Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

u mnie dziś pochmurno... a w pracy hot-dogowo. Juz nie moge patrzec na te parówki.... Heh jaka śmieszna historia słuchajcie - kumpel ma papugę - nimfę - po klasycznym ubarwieniu od razu widac że samiec więc ja mu pod choinkę kupiłam drugą papugę -samiczkę. Papugi sie nie za bardzo polubiły, wręcz się nie znoszą..Nagle motyw - pojawia się jajko. I opiekuje sie nim ...samczyk. Kolejnego dnia kumpel przyuwazył kto znosi kolejne jajko -samczyk!!! Okazuje sie że ten \"samczyk\" to conajmniej samiczka z ubarwieniem samca...Spytał w zoologicznym experta - okazuje sie że to OBOJNIAK!! I on teraz mówi że ma transwestytę w domu heh Człowiek tyle lat żył w nieświadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezla ta papuga ;D ja dopiero odetchnelam ..... :O musze co prawda zrobic jeszcze jedna rzecz ,ale chyba se to zostawie do jutra ... bo MI SIE JUZ DZIS NIC NIE CHCE ROBIC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się spać chce. Angel - pocieszę Cię -Metaxa sie bardziej zakopała bo wcale jej ostatnio nie ma :P:P Kurcze nie wiem juz jaką mam mikrofale kupic... Czy kupic zwykłą za 200zł czy dołozyc i kupic cos lepszego...No ale w sumie i tak ma słuzyc do podgrzewania wiec po co mi jakieś cuda których nie bede używac... No i chodziłam za żyrandolem nowym.Masakra.Nic nie ma w tych sklepach fajnego. A jak jest to na kilka maleńkich żarówek i obawiam sie że mi to nie da wystarczającego światła w całym pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , Metaxowej juz tu dawno nie widzialam . Sie cholera ukrywa ;) Kawa, kup taka jaka Ci pasuje, mysle ze bez zadnych cudow-wiankow ;) .Za te 200 kup se jakies buciki i wszyscy beda szczesliwi :D :classic_cool: Dobrze ze dzis juz czwartek :) . Zmeczona troche jestem juz i niewyspana jakas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie w tym problem że potrzebuję mikrofale z dwoma pokrętłami a nie na przyciski, czy panel dotykowy, no i chciałabym zeby była ze stali nierdzewnej inox. I jak widze coś takiego to nie ma pokręteł tylko przyciski. No i powyżej 23l pojemnosci. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=376148606 taka jest swietne..no ale nie na dwa pokrętła.... A co do bucików...No w kolejce są meble, żyrandol, dywanik...wiec buciki odpadają przez jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby była łatwa w obsłudze dla mojej mamy - to to ona by miała sobie podgrzewac obiady w mikrofali zamiast na kuchence gdzie sie może poparzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D ja ostatnio się zapracowuję kurde no,garb mi urośnie;):D ale zaraz spadam,dziś mamy w szkole u Małej imprezę dla rodziców:) Kawa,u nas pada jeśli u was jeszcze nie to spodziewaj się niedługo deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w sobotę cały dzień we Wrocławiu na zakupach. W końcu kupiłam meble do pokoju i lampę sufitową... No oprócz tego oczywiście standardowe marnowanie kasy na bieliznę (przeceny bielizny intimmissimi (staniki, stringi, bikini...) no i Prima Moda - śliczne skórzane włoskie kowbojki (Misiek zmusił mnie :P:P heheh bo śliczne były)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze se kupisz buciki :P ;) ja w piatek wyszlam z pracy kolo 15 :D (szefowa zrobila mi dzien dziecka :D :classic_cool: ) , wieczorem przyjechal taki jeden z podrozy ;) , przywiozl mi winko z Malty :classic_cool:i dzwoneczek dla mojej Mamy (zdziwilam sie ,ze pamietal ,ze ona zbiera takie duperele ) , w sobote spotkalam sie z kolezankami , wrocilam do domu padnieta i wstalam w niedziele o 12 :O ... i caly dzien sie snulam po mieszkaniu jak zjawa .... ;) a za dwa tygodnie jade na weekend do Krakowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to widzę udany weekend :) A co do bucików - Misiek nalegał nie ja :P:P:P Jakbym miała sama podjąć decyzję, szkoda by mi było kasy... Kurcze prezent dla Twojej mamy...No nieźle. Zupełnie jak w normalnym związku.... Jak sie układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a uklada sie roznie ;) kwadratowo i podluznie :D :classic_cool: ;) ostatnio mu dosc dziwne pomysly przychodza do glowy tylko :P ;) kurde , jestem jakas przemeczona :O (ciekawe po czym ? ) , przydalby sie urlop :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiła mi dwa ząbki dentystka...troche bolało a niby tylko malutkie kropeczki były i mimo znieczulenia :O Został jeden ząbek z maleńkim prawie niewidocznym poczatkiem ubytku i KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale mam roboty...Swoją i jeszcze odwalam za kadrową. Dzisiaj przyjmowałam kierowcę do pracy... Umowy, oświadczenia, zaświadczenia, ksera,podpisy, kwestionariusze....itp.itd...Idzie utonąć w papierach..ale biurokracja no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde cos pustawo tu ostatnio :P jestem MEGA NIEWYSPANA :O A dzis mam spotkanko z kolezanka :D w mojej ulubionej knajpce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) no pustawo pustawo,ja rzadko się pojawiam,bo mam tyle roboty że szok w trampkach:D no do czego to doszło żeby człowiek nie miał czasu w robocie w necie posiedzieć:O;) za parę chwil mam urlop,do tego czasu to padnę chyba;) widzę Angelka że u ciebie humor ostatnio i Kawa też chyba ok Metaxówka zniknęła póki co ale mamy pogodę co dziewczyny:D ale jak na moim urlopie pogoda będzie do dupy tooo nawet nie chcę się denerwować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie narzekam wlasnie ostatnio, nie poznaje sama siebie :classic_cool: R. chyba na to wplywa ... ;) wczoraj mi tlumaczyl (przylazl z pizzą i ogladalismy mecze :D ;) )np. dlaczego jak zawodnik strzela karnego , nieraz przed nim jest \"mur\" pilkarzy , a nieraz nie. Ogolnie kupa smiechu. Zaczelam (narazie) inaczej do tego podchodzic i poki co jest mi z tym (w miare) dobrze. Jedno to mu musze przyznac - potrafi mnie rozbawic w 3 sekundy ;) (doprowadzic do placzu tez pewnie by potrafil w tak krotkim czasie ,ale to akurat mi sie nie podoba :P ) Gozdzik , a gdzie smigacie ? tradycyjnie polskie morze ? :) u nas jest cieplo ...ale chwilami sie chmurzy i w sumie to nie wiadomo jak sie ubierac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam przy jakim karnym jest mur? Bo ja nigdy przy KARNYM nie widziałam.....Może przy rzucie wolnym tak ale przy karnym nie.... U nas pogoda taka sama jak u Angel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa :D , wlasnie dlatego mi tlumaczyl , bo nie rozrozniam rzutu karnego od wolnego ;) i znow pomylilam pojecia , ale wiem o co chodzi juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah oj Angelka nie mogę z twojego braku rozeznania karny wolny itd.:D więc mówisz,że ten facet potrafi rozśmieszyć cię w 3sek.to super jest,więc może może małymi kroczkami a do przodu,w każdym razie zauważalne jest twoje nastawienie do życia,pozytyw:) czyżby wasz egipt trochę mu oczy otworzył?;)jeśli tak to by było dobrze;) no my taa,tradycyjnie nasz bałtyk,już niedługo za momencik,za chwileczkę,do tego czasu z mnóstwem spraw muszę się ogarnąć jeszcze,a już tak mi się nie chce:O resztkami energii ciągnę,daje się jednak we znaki cały rok... trzymajcie się babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maaaaaaaaaaatko :classic_cool: jak mnie glowa boli :O 4 piwa 0.5 to za duzo na jedna glowe :P zdecydowanie dobrze ze mialam kierowce dzis do pracy , bo inaczej chyba bym musiala jechac autobusem ;) , bo jeszcze sie czuje lekko wstawiona :P kolezanka chciala jeszcze pic (ta to moze :classic_cool:) , ale mnie R. zgarnal do domu , bo jak zadzwonil i mnie uslyszal jakie bzdury gadam, to od razu przyjechal :P ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ale nie powiem :P 🖐️ aleeeee fajnie ze dzis piatek ! R. pozazdroscil mi srodowego wypadu z kolezanka i mamy w planach dzis zrobic mala imprezke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, czytam Was czasem, ale nie mam czasu (albo weny) na pisanie. dużo zmian u mnie goździk, ale na razie nie chcę o tym trąbić i zapeszać ;) jak się wszystko wyklaruje to dam znak sygnał :) a Ty kiedy na ten urlop śmigasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×