Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Do didey
Tak wypełniałam zmarszczki mimiczne wokół oczu kwasem hialuronowym. Wiem, że do tej pory panuje przekonanie, że botox od nosa w górę, a kwas od nosa w dół, ale ja do botoxu po prostu nie jestem przekonana, no i nie czarujmy się, ale efekty są prawie 2 razy krótsze. Z tego co mi powiedział lekarz, dobrze rozprowadzony kwas hialuronowy powinien spokojnie utrzymać się do roku czasu, chociaż u innych może trzymać się krócej, a u innych dłużej :) Ps. nie wiem jaki mi kwas wstrzyknęli, bo nie pytałam, ale wiem, że nie bolało. Ps2. Nie znam lekarza Dmytrzaka. Ja robiłam zabieg w Yeshe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia P
Pół roku temu zdecydowałam się na wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w obrębie twarzy ( zwłaszcza na policzki). Efekt przerósł moje oczekiwania. Policzki mają objętość, ogólnie twarz nabrała ładnego owalu. Polecam wszystkim osobom bardzo szczupłym na twarzy, a w połączeniu z botoxem to już naprawdę bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Mam pytanie: czy po wstrzyknieciu kwasu hilaluronowego na zmarszczki koło oczu, rzeczywiście się rozprostowały (tak jak po botoksie) czy tylko trochę spłyciły? Jaki jest efekt końcowy tuż po ostrzyknięciu, bo w przypadku kwasu to widać od razu? Jesteś zadowolona? Może rzeczywiście jest to lepszy pomysł,wygląda się bardziej naturalnie, bo po botoksie to robi się "blacha" i czasami dziwnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
do wreszcie: za kwas zapłaciłam 1.200 zł za całą twarz.(zapytam następnym razem jak się nazywał).Porównywałam ceny w innych salonach.Najczęściej biorą kasę za każdy obszar. osobno, tłumaczą się ilością zużytego materiału, itp.W jednym z salonów powiedziano mi,że muszę zapłacić za 2 obszary 1.800 zł ,więc stwierdziłam,że u Dmytrzaka będzie taniej,a poza tym to doświadczony chirurg plastyk,a nie stomatolog, dermatolog czy innej specjalności lekarz, który zrobił tylko kurs dający mu certyfikat na botoks i kwas.Niedługo to już na stacji benzynowej będzie można zabiegi estetyczne robić:)A potem dziewczyny płaczą,że coś nie wyszło.Wiele się tutaj na tym forum mówi : podstawowa zasada: SPRAWDZONY LEKARZ,a będziesz zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do didey
Często ten chirurg plastyk to nadęty buc, któremu się wydaje że jest dobry, a tak naprawdę ręki nie ma. Do tego wmawia swoim klientkom/pacjentkom jaki to jest świetny. Lepiej poszukać sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRESZCIEeEeEeE
do --- didey Wow to nie zaplacilas duzo za cala twarz. Super cena a jak jeszcze efekt swietny to tylko skakac z radosci. Baaaardzo chcialabym wiedziec jaki ten kwas Ci wstrzykuje. Poza tym ten Twoj lekarz jest ze Szczecina, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Tak.Dmytrzak ma klinikę w Szczecinie, przy ul.Niedziałkowskiego.Sprawdź w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRESZCIEeEeEeE
do --- didey Dzieki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Informacja dla pacjentek dr.Kęckiego .Nie współpracuje on juz z gabinetem kosmetycznym Katarzyna w Opolu.Pacjentki które tam dzwonia są dezinformowane i naciągane na spotkanie z innym lekarzem. Doktor Kęcki przyjmuje w Opolu w Gabinecie na ul.Krakowska 32A.tel 601 277 287 jestem jego stałą klientką od 4lat i polecam. Ostatnio dzwoniłam do tego gabinetu (Katarzyna)i chciałam umówić sie na Botox-powiedziano mi że ok i gdy weszłam do gabinetu to oniemiałam .Jakiś inny dziwny facet stał po środku gabinetu.odwróciłam sie na pięcie i wyszłam. Ostatnio robiłam u dr.Keckiego zabieg SCULPTRA jest na prawdę super.Czekam na powtórke w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Czy któraś z was robila zabieg regeneris.Jeśli tak, to z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam wszystkich serdecznie...
... i zapraszam na nowe forum Beauty Strefa www.beautystrefa.cba.pl/forum , forum dziala od niedawna i chcialam Wam o nim powiedziec. Beauty Strefa to forum na rozne tematy ale rowniez nt operacji plastycznych, medycyny estetycznej, zdrowia, urody... panuje tam mila atmosfera i dobry humor. Polecam. Zgladnijcie, porozmawiajcie, podzielcie sie wlasnymi wrazeniami - opowiedzcie o swoich zabiegach. www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia P
Kwas hialuronowy nie rozprostowuje zmarszczek, jest to taka żelowa poduszeczka, która nadaje twarzy objętość. botox nie podany w nadmiarze faktycznie tylko rozprostowuje zmarszczki, ale naprawdę efekty połączenia tych dwóch zabiegów są spektakularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loesje
do Kasi P: gdze robilas ten kwas na policzki i jaki to rodzaj? Ja mam strasznie szczupla twarz (178 wzrost - 55 kg i tak juz od lat, nie moge grama przytyc) a im starsza tym gorzej! Wysokie kosci policzkowe a pod nimi robia sie dziury :-( . Nie moge tam wypelnic tluszczem bo go nie mam nawet na posladkach...masakra! Nie chce tez sculptury po ktorej moga pojawic sie guzki..mam bardzo cienka wrazliwa skore.Botox robie regularnie, kwasem robilam usta i bruzdki ale nie widze specjalnych rezultatow. Bardzo dziekuje za ewentualne porady...pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roooma
Polecam Klinikę w Luboniu, nie wiem jak masz daleko ale tam robią naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia P
Do Loezje! Witam! Widzę że mamy ten sam problem, czyli minimalny kształt policzków. Ja zdecydowałam się na wypełnienie policzków preparatem pod nazwę "Teosyal ultra deep". Ponoć preparat ten najpełniej wypełnia twarz.Zużyto 2 ampułki po 1 ml. Koszt 2000 zł za całość. Zabieg robiła mi pani dr Kasia Turczyńska w Zielonej Górze. Jestem bardzo, bardzo zadowolona.preparat ma się utrzymać do 1,5 roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunee
Hej mam Pytanie . Dla mnie bardzo ważne i liczyła bym na porade kogoś kto się chociaż troszkę zna Lub kogoś kto mogł by zapytać się w gabinecie gdzie Chodzi wstrzykiwać Botox Czy W wieku 16 lat można wstrzyknąć botox pod oczy za zgoda rodziców i ze wszystkimi badaniami . Po nie waż mam worki pod oczami od urodzenia a wyglada to tragicznie :( Nie jest mi żyć łatwo na prawde wolała bym być gruba , mieć pryszcze . ale kurcze niestety pod moimi oczami Znajdują się duże zagłębienia Są BARdzo sine .Mam je po mojej cioci lecz to jakie ma moja ciocia wory a ja To wielka różnica . Byłam u lekarzy którzy , kiedy pierwszy raz na mnie spojrzeli zaniemówili. :( I po chwili zaczeli mnie się wypytywać czy ktoś mnie pobił lub czy ja w ogóle śpie.A śpie dużo ! Nie piję kawy bo nie lubie. Miałam różne badania na choroby ale nic nie wykryto. Bardzo prosze o pomoc jeśli nie botox to cos innego ale prosze o rady i w razie czego gdzie mozna wykonać dany zabieg. jestem z Torunia. Z góry dziekuje . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do Lunee. W wieku 16 lat z pewnością nie możesz i nie wolno wstrzykiwać botoksu.Twoja mama nie zgodził się na to. i nie da ci pieniędzy.Jeśli chodzi o tzw"worki pod oczami" ,to zdarza się,że osoby w tak młodym wieku je mają .Pewnie twoja mama lub ktoś z rodziny też takie miał w młodym wieku-sprawa dziedziczna, genetyki.Worków pod oczami nie można zlikwidować botoksem .Jest to zwykły nadmiar skóry, który trzeba wyciąć operacyjnie.Widziałam taką młodą dziewczynę w gabinecie chirurgii plastycznej, która przyszla z mamą na konsultacje w tym tmacie.Z tego co pamiętam lekarz podjął się zabiegu.Plastyka powiek dolnych kosztuje 4.500 tys.JeŚli jest to twój kompleks( a domyŚlalm się,że bardzo duży), porozmawiaj na spokojnie o tym z rodzicami ,jakie to dla ciebie ważne!!!!!.Jeśli się zgodzą pójdziecie razem do dobrej kliniki chirurgii plastycznej( z pewnością w Toruniu taka jest), lekarz obejrzy twoje oczy i wtedy wspólnie z rodzicami podejmiecie decyzję.Dopóki nie masz 18 lat, to rodzice decydują o tobie, twoim zdrowiu,to oni muszą podpisać pisemną zgodę na zabieg operacyjny, a poza tym muszą "wybulić" duże pieniądze.Więć bez ich zgody i wiedzy ani rusz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odmłodzona
We Wrocławiu polecam bezwzglednie dr Monikę Lelonkiewicz. Jest uważana za jednego z najlepszych- jeśli nie najlepszego dermatologa zabiegowego w Polsce. Wymysliła i opatentowała swój zabieg hydrolift- nici hialuronowe. To jest pierwszy polski opatentowany zabieg w dermatologii estetycznej.Wiem też że w Europie są tylko 3 lekarze którzy wymyslili własne zabiegi i super że mamy wśród nich Polkę. Pani Doktor prowadzi szkolenia dla lekarzy z zaawansowanych technik stosowania kwasu hialuronowego i botuliny. Jestem jej pacjentką od lat i nie zamieniłabym ją na nikogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama reklama reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmmmHmmmHMmm*****
A musisz tak o niej pisac w kazdym topiku??? REKLAMA!!!!! Moze nawet samej Pani dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, goraco polecam Pania Dr. Magdalene z centrum medycyny estetycznej w Kaliszu. przyjmuje przy ulicy Dobrzeckiej 16 w Kaliszu w klinice, ktora nazywa sie Dentical (maja tez gabinety stomatologiczne0 tam). przyznam, ze sie troche balam, ale nie bylo potrzeby. najpierw zrobilam sobie botox na czole i dermafiler wokol ust, a poniewaz wyszlo super, odwazylam sie na usta. I nie mowcie ,ze zawsze wyglada to jak Angelina Joli ;-) wyszlo subtelnie, a wkoncu widac gorna warge ;) Pani doktor jest bardzo mila i delikatna, i wyglada, ze ma dobra reke. nie mialam nawet siniaka, a i nawet nie bolalo. serdecznie pzdr Ewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, goraco polecam Pania Dr. Magdalene z centrum medycyny estetycznej w Kaliszu. przyjmuje przy ulicy Dobrzeckiej 16 w Kaliszu w klinice, ktora nazywa sie Dentical (maja tez gabinety stomatologiczne0 tam). przyznam, ze sie troche balam, ale nie bylo potrzeby. najpierw zrobilam sobie botox na czole i dermafiler wokol ust, a poniewaz wyszlo super, odwazylam sie na usta. I nie mowcie ,ze zawsze wyglada to jak Angelina Joli ;-) wyszlo subtelnie, a wkoncu widac gorna warge ;) Pani doktor jest bardzo mila i delikatna, i wyglada, ze ma dobra reke. nie mialam nawet siniaka, a i nawet nie bolalo. serdecznie pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loesje
a czy ktos moze polecic sprawadzony adres w Trojmiescie? Jestm tam pare razy w roku i nie moge jechhac na poludnie Polski :-( ....ewentualnie Torun wchodzilby w gre.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś poleci gdzie w Łomży lub Białymstoku można fahowo poprawić wygląd twarzy-Kwas botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym poprawiła swój wygląd ale czytają dośwadczenia niektórych z was to lepiej nie korzystać z niesprawdzonych gabinetów.Więc może koleżanki podpowiedzą gdzie warto się udać???Łomża?iałystok?Coś wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebyćpiękna
Hej dziewczyny ja już po raz kolejny skorzystałam z usług Pana doktora który posiada GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ w Kaliszu robi zabiegi bardzo profesjonalnie jest to bardzo wykwalikowany lekarz dermatolog wie co robi bo nie tylko ja ale kilka moich kolezanek kozysta z jego usług i sa bardzo ale to bardzo zadowolone. Ja jestem po zabiegu 5 dzien i widac duze efektowne zmiany , a robiłam lwią czoło podniesienie brwi i kurze zmarszczki wokół oczu no REWELKA ! JEDNA OKOLICA U PANA DOKTORA TO KOSZT 500 ZŁ TYLE ŻE NIE WLICZA TU JEDNOSTEK WSTRZYKUJE TYLE TAK BY KAŻDA KLIENTKA BYŁA ZADOWOLONA PO 2 TYG. TRZEBA ISC NA KONTROLE JESLI BEDZIE TRZEBA TO PAN DOKTOR DOSTRZYKUJE PREPARAT. \POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkklklk
jeju, tyle czasu mnie tu nie było że nawet nie pamietam jaki miałam nick:) ja nadal chodze do P. Kolasinskiego mimo iz po pierwszym razie przeklinałam go hehe bo miałam maske, teraz robi mi mniejsze dawki i nie woobrażam sobie życia bez botoxu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łodzianka 33
ja z dr ziemlewskiego jestem bardzo zadowolona, to lekarz który jest jednym z głównych szkoleniowców w Polsce jesli chodzi o botox wiec chyba nie masz racji pisząc "mysle ze to wynik braku i umiejetnego dobrania do danej twarzy miejsca podania botoxu". ale jeśli jesteś nie zadowolona to może spróbuj u dr repetowskiego ma gabinet na ul. wodnej w łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×