Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

aaaa.....i patrz na spod butelki ; nie moze byc plaski!! powinna miec wglebienie -to swiadczy o tym ze wino jest dobre gatunkowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dodac ze to GALLO to wino californijkie;) bo wyszlo tak czytajac ze chilijskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
californijskie-sorry, chyba juz sie opilam bo zjadam litery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jeszcze raz przeczytam Twoją lekcję Kari ;) dzięki bardzo. Chciałam jeszcze się pochwalić, ze dzwoniłam dzisiaj do Ambasady i umówiłam się na 30 marca na godzinę 10 rano. Wtedy macie o mnie myśleć żeby mi sie powiodło :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kari, ze Ty w Meksyku bedziesz w tym czasie i jakby co, jesteś zwolniona z myślenia, z powodu szoku ciepła i pieknych widoków jakie doznasz na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ja uciekam spać. Jutro muszę rano wstać i pędzić na miasto a pozniej szykowanie na imprezkę ;) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądnęłam cały!:P Musze przyznać,że rzeczywiście bardzo średni i lepsza jest zdecydowanie druga połowa...;jest parę momentów super,ale to i tak nie dorównuje LEJDIS, które pobijają o milion testosteron!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że może Bobo mi dzisiaj potowarzyszy, ale coś Jej brak... Dziewczynki życze udanego weekendziku,ja wyjeżdżam i zjawię się w niedziele.. Bawcie się dobrze! iyi geceler!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lejdis!!! Frogi-wczoraj corka wróciła z kina i była zachwycona filmem,opowiedziala mi ze szczególami ,ale i tak pójdę zobaczyć.To sa wrażenia czternastolatki ktora kocha taniec.Chlopakom sie nie podobało ale to jest normalne w tym wieku. Lejdis bardzo fajny film ,natomiast Testosteron może być ale nie powalil mnie na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szaza- ranny ptaszku U mnie wiosna za oknem , trzeba się wybrać na ogródek. Mam nadzieję że już tak zostanie i będzie już coraz cieplej. Aby do wiosny. Miłej soboty dziewczyny! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-- powiedzcie mi jakie filtry mam zabrać na czerwiec do TR. Wiem że Pariss--pisała o tym wcześniej ale nie będę miała czasu cofnąć się o 100 stron naszego forum. 😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ do mnie wczoraj przyszła koleżanka niby oglądać testosteron. Niby, bo nawet okiem na niego nie rzuciłyśmy :) ahh nie ma to jak babskie spotkanie przy winku :) Pariss co do wina to ja ci nie pomogę lubię bardzo ale ja raczej wszystko pijąca to mi smakują wszystkie :) do kina też się wybieram ale chyba przeczekam te tłumy, chyba że mi się przez weekend bardzo będzie nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo Ja mam sprawdzone tylko mleczko Nivea ,najpierw wysoki filtr 30 a po tygodniu niski.Zawsze też zabieram mleczko łagodzące po opalaniu.Kiedyś tez dostałam w prezencie taką żel łagodzącą po opalaniu firmy Avon bardzo dobry.Ja mam jasną karnację więc nie mogę używać na początku opalania np.15 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza - dzięki bardzo , zaraz zabieram się do szukania na necie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomimo tego że mam ciemną karnację uzywam dość wysokich filtrów cały czas ok 20-30. opalenizna jest też mocna a trzyma dużoooo dłużej przynajmniej w moim wypadku. i kilka razy dziennie smaruję się balsamem po opalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piekne Panie! Bobo - ja zawsze slucham sie mojej corki, ktora skonczyla kosmetologie i mowi ze w siebie, a zwlaszcza w skore nalezy dobrze inwestowac;) Ja polecam Ci; drozsza wersje BIOTHERM-SUN, calkowita protekcja, do twarzy jest specjalna 30, a do ciala sa rozne ja zaczynam od 15, ( brzuch i dekolt-30) a potem nigdy mniej jak 8;) A tak na marginesie jezeli macie mozliwosc wyprobujcie gelu do kapieli i mleczka do ciala ( woda perfumowana tez jest -bez alkoholu, wiec swietna przy sloneczku) z serii BIOTERHM- EAU VITAMINEE kolor zolty!! (Jest tez niebieski) Swietny na wakacje!! Zapach jek dla mnie zaj**sty!! Bedziecie pachniec na kilometr:) Mozna go kupic np . w Sephorze, Douglasie i nn. Z tanszej wersji LOREAL-SOLAR tez go polecam, fajne maja nie duze flakoniki do twarzy-40. Dodatkowo kupuje VICHY- 60 do twarzy,( szczegolnie nosa) jakby mi sie za bardzo przypiekla. A powiedzcie jak macie z perfumami na wakacjach? Ja jestem wierna od lat mojej L\'EAU PAR KENZO;) A po wakacjach to COCO MADEMASELLE CHANEL -wystarczy jedno psikniecie a zapach sie trzyma i trzyma.. i drugie tak na wieczor to MIDNIGHT POISON CH . DIOR zreszta ja na punkcie perfum mam obsesje ciagle jakies kupuje .. Milej soboty; ;)ja chyba tulipanow bede miala zero;( bo moje pieski wykopaly cebulki i sie nimi bawily za kare siedza w domu zamiast na ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam w aptece próbke olejku do opalania produkcji francuskiej z wysokim filtrem ale gdzieś schowałam i nie wiem gdzie jak się znajdzie to Ci Bobo napiszę nazwę.Pani magister bardzo zachwalała ,powiedziala że ona tylko ten używa ,cena za opakowanie to ponad 80zł.Prosiłam ją o więcej ale mi nie dała a miała cholera cała szufladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za cenne rady , ja mam karnacje dość ciemną i słoneczko nie spal mnie na raka więc chyba 30 na buzię i brzuszek a 15,20 na resztę. Co do Twoich tulipanków to szkoda (to brzydale z tych Twoich psiaków), ale jak chcesz to oddam Ci troszkę bo ja będę miała ok 150 szt różnych najróżniejszych. Co do perfum używam obecnie Bvlgari Omnia.Są pyszne (białe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ja chyba narazie nie wychodzę z domu bo jest mi niedobrze i słabo. Kręci mi się w głowie. CIśnienie mam 105 na 63 i do tego gorąco mi jakby było ze 30 C. Wyjdę wcześniej do kumpeli i kupię w BOMI jakieś winko. Tam jest spory wybór. Najechętniej to bym nie poszła, ale mam nadzieję, ze mi przejdzie bo poki co tylko do siedzenia sie nadaję :O Bobo ja dam Tobie taką radę. Przejdz sie po aptekach i poproś o próbki kremów z filtrem 50, w aptekach babki mają tego sporo. Kilka aptek i masz z 10 próbek. I tymi małymi smaruj buźkę. Majowo/czerwcowe słonce jest bardzo zdradliwe bo jest nisko, mocno parzy wiec wysokie filtry są wskazane. Ja jestem maniaczką filtrów. Używam cały rok na buzię 50. Jak sie raz spali buzię to pozniej po latach wychodzą piekne przebarwienia, które niestety mam :O A z tańszych wersji naprawdę dobrych filtrów polecam serię Garniera. Jako jedyne chyba nieapteczne mają lepsze filtry mineralne a nie chemiczne. Mozna je dostac w Rossmanie i na pewno beda juz ok. kwietnia/maja. Z aptecznych polecam Biodermę bo mają rodzinne opakowanie 400 ml w sprayu które jest bardzo wydajne. Poszukaj na allegro w aptekach moze byc taniej. Masz jasną karnację ale szybko pewnie sie opalasz, a zeby nie było raczka i żeby długo utrzymywał sie brąz to kuracja jest nastepująca (wg Pariss ;)) - pierwszy dzień łaźnia turecka - drugi dzień lub ten sam filtr najwyższy jaki bedziesz mieć np. 40 ( na twarz 50) leżymy ok. 3 -4 godzin - 3 -5 dzień to samo a pozniej powoli schodzimy z wysokich i spokojnie na nogi mozna mniejsze 10-15 a nawet 5 a te miejsca, ktore szybciej nam sie opalają czyli brzuch i dekolt cały czas zamiennie z wysokimi filtrami. Zobaczysz ze bedziesz miała przede wszystkim zdrową i piekną opaleniznę i na długo. I na plażę najlepiej chodzić zaraz po śniadaniu czyli od 9-10 do 12-13. Chyba, ze pod parasolem pozniej ;) Tak mniej wiecej ja to stosuję. Nie kupuj raczej nivea bo juz od kilku osób słyszałam, że były podrażnienia i uczulenia. Moja kolezanka kupiła też dla dziecka taki nivea i jej mały miał wysypkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być ciemną karnację i szybko sie opalasz. Kari Biotherm moze i dobry ale bardzo drogi :O A Chanelkę Mademoiselle tez lubię ale dawno juz nie używałam. Kiedyś trzy opakowania pod rząd. Piekny zapach. Bobo a Twoja Omnia kojarzy mi sie z Marmaris bo wtedy akurat moja kumpela ją używała. Ja teraz noszę zimowo Romę Laury Biagotti, który to zapach towarzyszy mi co jakiś czas od jakiś 11 lat na przemian z Dune. Poza tym mam zdobyczne DOwntown Girl , ktore nigdy nie byly dostępne w Polsce a dostałam je dzieki uprzejmosci mojego znajomego od Meksyku ;) specjalnie z USA. Na lato narazie nie mam nic ciekawego, poki co Avon taki pomaranczowy bo kojarzy mi sie z Kemer. Jakis CK Summer i inne końcówki, ale teraz oszczędzam i nie kupuję zadnych flakoników bo jakby co kupie w USA, tam jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy wiecie, ale w Gazecie Wyborczej zaczęła się kolejna seria przewodników Miasta Marzeń. Dzisiaj w cenie zachęcającej 9,90 jest Paryż. Kolejne za 29,90. Kilka na pewno sobie kupię, zaznaczyłam sobie w kalendzrzu kolejne tomy i bede kupowała sobie. Lista jest taka w kolejności co tydzień, i tak w następną sobotę: Wenecja Wilno Praga :) Rzym :) Wiedeń Lwów Florencja Barcelona :) Kraków Moskwa Dublin Berlin Nowy Jork :) Amsterdam Madryt :) Budapeszt Kijów Chicago :) 👄 Ryga Lizbona :) Petersburg Stambuł :) 🌻 ❤️ 👄 Helsinki Londyn :) Wybierać i kupować, ja kupuję te zaznaczone. Wyjaśniła mi sie sprawa z winem bo złapałam kolezankę na skypie i mam kupic likier pomarańczowy bo bedziemy piły cosmopolitan martini ;) w kazdym sklepie go dostane a na pewno w delikatesach wiec no problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oszaleję do tego 30 marca!!! Własnie sprawdziłam sobie bilety i nie uwierzycie nigdy jak potaniały! Jeszcze 2 tygodnie temu sprawdzałam i był za 2500 a dzisiaj? za 1984 zł !!!!! Lufthansa. A moj znajomy od Meksyku kupił do Polski bilet za 600 dolców i sprawdził za tydzień i był tańszy o 230 $ . Niesamowite co? Moj bilet z Chicago do Cancun potaniał tylko 40 $ ale zawsze to coś. Mam juz na przejazd do Playa. nie przeżyję tego...ja juz myslałam, że za 2500 to jest super cena a tu takie jaja! Trzymajcie kciuki zeby nic sie nie zmieniło do 30 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- stawiam na Biodermę , znalazłam na Allegro 400ml 50 i 30 i nie są drogie. Dziękuję za porady. Co do przewodników to dzięki za informację bo nigdy nie kupowałam Wyborczej i pewnie bym coś przegapiła. Życzę udanej zabawy Pariss- i ostrożnie z tymi trunkami bo zdrowia nie kupisz.😍👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-jasne że wszystkie życzymy Ci jak najlepiej, więc niech te bilety jeszcze potanieją z 1000 Dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co do perfumów to moje ulubione to mustang, niestety w Polsce ich nie znalazłam kupuję w Niemczech. ale lubię też pumę tą szarą. Pariss co do cen to mam nadzieję wszystko dobrze się ułoży i z wizą i z ceną biletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk .Ale was wymiotło.Co się tu dzieje?. Rozumiem, Frogi-wyjechana, Pariss-- u koleżanki pije winko za nasze zdrówko, ale co z resztą? Jakieś święta może dzisiaj obchodzicie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk rozpoczynam nowy dzień,dziś nasze święto.!!!! I z tej okazji dla wszystkich po 2-a: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×