Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Idę cos moze posprzatać, bo na głupoty mi sie zbiera.....tzn. wracam do formy, a raczej normy :D tak, tak, macie rację, przywiozłam sobie Jagermeistera z tych całych Niemiec i tak sobie majstrujemy :D ...a to jutro dopiero wtoreczek ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ps. ten szlaczek to też dla Was :D....kurna chyba się już opiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu jegermaister mniam...mniam... ja to raczej po posiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz poważna będę i z miną pokerzysty Wam powiem, że w przeciągu ok 2-3 miesięcy nie zmieni sie wiele na tym całym zasranym rynku walutowym......a potem to juz prawie 2012 i wejdziemy w Euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo... Ja od dwóch dni z koleżanką usilnie przeglądamy oferty do Alanyii i nie jest za fajnie:(:(:(...kurs rośnie,o tyle dobrze,że te liry można tu kupić...jak coś się nie znajdzie dobrego to nigdzie w tym roku nie powakacjuje o ile w ogóle:( U mnie zima na całego od wczoraj,tyle napadało w nocy,że rano ledwo otworzyłam garaż:P no i niestety muszę przyznać,że tak ładnie bieluśko było.. Generalnie chyba jak większość poniedziałków nie za ciekawie.. pzdr dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ja myśle, ze jeszcze dłuzej niz 2-3 miesiące, ale cały czas gdzieś w głębi jestem optymistką i myślę, ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi, ja to narazie spoks.....kasy nie mam, więc nie walczę, zaczekam na mój kochany wrzesień, a potem zobaczymy :D no nieeee, do tego czasu myślę, ze to całe Euro ustatkuje sie na poziomie max 4,0 .......chociaz wolałabym 3.3 - och, gdzie te czasy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, kochana my denken podobnie (hehehehe), ale wiecie jakie to wszystko na tych zakichanych targach drogie było!!!!! mała cola 3,75, kawa to samo, poszłyśmy zjeśc z koleżanka : jakieś parszywe mięsko (bez konsekwencji na szczęście :P) i odrobina fytek : za dwie osoby :22 euro bitte !!!!!!! Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi Yavaz yavaz ;) Bedzie dobrze. Coś znajdziesz. W końcu masz też wolny cały wrzesień wiec moze jakiś last sie znajdzie i wyjdzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia -masz rację co do 2012 r. Fanki - nie trzeba śledzić kursów walut , wystarczy obejrzeć telexpress albo inne wiadomości , wszędzie trąbią i nie powiem co jeszcze mówili . Ach zapomniłam , wszystkim pijącym \"na zdrowie\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś mi zapodziały te zakichane ikonki, cholerka jasna ;) Klikam tylko te, co w moje "madrej" główce sie ostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia, ale to na koszt firmy co? sporo 22 E! Niemcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia - poślę Ci zaraz te które mi przysłałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola......;) my tu gadu gadu, a mój kibelek nie posprzątany :D zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, pewnie że tak...inaczej wiesz...gulasz angielski, czy jak on tam się zwie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia-- A co kibelek Ci będzie potrzebny po tak szlachetnym alkoholu niemieckim. Masz buki na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss super... dzięki.......ale nie ma takiej od sprzątania :D :D nie no idę...a nie mogę sie z Wami rozstać ;), brakowało mi Was, ja to nawet myślę, że należałoby jakieś spotkanie zorganizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris - ja ze względu na Ciebie nie chciałam tego pisać . Ale jak chcesz to czego się nie robi dla przyjaciółki. Euro w maju 5, 5 do 6 zł. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYYYYYY BOBOOOOOOO, ja Cię prosze Ty mnie nie strasz!!!!! i tak nie za dobrze sypiam po nocach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny! Własnie wstałam do okna a u mnie .................świata nie widać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BIAŁO!!!!!!!!!!!!!! Wszystko pod górę...jak nie waluty z jednej przywalą to pogoda z drugiej I love dancing!!!! http://www.youtube.com/watch?v=NHUn3AWOw8k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja o tym czytam codziennie i też sie dołuję. CAły czas tak mowią. Ja mysle, ze wczesniej niz w maju to nastapi a w maju to juz moze zacznie spadać. Od grudnia 30-tego do dzisiaj dolar poszedł 90 gr. wiec drugie tyle przez kolejne dwa miesiace i wtedy SPADEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ja też jestem za spotkaniem, ale cholera wszędzie daleko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam Wam cos przesłać na nasza pocztę, ale jakoś mi się nie udaję, chyba zmeczona juz jestem ;), ale obiecuję, że się postaram :P.....może jutro..... no bo dziś, to wiecie... kibelek, no i może łazieneczka, pozdrawiaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no heloł, jak daleko, trzeba średnią - tzw. środkową obrac i już - ewentualnie mozemy spotakać się w Turcji - ale tu nie polecam, bo kazda z nas ma swoje terminy, więc ....Polska to piękny kraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie pomykam...do obowiązków, ale jeszcze tiu zagladnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- jak Cię znam to pewnie masz rację , albo ja bardzo tego chcę żeby w maju zaczął się spadek. Ale na zdrowy rozum to nie myślę żeby tak było ponieważ dzisiaj w wiadomościach Pan powiedział że słabe notowania naszej waluty są spowodowane sytuacją na rynku europy wschodniej ( tak sobie pomyślałam że akurat nasza waluta ma wielki wpływ na to).No ale cóż. Miłej nocy Dżunia bo rozumiem że już idziesz spać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pomysł na nasze spotkanie. Jak dotrwamy do 2010r to może zaplanujemy wylot w jakieś miejsce na świecie? Trzeba tylko dogadać szczegóły co do urlopów , terminów miejsca i środków finansowych. Ależ było by pięknie co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam widok z mojego okna. Zaznaczam, ze o godzinie 17-tej jak wracałam z pracy to nie było wogóle śniegu oprócz jakiś wczorajszych resztek lodu i puszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo to nie tylko nasza waluta tak cieńko przędzie. Równiez węgierska i ukraińska, no zobaczymy jak to bedzie. A do 2010 to ja już chyba wygram do jasnej choerki i wtedy to na bank jedziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×