Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość pytanieB
zapłaciłam 400zł - jak pisałam - ponieważ gabinet ma teraz promocje na zabiegi. Co do wizyty po - za 2 tyg mam zjawic się na nieodpłatną kontrolę. Czekam az efekt bedzie widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo922
ja byłam w poznaniu w lenis na kwasie hialuronowym i efekt 0 choć to najmniejszy problem , bo po ukłuciach została mi jakaś dziwna narośl masakra , po 2 latach i innych zabiegach zeszło ale to było dziwne nie mówiąc jakie krechy mi porobiła na czole i wyglądam jakbym miała zmarszczki 50 latki , po za tym idziesz i myślisz że kupujesz ampułę a tu lipa masz jakąś namiastkę tego bo zostawia na kolejny raz tylko dla ciebie , co ? przecież i tak będę płacić jak za nową , absurd jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Do dr Ania Witam, dawno tu nie gościłem... Co do medykamentu Azzalure to wedle mojej wiedzy to dokładnie ten sam stary Dysport przepakowany marketingowo w nowe pudełko a jego cena nieznacznie tylko odbiega od Botoxu alerganu, inaczej są podane po prosu jednostki tych dwóch toksyn. Zgadzam się ze Azzalure stary dysport mocniej dyfuduje i lekarz podający powinien wziąć na to poprawkę. Botox jest precyzyjniejszy i można nim ostrzykiwać łuki brwiowe z mniejszym ryzykiem czasowego opadnięcia brwi lub powieki. Pozdrawiam...i jeszcze formułka...: Przypominam że moje wypowiedzi nie mają charakteru konsultacji medycznej a jedynie luźnej wypowiedzi subiektywnych doświadczeń podczas pracy w branży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Witam. Fajnie,że znowu zajrzał Pan na nasze forum:).Mam pytanie: czy zna Pan jakiś skuteczny sposób na pozbycie się tzw"zmarszczek palacza"?Próbowałam już kwasu hialuronowego vital-bez efektu,zrobił się tylko "kaczy dziób",potem był botox-jeszcze gorzej,gdzieś spłynął tam gdzie nie trzeba i przez 2 miesiące nie mogłam normalnie jeść.Mam 4 strasznie nieetetycznie wyglądające pionowe kreski na górną wargą.Czym to wypełnić?A może laser by pomógł lub tzw.jett peel.Może ma Pan jakieś praktyczne doświadczenia w tym zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Do Didey Zmarszczki palacza nie są niestety za wdzięczne do wygładzenia, ostatnim co bym zalecił to Botoks właśnie w te miejsca, skutek do przewidzenia taki jak opisujesz...najlepsze efekty uzyskiwaliśmy wypełniając kwasem hialuronowym ale nisko usieciowionym, Juvederm 3, Teosyal global, chodzi o to że zbyt twardy kwas w tych miejscach może powodować coś w rodzaju opryszczki nad ustami albo efekt kaczego dziobka. Ma też znaczenie kładzenie kwasu, ponieważ w tych miejscach ważne jest położenie go również w poprzek bruzdy. Osobiście polecam teraz nieusieciowiony kwas Juvederm Hydrate z Manitolem który jest b bezpieczny i daje super efekty. Może efekt nie będzie bardzo długi ale zabieg nie jest stosunkowo drogi jak na kwasy ok 650 zł. Pojawiła się też nowa linia kwasów Restylane właśnie dedykowanych do ust a na palacza najlepszym będzie Lip Refresh. Pozdrawiam i życzę rozsądku w stosowaniu ....:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.No to teraz jak rzucę pani doktor fachowymi nazwami,to będzie jak w tym serialu "Kiepski"-zatkało kakao.Żartuję oczywiście.Pani doktor wspominiała też o preparacie radiesse 0,6.Twierdzi,że to lepszy środek niż kwas hialuronowy.Potwierdza Pan tę opinię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Nie pracowaliśmy na tym preparacie ale ma dobre opinie wśród środowiska, dlatego myślę że można rozważyć zmianę preparatu dla choćby porównania efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Dzięki za opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1956
W łodzi polecam studiourodyola.pl, są niedrodzy a dobrze robią, robiłam już kilka razy botox i tez radiesse - polecam, świetne efekty. Robi to dyplomowany doktor chirurg (!!) z dużym doświadczeniem, wszystko fachowo i z atestami (mozna sparwdzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Ania
Do Znawca Bardzo dziękuję za przypomnienie "formułki" :-) Azzalure miał bardzo mocną promocję i wychodził sporo taniej od Botoxu ( po zwykłej cenie). Do aaaaamoniaaa W sprawie cieni pod oczami. Może zastanów się nad mezoterapią preparatem Light eyes? JA mam pozytywne doświadczenia, choć zabiegi trzeba niestety powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccalistaaa
My polecamy w sprawie cieni pod oczami zabieg frakcjonowania laserowego laserem CO2, a potem wypełnianie kwasem hialuronowym. Dzięki temu skóra będzie gęstsza i jędrniejsza - cienie mniej widoczne, a kwas będzie miał lepszy stelaż do przyczepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie kochane ....
gdzie mozna tanio w warszawie? bo 600 zl za jedna okolice to jakis koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczniemłoda
Ja robiłam sobie wraz z koleżanką botox na 3 okolice ( kurze łapki, czoło i lwia zmarszczka w klinice ESTINITY. Koszt zabiegu to 450 zł - Chyba najtaniej w Warszawie. To nowa klinika, bardzo profesjonalna dr. Edyta i przemiła obsługa. Wczesniej byłam na botoks w laperli, ale to kompletna przesada z ich cenami. Z czystym sumieniem polecam www.estinity.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guazu
w warszawie 450zł za botox to już w większości gabinetów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam ten zabieg ,we Wrocławiu w gabinecie Art Estetica .Uważam ,że ceny mają rozsądne .Jestem zadowolona z rezultatu .Mają też super sklepik internetowy i niezłe obniżki cen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
błagam , niech mi ktoś napisze gdzie (okolice katowic) tanio kwas zrobię i no botoks tez. w sumie może byc gdzies dalej np. kraków. trafiam gdzies z przypadku i mnie rżną na kasę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
jakis czas chodziłam do sosnowca ale mnie panii doktor wkurzyła bo oszukuje, cena zalezy od tego ,którą nogą wstanie akurat w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_1354
Dziewczyny, ja wczoraj zrobilam sobie botox w miejsce poziomych linii na czole i powiem Wam, ze mam takie odczucie jakbym na czole miala przyklejony szeroki plaster... Wkurza mnie to strasznie, po prostu przeszkadza i spedza sen z powiek czy to juz tak bedzie...? Czuje sie dziwnie z tym. Czy ktoraś z Was miala podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
też tak mam ale przyzwyaczja sie człowiek do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_1354
Z efektu wizualnego jestem zadowolona, rzeczywiscie czolo pieknie wygladzone, brwi ruchome, wiec nie ma efektu maski... ale uczucie "opaski" na czole, czy "przyklejonego plastra" jest dla mnie nieznosne... Naprawde przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu. Gdybym wiedziala, ze jest taki minus tego zabiegu chyba nie zdecydowalabym sie... Wkurza mnie to i tyle. Ale jesli dobrze zrozumialam lekarza efekt dzialania botoxu jest przemijajacy, wiec musze to po prostu przeczekac. A chcialam jeszcze zapytac, czy po aplikacji botoxu, ktos mial moze zle samopoczucie? np. dusznosci, kolatanie serca? Czy jest to mozliwe po tego rodzaju zabiegu? Ja po wyjsciu z gabinetu, po jakis 10min. myslalam, ze nie wroce do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
własnie , najpierw sie przyzwyczaisz a jak sie przyzwyczaisz to minie ;-) i trzeba będzie znowu sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anita
czytałam, że po botoxie można miec objawy grypopodobne - gorączke, uczucie rozbicia itp. ale to szybko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohelet1
Pozwolę sobie najpierw zacytowac : 1956 W łodzi polecam studiourodyola.pl, są niedrodzy a dobrze robią, robiłam już kilka razy botox i tez radiesse - polecam, świetne efekty. Robi to dyplomowany doktor chirurg (!!) z dużym doświadczeniem, wszystko fachowo i z atestami (mozna sparwdzić.. Teraz pytania: czy w salonie wiszą na ścianacch , są ogólnie dostępne do przeczytania dyplomy lekarzy, dyplomy z dodatkowych kursów?. To jest niezwykle ważne. Czy lekarz w sposób widoczny dla klientki otwiera ampułke z preparatem? czy wręcza opróznioną ampułkę?, czy też ampułka z wypełniaczem jest gdzies niewidoczna? Mam przykre doswiadczenie po wizycie w gabinecie, który był mocno tutaj reklamowany. Wszystko było utajnione. Po pierwsze ani jednego dyplomu uzasadniajacego prawo do wykonywania zabiegów z medycyny estetycznej, robiąc np dwie czy trzy okolice - nie widziało się preparatu, nie wiedziało się ile tego preparatu zostało uzyte, dlatwego jakość i efekty wątpliwe. Nie wiem czemu w Łodzi praktykują pseudolekarze od estetyki. Niejeden już padł. Bedąc klientka chce wiedzieć KTO i z jakim doświadczeniem i z uprawnbieniem ma mi robic zabieg. Jako klientka chcę mieć podany do ręki preparat a po wykorzystaniu opróżniona ampułka winna mi być wręczona albo do wyrzucenia albo na pamiatkę. Wszedzie to jest normą tylko nie w łOdzi. reklamowany iles tam stron wcześniej gabinet nie respektuje podstawowych wymogów - dlatego lepiej czasem jechac do innego miasta. Ja nie polecam tego " osławionego", ponoc najlepszego w łodzi gabinetu. Nie dojrzałam jeszcze by wymienic go z nazwy ale chyba tak się stanie bo mocno mi się narazili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrine ;-)
Witam, W nawiązaniu do ostatniego postu to mogę polecić gabinet w którym pracuje, czyli biogenica.pl - sama regularnie ostrzykuje sobie 3 okolice botoxem - działa. Nasz lekarz posiada wiele certyfikatów i odpowiednie wykształcenie, a co ważniejsze doświadczenie, można sprawdzić na stronie: http://www.botokspoznan.pl/certyfikaty.html Ponadto buteleczki z botoxem nie są żadną tajemnicą, a pacjent otrzymuje po zabiegu zalecenia pozabiegowe na których wpisuje się nr partii preparatu wraz z jego datą ważności. Odnośnie tego, że botox nie działa - według mojego prywatnego zdania i doświadczenia to: - botox był źle przechowywany/transportowany - co nie jest winą gabinetu i szanujące się kliniki raczej wykonują ponowny zabieg na koszt własny a produkt jest reklamowany ; nie działa to wogóle na szkodę pacjenta. Osobiście mieliśmy raz taki przypadek, że jedna partia nie działała i wszyscy pacjenci byli ostrzyknięci ponownie, bez żadnych problemów; - fiolka z botoxem była otwarta i niewykorzystana w określonym czasie - dlatego warto wybierać kliniki, które specjalizują się w iniekcjach z toksyną botulinową - wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że botox jest "świeży"; - została użyta zbyt małą ilość preparatu - przestrzegam przed czytaniem dokładnie wszelkich promocji, a zwłaszcza akcji typu grupon - tanio nie zawsze znaczy lepiej I to na tyle. Polecam w wielkopolsce BIOGENICA Klinika Piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_1354
Ja robilam zabieg w W-wie, w dosc renomowanej klinice, jednakze nikt nie wreczal mi fiolki po zakonczonym zabiegu. Lekarz w asyscie pielegniarki przygotowal strzykawke z botoxem i tyle. Przed zabiegiem dostalam dokument w ktorym byla wskazana nazwa substancji, mozliwe skutki uboczne, oraz efekty koncowe niepozadane jakie moga pojawic sie. Oczywiscie dokument do podpisu. Wczesniej do uzupelnienia ankieta nt. zdrowia dla lekarza. Informacji dot. ile ml zostalo mi wstrzykniete nie uzyskalam. Ale nie wiem, czy to w zwiazku z zapomnieniem przez lekarza, ja sama nawet nie pomyslalam o tym, zeby o ilosc zapytac. Nie bylo to dla mnie w sumie istotne ile, tylko wazny byl efekt koncowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrine ;-)
Witam, Tu nie o to chodzi by każdemu pokazywać fiolkę aczkolwiek każdy ma prawo ją zobaczyć na żądanie. Co do ilości to lekarze też zazwyczaj nie mówią, aczkolwiek przykładowo w duże obszary tj. czoło wstrzykuje się zazwyczaj powyżej 20 jednostek (oczywiście zależy, którego z botoksów, gdyż każda maska ma inny przelicznik, tzn. 1 jednostka botoxu nie jest równa 1 jednostce azzalure czy boccouture), natomiast spotkałam się już z okazjami wycenianymi na 10 jednostek botoxu co jest wystarczające do małych okolic tj. królicza zmarszczka, zmarszczki palacza czy też nos. Oczywiście wiele zależy od tego jakie kto ma silne mięśnie mimiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_1354
do Sandrine... chciałam Cie zapytac, poniewaz przeczytalam w Twoim poprzednim poscie, ze masz ostrzykniete 3 okolice, czy czolo rowniez do nich nalezy? Jesli tak, to czy masz takze takie paskudne uczucie dyskomfortu na czole? Ja juz cala nerwowa jestem, bo nie moge sie przyzwyczaic do tej "opaski" na czole - bo tak to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrine ;-)
Witaj, Szczerze mówiąc to mam ostrzyknięte czoło, lwią zmarszczkę i kurze łapki. Nie mam uczucia dyskomfortu. Co prawda bezpośrednio po zabiegu zazwyczaj mam takie jakby mdłości, a wręcz chęć wymiotów, ale to dlatego, że straszna ze mnie panikara. Później po zabiegu to wieczorem jest takie uczucie jakby migrenowe. Pacjenci mówią o dziwnym bólu, co można rozumieć jako moment przyzwyczajenia organizmu i mimiki do tego, że pewne mięśnie zostały porażone i nie działają (czyli super bo nie ma zmarszczek). Nie mam natomiast uczucia o jakim piszesz. Pomimo wygładzenia zmarszczek nie czuje żadnego dyskomfortu. A ile jesteś po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_1354
Zabieg mialam jakies 2 tygodnie temu. I jesli chodzi o efekt naprawde jest super, piekne czolo, bez zadnych poziomych linii... Ale... Ciagle czuje sie jak w za ciasnej czapce, która mam wrazenie zaraz mi zsunie się na oczy. Zastanawiam sie czy to nie jest efekt po prostu "sparalizowanych" miesni czola plus grawitacja, ktora moze je delikatnie ciagnie w dol, a ja panikara (jak Ty ; -)) musze oczywiscie wszystko czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrine ;-)
hmmm możliwe, a może brwi Ci poprostu opadły po botoxie, stąd takie uczucie? Najlepiej zadzwoń do swojego lekarza i idź na kontrolę, może gdzieś Ci dyfundował i wystarczy porazić inny mięsień by podnieść te brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×