Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

nie no , raczej nie jest zbyt skomplikowana . No ale zobaczymy . Wazne ze idzie do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no a ja mysle że to kwestia znajomosci i kasy, bo kumpeli ksiądz powiedział że da jej od ręki uniewaznienie kiedy tylko będzie chciała... No ale jej małżeństwo trwało raptem 3 miesiące w praktyce, na papierze 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja zalatwiam wszystko" legalnie"... uda sie - dobrze nie uda sie - trudno , ale przynajmniej nie bede mogla sobie zarzucic ,ze nie probowalam . A slubu koscielnego i tak drugiego nie planuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to w takim razie uniewaznienie slubu koscielnego zalezy od "widzimisie" szesciu ksiezy , bo tylu mam w swoim skladzie sedziowskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi chrzcinami to fakt- u nas często ksiądz nie chce ochrzcić jak rodzice nie są po ślubie koscielnym. Mojej siostrze nie chcieli ochrzcić dziecka bo miała tylko cywilke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, bo w sumie odmawiaja wtedy udzielenia sakramentu dziecku , ktore nie jest niczemu "winne". Rodzice tez nieraz po prostu nie moga wziac slubu koscielnego... Ale skoro rodzice chca je ochrzcic, tzn, ze chca je wychowac w wierze katolickiej . Dostalam urlop :classic_cool: :P , czyli jutro po pracy wyjazd ze stolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poza tematem, dziewczynki kupujecie czasem łososia? W jakiej formie i jak przyrządzacie żeby był smaczny? U mnie w sumie w domu nigdy sie nie kupowało tej rybki, a wiem ze pyszna bo jadłam kiedyś z grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pyszny jest tylko trzeba wiedzieć jakiego kupić i jak przyrządzic. Metaxa rusz dupę tutaj i pogadaj coś zamiast udawać że pracujesz! :P Rybka, wyłaź z krzaków, nie bój sie to Wielkanoc bedzie a nie Wigilia - nikt nie bedzie polował na Rybki, chociaż temat faktycznie zapodałam o łososiu... :P Angel gratuluję urlopu, wypocznij sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybek nie potrafie przyrzadzac , w ogole malo co potrafie ugotowac :P ;) I niestety nie jade wypoczywac . Bede \"pracowac\" u Taty w firmie, bo prawie wszyscy chca urlopowac przed swietami . Cale szczescie jest tam net, to sie nie zanudze :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wygląda że zostałyśmy tu we trzy sztuki;) + Rybka jako dochodząca, + Metaxa też jako dochodząca,przypuszczalnie lekko ściemniająca, - Stała już nie-dochodząca,przynajmniej narazie...? - Prezent nie-dochodzący +- czasem jakieś dochodzące pomarańcze kogoś ominęłam?chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jeszcze auguri - ta ,co mieszkala w Grecji . a najlepsze sa pomarancze , co wyskakuja z pomyslami prezentow jeszcze ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa pomarańcze są the best:D -4st.i pada śnieg ale przestało wiać i pikne słonko,jutro pierwszy dzień wiosny,ktoś nam podpadł?to zrobimy z niego marzannę i podtopimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ale tu pusto - normalnie echooooo KAdrowa pojechała na konsultacje lekarskie przed chwilą. Ciekawe co jej powiedzą. Większość roboty odwaliłam, teraz lajtowo na spokojnie sobie mogę porobić reszte. No a co do chrzcin wyjdzie chyba tak że pojade sama z mamą do nich na jakis obiad czy cos, bo do Kościoła nie dam rady sama z mamą bez pomocy Miśka - a on kategorycznie odmówił pójścia. Zobacze, pogadam jeszcze dzisiaj z mamą na ten temat. A tak poza tym - co mam kupić na chrzciny....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, przyszło mi do głowy kase dać problem polega na tym ze ja nie wiem co oni mają dla dziecka a czego nie, bo nie byłam u nich po narodzeniu dziecka - nie zostałam zaproszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga,ale to że nie byłaś to już problem rodziców nie twój,i koniec tematu i nie zamartwiaj się tematami z cyklu co mają a czego nie albo co im się przyda a co nie,zwłaszcza że sytuacja wygląda jak wygląda:O NIE DAWAJ KASY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , a ja wlasnie slyszalam w radiu ,ze jutro jest pierwszy dzien wiosny (astronomiczny) , no niewazne, rano byla taka zadyma sniezna jak wstalam , ze myslalam ,ze jeszcze sie nie obudzilam ;) Teraz slonko swieci :D , ale zimno jest . Kawka , mozesz kupic cos takiego : http://www.allegro.pl/item324343250_mata_edukacyjna_lew_kocyk_z_maskotkam_kurier.html ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne, bede musiała podjechac do sklepu z art. dla dzieciaczków i pooglądać co mają. Kumpel doradził srebrną łyżeczkę z grawerem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mata jest super do zabawy dla dzieciaczków sprawdzone potwierdzone, łyżeczka fajna pamiątka,tylko się zorientuj czy zdążą ci do niedzieli wygrawerować,jakbyś się zorientowała wcześniej mogłabyś zamówić na allegro,ale teraz to już za późno... ale te maty w sklepie to kosztują,ponad 100zł z tego co się orientuję,też oczywiście zależy od firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×