Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Tesik
Paris - dzięki skarbnico Ty nasza ❤️ Kari - jeśli mogę zapytać, to ile takie cudo kosztuje ? mam się bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Pariss,niestety tylko do wodospadów. Wiesz nacięłam sie chyba na lokum.Kupiłam je u sprzedawców pamiątek w Alanyi-1 euro a drugie 4 liry.Piękne pudełka ale w srodku-maleńkie gumowate galaretki o nijakim smaku.miałam kupić chyba w sklepie? Chałwa od Koski-pychotka! Spokojnie było ale trochę gwaru miastowego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi iyi aksamlar 🖐️ Jania niestety zdarza sie. Lokum są pakowane w pudełka, w których nie widać jak wyglądają albo jak widać to i tak nie wiadomo jak z ich świeżością. Ja tez sie nabrałam nie raz. Ostatnio jednak podczas jednej wycieczki do Oludeniz zatrzymaliśmy sie w takiej wytwórni lokum i tam rzeczywiście były świeżutkie. Mozna bylo sobie samemu nałożyć do pudełek. Wszystkie mięciutkie i ciągnące. Ciekawe czy w Alanii jest taka fabryczka? Moze ktoras popyta na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesik- tak jak wczesniej pisalam, ponizej 200 eur nie kupi sie, a taka z nowej kolekcji to pewnie 300;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Turcji ładne i dośc drogie torebki i wyroby skórzane są firmy MATRAS. Do dzisiaj żałuję ze nie kupiłam takiej pieknej w Kemer za 200 YTL ale była warta naprawdę. Podobno w jakiejś galerii w Warszawie mają swój sklep....no i w Migrosie w Antalii tez....tym koło Kari nowego apartamentu ;) hi hi Ja sie zwijam, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie usiłowałam znaleźć mojego i Princeski kolegi (miał ok55-60lat)z hotelu:D hihi i póki co nic....yh:P papatki Pariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aczkolwiek nie ma to wiekszego znaczenia,ale Princeska słusznie zauważyła,że nasz kolega raczej był w wieku60-67 lat:P hihihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi - ucz sie, a nie mysl o kolegach:D;D Ja sie z Wami zegnam do soboty, lece prawie z pusta walizka, bo z powrotem beda w niej szynki, kielbasy polskie...hahahah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
no ba! recznik tez przywiozlam, ale nie taki Versace,ale z Turcja, mapa napisem Kusadasi. Kupilam 2 za 35 lira. Targujcie sie targujcie targujcie i trzymajcie sie swojej ceny od samego poczatku. Zastanowcie sie ile chcecie zaplacic i zwyczajnie powiedzcie te cene, czasem moze Was wysmieja,ale jak bedziecie wychodzic zniecheceni cena, zmienia zdanie:) gwarantuje, sprawdzilam a nowe ciuszki dzis mialam na sobie i czulam sie fanatstycznie,a znajoma krawcowa mowi,ze bardzo dobre gatunkowo, wiec jest super:) pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się jako pierwsza :P Szazza cosik nawala z tym rannym budzeniem hehe :P Jak tak czytam to chyba każde większe miasto w TR jest warte odwiedzenia i w każdym jest coś ciekawego :) Pozdrawiam z nieco słonecznego GD 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dzisiaj się spóźniam z budzeniem 💤 u mnie w nocy był \"koniec świata \" jak się zaczęło o północy to do drugiej nikt nie spał.Burza,lało jak z cebra.Teraz nie jest lepiej,pada i jest zimno. Dziewczyny gdzie to lato ?:( crazy-woman przejmujesz po mnie pałeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no niech będę druga :) u mnie niestety słońca brak w sumie to już go dawno nie widziałam 😭 podobno ma być już w przyszłym tyg, zobaczymy. Frogi a Ty już po sesji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna kobra --> to jeszcze "stopki" Ci brakuje ;) Szazza-->czasami jak widać uda mi się przejąć pałeczkę po Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pytałam o rzeczy niezwiązane z Turcją, ale też się do Turcji wybieram :-). Już nie mogę się doczekać, zwłaszcza,że w Polsce pogoda kiepska :-( U mnie w mieście wczesnym rankiem burza i ulewa była, teraz już nie pada, ale nadal pochmurno... Jedynie myśl o słonecznej Turcji napawa mnie radością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś pisałam,że z Łodzi :-) z Itaką. Na 2 tyg z allinclusive. Razem ze mną, mężem i moją córeczką (3,5 roku) leci moja siostra bliźniaczka z mężem i córką oraz kuzyn męża z żoną i dzieciakami. A Ty skąd wylatujesz? Z kim? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna kobra--> ja też lecę pierwszy raz do TR :) dixi78-->upss...przepraszam hehe tyle się tu ostatnio osób przewija, że nie zapamiętałam tej informacji :) Ja wylatuje z Gdańska. Lecę z moim chłopakiem :) A ty widze całą ekipą heh fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wylatuję z Katowic z mężem i moją siostrą :) Pobyt na dwa tygodnie. Mam nadzieje, że wszystko sie uda i będzie wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w samo południe;) szkoda tylko ,że jest deszczowe,ciemne,ponure i chłodne:O..u mnie przed 5 rano była burza:O yhhh Fannky tak skończyłam,ale nie mam wyników dalej pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie od rana słoneczko ;) . Własie spisałam adresiki i wsadziłam do portmonetki i dzieki temu napewno nie zapomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra- to super,że już wybrałaś;) będziemy czekać na relacje- jak zawsze :classic_cool: ..tak przeglądnęłam nasze stópki i wypada,że teraz jako pierwsza do naszej Turkiye jedzie Kwiatuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relacje postaram się zdać :) Jak mi sie dzis nie chce pracować - obijam się, a tu robota sie zbiera :) Pogodę u mnie \"cudna\" - nic tylko myślec juz o wakcyjnym ciepełku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×