Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

niestety nie ma innej opcji niz "spontan" przy R. zaplanowac cos wczesniej sie nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lachony! :) po pierwsze - jakto \"dochodząca,przypuszczalnie lekko ściemniająca\"??? :P :P :P goździk, chyba chcesz wpie*dol :P ;) po drugie - Kawa, masz trochę racji kojarząc \"dochodzenie\" z \"Ryśkiem\" ;) a po trzecie - I\'m back. trzy dni imprezowania, morze wódki i 3 godziny snu na dobę to jednak too much for me. znaczy, przez pierwsze dwa dni dawalam rade dzielnie, ale wczoraj już odczułam drobny kryzys i zmęczenie materiału. tym niemniej to był udany wyjazd ;) i tylko dwa dni do pracy i znów weekend! hurrra! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe Kawka...;) Metaxa a ty nie pyskuj:P ledwo się pojawiłaś a już z ryjem/twarzą:D;) ja tu z sercem do ciebie a ty co?hm? pochwal się lepiej kiedy wylatujesz nach egipt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas slonko swieci ;) rano padal snieg, ale sladu juz po nim nie ma zanuuuuuuuuuuuudze sie tu chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo goździk widzę, że jak ja Cię do pionu nie doprowadzę, to i nikt :P ;) nach Egipt mam plan tydzień po świętach, ale chyba przesunę ten urlop trochę, bo doszłam do wniosku, że bez sensu brać urlop w tym samym terminie, co mój szef. coś mnie wku*wia ostatnio. tak, dziś pierwszy dzień wiosny. gdyby nie to, że mówili w radio, to bym nie uwierzyła widząc ten sypiący się z nieba śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moi rodzice wylatują właśnie po świętach 28.III,widzę że to ten sam termin, e lepiej wyziębniętej córce(czytaj ja;) ) by zasponsorowali taki wyjazd a nie sami jadą:P;) Metaxowa to co?w ramach przedświątecznej życzliwości oczyszczamy atmosferę?zdzielimy się ze 3razy w twarze,2kopy w dupcie i będzie miodzio,wszyscy się lubią kochają etc.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa gozdzik , moze nie to ze nudniej , tylko po prostu spokojniej ... ...okres przedswiateczny... po prostu od rana (tzn odkad tu dotarlam ) mialam 3 telefony ;) i zrobilam jedna kawe szefowi :classic_cool: jedyny plus to taki ze do firmy z domu rodzicow jest jakies 300 metrow :D metaxa- to widze ze szalejesz , szalejesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa rasowy PMS? Ja jestem lekko przybita...Kadrowej nie ma dzisiaj...okazało sie że po wczorajszej konsultacji lekarskiej od razu zrobili jej chemię...:O Normalnie...do tej pory do mnie jakoś nie docierało że to naprawdę rak...a teraz gdy usłyszałam o chemii to sie przeraziłam. Kobieta walczy o ŻYCIE!!!!! A my sie kurde przejmujemy pieprzonym śniegiem za oknem....TAkie wydarzenia skłaniają do pokory i zastanowienia się czy narzekanie na brak kasy na nową kiecke czy buciki jest na miejscu w chwilach gdy inni mają prawdziwe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa,smutne to...świata nie zmienisz, choćby się na rzęsach stawało... takie wydarzenia,wypadki,nieszczęścia skłaniają do refleksji i zatrzymania się...ale życie pokazuje że tylko na 5minut...potem przechodzimy każdy do swojej rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, PMS to miałam w zeszłym tygodniu. teraz to klasyczny wkurw. Co do raka - dwóch bliskich mi członków rodziny zmarło mi na raka przed 40-stką, niemal w jednym czasie. Chcesz się licytować? :classic_cool: Już czekam na ten Egipt jak na zbawienie, bo jeszcze chwila i eksploduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik - tak , moim szefem dzis jest moj ojciec ;) wspolczuje tej kobiecie Kawka ...chociaz jej nie znam ... na pewno to dla niej i dla nablizszych szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co planujesz kupic ? :) ja po swietach musze tez sie wybrac po jakis prezent ... imieninowy . Mam jeszcze troche czasu . Myslalam o jakiejs ksiazce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dzieciaczków,jeszcze nie wiem co,wskoczę do smyka i poszukam czegoś fajnego i ekonomicznie żeby było;) imieniny na R. po świętach no to spójrzmy w mój kalendarz;) ryszard,rufin,robert,rudolf:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert ;) , dopiero 17.04 :) , ale wiem ,ze bede miala problem z prezentem, wiec staram sie wymyslec juz teraz... :O Myslalam o ksiazce, bo duzo czasu spedza w samolotach ... i jak ma czas, to lubi czytac ... tylko nie wiem jaka ksiazka przypadlaby mu do gustu. Podpytywalam o ulubiona , i dowiedzialam sie heheheeheheh . "Wodzu ,wyspa jest Twoja" (jakas dla dzieci i mlodziezy :P ) ,autor R. Liskowacki . Niestety ksiazek tego autora juz dawno nie ma "w obiegu" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
A jak pyskowalas na ta kobiete i ciagle cie cos wqrwialo to bylo ok, bo ty mialas problemy, pmsy albo inne duperele. Dopiero w momencie gdy dowiadujesz sie ze jest powaznie chora nagle nabierasz pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę Robert;) książka jest zawsze dobrym pomysłem,ale jednak coś tam trzeba wiedzieć co ktoś lubi,chociaż zakres typu przygodowe,romanse;) etc. bo tak to można trafić jak kulą w płot:O mimo najszczerszych chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanse odpadaja, horrory tez , juz bardziej przygodowe ;) Myslalam o ksiazce "Swiat wg Clarksona" (sa juz dwie czesci) , no ale nie wiem ... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz kojarzę,to ten gostek z tvn turbo,jak widzę ten z nim program w tv to mi się pierzem i żyletkami odbija:O ale fakt,że faceci przynajmniej ci których znam uwielbiają;) i gdyby tą książkę dostali byliby zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie , chyba niedawnio cos wyszlo jego autorstwa... byl chyba dodatek do Wyborczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×