Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

musze powiedziec ze mnie zachecilyscie na maksa ! heh od dzis zaczynam ! cwiczylam narazie 7 min rowerek i nie jest zle . 15 min spokojne dam rade. ALEEEEEEEEE powiedzcie mi kochane co z tymi cwiczeniami rozciagajacymi _ Czy NALEzy JE WZKONyWAC PRzED ROWERKIEM I PO czy tylko po... aha i czy bylybyscie takie kochane i podaly kila rodzajow cwiczen rozciagajacych. mam nadzieje ze mi pomozecie bo chce miec jak najszybciej szczuplutenkie uda !buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aco to jest
ergonometr??:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do sweet_19:Radzę ci,żebyś nie robiła tego rowerka.Efektów nie ma żadnych,a tylko szkodzi na kręgosłup!!Umiesz czytać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERGONOMETR to inaczej rowerek stacjonarny tylko caly ze tak powiem elektryczny :P nic nie musisz krecic, samo wszystko oblicza, jak jechac masz ile itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboraczek
Siemka wszystkim ! Ten rowerek jest dobry, chociaż ja wymiękam po 5 minutach i dlatego zrezygnowałam z niego. Słyszałam gdzieś, że dobre efekty na szczupłe nogi uzyskuje się poprzez wykonywanie kilkudziesięciu przysiadów dziennie. Dlatego spróbowałam, ja robie ich tak po 50 a jak kącze to tak mnie bolą nogi, że nie mogę przez chwilę chodzić , a do tego roweku to szybko należy go wykonywać czy mozna też wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel54iNa
Siema dziewczyny!!! Próbowałam robić rowerek w powietrzu, ale coś mi strasznie strzelało w kolanach, więc przestałam. Chyba zacznę robić przysiady... :) Macie też coś skutecznego na pośladki?? Jeśli tak to co?? Mam nadzieje, że któraś mi odpisze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do Ewel45ina no jesli chodzi o posladki to po to aby byly ksztaltne, ladne nalezy polozyc sie na plecy kolana ugiac w lekkim rozkroku i podnosic tylek wysoko jednoczesnie zaciskajac go z calej sily ja to robie 2 razy dziennie po 100 razy!!!! a rowerek robie jush tydzien i nie weim zdakje mi sie ze moje nogi sa ladniejsze chociaz mysle ze tesh troche schudlam aale w sumie moje cwiczenia trwaja 35 min robie tech przysiady i duzo sklonow bo to rozciaga pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do nieboraczek a dlugo jush robisz te przysiady i widzisz jakies efekty chociaz mi sie wydaje ze same przysiady moga jedynie umiesnic nogi??? a moze nie odpisz plis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
a jeszcze wescie mi apiszczie ile macie wzrostu i szerokosc lydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel54iNa
klokka dzięki za ćwiczenie ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboraczek
Do klokka! Robie również ćwiczenia rozciągajace podane przez Xashax007 oto one : Kazde cwiczenie nalezy powtarzac 100 razy(lub 50 na poczatku, jesli ktos nie moze wytrzymac bolu) bez przerw. Wtym caly sek...Jesli bedziecie odpoczywac po minucie to szkoda na nie czasu... Cwiczenie Nr 1- Stoimy w przysiadzie z rekoma na kolanach. Nogi zlaczone caly czas(!) i robimy przysiady ale tak aby nasze kolana byly caly czas w jednym miejscu. w tej samej pozycji , co przed cwiczeniem...nie tak jak przy przysiadach, kiedy kolana ida raz w gore raz w dol. Powtarzamy to cwiczenie 100 razy , a poterem CWICZENIA ROZCIAGAJACE ٭ 5 MINUT! Cwiczenie Nr 2- Nogi w gorze. Musza byc proste. Piety poziomo. Cwiczenie wykonyjemy poruszajac pietami , pionowo i poziomo na przemian. 100 razy. To jest cwiczenie na smukle kostki. Dziala u mnie przynajmniej. kostki sa wezsze i moge je zlapac reka. przedtem nie mialam kostek .Potem znowu cwiczenia rozciagajace przez 5 minut. Cwiczenie Nr 3- Podpieramy rece na sazfie albo krzesle. Robimy przysiad w lekkim rozkroku i wyskakujemy w gore. Tobimy to 100 razy.i znowu cwiczenie rozciagajace. Cwiczenie Nr 4- Nogi zlaczone, ale piety rozcchylone pod katem 45 stopni albo wiecej , jak kto potrafi. Robimy 100 pol-przysiadow. tak jak baletnice. I znowu rozciaganie, jakby ktos czasem zapomnial o nich CWICZENIA ROZCIAGJECE: 1-stoimy z nogami zlaczonymi i staramy sie dotknac palcami podloge. 2- siadamy na podlodze i rozchylamy nogi pod katem 80 stopni. lapiemy najwiekszy palec u nogi rekoma i staramy sie dotknac nosem podlogi. Ciezkie ale dobre cwiczenie. 3- opieramy cale ramiona na krawedzi lozka.Stopy rozstawione pod katem 45 stopni i i staramy sie napinac miesnie calych nog. pamietajmy aby cale nogi byly proste. To cholerstwo jest ciezkie do opisania. Mam nadzieje ze zrozumiecie. Caly zestaw cwiczen podanych przeze mnie zajmnie wam okolo poltorej godziny. Warto to robic codziennie. Znalazłam te ćwiczenia również w kafeteri i czytałam wypowiedzi innych widocznie to im pomaga. Nie dość, że zrzucają kilogramy to tracą także centymetry w udach i w łydkach warto spróbować ja robię je od dopiero 2 dni. Mam 163cm wzrostu a w udach 54cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do nieboraczek ! dzieki za cwiczenia bede robic je po obiedzie 1,5 h a rano i na wieczor pozostawie te co robilam dotychczas pozdro ;) mam nadzieje ze pomoga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemmiczaa192
Czy wy jesteście normalne???!!!Jeśli chcecie mieć problemy z kręgosłupem to róbcie sobie ten idiotyczny rowerek w powietrzu!!!A przysiady nie pomagają!!!Robiłam przez 4 tygodnie po 50 dwa razy dziennie i nie było żadnych efektów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia15
Hej dziewczyny:) Ja cwicze juz od 4 dni a mam takie zakwasy... :/ ale zeby byc pieknym trzeba cierpieć:):) narazie nie widze zadnych efektów:( Ogolnie jestem szczupła mam 167cm i waze 57kg :( kiedyś kazdy mi mowił że jestem szczupła itd. a teraz nikt:( i to przez te nogi... próbowałam już mnostwo ćwiczen ale nie mam motywacji do ich wykonywania... porobie 3 dni i przekaładam codziennie na nastepny dzien az sie zorjetuje ze juz nie robie 3 miesiace... i martwie sie czy i z tym cwiczeniem tak bedzie:( no ale głowa do góry i do roboty... nozki czekają:):) Pozdrwaiam papa:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do Asia15:Głupia z Ciebie idiotka!kręgosłup ci wysiądzie od tych ćwiczeń!Umiesz czytać?!Chyba raczej nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do tajemnicza o co Ci chodzi na kazdego cwiczenia dzialaja inaczej jesli Ciebie boli kregoslup to nie znaczy ze kazdego no mnie troche tesh boli ale jestesmy rozne i innych moze nie bolec jak jestes taka mzdra to co TY robisz zeby schudnac?????????????????;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do klokka:Ja ćwiczę na rowerku stacjonarnym,rozciągam się i robię brzuszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga144
Cześć,dziewczyny;)Ja od jutra zaczynam wyszczuplać nogi:]W planach mam:ćwiczyć na rowerku stacjonarnym,rozciągać się,robić różne wykopy itd.Życzcie mi szczęścia..Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
oj dziewczyny nie chce was zalamywac ale ten rowerek nic nie daje najlepszym sposobem na schudniecie jest bieganie szybkie ok 25 min i to napewnio da efekt pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do klokka:Teraz się dopiero skapłaś,że rowerek nic nie daje?!Przecież cały czas to powtarzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Najlepszy jest rowerek stacjonarny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga144
Dobre rady: 1)Rowerek w powietrzu nic nie daje,a do tego boli kręgosłup!! 2)Przysiady powodują rozrost mięśni. 3)Dobry jest rowerek stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
najlepszy na wszystko na nog,i fajny tylek, plaski brzuszek jest BIEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od biegania
rozrastają się mięśnie i nogi nie wyglądają szczupło!! mnie jakoś kręgosłup nie boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinkaP
Super dziewczynki:Pp Każda z was mówi co innego;p to bez sensu;/ Tu, że rowerek stacjonarny jest najlepszy bla bla bla, a tu, że rowerek z uniesionymi nogami jest the best bla bla bla i co?:p Zdecydujcie się wreszcie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
od biegabia nogi sa ladne , no wiadomo ze jakk bedziecie biegac jak glupie nie wiiadomo ile to nogi nie beda ladne szczuple tylko rozrosniete jak u chlopaka aaaaaaa i od BIEGANIA ma sie super plaski brzuszek taki jak ja mam hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcxsvdsgbdsghs
ja biegam "pod gorke" na maszynie. nogi szczupleja jak cholera,najlepszy sposob. oczywiscie zawsze przed rozciaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Moim zdaniem: -od biegania i przysiadów rozrastają się mięśnie -rowerek w powietrzu nie działa -skuteczny jest rowerek stacjonarny oraz rozciąganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do tajemnicza czy TY kiedykolwiek biegalas????? nie wiem ja biegam zle mi nogi sie chyba nie rozrastaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do zcx.......... i cos tam dalej.... a dlugo czasu biegasz ile min??? i po ilu tyg jest efekt???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×