Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twinkle

twinkle i zglupialam-pogadanka

Polecane posty

Gość twinkle
ladne rzeczy mamy agenta..zglupialam uwazaj na slowa bo zyczliwi sa wsrod nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
kurna a ja zbieram na perfum..nie planowalam teraz bulic za rozmowy...dobrze ze gg za friko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
dobra zmykam bo jeszcze sluzby mnie namierza...zglupialam tylko nas nie wydaj jak cos..bede w kontakcie...a teraz przerwa!!!!!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
ja już jestem jakby co. Powinnam miec teraz troche luzu. Niecierpie poniedziałków :O Nie dosc ze siedze do 17, to potem jeszcze musze isc na poczte i stac godzine w kolejce, bo o tej porze zawsze jest multum ludzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
ja tez juz jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
nie dadząmi spokoju do samego końca. Chce żeby już szef wrócił, bo jak go nie ma to jest istny sajgon w firmie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
zmykam do chałupy 🖐️ Jak mnie chłop nie dopadnie to się odezwe na gadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
:) ja bede ok 8, mam nadzieje:) 3maj sie pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
twinkle słoneczko moje, przepraszam, żedziś milcze, ale mamy małe kłopoty w firmie :( Jęśli chcesz szczegóły to wyśle Ci maila. Będe zaglądać tu dziś w miare możliwości, ale jak na razie te są niewielkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
dzien doberek, a juz myslalam ze o mnie zapomnialas:( pewnie ze dawaj szczegoly + obiecalas zdjecia! zaraz wlaze na poczte, tez postaram sie tu czesciej wlazic z tym ze dzis o dziwo tez mam troszke roboty..do napisania, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
ze zdjęciami mam jakiś problem :O Nie moge dołączyć do poczty. Coś pokombinuje, a teraz już wysyłam maila z informacjami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
oki, czekam, zaraz odp, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
wyslalam. Mam nadzieje ze napisalam zrozumiale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
ok dostalam, juz tu jestem, i tu bede zagladac..na nasze forumowskie gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
hyhyhy :D (to był szatański śmiech :P) Przywłaszczyłyśmy sobie kawałek sieci ;) Kurde, załamuja mnie dzis. Jak juz pisalam oni (przynajmniej w czesci) sa moimi przyjaciolmi, kiedy ja potrzebuje pomocy zawsze moge na nich liczyc, wiec kurde zrobie wszystko, zeby go wyciagnac. Juz sciagnelam prawnika do firmy hyhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
super, dobre z ciebie serduszko, oby tak dalej...fajnie miec kogos na kogo mozna liczyc! to b wazne w zyciu, miec w kims oparcie, 3mam kciuki za pozytywne i jak najszybsze wyjasnienie sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
Poszedł przelew z kaucją!! :D Teraz czekamy tylko na telefon ;) Już organizujemy mu transport, a prawnik pisze odwołanie (w sprawie samochodu) :D Kurcze, w większosci on sa mniej wiecej w wieku moich rodzicow, ale uwielbiam ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
Wszyscy szczęśliwi, tylko chyba szef nie, bo musiał niezłą kase wyłożyć :O Coś czuje, że jutro będziemy świętować z chłopakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
wypijcie tez moje zdrowko przy okazji...tak na dobry poczatek weekendu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
Haha :D Weekendu powiadasz :D Ja niemoge z nimi pić, bo z regoły muszą mnie potem do domu "odnieść" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
:) wcale sie nie dziwie taka kruszynka..no do weekendu juz blizej minal cholerny pon, a jutro po poludniu juz bede miala lepszy humor..mam tylko nadzieje ze sob wolna bo jak nie to dop w czw pop mi sie porawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
Ja moze gdzies wyjade na weekend. Od dluzszego czasu mam taki zamiar a zawsze cos wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
tez bym chciala ale moj maz to pracoholik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
U nas jest tak, że to mój facet twierdzi, ze jestem pracoholikiem ;) Jak mam tydzien urlopu, to po 3 dniach jade zobaczyc co slychac w firmie, bo zaczyna mi czegos brakowac i codziennie tam dzwonie ;) Kocham swoja robote i ludzi z ktorymi pracuje- takie mam zboczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
fajnie i najlepiej jest robic to co sie lubi:) moze i ja pokocham kiedys swoja prace ale tego goscia tutaj raczej nie ma szans:) :) zglupialam moja droga znikam na jakies 2-3h odezwe sie jeszcze tu i ty tez zajyj prosze, juz tak sie przyzwyczailam ze jestes ze pierwsze co robie to zagladam na topik w pracy a w chacie na gg, do napisania, 3maj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
Po pracy mam randke z moim lubym tak ze bedzie mi ciezko sie odezwac, ale moze potem ;) Milego dzionka zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
Dobry dzień :D Randka udana. Ile ja bym dała, zeby wszystko wrocilo do normy. Zebysmy znowu zaczeli wychodzic, trzymac za rece, no i sypiac ze soba ;) Ehh... Do przodu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
wszystko idzie do przodu, tak trzymac, lepiej malymi kroczkami bo wtedy kazdy szczegolik zostanie zauwazony i w koncu doceniony...a u nas pol ciche dni odcinek trzeci...no coz bywa i tak:) nic na sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
Przykro mi, że u was nie jest do konca wporzadku. Czasem takie sytuacje są potrzebne, żeby zacząć kochać od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
no..wiesz to ja mam jakies takie dni jestem wredna, nonstop sie o cos czepiam, pozniej sie nie odzywam i tak w kolo macieju...gadamy itd on do mnie dzwoni i niby ok tylko ja tak sie dziwnie czuje i nie mam ochoty na nic...nie wiem a okres dop za jakies 2tyg wiec nie moge na to zwalic...musze wyluzowac..jak tam w pracy..u mnie standardzik nudy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×