Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Frogi ja tez naskrobałam cos wiecej. Moze psycholog mi sie przyda ;) hi hi Ola wczasy wiekszosc dziewczyn miala zaklepane juz w styczniu lub w grudniu w ofertach first minute. TO zazwyczaj oferty dobre dla tych ktorzy wiedza ze dostana na 100% urlop w wybranym terminie. Natomiast te, ktore sa niepewne wciaz czekają na oferty last lub inne. Jesli w sezonie chcesz jechac na 2 tygodnie to 3* hotel moze wyjsc nawet kolo 2500-2800 zł - zalezy. Jesli to ma byc maj/czerwiec to z lasta mozna za 1800 nawet. Roznie, trudno powiedziec. Skad mozesz leciec? i jaki termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja płace 3 400 zł od osoby i to po znikach za stałego klienta. Ale jade w scisłym sezonie i rezerowałam w koncu kwietani gdzie nie było juz promocji. Za to w tym roku zalezało mi aby hotel był jak nablizej centrum i plazy kleopatry. Wiec hotel mam w samym centrum przy plazy Kleopatry. Dlatego taka cena. Oczywiscie all koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenkkka
Dziewwczyny chcialam zapytac o koszty jedzenia tam, jak sie kupuje na miescie, w barze np wode do picia czy piwo to jaka jest cena??? Tak przykladowo na[piszcie ile woda mineralna, cola itpp oraz po ile tam piwko jest???? Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki , ja Ci pisałam że wielokrotnie miałam to samo z tym pożeraniem , ale eraz kopiuję wszystko i jak mi nie wyśle to wklejam go po raz drugi. LinkaOla-- ja rezerwowałam 3.11.2008 wpłaciłam 500/os. resztę później. Koszt 14 dni hotel 3* 1870 zł i miałam przy tym gwarancję ceny. Ale dodatkowo mam w tym wycieczkę do Antalyi gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ale Ty masz juz 4*, Fannky tez ale w firscie i tez dobra 4*. Wszystkie zazwyczaj mają all wiec ciezko pamietac ceny na miescie. Woda podobnie jak u nas o ile pamietam, a piwo wychodzilo kolo 8 zł za 0,5 w knajpie. W hotelu chyba w 2007 r raz kupowałam za 3-4 liry (1 lir=2,20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jak tam Twoje kołacze? Ja siostre wyrzucam z domu po jakies truskawkowe ciacho. Zapomnialam wyjac truskawki mrozone i nie chce mi sie czekac, bo chcialam koktajl sobie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, ja oczywiście opcja all. Marzenka , piwo mają nie dobre więc musisz kupować jakieś exportowe . Jak kupisz w sklepie to ok 4-6zł , w restauracji i na plaży drożej. Woda do picia nie jest droga i trzeba ją kupować bo ich woda nie nadaje się do picia.Co mnie bardzo dziwi bo obok góry i źródlana woda z nich spływa. Chyba z lenistwa nie robią ujęć i stacji uzdatniania , abo po to żeby zarobić na jaj dystrybucji butelkowej. W Dani np. wodę do potraw dodaję się prosto z kranu i nie potrzeba jej gotować . Zakupy rób w Migrosie - najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rezerwowałam w grudniu z Itaki 3* hotelik mały, zwyczajny... na 14 dni z all clu ok2300 os. teraz sprawdzałam na travelplanet, easygo itp to bardzo ten hotel podrożał, więc polecam rezerwować zimą (ja mąż, 4letnie dziecko płacimy 6.100, a teraz patrzyłam to last w maju do \"naszego hotelu\" kosztowałby od naszej trójki ponad 7tys...:) więc co to za oferta last???? wg. katalogu itaki w miesiącu maju 14dn.po rabacie by kosztował ok 1800zł za os. rezerwując w grudniu tak więc nie wiem czy lasty się opłacają..(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wcześniejsze Wasze wypowiedzi, by zabrać tylko letnie ubrania, ale podobno w Kapadocji jest chłodniej.... Bo Bo Ty byłaś w Kapadocji napisz czy tam jest zimno? Czy po prostu tylko trochę chłodniej? Czy warto brać dżinsy, czy nie brać, bo można tam jechać np w sukience i wziąć ewentualnie sweter itp??? Linka Ola - ja płacę za siebie, męża i córkę (ponad 3 letnią) za 2 tyg z Alll około 6.100. Ale rezerwowałam w grudniu, dostałam ok 1300-1500 rabatu od całości (za wczesną rezerwację) oraz gwarancję niezmienności ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wierzę w to co teraz napiszę ale jestem w powijakach z pakowaniem i uciekam na spacer poobiedni żeby o tym nie myśleć. Jak wrócę to się zastanowię czy już zacząć czy dopiero we wtorek. A może tak Jak pisała nasza kochana Pariss , nago i na boso jak Cejrowski. Do wieczorka zatem i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i mój hotel jest 3 gwiazdkowy. Witaj Gosa :-) Telepatia, bo prawie w tym samym czasie tu swoje wypowiedzi wysłałyśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaOla
>>> Bo Bo63 z jakiego biura podróży rezerwowałaś? jaka miejscowość i nazwa hotelu? czy to z all clu? kiedy lecisz? może ja zaq rok wybiorę "twój hotel" bo cena 1870zł by mi pasowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o rejs statkiem po rzece Manavgat.... Ale chyba żadna z Was nie odpisała nic :-(( To nie byłyście na takim rejsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LinkaOla - Alfa Star i all, resztę masz na dole pod moją wypowiedzią na stópce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dixi , aj nie byłam bo czytałam opinię że nic atrakcyjnego. W Alanyi można wypożyczyć skuter lub autko i samemu pojechać bo to zaledwie ok.30-40 km. Może w tym roku tak zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dixi my juz pisałysmy ostatnio 2 razy o rejsie po rzece Manavgat. Ogolnie wyszlo ze nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze co do lastów. Prawdziwe lasty sa na tydzien przed wyjazdem a nie miesiac przed. Te na m-c przed to pseudo lasty albo promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki BoBo, a pytałam też Ciebie, bo byłaś w Kapadocji o ubranie tam, czy brać dżinsy czy nie są wcale potrzebne??? :-) My ten rejs ppo rzece Manavgat mamy gratis od biura w cenie wycieczki :-) (za wczesną rezerwację w grudniu chyba dorzucili :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dixi jak macie gratis to czemu nie skorzystac? Zawsze to jakas atrakcja poza hotelem. W Kapadocji jest nieco chlodniej ale ja bylam w maju i wrzesniu tylko. Nie wiem jak w srodku lata. Nie zaszkodzi wziasc dlugich spodni ale lzejszych niz dzinsy. Jakies z materialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki Parris - też tak myślałam... Czytałam Twoje wcześniejsze wypowiedzi,żeby brać letnie, cienkie ubranka :-) Może dla córki jakieś 1 spodenki sztruksowe itp, a my \"przeżyjemy\" nawet jakby było chłodniej.... No na pewno wybierzemy się na ten rejs skoro mamy w cenie, gratis :-) Dodatkowo myślimy o Kapadocji (wahamy się, bo mamy małe dzieci) i Pamukkale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia12222
Pariss dzięki za linka, bardzo ciekawe. ja jadę 1-8.06, chciałam wybrać rafting i te błota jako fakultatywne, i iść do wodnego parku adventure, dobrze wybrałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia rafting to rewelacja byłam rok temu i do dzis go wspominam Frogi zbieram sie do napisania ale mam zasój myslowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss güneş;) bardzooo dziękuje za tego emaila 😘 i postaram się odpisać coś wieczorkiem,bo w końcu zasiadam do nauki:P - tym razem przerwał mi rosół:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia12222
a był ktoś w Atlantis water park? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Pariss dzieki za slowka. Bobo z tego co wiem, to wiza podrozala z 10 do 15. sluchajcie, czy ktoras w Was zdecydowala sie kiedys w Turcji na nurkowanie? Jak wrazenia, bo ja szczerze mowiac "chcialabym i boje sie". Ja wyjezdzam dokladnie za 2 tygodnie,a walizka juz rozlozona i powoli wrzucam do niej bibeloty:) Sama przyjemnosc. Beta karoten tez lykam za rada ktorejs z Was. i oczywiscie na biezaco monitoruje co sie dzieje na forum. Atmosfera juz iscie ulropowa, hura. milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, już po spacerku.Na dworze nie do wytrzymania na słonku. Ale od zachodu nadciągają chmury i chyba lada moment popada, albo nawet zagrzmi. Dixi - do Kapadocji (byłam w październiku) zabrałam bluzę polarowa i długie spodnie , ale mój mąż był w spodniach 3/4 i na krótki rękaw i mówił że mu ciepło, zresztą on nigdy nie marznie. To jest ok 600 km na północ od Alanya i teren górzysty więc może być różnie.Jak brałam wycieczkę u Leny to ona dokładnie określiła co mamy zabrać ze sobą. Kolczi a skąd te info na temat cen wizy TR. Są jakieś potwierdzenia na necie? Kolczi , jak Ty to robisz, z tym pakowaniem,? jak ja nie mogę się zebrać i nie mam nic oprócz walizek i paszportów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertya123
Lece w srode -03.06 z wawy do Alatimya Village, byl ktos??:) Czy to bedzie juz sezon czy jeszcze przed??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo o wizach juz pisałam ze podrożały. Kosztują teraz 15 E lub 20 $ lub 10 GBP. Link do msz tureckiego: http://www.mfa.gov.tr/visa-fees-at-border-gates-for-2008.en.mfa Jesli Alfa Tobie tego nie podała to źle. Ludzie płacą juz w nowych cenach. Najlepiej opłaca sie w GBP bo wychodzi koło 50 zł. Monia co do raftingu to nie pomoge bo nie bylam ani w Marmaris ani w Alanii. To samo nie chodze nigdy do aquaparków. Jesli lubisz wode i takie atrakcje to czemu nie. Daylan jest super wycieczką i bardzo polecam. no i oczywiscie hamam. Jesli nie pojawisz sie juz tutaj to prosze pozdrów ode mnie recepcjoniste Unsala - od Kasi z Polski. Mysle ze on bedzie jeszcze bo ostatnio z nim gadalm na msn i sie zastanawial miedzy tym a drugim hotelem Sum Maris. Popros o pokoj od strony basenu. Przy hotelu po drodze na plaze jest fajny bar u takiego grubego Turka i mozna zjesc dobrego kebaba za kilka lirów. Na zakupy idz, jak wyjdziesz na glówną ulice to w prawo albo w lewo do portu i tam jest duzy kryty bazar za pomnikiem Ataturka. Natomiast jak pojdziesz w prawo przy samym mozrzu to masz promenadę z mnostwem klubow i dyskotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Bobo, Pariss podala aktualne dane ze strony internetowej. Ona jest jak zawsze doskonale poinformowana:) A ja wiem o wizie, bo jak kupowalam swoja wycieczke,to wyskoczyla mi informacja,ze cena wizy od 1 maja 2009 to juz nie 10 a 15 euro. A co do pakowania...no coz. Bede przez 2 tygodnie wrzucac co chce zabrac,a potem dzien przed bede wyrzucac, bo walizka bedzie za ciezaka,a na miejscu zamierzam robic zakupy. a poza tym, gdy juz "udaje", ze sie pakuje, to wydaje mi sie,ze szybciej czas do wyjazdu biegnie. ponawiam pytanie o nurkowaniu? ktos probowal? jak wrazenia? bo ja sie troche boje,ale i mnie ciagnie... pozdrawiam i trzymam kciuki za owocne Bobo-pakowanie i urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×