Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dziewczyny ja wyłączam komputer i idę sie szykować do snu. Dzisiaj mi sie tak świetnie spało, ze musze to powtórzyć i to nieco dłużej :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola jakie spać...jeszcze ranej nie tak blisko :D...jak śpiewał mój dziadziuś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze siedzę, gadam z byłym na skypie to pewnie jeszcze potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą : kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi - rozumiem :) i pędzę jednym okiem ogladac "You can dance"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak niby jednym okiem oglądam you can dance, ale nic z tego nie wiem :) tak z byłem. mamy dobry kontakt :) jak to się ładnie nazywa zostaliśmy przyjaciółmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie ja też, bo właczyłam się w jakąs chyba bezsensowną dyskusję w innym temacie. Fannky ....nadszedł czas.....który jest nieubłagany...jutro godz.6.00 pobudka, więc i ja zwijam do łazienki :D Ja to tylko mam taka nadzieję, że się w końcu gdzieś, w niedalekiej przyszlości spotkamy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja właśnie oglądam Turecki dla początkujących :) bo on jest o 8.30 a nie o 6.30. fajny nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja tez obejrzałam serial ,fajny ale krotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w samo południe!:) Dziś piękne słoneczko u mnie,otworzyłam balkonik a powietrze cudowne:D A w Alanyi ładnie ale wiaterek jest i troszkę zachmurzone... Z tym serialem wszystko fajnie tylko nie mam kablówki:/ Pariss co do \"chirurgów\' to ja UWIELBIAM!!!Po raz kolejny właśnie oglądam te odc.a na wakacjach przerabiałam na kompie ostatni sezon chyba:P A jak jesteśmy już w takim temacie to ja jeszcze bardzoo lubie \'przyjaciół\' i właśnie muszę sobie załatwić wszystkie sezony i oglądnąć od początku:) ; co prawda właśnie ostatnio na tvn lecieli,ale ostatnio coś nie mogę złapać i właśnie zaraz zobaczę w programie póki pamiętam. A pare dni temu będąc w innym pokoju niz tv słyszałam ze \'ostry dyżur\' ma być. No i ostatnio sobie w końcu oglądnęłam kryminalne zagadki miami:D bo te kryminalne seriale też uwielbiam. A teraz co do YCD strasznie szkoda,że tak mało dali z Wrocławia, no i niestety nie było mojej kuzynki, która prawie dostała bilet..szkoda. a wczoraj załapałam dołek przed spaniem stąd moja nieobecność Ale to było wczoraj...a dzisiaj w końcu mam tańce:classic_cool: Dużo słoneczka!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss chirurgów są chyba ostatnie 2 odc tej serii i się zaczyna ostry dyżur o 17:00 :) Taki zapracowany czwarteczek?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do telewizji już kiedyś chyba pisałam że u mnie prawie na okrągło leci TVN :) nie z miłości do nich tylko mają ciekawe programy i oglądam zazwyczaj jak leci :) no Frogi szkoda kuzynki moglibyśmy ją podziwiać w TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie sobie na Interia Biznes -Polaku!koniec tanich wakacji Frogi wejdz na Plejadę i zobacz wczorajszy YCD są tam uczestnicy ktorzy wczoraj nie byli w programie. Fannky u mnie od rana tylko TVN,TVN24 i Style Tvn,mam dekoder Polsatu ale tylko Tvn jest ogladany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky i Szazza Fannky Mam nadzieje,że może jeszcze się gdzieś przewinie... Szazza dzięki!obejrzę i jak coś to dam znać!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dopiero sie obrobiłam. Mowię Wam co za dzień. Siedziałam z kumpelą z którą mam robić taki projekt i jestem załamana. Dziewczyna ma taki bajzel w papierach i księgowaniu ze głowa mała. Nie wiem jak ona to wyprostuje. Moja szefowa osiwiałaby jak by to wiedziała, chociaż nieco jej wspomniałam bo to jest jakaś masakra. Poza tym u mnie jakieś tam słoneczko widziałam, ale teraz nic. Fannky ja pisałam, ze ten serial powtarzają o 8.30 ;) a nie o 6. O 6 leci moj :D A chirurdzy są fajni, szkoda, ze juz sie kończą jak sie wciągnełam. Obejrzę ponownie Ostry dyżur. Frogi nie dołuj się. Wiosna idzie 🌼 Shazza fajnie masz, ze bedziesz sobie oglądać. TEż własnie zwróciłam uwagę, ze bardzo krótki jest. Bobo coś sie nie pojawiła wczoraj? Do później, lecę do domu bo mózg mi paruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Moja corka jest fanką Chirurgów i powiedziała że jeszcze lecą na FOX LIVE ,lubię Ostry Dyżur ale te stare odcinki były lepsze.Teraz jesteśmy na etapie Brzyduli na TVN ogladamy całą rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja chyba czytam to co chcę :D dziś przypadkiem włączyłam rano i leciał. jak będę miała okazję to będę oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... mam pytanie: czy ktoś z was był może w hotelu Monte Carlo w dzielnicy Obakoy ?? Jestem ciekawa opinii odnośnie tego hotelu bo spędze w nim urlop... :) Z gory dzieki za wszelkie informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Pariss za linki.... :) Sama tez właśnie wertuje net w poszukiwaniach jakis informacji i z tego co udało mi sie znalezc ludzie oceniają ten hotel całkiem pozytywnie jak na 3 gwiazdki z opcją all inclusive... Mam nadzieje ze urlop bede miala udany.. Ale jeśli ktoś z was był w tym hotelu to piszcie ! wszystkie opinie mile widziane!! Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzięki,ale sama wiesz jak to czasem bywa,przychodzi z znienacka, 😘 Szazza ja też uwielbiam BRZYDULE!!!!mega serial:) Zjadłam kaszke bananową z ryżem jako moje ostatnie danie w dzisiejszym dniu i lece na tańce!:D:D:D Miłego tutejszego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko ja przeczytałam "kaszankę bananową" :D :D Crazy woman co tam hotel, myśl o Alanii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi Brzydulę oglądam codziennie albo w sobotę odcinki z całego tygodnia.Jutro moja corka idzie do kina na film Kochaj i tańcz,to jest prezent od chlopców na dzień kobiet.Jak wroci to mi zda relację czy warto obejrzeć.Ja lubię polskie filmy,jutro jest Testosteron będe oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman co tam hotel, myśl o Alanii --------------------------- Tak, co racja to racja ;) W hotelu się tylko spi...i to tez nie za dużo hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazaa film Testosteron okropnie jest nudny przynajmniej dla mnie. Dwa razy dochodziłam do połowy ale nie ma szas nie wchodził nawet przy piciu z koleżanką :p Pariss a coz to za kaszka. Ja dzis poraz pierwszy jadłam otręby a dokładnie pod postacia placka proteinowego i jakos weszły. Jutro z jogurtem i owockami na sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek Ty czytasz jak ja :) TO Frogi jadła jakąś kaszkę a ja przeczytałam kaszankę a Ty moją kaszankę jako kaszkę :D A co to za placek proteinowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki Pariss - dzięki że wspomniałaś o mnie . Czytałam was wczoraj ale bardzo późno wróciłam ze szpitala (teściowa w nim) i nie miałam siły pisać. Dzisiaj po południu byłam na zakupach za zachodnią granicą i kupiłam dwa wielkie jak wagony kolejowe nesesery .Ciekawe do jakiego samolotu mnie z nimi zabiorą? Chyba do tego ruskiego transportowego . Mam zamiar kupić troszkę froty w TR i stąd mój dzisiejszy zakup. Widzę że co niektóre zaczęły ostro się odchudzać , ale ciągle temat jedzenia na forum jest.Podnosi was to na duchu czy jak. Przestańcie myśleć o tym i pisać będzie wam lżej. Pozdrawiam wieczorkowo. Piję drinka za wasze zdrów crazy_woman - nastaw się na wypoczynek i zwiedzanie Alany , Kapadocji, Pamukkale i nie myśl o hotelu. Ja w tamtym roku byłam tak nastawiona dzięki naszym dziewczynom z forum i wspaniale się bawiłam i wypoczywałam , na tyle wspaniale że zaraz po powrocie wykupiłam Alanyę na maj 2009 i wcale nie patrzyłam na hotel. Frogi- jak się wytańczysz to zapraszam , mam dzisiaj wolny wieczór i czekam tu i tam na Ciebie. Pozdrawiam Fannky, Dżunię , Kwiatuszka i inne nasze Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_woman - nastaw się na wypoczynek i zwiedzanie Alany , Kapadocji, Pamukkale i nie myśl o hotelu . Ja w tamtym roku byłam tak nastawiona dzięki naszym dziewczynom z forum i wspaniale się bawiłam i wypoczywałam , na tyle wspaniale że zaraz po powrocie wykupiłam Alanyę na maj 2009 i wcale nie patrzyłam na hotel. ------------- Jasna sprawa :) Szkoda że wcześniej tu do Was nie zajrzałam ;) Oczywiście że sie nastawiam na wypoczynek i to na 100% Pytam o ten hotel z czystej ciekawości - byłam ciekawa opinii tych którzy tam byli. Fajnie wiedzieć co nieco ;) Lece tam na 2tyg więc postaram sie zwiedzić wszystko co tylko będzie możliwe !! Pozdrawiam Was serdecznie i powodzenia w odchudzaniu, bo jak widzę temat dość aktualny w tym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_woman a kiedy lecisz? i z jakim towarzystwem.A byłaś już w TR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×