Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wlasnie sie dowiedzialam ,ze bede sie ukulturalniac w niedziele :classic_cool: idziemy na to : 22. 06. 2008 (niedziela) godz. 19.00 Towarzystwo im. Witolda Lutosławskiego Program 2 Polskiego Radia Festiwal Witolda Lutosławskiego – Łańcuch V LUTOSŁAWSKI YOUTH ORCHESTRA Agata Szymczewska skrzypce Andrey Boreyko dyrygent Igor Budinstein asystent dyrygenta :D przyda sie po dzisiejszej imprezce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy..... skrzypce powiadasz..... ;) goździk, no ale i sama widzisz, po co ja się mam tu produkować, jak zadaję Ci pytanie i cisza :P czy może termin Twojego urlopu jest objęty tajemnicą państwową? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przypadkowo uslyszalam to w radiu ... \"Fall (wersja polska)\" Tak zimno mi, już nie wiem jak bez twojego ciepła przetrwać mam. Każdy dzień zbyt długi jest chce do ciebie biec lecz trochę boje się. Codziennie myślami błądzę gdzieś, odpływam w marzenia, szukam Cię. Właśnie Ty sprawiłeś, że nic nie ważne jest kiedy ponad świat … Ref.: unoszę się... kiedy jesteś obok wprost do nieba… wznoszę się… lekka tak jak obłok ponad ziemią. Bez ciebie umiera cząstka mnie i z każda chwilą… spadam i spadam w dół… sama spadam w dół. Serce mam kruche jak szkło. Proszę Cię ostrożny ze mną bądź. Nie mów nic, co mogło by, świat na zawsze zmienić cały. Codziennie myślami błądzę gdzieś, odpływam w marzenia, szukam Cię. Właśnie Ty Sprawiłeś, że nic nie ważne jest kiedy ponad świat … Ref.: unoszę się... kiedy jesteś obok wprost do nieba… wznoszę się… lekka tak jak obłok ponad ziemią. Bez ciebie umiera cząstka mnie i z każda chwilą… spadam i spadam w dół… sama spadam. Pamiętaj, że jeśli skrzywdzisz mnie, Ty możesz kiedyś cierpieć też, bo serce nie zniesie więcej ran, więc jeśli nie czujesz nic to sam zastanów się bo dobrze wiesz, że jeśli spadnę nie podniosę się… Ref.: unoszę się... kiedy jesteś obok wprost do nieba… wznoszę się… lekka tak jak obłok ponad ziemią. Bez ciebie umiera cząstka mnie i z każda chwilą… spadam i spadam w dół… sama spadam w dół. Spadam i spadam w dół … spadam i spadam w dół … sama spadam w dół… http://pl.youtube.com/watch?v=b-WfZRZCP68 przemawia do mnie ;) a dzis ... moj akumulator zakonczyl zywot po 6 latac (mialam go od nowosci ) w srodku dnia i w srodku miasta .... :O moglam podladowac, ale wolalam nowy se kupic ,bo i tak dlugo bym juz na nim nie pojezdzila ...(dobrze ze mialam po kogo dzwonic :P ) nie bede dodawac ,ze trzeba bylo rozkrecic pol samochodu ,zeby wymienic to cudo ... :classic_cool: , no ale to juz nie moja broszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ koncert byl taki se ;) , ale dalo sie wytrzymac ... :P wole bardziej klasyczną muzyke klasyczną jesli juz :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehheheh:D a co do tej piosenki no to słowa są interesujące...włączę se w domu,bo w robocie nie mogę pół nocy u nas burza była,a teraz znów upał:D dziewczynki tatusiom życzenia złożyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlozyly :classic_cool: udalo mi sie jako pierwszej :D (nie wiem ,czy \"reszta\" w ogole pamieta :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Angelka,jak ja sobie przypomnę jaką pogodę mieliśmy w zeszłym roku to mi się nóż w kieszeni otwiera:O a ja bym tak chciała sobie poleżeć w ciepełku i odpocząć...:) nie pakuję się jeszcze:D na dodatek szlag mi trafił pralkę więc jeszcze szybko trzeba nową kupić,przed samymi wakacjami:O w piątek jestem normalnie w pracy,wieczorem pakowanie,i super wczesnym rankiem wyjazd,tak żeby być koło 9.00 na miejscu i jeszcze cały dzień mieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg :D trzecia \"imprezka\" (i kac :P ) w przeciagu tygodnia ... odbilo mi na stare lata ;) , nie ma jak dobrze zaczac tydzien :classic_cool: i jeszcze w piatek jade do krk... a tam nie bedzie opcji \"dzis nie pije\" ;) :O , no nic, moze powiem ze sie zaszylam ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moze ktos mi powiedziec z kim bede TU rozmawiac jak gozdzikowa pojedzie na 2 tyg na urlop ? :classic_cool: bo cos ostatnio tylko my tu jestesmy ... wiem ,ze praca uszlachetnia ... ale bez przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhe:D Angelka monologi też mają swój urok;) żartuję do kitu tak gadać do siebie to prawie jak pić do lustra:D a Kawę to gdzie wywiało?bo Metaxa to już wiem,że pełna komnspira;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic do lustra albo co gorsza do kompa w samotnosci :D :classic_cool: ;) , na szczescie tak sie sklada ze nie pije sama ostatnio :D :P Kawka tez sie konspiruje ,ale nie do konca ,bo na gg ja widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo akurat na jednej imprezce z trzech bylam z kolezanka ... :P (pierwszej, on pozniej pozazdroscil ;) ) a do Krk tez jade \"bez ogona\" :classic_cool: (dzis se polecial , wraca w niedziele rano , wiec ja coby sie nie nudzic tez wybywam :D ) a w ogole ... to jest dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ze moje zycie to wieczna sinusoida (pamietacie jak to cos wyglada ? ;) ) to nie moze byc dobrze wszedzie ... tu jest dobrze, gdzie indziej masakra :classic_cool: ... i pewnie niedlugo sie to \"odwroci\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mądruj się tu od rana Angelka:D sinusoida no no hahhaha:D i nie można tak myśleć,że dziś jest ok a jutro się wszystko może spieprzyć,bo z takim myśleniem to człowiek nie miałby żadnej radości z życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem słońce, czasem deszcz... :) taka już kolej rzeczy, że nic nie może wiecznie trwać - ani dobre, ani złe (co jest akurat pocieszające). dlatego trzeba mieć trochę dystansu, wtedy łatwiej to wszystko znieść.. no, to się pomądrzyłam z rana ;) miłego dnia laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×