Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość Magdale
w Studio Ikona na Urysowie mają zabiegi przeciw zmarszczką :) mnie i kilku moim koleżanką pomogły więc myśle,że i Tobie pomogą :) http://studioikona.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomk4a
Zapraszam do Princesse Centrum Estetyki, tam zajmie się panią profesjonalistka, która zna się na rzeczy. Wiele osób bardzo ją chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooopil
Idź do Centrum Estetyki Princesse. Profesjonalnie, dobrze i nawet tanio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zabiegi w studio Ikona przeciw zmarszczką :) bardzo dobrze likwidują je i super po nich cera wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przeciw zmarszczkom. Do analfabetek lepiej nie chodzić, bo tyle twarz mogą zniszczyć, jak nałożą nieodpowiedni preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja do byle kogo iść nie można , bo wiadomo można skórę twarzy zniszczyć jeszcze bardziej. ja chodziłam do poleconego przez koleżanki studia Ikona!sprawdzone miejsce i na prawdę świetnie się znają na tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodevika
No pewnie, że trzeba dobierać ostrożnie lekarzy do którtych udać się z takim problemem - bo zmarszczki to niestety nasz problem po 50tce. Ja korzystam od dłuższego czasu z usług profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej Profemed i jestem z nich bardzo zadowolona - moja twarz również. I nie zrobili ze mnie barbie bez zmarszczek, ale wyglądam świeżo, młodziej ale bardzo dobrze jak na swoje 53 lata. Wszystko z umiarem moje drogie Panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem jakąś wielką zwolenniczką dratycznych zmian i inwazyjnych zabiegów. Uważam, że jest wiele innych możliwości, które dają takie same rezultaty, nawet jesli trzeba na nie trochę dłużej poczekać. Wystarczy spojrzeć na listy zabiegów w salonach, np. http://www.aleja-piekna.pl/oferta/kosmetyka-twarzy.html, przecież jest z czego wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi lekarz zaproponował laser CO2 i przeszczep tłuszczu. I to na jednym zabiegu (jestem ograniczona czasowo ze względu na pracę i nie mam czasu na dłuższe wyłączenie z życia). Ponoć efekty są super, pokazywali mi zdjęcia pacjentek. Lekarz mówił, że dzięki komórkom macierzystym z tłuszczu laser wygaja się szybciej. Czy któraś z Was tak robiła? Macie jakieś doświadczenia? A może zrobić tylko jeden zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tego dość kontrowersyjnego kremu Lefery z tego co widzę to chyba nie na każdego to działa ale u mnie akurat się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na_na_55
Mi na zmarszczki pomógł kwas hialuronowy - ale musicie pamiętać aby zrobić go u lekarza a nie kosmetyczki - lekarz, to lekarz - i nie w jakimś gabinecie krzak... Ja robiłam u cudownego doktora w Profemedzie w Warszawie i na pewno odwiedzę go jeszcze nie raz - dla mnie zdziałał wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to już 3 razy zamawiałam to Lefery i nawet mój TŻ też się do niego przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kijanka Ty już pracujesz ? Ja dopiero zbieram się za wpisywanie reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa skóry dojrzałej po 50. roku życia jest niezbędna, by zachować na dłużej jej jędrność oraz gładkość. Aby cieszyć się dłużej młodszym wyglądem, polecamy krem przeciwzmarszczkowy FLOSLEK, który znacząco spłyca zmarszczki oraz czyni skórę miękką w dotyku. Krem przeciwzmarszczkowy - http://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_pharma/539,przeciwzmarszczkowy-krem-na-dzien-spf-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżebieta53
Zmarszczki po 50stce to nieunikniona rzecz niestety i warto o siebie zadbać za wczasu. Domowe zabiegi na pewno, ale ja chodze też na roznorodne zabiegi do kliniki medycyny estetycznej. Aktualnie zanlazłam świetna klinikę w Warszawie - Profemed w samym centrum. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, panie zawsze chętnie doradzają co do zabiegów i wcale nie naciagaja, ale faktycznie doradzaja zabiego odpowiednie do mojego typu cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z własnego doświadczenia stwierdzam że najlepszym sposobem na zmarszczki są zabiegi z kwasem hialuronowym. Kiedyś używałam różnych kremów ‘cud’ ale tak naprawdę to tylko dobra reklama i nic nie dają. Jeżeli chodzi o same zabiegi to trzeba tylko trafić na sprawdzony gabinet jak chociażby ja na Bochińską www.bochinska.pl. No i pamiętać żeby jak ze wszystkim zachować umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całe lefery co Panie polecały jest całkiem ok. Zamówiłam sobie jakieś 1,5 miesiąca temu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanutaRydzińska
Dobrze, że piszesz o nieinwazyjnej metodzie ponieważ innej sobie nie wyobrażam. Na szczęście technika poszła na przód do takiego stopnia ,że np. Ulthera czyli właśnie nieinwazyjny lifting twarzy porównywalny jest działaniem do operacji. Ja temu zabiegowi poddałam się w Arkadii Spa z bardzo dobrym efektem, gładkiej twarzy widocznie odmłodzonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, są tutaj jakieś Panie z Wrocławia? Jestem po wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym i wyglądam super. Po trzech dniach już nie było śladu zaczerwienienia ani nic i teraz wyglądam wg mojego męża i nie tylko o 10 lat młodziej heh Byłam u pani doktor Nielepkowicz, świetny z niej fachowiec i bardzo sympatyczna osoba. Jak chcecie wiedzieć coś więcej na temat zabiegu u niej to piszcie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam ostatnio krem Snake B Effect, koleżanka mówiła że jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam ostatnio u mojej kosmetyczki na zabiegu Reversive - świetny - efekt natychmiastowy i przede wszystkim bez igieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi wpadł ten cały Snake w ręce. Wpadł mi zupełnie przypadkiem ale jestem dość zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jakiś autoryzowany dystrybutor lub sklep z tym Snake`m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem po 50 i używam głównie kolagenu z elastyną Esent. Nie wiem czy wiecie że do 50 elastyna znika ze skóry i stąd między innymi bierze się brak jędrności, wysychanie no i właśnie zmarszczki. Naprawdę słuchajcie widać po nim efekty i u mnie zadział też przy okazji na worki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze zabiegi przeciwzmarszczkowe to mezoterapia i fale radiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy niestety niewiele pomagają, chyba że te z najwyższej półki za kilka tys, ale na nie mnie nie stać. Ja za to chodzę co pewien czas na zabieg z użyciem kwasu i efekt jest wyraźnie widoczny. Najczęściej chodze do http://drpernak.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeleniadolina
Ciężko będzie je całkowicie zlikwidować w tym wieku, ale zdecydowanie można je spłycić. Ostatnio natknęłam się na bardzo fajne innowacyjne zabiegi mezoporacji bezigłowej. Jest to świetna alternatywa dla mezoterapii igłowej, gdyż nie podrażnia w żaden sposób skóry. Skóra po takich zabiegach staje się bardziej sprężysta i ujędrniona, odzyskuje naturalny koloryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwd
Na pewno kluczowe znaczenie dla cery ma dieta, a także dbanie o nawilżanie skóry. Do tego dobry krem też musi być dobrany, moja kosmetyczka, której ufam i chodzę od lat, poleca mi preparaty z kwasem hialuronowym czy peptydem jadu węża, taki na przykład http://strefamlodosci.com.pl/sklep/ - Snake Venom UNIQUA. Ale warto też pomyśleć o masażu twarzy np..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×