Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss wtedy mialam chyba maestro i wybieralam w ing. prowizja na prawde nie jest taka wyskoka jak dobrze pamietam 100 e to ok 10-15 zl prowizji. cos ok 3-4 % wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Dobry pomysł z tą kartą. Muszę wypróbować kiedys. Milego dnia! Weekend zaraz mamy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! ;) Mam pytanko,mianowicie czy w Turcji są komary? bo obiło mi się to gdzieś o uszy.... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Milka w tamtym roku w lipcu nie było.Ja też się obawialam ,wyjeżdzając pierwszy raz do Turcji rożnych żyjątek w wodzie i powietrzu ale dzięki Pariss i pozostałym kobitkom mialam z 5 kg mniejszy bagaż i spokojne nerwy, ale tak jest jak się jedzie z dziećmi albo alergikiem zawsze te obawy. Na Kujawach ładne sloneczko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Co tak smutno dzisiaj ? Pracujecie koleżanki ?;)No to Wam życzę spokojnej i owocnej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ja już wielkimi krokami zbliżam się do weekendu......no i wakacji!!!!! Ehhhh Pariss, z pewnością jak uzyskam świadectwo :D to się bardziej uaktywnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesley
Drogie panienki mam pytanko czy była może któraś z was w Alanii w Hotelu Blue Star?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam 3 razy w hotelu Blue Star i powiem rewelacja. Jak jakies pytania to pytaj. Fannky tez jezdzi do tego hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesley
O no to fajnie, bo ja właśnie w środę wróciłam i zgadzam się hotel exstra.Ta ich obsługa... Ej znasz może kogoś z personelu i utrzymujesz z nim kontakt np.meilowy? A tak w ogóle to chciałam się spytać czy wiesz może jak nazywa się piosenka którą zawsze na koniec śpiewano i tańczono do niej "Turkije!",bo chciałam se posłuchać,powspominać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ta pioenke gdzies nagrana tylko bede musiła poszukac bo 3 lata temu wyszłam mi juz bokiem ;). Z personelu wzasadzie lepiej poznałam kelnela ktory podczas wieczornych animacji przynosił płatne drinki do stolika. Ma na imie Josef ale nie utrzymuje z nim kontaktu. W tym roku jade do innego bo ile razy mozna jezdzic do Blue Stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja nie dawno zostalam po raz drugi ciocia !!!!!!!!!! huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):):):D:D:D do tej pory sie jeszcze nie moge ze stresu pozbierac :D ja znam pare osob z obslugi a o kogo dokladnie ci chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza w chwili obecnej kończę gimnazjum ;)cięzkie jest życie!!!!!! pewnie to przerabiasz lub przerabiałaś (ja w sume też już robię to po raz kolejny)i jestem zdania,że młodzież między 14 a 18 rokiem życie powinna byc poddawana hibernacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky !!!!! GRATULUJE!!!!! TY CIOCIO!!!!!!!! Buziaczki-pozdrawiaczki! Chłopczyk, czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanky 🌼 Gratuluję ciociu siostrzeńca :D Dżunia moja córka kończy pierwszą klasę gimnazjum z nią nie mam problemu ma wysoką średnią i czerwony pasek ,ale syn.....jak był w jej wieku to -traume mam do dziś 😭 on to był \"numer\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dzisiaj oglądałam TVN-Meteo i mówiła pogodynka że w Turcji,Grecji i na Cyprze gorąco 37st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczynki wpadłam przed chwila w szał sprzatania. Jak wpadłam do kuchni to wysprzatałam wszystko włacznie z umyciem okna, wypraniem zasłonek i wypraniem wszystkich scierek nawet czystych :p łazienka tez wysprzatana a jutro reszta. Dzieku temu czas leci szybko ze hoho Jutro ide zapłacic reszte za Turcje i Egipt. W Egipcie mam cene gwarantowana ale do Turcji nie i mam nadzieje że do 10 czerwca nie zmienia i nie kaza nic dopłacac a po 10 moga mi juz tylko nagwizdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to extraaaaaaaaaaaaaaaaaa:D Życzę Wam,żeby mała szybko zasnęła to będziecie mogli urządzic porządne pępkowe:D Kwiatuszku to mocno 3mamy kciuki:) Dżunia to za ten koniec roku też mogę potrzymać:P powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky SUPER! Czyli sie załapałaś!!!! Pieknie! To teraz jestes podwójną Super Ciocią. To się nacieszysz troszkę jeszcze. Fajnie. Gratulacje! 🌼 Ja dopiero kawę wypiłam \"popołudniową\" i szkoda, ze w filiżance zrobiłam bo była taka pyyszna, ze aż. A juz drug ami taka nie wyjdzie ;) Frogi jak tam dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss a ja nigdy nie piłam kawy bo nie lubiłam ale od niedzieli cos mi jedna tak zasmakowała że pije codziennie mała filizanke a czasem dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja piję kawę rano - czarną ze słodzikiem. CZasem w pracy, ale rzadko i w domu tez czasami po południu ale wtedy juz z mlekiem. Moja siostra tez nie pije kawy, ale za to colą nadrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noel to Mikołaj, prawda? Noel Baba to po turecku św. Mikołaj, tzn. Tata Mikołaj bo baba to tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja 3/4 mleka w małej filizance + mała łyzeczka kawky z cykria + słodzik. Pycha zaraz sobie zaserwuje druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×