Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss ale mega:D ja właśnie oglądnęłam sobie filimik\' Dziś 13 jutro 30\',rewelacja!;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!!!!!!! Ale było fajnie, ja pracowałam a słoneczko grzało mi prosto w plecy. Troszkę się opaliłam a wróciłam dopiero o 20:30. Frogi a mówiłam,że będzie dobrze -GRATULUJĘ Teraz grzecznie idę spać bo pobudka o 4:25. Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy i kolorowych snów 🌻 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Hej hej doczytalam sie we wczesniejszych wpisach,ze ktoras z Was jest na diecie (jesli dobrze rozumiem) i chyba jest to Kwiatuszek. czy ja bym mogla cos wiecej sie na jej temat dowiedziec (wiem,ze to nie o Turcji), bo przez pol roku utylam 8 kg!!!. a co do Turcji, to Pamukkale polecam mimo, ze zatloczone i ja osobiscie musialam spedzic 3 godziny w autobusie w jedna strone by tam dojechac. polecam tez Efez, bo jest to fantastyczne starozytne miasto, bylam pod wrazeniem. Wycieczki u rezydentki srednio10-15 euro drozej od osoby niz na miescie,a dodatkowo na miesice jak kupujesz, to mozesz stargowac. Jednak te wycieczki to tez kombinuja jak moga. W dniu wycieczki do Efezu mialam w programie Isabey Mosque- meczet,a bym piatek, to jest dla nich dzien modlitwy i nie mozna bylo zwiedzac. przewodnik mowil, ze bardzo przepraszaja, ale zapomnieli, ze piatek i do meczetu nie pojedziemy... wszystko byloby dobrze gdyby nie to, ze ta wycieczka odbywa sie min. wlasnie w piatki i kazdej wycieczce mowia to samo. Naciagacze!!! Troche mi obraz Turcji rozwalilo moje zakwaterowanie, moze kiedys popisze o tym, ale tam to nawet stol do bilarda nie byl za darmo, a w ofercie bylo, ze jest do korzystania tak jak np basen. W zwiazku z tym postanowilam, ze sobie sama meczet odwiedze choc nie wiem jak to jest odbierane. Zazwyczja jednak albo bylam zle ubrana, zbyt rozneglizowana- krotkie spodenki i bluzka bez ramiaczek albo sie modlili jka bylam w oklicy, wiec nie szlam. jak w koncu wybralam, przygotowalam- spodnica do kolana, zabudowany t-shirt, chusta, to pocalowalam klamke, drzwi byly zamkniete,ale laczki pod drzwiami staly... moze nie bylo mi dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się znowu jako pierwsza :P Ależ jest w GD ciemno! Szok normalnie, jak zimą :( tyle że temperatura wyższa.. Pariss--> no ten rejs po Nilu...mmm.. ;) Tak. Trzeba będzie się poważnie nad tym firstem zastanowić ;) w przyszłym roku. Przez ten Wasz topik to jak naprawdę prawdziwego bakcyla na podróżowanie załapie hehe :P :D Bo po czytaniu Waszych wrażeń człowiek sam nabiera ochoty na więcej ;) Pozdrawiam serdecznie Pariss, Szazza, Kwiatuszek, frogi, BoBo, Dżunia, kari, fannky...i oczywiście nasze koleżanki, które niedawno dołączyły: dixi78, Czarna Kobra...wszystkie których ma pamięć nie objęła hehe i miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie crazy-woman 🌼 dzięki za pozdrowienia ,ja już wróciłam z bazaru i myslałam że będę pierwsza ;) a tu mam konkurencję :( u mnie nie ma końca z tym deszczem 😭 ŻYczę miłego dnia dla Wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) U mnie tez rano było ciemno jak podczas zimy! I jak jechałam do pracy to prawie się rozpadałao na dobre :O No coż \"piekną\" jesień mamy tego lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bobo słońce??? co to jest słońce ?? :O:O:O u mnie niby zapowiadają od soboty ładną pogodę pogodę ale jeszcze zobaczymy. ja od dziś już mam luz mała już pojechała z moimi rodzicami także chata wolna :) tylko w pracy zostałam sama na polu walki ale obrotna jestem to dam sobie radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam takie pytanie, może będziecie wiedziały, bo na necie jakieś sprzeczne info znajduje odnośnie tego czy do Norwegii wymagany jest paszport?? Oczywiście to wyjazd turystyczny bez podejmowania pracy. Z góry dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo;) crazy_woman dzięki🌻 fannky mi też brakuje słoneczka:O apodobno to \"wit.szczęścia\" hehe:D Bobo ale to dopiero pierwszy wynik:O... kończę śniadanko i muszę się szybko zebrać do sprzątania, bo wczoraj mi nie wyszło:P p.s.Kwiatuszku jakbyś pisała coś o diecie to może wrzuć to na naszą pocztę,bo ja też jestem ciekawa:D :)pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. WItam w to piekne zachmurzone i deszczowe popołudnie. Az siedziec i wyc sie chce. W pracy nuda bo wzasadzie nie ma pracy. Popracy jeszcze imieniny taty. Ksiazki tv i komputer zaczyna mi wychodzic bokiem. Pogoda na spacerki strasznie zachecajaca. O diecie napisze wieczorkiem. Kolczi podaj maila to napsize o diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Merhaba! Kwiatuszku,proszę Cię:) przyślij mi tez swoją dietę na maila janinao2@wp.pl Po tej wyżerce w Turcji trzeba by sie troche za siebie wziąć:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Dziendoberek! kolcz.owieczka@wp.pl jesli faktycznie dziala, to bede wdzieczna:) milego dnia wszystkim, ja ruszam do prasowania, bo po przyjezdzie prane byly 3 pralki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice mają dziś pecha, stoją od 4 godz. w korku :O tak mi szkoda tej małej. normalnie już powinni być od 11 na miejscu. teraz jest 15.30 a oni dalej 100 km od domu :( matko 13 h ściśnięta w tym foteliku chyba by mnie popieściło !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniazNL
Witam Dziewczyny serdecznie:) Tak się zastanawiam nad tymi różnymi podróbkami znanych markowych produktów,które można dostać w Turcji.Czy przy odprawie na lotnisku nie ma problemów? No i jeszcze czy jak kupujecie np.złoto to zgłaszacie do oclenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
AniaNL ja wlasnie wrocilam z "zakupow" w Turcji niedawno. Kupowalam po prawda tylko ciuchy,ale zadnych problemow nie ma. Malo tego na lotnisku w Izmirze nie musialam wyciagac z podrecznego plynow, zeli,itp... Mialam ze soba nawet butelke wody. co do zlota- nie wiem, nie znam sie, nie kupuje, nie nosze... aha, nie wiem czy juz wspominalam na duty free oplacalo sie kupowac papierosy i alkohol,ale nie perfumy. moje perfumy byly tam drozsze o cale 11 euro niz na jednym z europejskich lotnisk!!! pozdrawiam i czekam na maila od Kwiatuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Niech ten tydzien sie skonczy i niech juz bedzie polowa lipca bo ja tej mojej kolezance z pokoju krzywde zrobie kiedys :O Normalnie wyć mi się chce. Naprzeklinałam sie w domu za to sama do siebie i mi nieco przeszło. Musze jakies tabletki znwu kupic na uspokojenie. Polecacie cos? Crazy woman --> jakby co to służę radą ;) rejs jest fantastyczny. najlepiej jechac w maju albo pazdzierniku np. I bardzo dobrze, ze nabierasz ochoty. To jest zaraźliwe :) A do Norwegii musimy miec paszport bo Norwegia nie jest w Unii niestety. Fannky to rzeczywiście pech. A dlaczego są takie korki? Tez współczuję dzieciom w tych fotelikach. Ania na odprawie nie ma problemu bo nie sprawdzają. Turcja póki co jeszcze cały czas żyje z podrób. Pewnie niedług sie to skończy jak i u nas powoli. Złota nie zgłasza sie do oclenia. NO chyba, ze chcesz go kupic tam na sztabki. Pozdrawiam wszystkie Turkomaniaczki 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście już dotarli, był jakiś wypadek i się korek zrobił. policja kierowała na objazdy ale wszystkie lokalne drogi były tak zapchane, że i tak trzeba było stać. Turcja nie jest w UE więc na lotnisku nie obowiązują te same przepisy np. co do płynów. chociaż podobno w tym roku mają już wprowadzić ten zakaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniazNL
Dzięki Dziewczyny za odpowiedż:) Ja to zawsze mam pecha i jakby sie mieli kogoś doczepić,to pewnie na mnie by trafiło:D Własnie z tym złotem to się zastanawiałam jak to jest,bo przecież nosi się też swoją biżuterię. Do bagażu podręcznego mogę zabrać małą wodę (250ml.)? W podręcznym moge mieć aparat i kamerę? Sorki że zadaję tak banalne pewnie dla Was pytania,ale lepiej nie mieć problemów na lotnisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamerę i aparat możesz mieć wody nie bierz i tak się doczepią, kupisz za bramkami w sklepikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to dobrze, ze juz dotarli. Autostrady niemieckie są dobre i fajnie sie jedzie, ale jak jest korek to masakra. Ja ostatnio juz o mało nie spoznilam sie na samolot z kumpelą. DOsłownie wpadłam na lotnisko w ostatniej chwili. Ania, tak jak Fannky pisze. Aparat, kamera, kasa i rzeczy wartościowe do podręcznego. Wodę musisz kupić dopiero po odprawie paszportowej. Kolczi sie udało z tą wodą w Turcji. Mi tez kilka razy, ale Bobo z tego co pamietam pisała, ze wyrzucali teraz na lotnisku wodę i płyny. Ja się sama zastanawiam jak to jest z tymi woreczkami bo nigdy nie uzywałam jak latałam. Sama mam zamiar wziąść jakiś krem czy malutki dezodorancik 50 ml czy podkład żeby jakoś się odświeżyc po 8 godzinach lotu i 14 godzinach w podróży. Te woreczki mi dadzą na lotnisku i wkładam tam swoje rzeczy dopiero? Jak to jest? Która to praktykowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dzisiaj kupiłam sobie w kiosku dodatek do Gazety Wyborczej pt. Islam. Piekny album, który bardzo dobrze sie czyta. Ładnie wydany, duzo zdjęć, papier kredowy. Polecam. Z tej serii jeszcze bedzie Buddyzm, hinduizm i inne religie a było juz Chrześcijaństwo i Judaizm i chyba sobie zamówie przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dają na lotnisku worki to są przeźroczyste reklamówki jak masz taki woreczek to możesz z domu wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie woreczki na tzw zipy, ktore sie przesuwa. Tzn. , ze sama odrazu wkładam tam swoje "płyny" i spoko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, daj do takiego i nieś osobno w ręku jak co dadzą ci inny worek na lotnisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo 🖐️ a ja już czuję oddech Turcji na plecach :D wogóle nie mogę się zabrać za pakowanie, chyba już powinnam co? gdzieś czytałam, że w Turcji nie ma komarów, a dzisiaj się dowiedziałam, że MUSZĘ zabrać coś na komary Czy miałyście do czynienia z takimi stworzonkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie spotkałam tam ani jednego komara może to zależy od miejsca pobytu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam w Turcji 2 komary :) serio. Zresztą mnie sie komary nie trzymają wiec trudno piwiedziec. Pewnie zalezy gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie trochę uspokoiłyście. Dzięki. Dobrej nocki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniazNL
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi:) Dobrej nocki życzę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×