Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

lenka mam do Ciebie pytanie. Jaki jest teraz najwiekszy przeboj w Turcji. Ta piosenke slyszalam tysiace razy bedac teraz w na wczasach, ale nie moge jej znalezc w necie :( A tak na marginesie dziekuje za rafting i jeep safari. Pierwsze moze byc, o drugim wole nie wspominac, bo to byla prawdziwa porazka. Ale bylam, zobaczylam i to sie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesley
Kwiatuszek to możesz wysłać mi tą dietkę? proszę :) e-mail: kakusia125@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Witam z gorącej Gdyni. Żaglowce cały czas napływają. Pozniej ide pstryknac kilka zdjec wiec gdzies je Wam załaduję do oglądnięcia. Ja dopiero w poniedziałek mam wiekszy przypływ gotówki wiec musze czekac z kupnem waluty. A gdzie Magda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda pewnie odespała co miała i wzięła się pewnie za pranie :) ale u mnie gorąco, co prawda mam w pracy naturalną klimę przez grube mury ale i tak jakoś tu ciepło. odnośnie spotkania czy możemy wstępnie ustalić jakiś termin żeby wszyscy mieli czas sobie go utrwalić ? :) pasuje was 10-11 październik? albo 9-11 paź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Ja dzis jade po pracy zakupic walute na Turcje z Egiptem sie wstrzymam bo to za duzo kasy i kupie dopiero po powrocie. Chelsey dieta poszła Fannky mnie pasuja tylko weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10-11.10 jest weekend ewentualnie jak ktoś może to przedłużymy od piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky mi narazie pasuje. Ja zreszta nic na pazdziernik nie planuje, ale spotkanie to priorytet wiec nawet jak cos innego wyskoczy to wybiore Kraków ;) Ja na pewno tez pojadę w piątek zeby sie poszwędać bo nie bardzo mi sie opłaca przyjechac w sobote o 14.00 a w niedziele o 12.00 wyjezdzac. JAk w pracy mi sie uda to nawet do poniedziałku wezme urlop. Takze ja jestem na TAK :) Wlasnie bylam na dachu porobić zdjecia. Po pracy jadę do galerii na zakupy. Bylam umowiona na jutro, ale jutro przyjezdza kuzyn z dziewczyną wiec nie mogę :O Takze jutro znowu beda zdjecia ;) Bedzie pokaz światło-dzwięk z laserami i na pewno bede. A w sobote ma byc Perfect i Bajm i sztuczne ognie. W niedziele zakonczenie i parada żaglowców po Zatoce. A na Heinekena tyle ludzi łazi, ze az. Same dredowe ludki ;) Takze do jutra bo nie wiem czy dzisiaj dam rade cos zgrac i wrzucić. Moze jutro w pracy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja nie mam problemów z wolnym to mogę ci towarzyszyć :) dostosuję się do was. ale weekend wcześniej raczej mi nie pasuje bo moja siostra będzie. także jak coś to później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem szczesliwa posiadaczka wauty na Turcje. Moze cos jeszcze zakupie w poniedziałek ale tez nie moge przesadzac bo nie wiem ile mi zostanie po Turcji a nie chce wydawac kasy tylko po to aby wydac. Z turcji juz nie mam cos kupowac chyyba ze herbata i jakies słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem jestem ale piore sprzątam dziecko ciągle coś chce musiałam polecieć na misto na większe zakupy i tak jakoś zeszło do 17 a i teraz za długo nie posiedze bo emilka też chce \"popisiać\" więcej wieczorem a teraz tylko to, że na pewno do Turcji wróce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulette
fenster ---> jak fajnie, że jedziecie do Golden Sun :) tak więc, byłam nam tydzień w zeszłym roku, hotel jest skromny, ale ma wszystko czego potrzeba, po za tym chyba nie planujecie spędzac wakacji w hotelowym pokoju? :) a propos pokoi, są dosyc małe, i to jest ich największy minus, ale dla mnie i koleżanki były wystarczające. My na początku poprosiłyśmy o zmianę pokoju, bo był problem z łazienką, i kulturalnie, zmianę dostałyśmy już drugiego dnia, więc no problem :) Hotel ma 2 baseny, bar, ogródek z palmami, tenis stołowy itp. A, i nam nie bardzo smakowało jedzenie, chociaż może byłyśmy wyjątkami, bo nie zauważyłyśmy żeby ktos po za nami wybrzydzał ;) Obsługa hotelu bardzo miła i uczynna, dogadacie się na pewno, chociaż w miarę dobrym angielskim operują jedynie recepcjoniści - nam nic nie sprawiało problemów. Jakiś 1km w prawo od wyjścia z hotelu znajduje się bazarek, na którym można zaopatrzyc sie w pamiątki, ubrania, słodycze itp. Co do biura GINZA, jak mówilam, znajduje się pare kroków w lewo od wyjścia z hotelu, my wziełyśmy rejs statkiem po zatoce w okolicach Kemer, Phaselis, w to wliczony był obiad, rejs trwał ok. 6 godzin - z tego co pamiętam zapłaciłysmy ok. 15 euro/osobę. Byłyśmy też z GINZĄ w łaźni tureckiej - to był koszt ok. 10 euro/osobę; chociaż nie wiem czy teraz ceny nie poszły w górę przez kryzys. Są jeszcze inne ciekawe wycieczki - np. Myra i Kekova, Efes, rafting, ale się na nie nie skusiłyśmy. Z Beldibi do samego centrum Kemer jest pare km, można podjechac dolmuszem praktycznie spod hotelu - koszt 1 lub 2 euro. Aaa, no i często przesiadywałyśmy w knajpce na powietrzu, która znajduje się tuż przy wyjściu z Golden Sun, po lewej stronie (kawałek przed biurem GINZA) - podają tam naprawdę wyśmienite jedzonko i nasze ukochane piwo Efes :) Ogólnie okolica jest baardzo spokojna, sprzyja totalnemu odpoczynkowi :) Jakbyście mieli jeszcze jakieś pytania, to pisz na maila morelowa@o2.pl no i liczę na to, że pokazecie pare fotek po powrocie, ciekawa jestem czy coś się zmienilo przez ostatni rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Melduję się cała,prawie zdrowa,niesamowicie wypoczęta i na maxa zadowolona:) :) :) Alanya jest suuuper!!!!!!!!! Opowiem więcej jak nadrobię to co przez dwa tygodnie wysmarzyłyście,no i jak sie zaaklimatyzuję tu w kraju. Pozdrawiam gorąco,do zo za parę dni-jutro z rana jadę do Mamy nad jezioro,jeszcze trochę sobie poleniuchować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia77777
Witam, jestem z Wami od roku, codziennie Was podczytujac. Jestescie swietne, Pariss- glebkie uklony dla Twojej checi dzielenia sie wiedza z innymi. Od roku jak juz wspomnialam, podczytuje bo w tym roku lece do Turcji- pierwszy raz. Wasze informacje bardzo mi pomogly, ale nie tylko mnie, bo \\\' sprzedalam\\\' je wszystkim znajomym, ktorzy tez leca do Turcji. Ja wylatuje 20 lipca do Dalayanu- hotel Keskin Club i juz sie nie moge doczekac. Na pewno podziele sie wrazeniami. Pozdrowienia ze slonecznego dzis Slaska. Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 🖐️ witam się jako pierwsza ;) Normalnie wczoraj udało mi się kupić euro za 4,42 a dziś już cena skoczyła do 4,47 :D no i to wszystko dzięki Wam 👄 bo tak to bym nawet nie pomyślała, że kurs może mieć takie spadki na początku miesiąca... Miłego dnia, dużo słońca i udanego piąteczku :) p.s Pariss byłaś na skwerku oglądać wczoraj żaglowce ? Ja byłam z moim facetem...tłumy już wczoraj były a co dopiero w weekend - szok ! Już chyba te największe wpłynęły do portu, ale jak byliśmy na diabelskim kole ;) to z góry widać było, że jeszcze jakiś jeden wpływał....pewnie jeszcze dziś dopłynie reszta ;) niektóre to naprawdę świetne żaglowce.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no widzę, że mamy wiernych cichych czytelników :) można do nas dołączyć na czarno, nie gryziemy :)) ale wam fajnie z tymi żaglowcami też bym chętnie oczy nacieszyła nimi, widok musi być super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Lenka wybacz, ze nie wspomniałyśmy o Twoim przyjezdzie 🌼 Rzeczywiscie mnie olśniło dopiero, ze jechałas razem z Magdą w tym samym czasie. Jak ten czas leci wogóle. Wam pewnie tam sie dłuzył jak zycie trwa od rana do rana, a my do pracy w deszczu :) Opowiadaj jak było? Jak hotel? Miasto i wogóle? Tez wracasz? ;) Fannky w weekend na pewno wkleję zdjęcia na karawanę i sobie oglądniecie. Wczoraj pojechalam na shopping wiec tylko mam z dachu porobione, ale dzisiaj wieczorkiem znowu porobię takze bedziecie mialy co ogladac. W tvn24 tez pokazują. Ja tego mlyna wczoraj nie widzialam nigdzie. W ktorym miejscu on stoi Crazy woman? Rano wlasnie zobaczylam w tv. Asia to otworzysz nowy kierunek jak Kolczi bo w Dalyanie nikt nie byl. Oprocz mojego zaspanego rejsu hi hi .... Marzycielka tez nas podczytuje i pewnie tez za rok nam napisze, ze jedzie. Kilka zdjec puszcze na poczte bo wlasnie zgralam po kryjomu :p a pozniej zrobie selekcje na karawanę. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! Właśnie oglądam tvn i pokazują Gdynię z Błękitnego czyli z lotu ptaka i co widzę? żaglowce. Wczoraj też pokazywali wieczorem,fajowsko. A tak poza tym witam Lenkę.Jak to szybko zleciało,dopiero pojechała a już jest z nami. Pozostałe koleżanki gorąco pozdrawiam i życzę miłego dnia🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-->diabelski młyn stoi mniej więcej w połowie drugiej mariny (nie wiem czy to tak się nazywa) tam gdzie stoją Sea Towers. Idź za tłumem a na pewno trafisz. Poza tym dzieciaki krzyczą w niebogłosy, bo jest tam też ustawiona pewna machina podobna do młotu, która porusza się ruchem wahadłowym, a do tego się kręci ;) Bilet na młyn kosztuje 15zł - robi 3 pełne obroty zatrzymując się na różnych wysokościach, bo ludzie się w między czasie dosiadają więc można sporo fajnych fotek zrobić ;) Tylko jest jeden mankament: siedzisko jest otoczone pleksiglasem, które jest porysowane, ale jak się zatrzyma to można wstać i zrobić zdjęcia ponad tą pleksą i wtedy naprawdę super fotki wychodzą - wiem bo robiłam ;) Trzeba też uważać bo te wagoniki są okrągłe i się bujają i kręcą dookoła :P Pierwsze wrażenie jest trochę niepewne, ale potem jest już naprawdę super także polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Arkadaszki:) Lenka czekamy,koniecznie!;) asia77777 witaj witaj;) ja też jakiś rok temu tu trafiłam;) to może jednak dołączysz do \"czarnych\"? Pariss i crazy_woman ależ fajnie,że się u Was tyle dzieje. Nie wiem jak reszta,ale czekam na fotki :D a Pariss daj znać jak będzie na karawanie relacja:) Bobo wzajemnie;) u mnie już wczoraj po południu skoczył dolar o 3gr i euro 1gr.. pozdrawiam słonecznie !!!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi--> ja wyśle pare fot na naszą skrzynkę jak tylko zgram zdjęcia na kompa.. Pewnie w przyszłym tygodniu, bo mój laptop idzie do \"doktora\" ;) na weekend. Faktycznie w 3city latem zawsze coś fajnego się dzieje i można coś ciekawego zobaczyć czy coś porobić...No ale od tego jest lato w końcu heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w gorące południe :) Nie ma to jak piątek - jakos znacznie lepiej się pracuje z myśłą o weekendzie za pasem :) Pozdrawiam wszsytkich i zycze udanego weekendu! P.s. Do wyjazdu juz tylko 3 tygodnie i dwa dni :D Zaczynam sie cieszyć :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIZKA
HEJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIZKA
TEN KTO DOPIERO JEDZIE DO TURCJI NIECH SIĘ CIESZY - JA WRÓCIŁAM 2 DNI TEMU I PO PROSTU ZAŁAMKA... NIE MOGĘ SIĘ ZAKLIMATYZOWAĆ MYŚLAMI JESTEM CIĄGLE TAM... WYCHODZĘ Z DOMKU I SZUKAM TYCH PALM PLAŻY... ALANYA JEST PRZEPIĘKNA - JA BYŁAM W DZIELNICY OBA- WSZYSTKO TAM JEST NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE A HOTEL " SEA SIGHT" W KTÓRYM BYLISMY 2 TYGODNIE NAJLEPSZY JAKI OSOBIŚCIE WIDZIAŁAM - PORÓWNUJĄC CENY, STANDARDY ... W RAZIE PYTAŃ PISZCIE ... POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra jak ma ktoś wolny weekend to pewnie,że się lepiej pracuje:D ALIZKA to witaj wśród zauroczonych i na swój sposób zakochanych w Alanyi❤️ i Turkiye❤️ ja zaraz uciekam do pracy a Wy się 3majcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam ten hotel, mi on bardzo przypomina blue stara :) nawet podobne wyposażenie pokoi mają :) Kwiatuszek Tobie też się tak kojarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi - no masz racje, ja mam to szczescie, że prace mam od pon-pt i zawsze w godz. od 7-15, wiec nie moge narzekac.... No ale kiedys pracowałam w sklepie odziezowym (na szeście tylko 3 miesiące !!!) w galerii handlowej i praca w weekend była dobijająca :O Dla mnie nie do wytrzymania, ale wiele ludzi tak pracuje i pewnie sie przyzwyczaja do takiego stanu rzeczy. Ty widzę tez masz rózne godziny pracy.... Była któraś z Was może w Grecji? Chyba za rok skuszę się na Grecję :) O ile mnie Turcja nie zauroczy do tego stopnia,że za rok będzie powtórka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alizka oglądałam te zdjęcia i właśnie to miałam na myśli, że kojarzy mi się bardzo z moim hotelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny Fajnie że więcej Turkomaniaczek jest na tym topiku,nie tylko te co dopiero będą wyjeżdżać ale też te co już wróciły.Codziennie czekam na sprawozdania .Gdzie jest Madga ? 😭 🌼 Kamerki znowu zmienione.:) Czarna-kobra ---ja byłam w ubiegłym roku w Grecji ,było super ! Jak wrócę z Turcji to porównam gdzie jest lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×