noty będzie miała ciężko zdobyć :D :D :D (żarcik) Lecę cos wrzucić do tej walizy.....papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia bawcie sie dobrze razem. Buziaki dla Was 👄 I słoneczko spakuj do walizki dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ale jak można rozumieć Twoją opcję?:D:D:D:D:D Dżunia ważne,że wciąż JEST :) super extra!I w takim razie wyściskaj Kari:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w sumie i tak z drineczków odpadam, właśnie zażyłam swoje lekarstewka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkalo
Dziewczyny chciałabym Was zapytać i prosić o poradę, w sierpniu lecę do Turcji i myślę o wycieczkach fakultatywnych, > co polecacie koniecznie zwiedzić? >czy jak nie znam j.obcego to mogę wykupić wycieczkę fakultatywną w lokalnym tureckim biurze? >czy te lokalne biura są bezpieczne? dodam że jestem blondynką...czy mnie tam nie porwią z takiej lokalnej wycieczki...a angielskiego nie znam...i lecę z koleżanką do Side (:) Z góry dziękuję za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka bez przesady z tym porywaniem :) to że jedziesz z tureckiego biura nie znaczy, że będziesz tam sama z tubylcami :) poszukaj takiego biura gdzie jest polsko-języczny pilot. zazwyczaj takie informacje piszą już na drzwiach bądź reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkalo
Dzięki za pierwszą odpowiedź...CO WARTO ZWIEDZIĆ???? może podpowiecie bo wiecie(:) a i jeszcze jedno pytanko ile kasy na wydatki i wycieczki wziąść trzeba? tak mniej więcej, mam allclu, więc wydatki to 2 wycieczki fakultatywne... no i nie wiem czy troche dolarów i trochę euro czy jedna waluta? Która? euro czy dolary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ok 200 e ale nie nastawiałam się na jakieś mega zakupy. na wycieczce byłam 1 a resztę rozwaliłam :) też mam all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×