Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no wiem, wiem ;) tylko szkoda ze nie mozna miec w kazdej sferze zycia dobrze ... (w jednym czasie) , zawsze musi byc cos nie tak... Przynajmniej ja tak mam ;) . No ale przestaje juz marudzic :) :P o ,widze ze Metaxa sie pojawila :D , moze nie bede musiala \"uprawiac\" monologow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Metaxowa sprowokowana twoimi mądrościami wyszła ze swojej norki:D też się wymądrzyła i tyle ją widzieli;) no ja tam nie wiem,ale patrząc na naszą wieloletnią:D znajomość oczekuję tu w piątek miłego słowa na urlop:D od wszystkich żeby to było jasne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no a ja wreszcie w domu,przy piwku,czy zimne piwo a wcześniej czereśnie to grozi jakimiś konsekwencjami?chyba nie to dotyczy zdaje się tylko zimnej wody:classic_cool: miłego wieczorka gdyby któraś tu przez przypadek zajrzała jeszcze dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wzajemnie :) 🖐️ ps. ja ostatnio popijalam czeresnie coca-cola i nic mi nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i jak tam gozdzik ? spakowana ? :classic_cool: bo ja dzis wieczorem bede to robic :P , jutro jade do pracy z walizka :O (przydupas szefowej mnie zabiera ;) ) ,bo z pracy mam pare minutek spacerkiem na dworzec , wiec nie bede juz jezdzic bez sensu do domu ;) Zuza juz oddana na przechowanie , tez ma \"wczasy pod grusza\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel pędź baw się korzystaj,masz moje...błogosławieństwo:classic_cool::D no ja się biorę za pakowanie jutro po robocie,i gdzieś tak koło 4.00 śmigamy:D ech!!! :D:D:D mam taki nastrój że w ogóle ale to wcale nic a nic nie wkurwiają mnie te korki w P-niu;) pełen luz spox i inne takie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, Ty tez masz moje blogoslawienstwo na dobra zabawe :classic_cool: , jak to mowia :baw sie i szalej i nie pytaj co dalej ;) :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :D jedziecie sami ? czy z jakimis znajomymi ? :) kawka, obrazilas sie na nas ? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kawa!hallo!! nie no nie jedziemy przecież sami,to by były aleeeeeeee nudy:classic_cool:;):D wieczorkiem pędzę jeszcze na mani- i peducure:D Angelka dzięki za błogosławieństwo hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś nastroju nie mam i na razie nie chce mi sie pisać. Dopiero dzisiaj wypłate dostałam a za godzine pani z administracji wyłączy nam prąd bo rachunek niezapłacony.... A szef na plaży...się smaży...godzine temu komornik spisywał środki trwałe na wypadek jakby chciał coś zlicytować... I jakos o wakacjach i imprezach nie chce mi sie pisać... No ale oczywiście bawcie sie dobrze dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to razem mam trzy kwiatki...dobry interes. Szef pod przymusem chyba wykonał przelew bo prąd mamy... czasem nieciekawie jest w tej firmie no...i dziwić sie że człowiek wzleka z robieniem sobie dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka ... to moze jednak czas na zmiane firmy ? odzywali sie do Ciebie po tamtej rozmowie kwalifikacyjnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to bym nawet chciała, żeby u nas prąd wyłączyli ;) mam już dość tych telefonów i maili czasami. mój szef nawet jak się na plaży smaży to i tak z komórką w dłoni, non stop wydzwania... to jest dopiero \"udany\" urlop... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxowa nie strasz;) aaaaaaaaaaaaale mi tu pięknie pachnie to mój urlop:D Kawka trzymaj się ciepło🌼 Angelka pamiętaj jak się bawić to się baaaaaaaaaaaaaaaaaawić:D Metaxowa realizuj te swoje plany realizuj a potem tu wracaj częściej;) to fiu fiu ależ też ja jestem dziś miła hahahahah aż siebie nie poznaję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa kiedy zdradzisz nam co u Ciebie nowego? to że sie szef smaży nie znaczy,że nie wydzwania do mojego Miśka, który teraz lata, załatwia, dzwoni i ma spore nerwy.... Goździk miłego wypoczynku, oby pogoda dopisała. A z tamtej firmy cisza, ale cieszę się bo tamta praca to byłaby chryja bez widoków na zakładanie rodziny przez minimum 5-6 lat...Modliłam sie żeby nie zadzwonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tamta praca to byłaby chryja bez widoków na zakładanie rodziny przez minimum 5-6 lat\" a urlop macierzynski / wychowawczy ? hmm no nic. Gozdzik ,ja rowniez zycze Ci przede wszystkim duzo slonka :D , udanego odpoczynku i mnostwo lenistwa :classic_cool: Mnie przy zyciu trzyma tez walizka ,ktora stoi przy biurku :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. R. po ostatnich milych (bardzo) dniach , znow wczoraj "zfochowany" :O . Nie wiem sama co mam o tym myslec... bo przed Egiptem tez jakis byl "dziwny" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×