Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość anula4321
na szczupłe nogi moje panie rollmasaż lub rolletic. w Białej Podlaskiej Studio Szczupłej Sylwetki ul. Warszawska 4/13, w Rybniku Strefa Urodu przy ul. Wiejskiej masaż trwa godzinę i jest niedrogo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnciAk
Hej chcialam zapytac czy macie jakies efekty po tych rowerkach? i co myslicie o plywaniu? boja juz od dluzszego czasu kombinuje jak schudnac z nog (uda i lydki) imi sienie udaje ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodzia
Ja też mam problem z łydkami i udami i z jedzeniem waze 65 kr. i probuje zrzucic do 60 ale mam problem bo chudne tylko z brtzucha a nogi takie same!! pomóżcie razem bedzioe nam łatwiej ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Mi żadne ćwiczenia nie pomogają,albo po prostu za krótko je robię.Od września zaczynam się głodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnciAk
Ja caly rok chodzilam na tance i widze poprawe ale to jeszcze nie to co bym chciala dlatego od wrzesnia zapisuje sie na sekcje plywacka bo basen podobno duzo daje i mam zamiar dalej tanczyc a jak dam rade to moze jeszcze step? bd pisac co i jak :) jak narazie jezdze na rowerze, dzis 20 km eh mysle ze najgorzej to jest z motywacja zeby ruszyc tylek ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten rowerek Wam pomaga? Też chciałabym zacząć, ale boję się, że mięśnie na udach mi się rozrosną (a i tak mam umięśnione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Rowerek w powietrzu nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLUCHAJCIE sprawda jest fakt, ze NIC nie robiac nie zrobicie na dobra sprawe niczego.. a od niczego miesnie NIE rozrosna sie, tylko raczej moze to byc ich brak, tudzież tłuszcz? :] wiec, sprawa jest prosta- by zbic tluszcz trzeba cwiczyc, a by cwiczyc trzeba chciec.. by nie miec duzych miesni- nie mozna robic duzysz przerw pomiedzy cwiczeniami, bo przerwy daja miesniom regeneracje, stad one sie pompuja i maja sile sie rozrastac ;] wiem co mowie bo trenuje fitness od 7 lat.. jak pisalam wczesniej, super sprawa na nogi sa rolki, dobre jest plywanie, no i rower-bez obciazenia lub z malym- chodzi o to by spalic tluszcz, nie tylko na nogach ale ogolnie- by nie bylo czegos takiego, ze nozki patyki a brzuszek oponka.. no i duzo wymachow nogami, masazyk nozek z naciskiem na uda jakas szczota czy rekawica sizalowa, balsamik i powinno byc dobrze.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnciAk
Dluzszych przerw? tzn jak dlugich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prala
Witam wszystkie "pedałujące" kobitki :) Od pierwszego posta minął już ponad miesiąc i jestem bardzo ciekawa czy po takiej dawce rowerku faktycznie wyszczupliłyście nogi i czy nie miałyście przyrostu mięśni? Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaaaa
czesc dziewczyny!! mam problem z tluszczykiem przy kolanach!! czy ktos zna sposob na zmniejszenie go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_tcv
czy to wyszczupla nogi?? bo jak ja ćwicze to moje uda robią się jeszcze grubsze( przez mięsnie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handzia
Nie zrobią wam się mięsnie od rowerka!!!Ja ćwicze przez tydzień po 10 minut dziennie a wprzerwie się rozciągam właśnie po to by nie mieć mięśni.Jak narazie zauważyłam efekty pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzyda14
passota mam prosbe napisz mi na e-mila bo mam strasznie grube nogi i niewiem jak sobie s tym poradzic.to mój e -mail dusa14@vp.pl dzieki mam nadzieje że ty mi pomozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maag
OO widze że temat się rozkręcił dołanczam się bo trzeba się w końcu za siebie wziąć kuurcze a mi sie wydaje ze mam okropnie grude łydki ;/ macie moze jakieś sposoby na łydki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! przepraszam, wiem, że moja prośba jest banalna, ale jak się wykonuje te rowerki? Jak trzeba unosić nogi, pod jakim kątem? Jak ćwiczyłam w domu to czułam tylko troszkę mięśnie brzucha, a nogi bardzo niewiele - nic nie dawało mi to ćwiczenie. Jestem przekonana, że wykonuje je nieprawidłowo. proszę, napiszcie mi szczegółową instrukcję, jak robić te rowerki :) będę wdzięczna i szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jg
prosze o porade. od 10 sierpnia staram sie odchudzic swoje nogi i ujedrnic posladki. jezdze na rowerze stacjonarnym 40 minut dziennie ( to jakies 22 km), do pracy chodze pieszo, szybkim krokiem ( 40 minut). czasami dodatkowo wykonuje cwiczenia. typu callantics. generalnie na ujedrnienie posladkow i odchudzenie nog. w dodatku jeszcze, co drugi dzien robie masaz. udo schudlo mi o dwa, trzy centymtery. lydka okolo centymetr, ale zauwzylam, ze "bula" nad kolanem , czyli obwod w tym miejscu jest wiekszy o 3 cm, co wyglada tragicznie! moze poradzicie mi cos, co moge jeszcze zrobic. wydaje mi sie, ze przy tylu formach cwiczen i zajec z nogami, jeszcze jak ma sie malo czasu, to efekt nie jest zadawalajacy!!!!!! dwa i pol miesiaca cwiczen i efekt mizerny a czasami wrecz obwody sie powiekszyly!!!!! prosze o porade. nie wiem, czy cos zle robie. moze ten rower powoduje, ze nogi nad kolanem tak "prztyly". jakby ktos mogl mi poradzic cos, to dziekuje za kazda porade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypantka.
mam pytanie? czy po ćwiczeniach abs 8 minut legs. chudna takze łydki czy bardziej się rozbudowują ? a moze w ogole te cwiczenia nic nie dają ? bo jakbym chciala aby moje łydki były poprostu dziewczece a nie MESKIE ;/ i przez ile trzeba minimalnie cwiczyć te ciwczenia aby uzykac efekt[ o ile w ogole taki istnieje]. i takw ogole co polecacie na lydki ? . slyszalam ze skakanka jest dobra? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROWER IO ROLKI,, NO I teraz w okresie zimowym lyzwy.. jak masz duze łydki to na poczatQ beda one puchly po cwiczeniach- tzn beda wieksze, ale to efekt chwilowy- pozniej zaczna tracic na obwodach-najlepiej sprawdzac obwody rano zaraz po wstaniu pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypantka.
A ok wielkie dzieki ;**. a takw ogole too jeszcze wracajac do abs 8 min na nogi to wkoncu one coś dają te cwiczenia? chudnie obwod łydek ? czy sie powieksza bo nie wiem czy dalej robic? ;(. a chciałabym miec zgrabne nogi do kozaczkow p do ktorych wkoncu wejde ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
a jak się rozciągacie? co to znaczy? przed, po, czy w travkcie ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypantka.
natalia ja sie rozciągam w trakcie ćwiczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.::siemaa dziewczyny xDxD przylacze sie do was :) dzisiaj juz cwiczylam ^^ a co do rosciagania to ono raczej nie pomoze::.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara .. wybacz, ale jak nie bedziesz sie rozciagala Twoje cwiczenia jesli w ogole jakiekolwiek robisz beda na dobra sprawe bezuzyteczne.. nie bez parady po kazdych zajeciach jest rozciaganie wszytskcih partii miesni, relaksacja i wyciszenie organizmu.. wyobraz sobie, ze przez 2 godziny katuje sie np ytaki kulturysta cz fitnesska na silowni.. ich miesnie się skracaja pod wplywem ciezarow.. no i teraz niech taka osoba pojdzie sobie od razu do domu bez rozciagniecia? widzisz w tym jakikolwiek sens? bo ja nie.. miesien trzeba rozciagnac, bo aby bylo go widac, ył ladny wyrzezbiony i nie tzw \"buła\" tylko zgrabny-tzreba go rozciagac jak tylko sie da.. wiec Twoje stwierdzenie, ze rozciaganie nic nie daje-jest w 100% mylne.. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypantka.
deviline a ty jakie rozciągniecia robisz? tzn pytam co wykonujesz? [w jaki sposob , ile , jak i co ] ? bo ja nie jestem pewna czy moje ' rozciaganie' jest dobrne tak w ogole to trenuje siatkówke;/ i ten rowerek za duzo mi chyba nic nie pomoze na moje ŁYDY ;/. ale propbujemy, jak narazie to mi kregosłup z leksza nawala.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypantka.
Devilyne*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to trzeba sie rozciagnac p0rzed wykonywaniny cwiczeniami.. jesli chodzi w tym wypadku o nogi, to kurcze, ciezko jest mi to opisac.. 1. stajemy w malym rozkroku, jedna noga idzie do przodu wyprostowana na ta druga jest ugieta i na niej stoimy.. na ugietej nodze kladziemy rece i naciskamy, tak, ze wyprostowana noga ma duzy opor.. w pewnym moemncie w wyprostowanej nodze podnosimy palce w gore, tak by w łydce poczuc ból-teraz ona sie rozciaga.. to samo na druga noge 2- stajemy w malym rozkroku i kladziemy 1 noge -prawą stopę- na udo drugiej-lewej, tak by jakby usiasc w powietrzu na lewej nodze.. a prawa jest na lewym udzie.. takie dziedzenie na niewidzial;nym przesełku.. i to poglebiamy.. to samo na druga noge 3- stajemy w lekkim rozkroku , stajemy na lewej nodze a uginamy prawa noge do tylu i łapiemy ja, ciagnac mocnno do posladka przy czym rozciagamy czworoglowy uda.. i to samo na druga noge.. i takie rozciaganie powinno sie wykonywac przed cwiczeniami. mozna jeszcze sklony poglebiajace,, albo noga na 1 schodek i rozciaganie łydki poprzez wnosy i opadanie z tego schodka- oczywiscie stajemy np prawa stopa [niemalze samymi palcami] na schodzie, a lewa noga albo jest ugieta glizej posladka albo swobodnie zwisa nie dotykajac podloza.. no i to samo na 2 noge.. a ile czasu? tak to 10-15 poglebien na kazda noge kazdego cwiczenia.. nie wiem cz jaksno to napisalam, bo ciezko jest mi to zobrazowac slowami.. jakby cos niejasne to pisz pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypantka.
Devilyne serdecznie ci dziekuje ; ** wyprobuje napewno . ; ; )) a takw ogole to cwicze od piątku i yy nie wiem czy to moje złe pomiary czy moze wyborazenia [ ale w łydce mam 1 cm mniej ]. hmm zobaczymy . a tak w ogole ;d to mam zakwasy ale jest dobrze ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×