Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

taa -nie lubię poniedziałku- przesiedziałam cały weekend w domu,aż się czuję z lekka zamulona:P ale co tam raz nie zawsze, w temacie nadchodzącej wiosny:D kupiłam sobie tulipany i do domu,i do pracy,a w piątek idę na zabieg oczyszczająco-relaksujący na twarz, jak nie ma kasy na spa dobre i takie mini-spa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam tulipany .... 🌼 ,a za oknem piekna wiosna :D ja w weekend bylam u rodzicow , wczoraj wrocilam ..... a wczorajsza noc opiekowalam sie moim psiakiem ... :( , nie wiem czego sie najadla na tej \"wsi\" ,ale wymiotowala mi pol nocy .... a zaczelo sie od biegunki .... ehhh mam nadzieje ze jej sie poprawi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wolalam ją zostawic w domu (w samochodzie nieraz tez wymiotuje ) ,ale od 3 nad ranem gdzies - czula sie dobrze .... tak mi sie wydawalo przynajmniej ... kupilam sobie wyborcza \"praca\" , jutro mam wolne , wiec w razie czego podjade z nia do weta ... dzis dzien tesciowej ? hmmm a kiedy jest dzien synowej ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no synowe to mają święto caaaaaaaaaaaaaaały rok,rozpieszczane przez swoje teściowe:P ja też chcę wolne😭,ale mój urlop to tylko latem,a tak to super wyjątkowo jak jakieś wesele,albo moja córka, ale to nic jak ty się będziesz jutro obijać ja będę się podniecać tym co zwykle,właśnie dzwonił że jutro do mnie wleci;) czasem mam wrażenie że zachowuję się jak gówniara,a nie jak stateczna matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sie poobijac- uwierz mi ;) bede \"klecic\" listy motywacyjne i cv :D i wysylac do firm , ktore wynajde w dzisiejszej gazecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gozdzik , jutro se \"zaszalejesz\" :D :classic_cool: , wez zaloz jakas mini , facet sie potknie o wlasne nogi :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D spinki mnie osłabiły...:D Angel nie jestem desperatką,żeby w mini przed nim paradować,jeszcze się chłop przerazi,wystraszy i z krzykiem ucieknie;) i nigdy go już nie zobaczę😭 strategia moja jest inna,długodystansowa,czyli ja jako dobra koleżanka, znajoma etc. :classic_cool: serio widzę,że myślisz o zmianie pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio serio ;) w koncu kiedys trzeba .... a z ta mini to zartowalam oczywiscie , i wiem na 100% ze facet by nie uciekl - jestes super zgrabna :) - widzialam fotki , nie probuj tu sciemniac :P ;) spinki - ciekawy pomysl :classic_cool: :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Wreszcie ładna pogoda we Wrocku- świeci słońce :) :) :) Nie mogę usiedzieć w pracy, bo potem zamierzam iść na zakupy- cel : buty :) Angel- ja też szukam pracy, ale dla swego mena. A już się tak cieszyliśmy, że wreszcie ma stałą pracę i nici z tego wyszły :( Pracownicy, którym skończyły się umowy lojalnościowe odeszli do konkurencji, a ci, co byli na szkoleniu, zostali zwolnieni. Dostaję szału, gdy przyszły pracodawca oczekuje listu motywacyjnego na byle jakie stanowisko. Wszyscy chcą dziś listów motywacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiszaaaaaaa o zdjeciach ..... hmm poczekam do konca tygodnia :) i ostatni raz poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się z tymi ludźmi porobiło,niby starzy znajomi,zapraszają człowieka na wesele,panieński etc. niby o.k. a potem okazuje się,że najprostsza czynność polegająca na przesłaniu człowiekowi zdjęcia okazuje się urastającą do nie wiadomo jakiego problemu, chyba rzeczywiście za ładnie na tych zdjęciach wyszłaś i zazdrość ich zżera, idąc dalej tym tokiem myślenia pytanie: po co w takim razie cię zaprosili, tylko po to żeby się pochwalić, a nie żeby wspólnie się cieszyć... cholenderek a tom się rozpisała:P a bo ludzie są czasem wkurzający,temat prezentowych zdjęć tak samo, a tam,nie to nie łaski bez:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie zdanie wyrobilam na temat tzw. przyjaciol ;) kolejny przyklad - dziewczyna pracowala u moich rodzicow (w sumie to u mamy - zalozyla salon fryzjerski) , po pewnym czasie - z dnia na dzien powiedziala ze odchodzi . Bez okresu wypowiedzenia. Dopiero jak moj tata postraszyl ja ze nie wyda jej swiadectwa pracy - zgodzila sie łaskawie przez 2 tygodnie jeszcze przychodzic, zeby mogl sobie kogos znalezc na jej miejsce . Bylo ciezko ale sie udalo .... I tak myslalam ze sie przyjaznimy (wspolne wakacje ,jakies imprezy , czasem rozmowy do poznej nocy na gg ) i co sie okazuje - po tym jej \"wystepie\" ...od tamtego czasu - zero kontaktu (przewaznie ja to inicjowalam ,teraz postanowilam poczekac.... i cisza :) ) . Dowiedzialam sie (nie od niej) ze w lipcu zostanie mama , a w kwietniu - ma wesele ... Aaaaaa i zeby nie bylo ze sie zle czula - i dlatego zrezygnowala z pracy....zalozyla swoj zaklad :D :) , nie bede wnikac z czego ;) ale po tych wydarzeniach moja mama troche \"powęszyla\" - m.in. u bylych pracodawcow tej mojej kolezanki ... wiesci nie byly ciekawe... :) nie ma to jak przyjazn, nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od przyjaciół strzeż mnie boże, z wrogami sam sobie poradzę:O łatwo ludziom przychodzi nazywać człowieka przyjacielem,gdy ten jest mu potrzebny, a jak już go nie potrzebuje to adieu, a to największe chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik - dobre to Twoje motto :D i inne motto pasujace do tego \"Jesli umiesz liczyc - licz na siebie \" podobno jestem na liscie gosci na to wesele ;) :D :D :D :D :D .... baaaaardzo ciekawe to jest .... :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i zaraz się człowiek zastanawia,po chusteczkę np. cię ma zamiar zaprosić, po starej znajomości czy chce się pochwalić, zaimponować ci jak jej się teraz pięknie powodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia po co ;) ale sie nie przekonam ,bo raczej nie pojde :) , o ile oczywiscie dostane zaproszenie ;) widzialysmy sie w swieta bozonarodzeniowe ostatni raz - wiedziala ze jest w ciazy , bo byla juz zareczona ,ale slowem nie pisnela (ze wzgledu na odejscie z pracy - bo chciala odejsc zaraz na poczatku stycznia ... :O ) .... nie ma sensu... udawac.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za daleko mam ;) na sam slub nie bedzie mi sie chcialo jechac ... jesli natomiast nie dostane zaproszenia - co tez jest bardzo mozliwe ;) - wysle smsa z zyczeniami :) Jutro mam wolne :D , dzis pozaznaczalam sobie oferty , jutro wysylam cv :) ciekawe co z tego wyjdzie :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to dla odmiany przyszłam ja ;) hej goździk :) a z tego co się orientuję, to Angel ma net w domu? ja od rana jestem wesoły Romek, bo udało mi się ściągnąć piosenkę Simply Red If you don\'t know me... rewelacja.... taka w sam raz do łóżka na przytulanie z kimś..... - szczegół, że jestem w pracy ;) goździk, a kiedy Ten Twój przybywa? mini w pogotowiu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Metaxa, w cholerę jestem dzisiaj zapracowana:O hehehe brak mini,to był jeden z szatańskich pomysłów Angel, a ten pan który był tu dzisiaj to nie jest \"mój\" niestety😭,to tylko mój znajomy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że to nie Ten, ale na znajomym też można przecież poćwiczyć ;) no, to ja już się powoli zbieram :) do zobaczenia się z Paniami next time :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ :) owszem ,Angel ma net w domu :D , ale dzis wstala ok.10 , do 13 wertowala gazete wyborcza \"Praca\" , a pozniej wysylala 22 oferty ......za kazdym razem odpowiednio modyfikujac list motywacyjny :O Poza tym jedna firma zazyczyla sobie cv in english ,a ze nie mam slownika w domu (zgroza :P ) , musialam sobie tlumaczyc niektore zwroty online w necie (nie chca bielgego angielskiego - zeby nie bylo ;) ) . I w miedzyczasie komp mi sie zawiesil 😭 i od nowa.... Jakbym nie wziela sobie dnia wolnego ,to bym nie dala rady tego zrobic. W zyciu . W miedzyczasie zrobilam sobie normalny obiad . W tygodniu normalnie mi sie nie chce ;) Dzieki Metaxa za slowa maja sile ;) 🌼 Moze w weekend sobie poczytam :D A tak apropo - bo wyszlam z psem na spacer w ciagu dnia....... CZUC JUZ WIOSNĘ 🌼 🌼 🌼 do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×