Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Angel..200zł to mało? Chyba w Warszawie.... Normalnie jakby nas złapał policjant na drodze byłoby mniej....Kiedys gnaliśmy szybciej i wytargowalismy 100zł.. Angel to nie był projekt puszki - PUDŁO!!! Dzisiaj albo jutro przemalowywuję pokój na zielono :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa - taryfikator mandatow jest taki sam w calej Polsce. za to samo wykroczenie masz ten sam mandat. No chyba ze sie \"wytargujesz\" , ale ja o tym nie pisalam ,tylko o mandatach wg kodeksu wykroczen drogowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel \"Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 21 - 30 km/h 100 - 200 zł \" tak mówi taryfikator - wiec dostaliśmy max stawkę, a mogła być stówa... Dziewczyny jadłyscie loda w Mc Donalda co sie nazywa Mc Flurry? Normalnie pyyyyycha. Mam z dodatkiem liona (jak ten baton) Dowiedziałam sie własnie że jutro ide na parapetówe...Uwiebiam jak mój Misiek zapomina mnie poinformowac wczesniej o takich rzeczach...Musze cos kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam lody z McD :) :classic_cool: tylko bez dodatkow ... juz nieraz byla nocna jazda do McDriva tylko po lody ;) wiesz Kawa - zawsze tak jest ,ze jak nie masz mozliwosci negocjacji, to niestety przewaznie dowalaja najwyzszy mandat :O takie zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D :classic_cool: ;) :) :P i po weekendzie :) wyslalabym Wam fotki jak se WLOSY OBCIELAM (:classic_cool:),ale cos nie chca mi isc mmsy z komorki na maila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam do pasa ... scielam polowe :D + grzywka (teraz to mam grzywke , nie to co przedtem) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tam poszlo ;) na @ ale numer - mmsy z wczoraj doszly mi dzis , wiec dzisiejsze zdjecie (przy lepszym swietle) dostaniecie jutro :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kolejny mandat...:O dzisiaj przedłużyło mi sie śniadanie z szefem - jajeczka z bekonem...3 piwa...zmiana lokalu, zupa chińska, stek, lody, whisky...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekamy jutro na kolejne zdjęcie,tempo żółwia:D a co Angelka męczyły Cię już te włosy,że długie ciężko i gorąco w te upały? masz pocieniowane czy prosto równo?to zdjęcie kiepsko pokazuje,może drugie będzie dużo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytając Angel Twoją wypowiedź o włosach spodziewałam się drastycznej zmiany - skrócenie włosów i prawdziwą gęstą grzywkę opadającą na czoło - a tu patrze na fotke i naprawdę nie widzę różnicy. Generalnie dobrze wyglądasz i pod tym względem sie nie zmieniło... Chyba sie za to pogoda zmieni..od wczoraj strasznie mnie głowa boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny :P glownie poszlo z dlugosci - czy zmiana z wlosow do pasa na lekko za ramiona nie robi roznicy ? hmm dla mnie to duza roznica ... ;) a grzywke mam mocno pocieniowana, tylko ze na zdjeciu nie widac ... ze zdjeciem poczekajcie do weekendu , bo wtedy bede miala do dyspozycji cyfrowke, moze lepiej bedzie widac ... :P albo zapraszam do Wawy :classic_cool: :D gozdzik - w sumie to nie chodzilo o o to ze ciezko i za goraco z takimi dlugimi (przez te lata sie przyzwyczailam :) ) , to byl po prostu impuls , decyzja nieprzemyslana i nieplanowana , ale wazne ,ze z efektem czuje sie rewelacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka , a ten kolejny mandat to znow za predkosc ? Moze czas zdjac noge z gazu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jechalismy nad jezioro...grzecznie. Będąc jeszcze w terenie zabudowanym na wysokości rzeki pewien dziadek jechał czerwonym autem przed nami i ni z tego ni zowego co chwila raptownie hamował - nie wiem czy chciał sobie nagle kaczkę obejrzeć na rzece czy moze zauważył mrówkę na jezdni? W końcu sie wkurzyliśmy i czekalismy tylko na dogodny moment żeby go wyprzedzić bo to mogło sie skończyć zaparkowaniem auta w jego bagażniku. No i podczas wyprzedzania mielismy 68km na liczniku a za drzewem akurat stał miły pan policjant z radarem - a teren zabudowany oczywiście 50tka ograniczenie. Na szczęście skonczyło sie tylko na 50zł i 2 punktach... Ale to był normalnie pech!!Przez głupiego dziadka przed nami który stwarzał większe zagrożenie od nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, to rzeczywiscie pech z tym dziadkiem i predkoscia , bo przeciez zawrotnej nie mieliscie :O a z prosta grzywka na czole raczej bym nie wygladala w ogole :O ;) w sumie teraz mam taka grzywke ze jak ją rowno zaczesze , to przykrywa mi (prawie) cale czolo , ale jakos tego nie widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze faktycznie grzywka cała spowodowała by ze bys wyglądała za bardzo pyzato - grzywa chyba poszerza twarz nie? i powiększa oczy... Ale mi sie nic nie chce a mówiłam ze w sobote odmalowalismy pokój na zielono? Taki fajny intensywny odcień :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zielono powiadasz :classic_cool: ja planuje jedna sciane w salonie (ogolnie mam bezowy kolor scian) pomalowac na bordo :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ścian to my mamy ciemny bordo/fiolet pomieszane,a na ostatniej imprezie przy otwieraniu szampana pół poszło:D na ścianę i teraz pikna mozaika z zacieków hahhahah taa,ale luz się ścianę przemaluje... jak się bawić to się bawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździku a nie masz zmywalnej farby? Angel na te bordo to ja kojarzę Ty juz długo chorujesz.Ja teraz mam wesołe optymistyczne kolory w pokoju -zieleń, czerwień, biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, juz jakis czas, tylko ciagle jakos to odwlekam ;) ,albo zapomne farby kupic :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×