Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość Tajemniczaa192
Widzę,że dziewczyny też są za rowerkiem stacjonarnym;) jg:dzięki za rady:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
nie mam rowerka stacjonarnego!!!:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do klokka:Hmm,a masz zwykły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do Tajemniizca .zwykly MAM ;):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
No to ćwicz na tym zwykłym:)To na pewno da efekt.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
no ale przeciez to jest roznica Ty cwiczysz bez obciazenia a dlugo jezdzisz??? tajemnicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
No,ja ćwiczę na stacjonarnym,bo zwykłego nie mam.Efektów jeszcze zbytnio nie widzę,bo ćwiczę dopiero 4 dni.Ale wierzę,że efekty jeszcze będą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
tajemnicza a ile min??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do klokka:Ile minut?Różnie,w zależności od tego, jak mi się chcę.Ale najczęściej 15-20 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery
hej. kiedyś skakałam na skakance i bardzo mi urosły mięśnie. moje nogi powiększyły się jeszcze bardziej. wystraszyłam się i przestałam skakać. mięśnie zanikły, nogi zostały jeszcze większe niż przed rozpoczęciem eksperymentu ze skakanką (mówię tu głównie o łydkach). Za to na wadze traciłam i pociłam się bardzo, więc jeśli ktoś chce mieć umięśnione nogi to polecam skakankę. ja skakałam po ok. 30min-1h. nie było to dla mnie raczej męczące. tzn oczywiście, pociłam się, dyszałam, ale nogi nie odmawiały mi posłuszeństwa i myuślę, że mogłabym to robić ok.2 h, gdyby nie brak czasu. ostatnio znowu próbowałam skakać i mięśnie wzmocniły się w dwa dni, niestety nie podoba mi się ich wygląd. może gdybym skakała miesiąc to by się trochę zmieniły, ale boję się ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery
co do roweru stacjonarnego to polecam samo kręcenie nogami, bez obciążenia, bo rozwiną się potężne mięśnie. kręcąc nogami też pracuje się mięśniami, jednak fdalikatniej, bardziej tu chodzi o przyspieszenie krążenia krwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do klokka:Mówiłaś,że rowerek w powietrzu nie działa.A przez jaki czas ćwiczyłaś i po ile minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do tajemnicza cwiczylam dwa razy na dzien po jakies 12 min ale tylko przez 2 tyg chyba jakies a co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Tak tylko spytałam z ciekawości..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
ale wiecie co schudlam troszke bo jush prawie wchodze w moje spodnie w ktore ostatnio nie moglam sie spoznic lalala hihiihi ;):):):):) jeszcze troszke i bede je mogla nosic ;):):):););0;0;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna34
hej, a ja polecam Wam moje drogie pas wibracyjny,dzieki ktoremu nie tylko wyszczuplały moje uda i pośladk ale rowniez udalo mi sie je ujędrnić. Dodatkowo kupiłam L-karnityne w aptece i udało mi się na wakacje zrzucić kilka cm. Swój pas kupiłam na allegro za 270zł, ale przez przypadek dzisiaj zauważyłam, ze można już dostać taki sam za około 140 zł, no i dodatkowy plusik jest taki, ze masuje na całej długości, a nie jakten z reklamy tv,który kupiła moja przyjaciółka wibruje tylko z przodu.. oto linkuś do aukcji, o której mowiłam http://www.allegro.pl/item226672149__nowosc_ pas_wibracyjny_trenergym_najtaniej_.html powodzenia i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Szczerze mówiąc ja nie wierzę w takie pasy...To tylko pójście na łatwiznę..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
zgadzam sie z tajemnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Wiecie co...mam problem:(Ja bardzo dużo jem.Bardzo dużo.Mówię tu,niestety,o słodyczach:(:(:(Jeśli dalej będę się tak opychać to będę wyglądać jak świnka Pigy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Ostatnio znalazłam pewne ćwiczenie na nogi,ale boję się,że od niego rozrosną mi się mięśnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do tajemnicza a co to za cwiczenie??? ..jesli mozesz zdradzic ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
To ćwiczenie jest znane,ale przypomina przysiady,więc boję się,że mięśnie mi się rozrosną. Ćwiczenie wygląda tak:Stań w lekkim rozkroku,z wyprostowanym tułowiem,dłońmi położonymi na biodrach i stopami odchylonymi na zewnątrz.Powoli uginamy kolana schodząc w doł,i wracamy do pozycji wyjściowej.Możesz utrzymać pozycję z ugiętymi kolanami przez kilka sekund.Ćwiczenie wykonuj w czterech seriach po 10 razy z przerwą 15 sekundową po każdej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka fit000
droge kolezanki nie spalacie więcej kalori robiąc rowerek w powierzu . te uczucie b€lu mięśni i puchnięcia nóg o którym piszecie nie jest efektem dobrej zaprawy sportowej tylko drętwienia nó pod wpłuwem trzymania ich w górze. taki sam efekt mozna uzyskać trzymając rece w górze. tego typu cwiczenia potocznie zwane rowerkem by przyniosły jakis rezultat należy stosoweać razem z innym zewstawem cwiczen Chcac wysmuklic nogi kładziemy nacisk na ilosc powturzen z małym obciązeniem a nie 5 min katuszy z ogromnym bulem nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Ja nie robię rowerka w powietrzu pani instruktorko fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do pani instruktorki a co pani sadzi o sposobie tajemniczej???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do pani instruktorki:a co pani sądzi o sposobie klokki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Do klokka:No i?Chciałaś,żebym podała to ćwiczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
o jakim moim sposobie??? a Ty w tajemnicza wiem ze podalas ten sposob i dziekuje zaczne to cwiczyc hihihi;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczaa192
Chodziło mi o bieganie.Biegasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
nom jeszcze czasami biegam ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×