Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss dziekuje bardzo za opinie :) Własnie ten Golden Sun ma opcje all, a reszta HB. Ja tez bym tak wolała zeby było all, ale te co wybrałam niestety nie maja tej opcji :( Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja mam już dziś dość męczy mnie przeziębienie, gorączka i łeb mnie boli. zebranie się z małą rano zajęło mi 3 h !! i wyczerpało wszystkie moje siły, teraz w pracy mam nadzieję, że nie będzie za dużo ludzi i odpocznę !! Magda i Lenka życzę miłego lotu i udanego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wpadłam tylko na chwilkę aby powiezieć Wam papa, jesteśmy juz spakowani i gotowi do drogi także do \"poczytania\" 1 lipca papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam,żeby tylko się zameldować.. Dzięki Dziewczynki za miłe słowa! ale generalnie raczej szykuje się poprawka:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie tez melduję popołudniowo. Bobo ślę buziaki bo pewnie sie miniemy jak wrocisz 👄 Zazdroszczą Tobie pewnie w pracy tej czekoladowej skóry co? ;) Frogi co Ty gadasz. Jakie poprawki? a zreszta nawet jak jedna to moze byc , swiat sie nie zawali. Kobra ja pol dnia mysle o tych hotelach i dalej nie wiem. Wybierałabym na Twoim miejscu miedzy tym w Beldibi bo ma all albo Eftalya Aytur lub Marmaris Beach. Decyzja jest Twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss zobaczymy,ale wątpię,ja nie mam szczęścia na egzaminach... aha!ciesze się,że muzyka Ci się podobała,może jeszcze dzisiaj poszperam,co mam,a czego możecie nie mieć,bo to nie lada wyczyn:D ... a teraz dawke humoru zapewniła mi Princeska z wiadomościami z Alanyi więc trochę się rozchmurzyłam,poza tym zrobiłam sobie drzemki w między czasie,ale wiadomo jak to w czasie sesji jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra->ja na tą eftalie tez patrzyłam,wszystko fajnie i jedyne chyba co żałowałam to, to że jest HB..ja radziłabym wersje z all,naprawdę:) poza tym różnica w cenie między HB a All nie jest taka duża,ale wydaje mi się że nawet jeśli to i tak się zwraca:) Z napoi ja kupowałam tylko wode i kiedyś cole tą oryginalną,ale poza tym był spokój...i te alkohole które były dostępne też wystarczyły:P z kolei nie wiem nie wiem gdzie lepiej Alanya czy Marmaris... decyzja należy do Ciebie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra-> czy to,że te oferty są tylko z itaki lub z triady to przypadek czy tylko z tych biur wybierasz,bo masz swoje powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczynki słyszałyście coś o tych quadach w Alanyi? bo jadą z Nami zainteresowani tym wypadem:D a na youtubie nie znalazłam nic ciekawego póki co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Teraz na mnie padło. Skasowało mi a nie zapisałam sobie jak zawsze. Co za pech! Frogi 👄 jak masz muze to daj jeszcze. Na quadach nie bylam. Kobra a moze Tuvanna Beach z Itaki, jest na 29.07 z Katowic za 2.490 wiec mozna brac. Tu masz zdjecia: http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Hotel+Tuvanna+Beach-ch_ub-hid_168213.html dobra cena a do centrm z Oba bedziesz miec kolo 20-30 min spacerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku jak u Ciebie egzamin ustny?;) Pariss okejo😘 ale np.chcesz tez inną nie tylko turkish?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ja juz po pisemnym i ustnym wyniki jutro przed angielskim. Tak wiec jutro mam juz z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi moze byc wszystko jak leci. Najwyzej pokasuję co mi sie nie bedzie podobało. Kwiatuszek zdolniacha 🌼 Fannky żyjesz? Gdzie sie tak załatwiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!ja tez jestem chętna na przyjmowanie mjuzik;) także jesli Wam się chce,to czekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję, żyję. połknęłam podwójną dawkę tab. i jest ok :) byłam na ang. bo to chyba moje 4 ost. spotkania i koniec jak dla mnie. trochę mi szkoda po 3 latach ale z drugiej strony nie chce mi się już czekać po pracy 1,5 h na lekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi takie wlasnie chce, dawaj dalej. Nic nie kasuję :) Fannky teraz zreszta wakacje. Zrob sobie przerwe a pozniej moze znowu sie Tobie zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funnky--> zdrowiej jak najszybciej! 🌼 Ja też dopiero co się wykaraskałam z przeziębienia i to takiego fest. Już myślałam, że to świńska grypa :P ale spoko przeżyłam. No i kolejne wyleciały pod palmy..ehh jak fajnie :) Miłego pobytu Magda! Baw się dobrze! I chyba ktoś jeszcze leciał...ah ta sklera :P Dziś już robiono grafik urlopowy u mnie w pracy. Idę na urlop jako trzecia ;) Jeszcze 5 tygodni... mimo wszystko czas szybko leci..a tak niedawno w sumie dołączyłam do Waszego topiku ;) a tu już 4 miesiące mija.. Miłego wieczoru Koleżanki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris serio?to miło mi:D tylko nie wiem o których teraz mówisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya :) melduję się, ze jeszcze żyję :D ale nie nadążam z czytaniem...chyba poproszę o wniosek na emeryturę :( W każdym razie \"elegancko\" Was pozdrawiam i idę pośpiochać :) \"Oram\" strasznie ostatnio...i chyba się dorobię, ale GARBA!!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia to wyluzuj bo długo tak nie pociagniesz. A własnie ktróa wie jakie sa teraz hity alanyijskich disco? Pamietam jak kiedys hitem był Serdat Ortac Dansoze. Jak ja tej piosenki szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku spoko:) też jestem ciekawa czy jest jakiś nowy serdar albo mustafa..o albo hepsi:D Dżunia hejo{cześć]ja właśnie miałam dzisiaj pytać co taka cisza od Ciebie..ale dobrze,że się zameldowałaś:P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman to jeszcze troche i zaczniesz sie pakowac. u mnie grafik robimy w marcu, ale nie jest tak, ze nie ma odstępstw. Ja to mniej wiecej zawsze wiem, ale moja koleżanka z pokoju (bo tylko dwie jestesmy) nie wie nigdy wiec zawsze chce wtedy kiedy ja :) juz nawet tego nie komentuję. Frogi o wszystkich mowie. Wszystkich bez wyjatku :) Ja mam nadzieję, ze jak wrócicie to podacie jakies nowe kawałki. Kwiatuszek postaraj sie. Moze sie polansuję po Chicago jakims tureckim Mustafą. Chociaz moja siostra mowi zebym lepiej nie zadzierała :D :D Dżunia 👄 Jak tam Wiosna? dalej masz nerwa czy to jednorazowe bylo? Kari to sie tez sie w czekoladę zamienia. Moglam jej powiedziec zeby kupila takie male swietne szlafroczki dla dzieci. W Marmaris moja kumpela kupila swojej chrzesnicy, ładna gruba frota. Bobo tez zaraz wróci z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dzisiaj miałam się spytać co tu tak pusto znów i właściwie odpowiedzieć sama sobie:P na pytanie..ale stwierdziłam,że jeszcze nie jest tak źle..ale chyba najdłużej nie ma Manueli... cztery forumowiczki się teraz wczasują;) Bobo ma drugie zmiany...Szaza,hmm? Pariss odpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFFF dobrze, że mnie jeszcze rozpoznajecie :) Pariss -teoretycznie jednorazowe, ale.... właśnie jest zawsze to ale!!!! w sumie póki co i tak KOCHAM moją WIOSENKĘ!!!!!! Ciesze się, że to się tak fajowo rozgrajdało :D a z drugiej strony smucę :( ..bo nie nadążam :D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×