Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

u mnie dolar po 3,21 eur 4,49 a funt 5,29 tak wiec robi sie znosnie i jutro ide kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo :) U mnie dziś słońce w pełni,gorrąco i chętnie wyszłbym na dwór na kawę...ale-u nas jakieś paskudne muszki obchodzą całe ciało i wszystko co się da wokoło :o tragedia no :o Są maciupenkie i strasznie swędzi skóra od nich...no więc siędzę sobie w domq-przy włączonym wiatraku i pszę do Was :P A z wyjścia nici... Buźki 👄 Jeszcze troszkę do wakacji 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie! Ale upal! Pariss- jak tam u Ciebie ? Nie porwala Cie woda? Wlasnie ogladalam TV-24 i mowia caly czas o zalanym Trojmiescie, Pokazywali calkowicie zalane drogi i brnace po tej wodzie auta, co to sie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Pariss... matko,rwące potoki przez ulice płyną w Trójmieście...:o a Pariss niedawno pisała,że czarne chury nadchodzą...i masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak w innych częściach 3city i Gdańska, ale tu gdzie ja jestem nie odgrywały się jakieś dantejskie sceny...już jest sucho... ale ze zdjęć na necie widać, że w niektórych miejscach faktycznie zalało..no ale cóż się dziwić jeśli mamy takie kanały burzowe jakie mamy, a właściwie to ich nie mamy :( bo tylko większy deszcz i woda płynie ulicami...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest parno jak cholera i nie wierze aby dzis nie było znowu burzy. Wczoraj to szła z 3 stron az poleciałam z psem i go poganiałam. Bo co chwile robiło sie jasno jak w dzien. A teraz czekam na rodziców wracajacych z nad morza i lece do siebie. Zapewne swienie sie na mnie obraaził bo widziały mnie codziennie 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss żyjesz?? u mnie chyba też jeszcze dziś będzie lało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuzek
ja pływałam 2 ni temu teraz Pariss walczy z zywiołem. Co to sie ostanio porobiło. Normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Żyję, zyję. W Gdyni nie bylo tak źle. Popadało od ok. 12.30 do 15.00 ale pozniej znowu słonce i teraz juz calkiem sucho jest. W Gdańsku jak napisała Crazy woman pewnie gorzej. Tam wystarczy zawsze maly deszcz i zaraz wszystko zalewa. To normalne, co roku to samo. Za to jutro juz beda wpływały powoli żaglowce i idziemy z dziewczynami do nas na dach bo stamtad mamy fajny widok na Zatokę. Mam nadzieje, ze pogoda bedzie i dobra widocznosc. Ogolnie juz dzisiaj nieco zamieszania na miescie bo ludzie zjezdzają na Openera a jutro juz bedzie masakra! Dzisiaj znalazłam w koncu dobre ubezpieczenie KL(30.000E) , NNW (16.000 zł) i bagazu (1.800) za jedyne 174 zł w Signal Iduna. A w Allianz policzyla mi za KL 25.000 E, bez NW, i bagaz na 1.000 zł za 213 zł . Nieźle co? A mowiłam, ze dolarek spadnie? :p Euro zreszta tez pieknie poleciało i jak jedziecie teraz pod koniec lipca to najlepiej kupic teraz. Pod koniec m-ca znowu bedzie drozej. U mnie dolar za UWAGA!!! 3,18 a euro za 4,48! Nawrt mi nie mowcie, ze u Was jest taniej 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobre te ubez. na jaki okres czasu, miesiąc? słyszałam o tym zlocie żaglowców, szkoda, że tak daleko mieszkam od was też bym sobie popatrzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss U nas dzisiaj \"zielony\" po 3,17zł ale to tylko grosik różnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dolar 3,17 a euro 4,45 ;-) juz w domku po wojazach, ze swianimi sie pogodziłam. Troche odpoczyku i spac. jeszcze 4 dni pracy i w dodatku zapowiadaja sie pracowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koleżanki ale lecicie 20 stron do nadrobienia wróciłam było super padam ze zmęczenia, moje dziecko juz padło hihi tak je latanie samolotem wymęczyło, pozdrawiam i lece spać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. witamy Cię całą i zdrową i co widzę zadowoloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky gołab odleciał z powrotem :) Magda merhaba! 🖐️ no spac idziesz? Poopowiadaj troche :) Kwiatuszek jak jest miedzyladowanie to z tego co wiem nie wysiada sie z samolotu i to trwa bardzo szybko. Moja kumpela tak miala do Sharmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam miedzyladowanie w Egipcie i zagoniono nas do salki na lotnisku, bo chcieli jeszcze posprzatac samolot, i trwalo to okol godzinki; i wlasnie tam w Hurghadzie wyladowali nasz bagaz i zostalismy 2 dni w tych ubraniach jakie mielismy na sobie:( dlatego teraz zawsze w podrecznym mam stroj kapielowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenster
Mam prośbę. W sierpniu wybieram się ze znajomymi do Beldibi. Czy w tym rejonie /Kemer, Antalya/ są jakieś warte polecenia biura oferujące wycieczki - może z polskojęzycznymi pilotami? Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulette
o to ja odpowiem :) w Beldibi masz świetne biuro GINZA, z tym że przewodnicy są w większości rosyjskojęzyczni, i kilku przewodników, jak i główny przedstawiciel biura mówi też świetnie po angielsku. wątpię, zeby udało Ci się znalezc polskojęzyczne biuro - Beldibi jak i całe kemer to mekka rosyjskich turystów, a na jakie wycieczki chciałabyś się wybrac? Myslę, że język polski naprawdę nie będzie konieczny, dogadasz się jakoś po angielsku, a jak nie to na migi tez da radę;) a do jakiego hotelu jedziesz? Ja byłam w zeszłym roku w Golden Sun (biuro GINZA jest tuż obok przy wyjściu z hotelu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z rana :) No euro cena marzenie! hehe dziś jadę szybko po pracy wymieniać !! Chyba bardziej juz nie spadnie, a nie wiadomo kiedy znowu kurs zacznie rosnąć... Miłego, ciepłego i słonecznego dnia życzę, takiego jak u mnie w GD ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ muszę zobaczyć po ile u mnie to euro może też bym wymieniła :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Podobno nie ma co liczyć na większy spadek waluty.Rano oglądałam TVN 24 i dziennikarka mówiła że to nie będzie na dłuższą metę ten spadek.[:( A gdzie się podziewa nasza wczasowiczka Magda ?Ja czekam na relację a Magda chyba jeszcze dosypia.🌼 U mnie dzisiaj gorąco,parno i duszno,chyba znowu będzie padać. Dziewczyny ,wczoraj w Katowicach-Pyrzowicach turyści odlatujący do Maroka czekali na wylot 22godziny,podobno była awaria samolotu.Ja im mogę tylko wspólczuć. Oby nas taka przygoda nie spotkała. Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenster
Witam pięknie. Paulette - wielkie dzięki. Też jedziemy do Golden Sun. Z językiem sobie poradzimy. Ale liczyłem, że może się już przygotowali bardziej na polskich turystów:) Mam pytanko: jakie tam mają wycieczki i orientacyjnie w jakich cenach? Dziękiiiiiiii. Może coś więcej o tym miejscu i tym hotelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo gorąco!!! U mnie pogoda rano świetna gorąco jak na patelni, ale wieczorem jak wracam do domu po pracy to jest masakra! Trzy dni z rzędu burze,na dzisiaj też to samo . Magdaole-cieszę się,że wróciłaś szczęśliwie,a zmęczona???? to normalne. Pozdrawiam gorąco raz jeszcze Was kochane kobitki i jak wrócę z pracy to się zamelduję ,chyba że burza mi nie pozwoli tak jak to miało miejsce wczoraj. Pa pa.👄 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) witaj magdaole jak widzisz wszystkie jesteśmy ciekawe Twoich wrażeń i relacji;) u mnie gorącooo i ciekawe ile dzisiaj będzie burz... dolar3,15 euro 4,45 .... wow!!!tylko szkoda,że ja i tak teraz nie moge kupić:O oby nawet na początku września było tak samo yhh ide na balkonik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×