Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

u mnie też słoneczko, chyba się wystawię, żeby połapać trochę promyków :) a wiecie, po tym pobycie w ciepłych krajach to zupełnie nie ogarniam fenomenu solarium - odmieniło mi się, kiedyś też chodziłam regularnie a teraz w ogólnie nie czuję takiej potrzeby, żeby się sztucznie opalać. tym bardziej, że TAM wolą jasną karnację, dla odmiany ;) na dzień dobry w prezencie ode mnie DJ Flex - Te Quiero. tak jakoś wiosennie mi się zrobiło :) http://www.youtube.com/watch?v=U18WjNeBGj8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja chodze na solarium nie dlatego ,ze ktos tak woli , tylko dla siebie ;) - glownie po to ,by sie nie malowac - nie uzywac podkladu :) . No i nie traktuje solarium jako fenomenu jakiegos :D , to po prostu substytut slonca . Na ktore w ciagu dnia nie mam czasu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spotkałyście się z opinią, że czy to słońce, czy solarium niszczą skórę i szybciej się ona starzeje? bo ja się spotkałam i nie wiem co mam myśleć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO jasne ze sie spotkalam z taka opinia ;) wysusza skore (dlatego trzeba nawilzac ,co tez czynie ;) ) i PODOBNO skora szybciej sie starzeje . Ja narazie oznak tego nie widze (moze mam problemy ze wzrokiem ;) ) no i staram sie nie przesadzac ... bo jak widze niektore "pomaranczowe" panny ,to mi sie slabo robi ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik..........a ten nowy pomysl Twojego szefa ,to bylo odciecie Cie od kompa ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, wyjdzie na starość Angel ;) a goździk faktycznie albo strajkuje, albo zapiła, albo ją odcięli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej przysłali mi dzisiaj część zamówienia z bonprixu- tą szarą sukienkę z kwiatami. Całkiem fajna, jutro ją pewnie ubiore do pracy, ale pod spód założę jakąs koszulkę bo ma zbyt duży dekolt jak na moją pracę. Co do solarium to oczywiście że skóra sie starzeje..Ja juz u siebie widzę zmarszczki wyłażące.Nawet sobie potem obiecałam że juz nie bede chodzić, ale wytrzymałam moze z pół roku...Stowerdziłam że tak czy siak zmarszczki wyjdą, a ja przynajmniej będe wyglądała \"jak człowiek\" bo nie lubię siebie w wersji trupio-bladej.Poza tym solarium wpływa na moje dobre samopoczucie- jak za mało słońca za oknem i duzo stresów to jest to dla mnie ładowanie akumulatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a tak poza tym to coś mnie łapie - gardło boli, nos i zatoki zapchane..Dobrze, że gorączki nie mam.Za oknem wspaniałe słonko, az chce się żyć.Fajnie jakby w święta taka pogoda była :) Goździku, nie napisałas o jakie uzupełniacze revlona Ci chodzi.Jak już wytrzeźwiejesz po tej imprezie przez którą Cie tu teraz nie ma (hehehe ;) )to napisz coś więcej o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super kiecka, Metaxa :) , a te co Kawka wkleilas sa tez fajne (i na pewno robia wrazenie ;) ), ale jakos nie w moim stylu ;) A odnosnie sukienek - Kawka , moglabys zrobic sobie zdjecie w tej w kwiatki ? (bo tez taka zamowilam ;) ) chcialabym zobaczyc jak wyglada prawie \"na zywo\" ;) juz sroda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dupy🌼 Mam teraz tyle roboty, że nie mam nawet kiedy sprawdzić co tu się dzieje. U mnie wczoraj też była extra pogoda, dziś chłodniej, ale grunt, że jest słońce:) Nie chodzcie na solare, bo będziecie stare rury, ja czekam na słońce do opalania:P Miłego dnia i do napisania, może dziś jeszcze dam rade coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak bedziemy stare rury ;) :P a tak poza tym, to slonce tez wplywa na skore :P :P :P , wiec Twoja tez sie zestarzeje ..... ja kombinuje co by tu zrobic, zeby wziac se dwa dni wolnego w przyszlym tyg... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, Pantera, wejście smoka ;) a to nas przywitałaś ;) u nas na topiku bardziej przyjęło się \"lachony\" :) a weno powiedz parę słów o Tobie, poza tym że masz dużą stopę i problem z doborem obuwia ;) ja też czekam na prawdziwe słońce, już wczoraj testowo zaległam na chwilę na leżaczku i z całą przyjemnością mogę powiedzieć, że to jest to, co tygryski lubią najbardziej :) a co do sukienki - ta \"moja\" jest urocza.. a gdyby tak była jeszcze w kolorze ecru.. hmm.. ;) ładnie by się komponowała ;) goździk nadal zaginiony w akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa, a welonu do tej sukienki nie poszukujesz przypadkiem ? ;) Takiego ecru ... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa, ja zawsze robie wejście smoka:P Coś o mnie... Mam 21 lat, jestem z Legnicy, jestem pracownikiem biurowym, uczę się zaocznie;) To tyle z personaliów:P Jestem brunetką, oczy mam ciemnozielone... Jak już wiesz nie uznaję solarium:P Jestem oddaną fanką U2 (co widzisz w stopce), dużo czytam. Typowy koziorożec - wolę obserwować i słuchać, w towarzywstwie (szczególnie nowym) mało mówię, czasem nie mówię nic...;) Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to proszę:) Dzis na szczęście mniejszy kocioł w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa, co do sukienki z linka - czemu to nie kolor na wesele? Ja uważam, że czarny jest najpiękniejszym i najbardziej kobiecym kolorem:) Ja poszłam w czerwonej w lipcu zeszłego roku - jeden pan sobie nawet filmik o mnie nakręcił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Metaxa kiecka extra, ale faktycznie czarny to nie kolor na wesele. No ale jakby się uprzeć to ta brązowa ewentualnie... Dzisiaj byłam w mojej kiecce z bonprix w pracy i dziewczyny stwierdziły że fajna :) Szkoda że wczesniej nie zajrzałam tutaj to bym sobie od razu fotkę zrobiła, a tak to teraz siedzę w dresie i nie chce mi sie spowrotem przebierać żeby fotkę zrobić. Może innym razem :) Zatoki mam całkiem zawalone, nos mam maksymalnie czerwony i w pracy umierałam. No ale jakoś przeżyłam. Zrobił Wam ktoś jakiś dowcip na prima aprilis? Hmmmm Goździkowej coś długo nie ma, może wyjechała gdzieś służbowo? :P:P Ech idę sobie włączyć jakiś film na DVD i do łożeczka się wygrzac. Misiek pojechał na granicę odebrac ojca znajomoje, więc mam do około 23:00 luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Pantera no to pytamy :) 1. czy masz jakieś specyficzne hobby 2. w jakiej branży pracujesz? 3. czy masz chłopaka, narzeczonego,męża? 4. czy masz zwierzaka Tak na marginesie - też lubię U2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Metaxa kiecka extra, ale faktycznie czarny to nie kolor na wesele. No ale jakby się uprzeć to ta brązowa ewentualnie... Dzisiaj byłam w mojej kiecce z bonprix w pracy i dziewczyny stwierdziły że fajna :) Szkoda że wczesniej nie zajrzałam tutaj to bym sobie od razu fotkę zrobiła, a tak to teraz siedzę w dresie i nie chce mi sie spowrotem przebierać żeby fotkę zrobić. Może innym razem :) Zatoki mam całkiem zawalone, nos mam maksymalnie czerwony i w pracy umierałam. No ale jakoś przeżyłam. Zrobił Wam ktoś jakiś dowcip na prima aprilis? Hmmmm Goździkowej coś długo nie ma, może wyjechała gdzieś służbowo? :P:P Ech idę sobie włączyć jakiś film na DVD i do łożeczka się wygrzac. Misiek pojechał na granicę odebrac ojca znajomoje, więc mam do około 23:00 luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, Angel, Tobie to się wszystko z jednym kojarzy :D ;) ja czarny kolor bardzo lubię, ale po pierwsze, wesele jest w lipcu, a po drugie jakoś nie przyjęło ubierać się na czarno na śluby - chyba, że w okresie posylwestrowo-karnawałowym, wtedy ujdzie. Panterka, 21 lat... echh... kiedy to było.. ;) skoro tak dobrze idzie Ci mowienie o sobie to powiedz jeszcze z jakiego topiku znasz się z Aniołową ;) Jeden z moich ex był Koziorożcem - uparciuch straszny. Pytania dodatkowe: skąd wziął się Twój nick i co tam sobie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy sie z topiku o facetach poznanych przez internet :classic_cool: 🖐️ gozdzikowej nadal brak ... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł joł foki:D - to jest rycerskie powitanie XXI wieku:classic_cool: Tak, z Angel znamy się z topiku o znajomościach zawartych w sieci oraz o spotkaniach w tzw. realu:) Chyba nie mam żadnego specyficznego hobby, no może oprócz prób zdobywania facetów nie do zdobycia:classic_cool::P No i analizowanie - wszystkiego i wszystkich;) Pracuję w szkole j. obcych, jestem sekretarką. Chłopaka, narzeczonego, męża - brak:) Zwierzaka mam, nawet dwa, pieska i moją cudną białą kotkę o imieniu Piękna:) Mój nick wziął się od nazwy dezodorantu Impulse La Pantera (ten czerwony, wciąż dostępny na naszym rynku:classic_cool:), a także od tego, że jestem podobna do kota:p, a i lubię nocne życie, mam własne ścieżki i własny rozum:) Jestem chyba indywidualistką;) W tym roku kończę szkołę policealną na kierunku rolniczym:classic_cool:, dopiero od października zaczynam studia - nie wiem tylko jeszcze co... Mama namawia mnie na rolnictwo na UP, kierunek szalenie ciekawy, jednak obecność przedmiotów ścisłych by mnie zmasakrowała raczej:O Także chyba zostanę przy czymś humanistycznym:) No to teraz Wy mi coś opowiedzcie o sobie:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nas to masz już blisko 500 stron topiku do poczytania :D ja, jak mój nick wskazuje, lubię sobie czasem chlapnąć w samotności przed komputerem :D podobnie jak goździk - i to nas najbardziej zbliżyło, poza oczywiście zamiłowaniem do ptaków wszelkiej maści :D z Angelem łączą mnie orientalne eskapady ;) echhh... :) a z Kawą wyszukiwanie sukienek na allegro ;) miłego dnia lachony 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam sie podoba moja nowa stopka (nowe motto :classic_cool: ) ;) ? ps. marzy mi sie orientalny wypad ... ale poki co jak dobrze sie wszystko pouklada, to spedze jedyni 2 dni we Wroclawiu :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, stopka bardzo ładna:) Czy dobrze się domyślam z kim jedziesz do Wrocławia?:) Metaxa, nigdy nie próbowałam, a zawsze mam chęć;P Z egzotycznych eskapad mam chęć na Bałkany, ale w tym roku chyba znowu się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak , Pantera dobrze sie domyslasz, bedzie to jeden z ostatnich wypadow ,gdzie firma wszystko zwraca (pozniej na wlasnej dzialalnosci moze byc z tym troche ciezej ;) ) . Trzeba korzystac poki sie da :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się marzy orientalny wypad... i nawet mam perspektywy na Istambuł wkrótce, także nie jest źle :) no ale, z braku laku dobry i Wrocek ;) a mieliście Angel swego czasu zamiar wspólnych wakacji i?.... a z Twoją stopką kompletnie się nie zgadzam ;) - jak się spotka kobietę (vel. mężczyznę) swoich marzeń, to dopiero można zacząć spełnianie kolejnych ;) oczywiście wszystko zależy od tego, o czym kto marzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×