Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

albo ;) :D moze to ukryta pomarancza ? slonko zniklo, bedzie cos padac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jutro, bo 2008 to rok \"przestępczy\" :-P Stąd ten dzień przyspieszenia astrologicznego. Cześć i czołem. Zarobiona jestem jak kobyłka w czasie orki. Na Chrzest zdecydowanie jakąś pamiątkę dla dziecka - medalik, obrazek, łyżeczka albo dziecięcy komplecik jakiejś ładnej zastawy. Absolutnie nie kasa, którą wydadzą rodzice - na co, nie wiadomo. :-0 Łosoś dobry, tylko czasem nieco suchy. Najlepszy na surowo, ale musi być idealnie swieży :-P A tak to najprościej usmażyć na maśle: jesli masz płaty (nie dzwonka, choć te też tak można), smarujesz grubo masłem z jednej strony i na rozgrzaną patelnię na jakieś 4 minuty, potem przewracasz i jeszcze chwilkę smażysz. Rybę trzeba uprzednio posolić i popieprzyć (byle nie za mocno, żeby nie zabić smaku), można też skropić cytrynką i obsypać np koperkiem. Dobre. :-) Wielkanoc zimą nie przemawia do mnei absolutnie! ;-) Pozdrowionka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Rybko ja wiedziałam że Ty sie znasz na rybach :) hehhee no to muszę pochodzić dzisiaj po sklepach i polukać co by tu kupić dzieciakowi.Moze faktycznie - pamiątka do tego jakaś mata czy cos i luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak zupelnie zmieniajac temat , slyszalyscie najnowsza piosenke Bajmu ? "Krotka historia" ? Jest piekna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga witaj:D i dzięki za wsparcie:P bo jak ja pisałam Kawie,że nie kasę to nie była do końca przekonana, żaden ja dla niej autorytet😭 zamknę się w sobie chyba:O nie to co ty,powiesz słowo a Kawa przekonana, ech i po kiego grzyba ja się udzielam i tyle gadam:O;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam. Kawka, u nas w rodzinie np od jednej z babć każde z wnucząt dostawało taki pojedynczy komplet sztućców z Hefry. Ale może coś takiego, jak poniżej?: http://www.hefra.pl/produkty_kategoria.php?cat=18 Z bociankiem :-) Pojedyncza, nie zamykaj się, bo jeszcze sobie coś przytrzaśniesz i będzie nieszczęście. :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku a kto powiedział że Ryba mnie przekonała?:P Po prostu powtórzyłam fakt że muszę pochodzić i sie rozejrzeć. A kasa - to byłoby dla mnie pójście na łatwizne i tyle...A tak na marginesie liczy sie dla mnie zdanie i rada od każdej z Was - każda ma inne doswiadczenie i inny punk widzenia. Chyba wyciągnę sanki...normalnie sypie śniegiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ,ze moze by jakis kulig zorganizowac w swieta ? ;) chociaz u nas przestalo juz padac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie marzy slonko ... a jak pomysle se o Tunezyjskim slonku... :classic_cool: ,plazy... cieplym morzu... a tak przy okazji ..jakie plany na urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice po świętach kierunek egipt...i Metaxa też egipt... tęsknię za słońcem też... plany na wakacje?mówisz że trzeba zacząć myśleć o wakacjach żeby nie zwariować z tym śniegiem za oknem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem , ale ogladanie ofert wakacyjnych wyjazdow moze pomoc...ale tez zaszkodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodze na solarium ... nie chce mi sie ? :D moze pojde ze dwa razy przed latem ,coby nie straszyc bladoscia.... ale do lata moze jeszcze troche czasu uplynac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze właśnie...musze sobie paszport wyrobic bo mój juz nieważny... Misiek tez chce Egipt w tym roku ze wględu na dobre miejsca do nurkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziłam się jak zgasły:D ale mi tam było przyjemnie... a potem wyjście na dwór i szok termiczny:O Kawa też egipt? my wakacje na pewno nad naszym pięknym bałtykiem i jak znowu ruletka pogodowa,to też ma swój specyficzny urok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja (my) jeszcze nie wiadomo... sie okaze ;) jak zwykle w ostatniej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×