Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość milkaa21
dzieki za przydatną informację Pariss :) zegarek oczywiście przestawię! Z Polski mamy wylot o 04:30 - 08:30 Mam nadzieję,że uda nam się coś zobaczyć,jakieś widoki :) Bo do Tunezji lecieliśmy w nocy,więc nic poza ciemnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka jak zobaczysz juz pod koniec drogi pełno białych dachów szklarni to jestes przed sama Antalią. Uwielbiam ten widok bo wiem ze zaraz bedzie ciepełko :) A jak bedziesz wracac to moze na wschod slonca sie załapiesz. Kari Ty miałas sie kurowac, trzeba było siedziec na hamaku w ogrodzie. Nie teraz to za miesiac pojedziesz :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, w Brukselii jak chcesz kupic jakis narkotyk to walisz prosto do muzulmanow, maja Ci tego pod dostatkiem, stad jezdza nowiutkimi mercami i beemkami ;) bo raczej praca sie za nadto nie lubia brudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze tego hamaku nie mam rozwieszonego,;( nie moge sie doprosic o to MM,... ale caly czas mowi ze mysli nad tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzisz i to jest wlasnie ta roznica miedzy emigrantami a prawdziwymi Turkami. Oni jada tam z biednych rodzin i chca jak najszybciej nachapać sie euro. Ja nie znam zadnego ćpającego Turka. Znam za to wielu ktorzy nie piją WOGÓLE alkoholu i nie palą papierosów. turcy na emigracji są jakby nie Turcy. Nawet Wam powiem, ze ostatnio bylam na kebabie "na miescie" i chcialam sama zagadac skad sa, jak im sie tutaj zyje, ale jakos oni nie chcieli wdawac sie w gadke. Raz kiedys tez w kebabie powiedziałam :tesekur ederim: a ten dureń mnie poprawił bo powiedziałam nie z tym akcenem co trzeba. A w turcji jak im cos powiesz po turecku to odrazu odkrycie i usmiechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim obecnym i przyszłym:P wróciłam z mojej nowej pracy:P i bolą mnie troszkę nóżki,ale było ok:D a teraz chyba czas najwyższy napisać obiecane emaile:) kari też bym się zdenerwowała,ale tak jak mówi Pariss w następnym sobie odbijesz:) i zdrowiej🌻 ja pewnie w tym roku tez nie zobaczę Kapadocji,ale tak sobie ostatnio myślałam,że chyba wolałabym sobie kiedyś wykupić 7+7 i wtedy załatwiłabym po kolei najważniejsze miejsca tylko będę musiała znaleźć jeszcze chętnych na taką podróż:P W tym roku zakładam obowiązkowo Kale,poszerzenie terenu spacerów po samej Alanyi,jaskinie i myślę co tu jeszcze...Kwiatuszek bardzo chwali to jeep safari,hmmm a w Antalii jest ten park z wodospadami,prawda?co jeszcze ewentualnie warto tam zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss jak ja jem kebaba to też zawsze chce podziękować po turecku,ale ostatecznie tego nie robię,bo jak odbieram to jakoś mija mi cała ochota,bo tak jak mówisz są inni od tych u siebie..co prawda raz odważyłam się i zapytałam czy nie mają serdara,ale dziewczyna nawet nie miała pojęcia o czym mówię i powiedziała,że mogę zapytać się "chłopaków",ale darowałam sobie...jakoś mało sympatyczni byli.. zupełne przeciwieństwo jak się jest w Turcji,szkoda w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss a Ty nie planowałaś wstępnie Turcji na druga połowę września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja przestaję już planować co bym chciał zwiedzić bo zeszły rok pokazuję że plany się szybko zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ja na drugą połowę wrzesnia nei mam co liczyc bo jak wroce 20 do pracy to juz tam bede siedziec do czerwca 2010 :) Ja myslałam, ze ostatnio jak pisałas ze moze sie spotakmy to Ty zmieniłas plany i jedziesz w czerwcu :D Tak widzisz to sie czyta jak jest tyle zaległości a dziewczyny nabijają z szybkością błyskawicy ostatnio. Nie planujcie bo rzeczywistość w Alanii jest inna i plany legną w gruzach juz pierwszego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8106
Pariss a jak dyskoteki w MARMARIISS bo z tego co piszesz to spokojniejsze miejsce od Alany. Czy to oznacza ze jest też mniej rozrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zawsze planuje i wychodza z tego nici. W tym roku plany na Jaksinie, Kapadocje co wyjdzie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- Słońce , tak właśnie pisałam:D No tempo ostatnich dwóch wieczorów jest zawrotne,to prawda,ale dobrze dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to wcale nie jest spokojniejsze miejsce. JEst tak samo głośno. W Marmaris jak pisałam wszystkie knajpy sa wzdłuż morza na promenadzie. a drugie centrum rozrywek na starym mieście w okolicy mariny. http://www.youtube.com/watch?v=pKYtycbkt-g powiedziałabym ze nawet wiecej jest knajp i disco w Marmaris niz w Alanii. http://www.youtube.com/watch?v=KmGD2M2rQ_g nie bedziesz sie nudzic :D nie w Turcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi tzn. ze chcesz w czerwcu jechać? bo ja juz sie pogubiłam normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss No nie nie,jak Ty planujesz czerwiec to nie ma opcji,żebyśmy się zobaczyły..u mnie nadal pozostaje II poł. września w niewiadomej.. ale nawet nie wiesz jak bym chętnie pojechała,bo te lasty są takieeeeeeeeeee kuszące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi wybierała się we wrześniu i chyba nie pisała nic że zmieniła plany :) ale faktycznie ja już też nie wiem, kto i gdzie jedzie :) no może poza Pariss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8106
dzieki Pariss napewno nie bedziemy sie nudzic bo jade z koleżanka. Ja już znikam ale jutro napewno znów bede sledziła co piszecie. Pozdrawiam wszystkich. do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola-pozdrawiam:) Bobo email poszedł,jessstttt hmmm długi?:P Fannky dobrze pamiętasz:) Ty będziesz do którego?pewnie do 15/16.09..i z jakiego lecisz biura do Blue stara,bo to pamiętam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz szczerze mowiac jestem zakrecona kto gdzie i kiedy. Trzeba sobie chyba w stopkach pisac :d :D Fannky dzieki ze pamietasz o mnie :) Ja tez wiem kiedy Ty lecisz bo wiem ze prawie razem bedziemy wczasować. Bobo za to juz sie pewnie pakuje. Bobo ja do Ciebie napisze maila bo bym chciala zebys zobaczyla w aptece czy trzeba miec recepte na pewien lek. Znajac zycie Turcy nie beda chcieli recepty bo oni biora wszystko jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja się w tamtym roku zastanawiałam,czy sprzedadzą mi jakiś syrop dobry na gardło,ale wiedziałam-w sumie sama teraz nie wiem skąd-,że trzeba mieć właściwie na wszystko i tak receptę więc jak już do koleżanki przyjechał lekarz to chciałam na jeden rachunek to wyszło,że i tak muszę miedz badania więc rachunki zrobiłyśmy dwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...masz racje Pariss co do tych emigrantow, tyle ze ja ich nigdy bym nie bronila ,bo za duzo widze i widzialam mieszkajac tutaj. Szczerze powiem ze jak jade autem i widze \"czarna\" glowe za kierownica a obok blond pieknosc to bingo! na 100% jest to Polka!!( bo na razie Rosjanki jeszcze Belgii nie opanowaly) Bo tutaj zadna porzadna Belgijka nie bedzie sie zadawac z arabem, chyba ze jakas patologia....niestety tak jest. A co do miejscowych; w Kemer ogladalam torebki razem z corka i jej przyszlym mezem, troche zaczelam sie targowac, a sprzedawca zapytal czy to moja corka i czy jest mezatka ja mowie ze to jej przyszly i co mi powiedzial? Powiedzial ze nie szkodzi ze ma chlopaka i zebym jutro przyszla z corka, a jak sie jeszcze z nim umowi to spusci mi z ceny.....a ja mu na to ; FUCK YOU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinooka z rynsztoka
tak sobie czytam i czytam ten wątek, może nie do końca systematycznie, byłam w Turcji 2 razy, w tym roku też planuję jechac ale czekam na lasty na wrzesień prawdopodobnie. Widzę Pariss że jesteś tu weteranką i prawdziwą specjalistką, ile razy już byłaś w Turcji? Spisałaś gdzieś swoje przygody, czy tylko w tym wątku, raczej w ramach odpowiedzi na pytania zainteresowanych, chętnie bym poczytała :) Ps. to kto w tym roku też rusza do Turcji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina no proszę Cię. temat jest kto, gdzie i kiedy przez ostatnie dni jest powtarzany wielokrotnie :) nie musisz czytać całego topiku cofnij się o jakieś 10 str i wszystko masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
ktos pytal o linie Sun Express-my teraz nimi lecialysmy. lecialysmy z niemiec 3,5 godziny i dostalysmy jedzenie i to nawet lepsze niz to jakie dostawalysmy jak lecialysmy na majorke. na majorce zazwyczaj prosta kanapka a tu danie i cos slodkiego; ciasto albo serek ale to chyba zalezy ile czasu sie leci; ile czasu sie leci z polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Pariss nawiazujac do Twojej wypowiedzi o pijanych Angielkach (ja bym dodala Irlandki), ktore ledwo trzymaja sie na nogach w koszmarnie wyskoich obcasach, krotkich sukienkach, pijane strasznie... mam wrazenie, ze sa wszedzie... bylam w zeszlym roku w Portugalii i bylo tam "tego" mase! Mam wrazenie, ze one nie jezdza zwiedzac, poznawac inne kultury tylko "w poszukiwaniu taniego alkoholu". osobiscie nie wyobrazam sobie doproawdzic sie do takiego stanu i spedzic wakacje na kacu (co nie znaczy,ze nie lubie zaimprezowac wypic jakies drinki i tanczyc do bialego rana). Ja za pare dni zaczynam robic plan naszego pobytu w Kusadasi i okolicach... wszelkie sugestie mile widziane. pozdrawiam i zycze dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Ale się wczoraj działo !!!Dobra lektura na poranek.;) 🌼🌼🌼🌼🌼 Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×