Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość taka tam 30
Drogi Słowniku Ortografii Polskiej! dziękujemy za rady :) Na pewno.. nie skorzystamy :P ,ale może któraś z Pań co to lubi "godnie się starzeć" się skusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srata tata
hahaha kto nie ma w portfelu ten czyta słowniki.Do tego po nocach pod kordłą :P Teraz to tym słownikiem sobie d...pe może najwyzej podetrzec.czasy takie ze jest to najmniej wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalena78
"Słownik" ma pewnie 45 lat i wciąż jest samotny...nikt go nie chce... Zabłysłaś gwiazdo na forum.Twoje 5 minut minęło a teraz idź spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam 30
Babeczki, jaki kwas hialuronowy jest najlepszy/najtrwalszy jeżeli chodzi o wypełnienie zmarszczek(NIE UST) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srata tata
to zależy które zmarszczki.generalnie polecam restylane ja sama miałam bruzdy nosowe nim robione.wcześniej zapytaj tam gdzie chcesz sobie robic jaki kwas wstrzykuja.Uważaj zeby chinskiej podrobki ci nie podali bo efekt to bedziesz miala 4 dni :D Ja jestem mega zadowolona,bo wygląda to bardzo naturalnie.Nie mam efektu maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik Ortografii Polskiej
Srata tata, Widzę, ze nie tyko Słownikiem Ortografii Polskiej podcierasz sobie sempiternę. Z kulturą osobistą - też na bakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozof654321
Czemu większość pań nie ma kompleksów spowodowanych brakiem wykształcenia, elementarnej wiedzy o świecie czy choćby umiejętności logicznego i poprawnego wysławiania się? Naciągnięta twarz, wypełnione lwie zmarszczki to widocznie największy prezent od losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srata tata
Do człowieczka który ukrywa się pod nickiem słownik ortografii polskiej : babo brzydka,chciałabyś mieć faceta,ale niestety to jest drugie twoje marzenie,kórego nigdy nie spełnisz.Pierwszym twoim marzeniem jest botox,ale na ten luksus cie po prostu nie stać :P Trzecie marzenie,które byłaś w stanie spełnić to:zakupienie słownika i przestudiowanie go od a do z :) Cieszymy się bardzo(my kobiety/dziewczyny)dbające o siebie i robiące sobie botox,że są takie jak ty bo równowaga w przyrodzie jest wskazana :P Zyczymy ci duuużo słowników pod choinkę od Mikołaja w tym roku. O kurde Mikołaj nie istnieje..no cóż...będziesz musiała kupić je sobie sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza Iza
Nikt nie jest doskonały.Każdy ma jekieś ułomności.Jedne panie przykładają większą wagę do wykształcenia, inne do urody.Jedno jest pewne: dla 99% mężczyzn ważniejszy jest wygląd jego kobiety niż jej wykształcenie. Niestety lub stety (jak kto woli) tak było,jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik Ortografii Polskiej
Srata tata, Twój nick idealnie pasuje do Ciebie. Wypisz wymaluj - SRATA TATA. Bardzo się cieszę, że pozbyłaś się zmarszczek, że masz idealnie gładką buzię. Szkoda tylko, że nie idzie to w parze z kulturą osobistą i inteligencją. No cóż, każdy ma jakieś preferencje. Nieprawdaż, SRATA TATA?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słownik ortografii polskiej
szanowna pani, skończ swoje wywody bo nie są na temat.To forum jest dla osób zainteresowanych botoxem.Poprawnej polszczyzny niech pani uczy na stosownym forum o ile ktoś będzie panią o to prosił.Proponuję ignorować wypowiedzi tej pani i wrócić do tematu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik Ortografii Polskiej
Do : Do Słownik Ortografii Polskiej Każdy ma prawo do wypowiedzi. Stanęłam w obronie czystości i poprawności języka polskiego. To wszystko. Spotkały mnie inwektywy. No cóż...Botox na buzi nie oznacza inteligencji. O kulturze osobistej nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia marynia
witam, mam pytanie do Taka tam 30.Jeżeli tu zagladasz czy możesz napisać jak efekty po botoxie? czy coś się poprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia marynia
witam, mam pytanie do Taka tam 30.Jeżeli tu zagladasz czy możesz napisać jak efekty po botoxie? czy coś się poprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka33
Ja robiłam botox w Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wrocławiu i efekty są naprawdę super. A tak bałam się pierwszego zabiegu :) Profesjonalny gabinet, do którego z pewnością jeszcze wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę profesjonalizmu
Powyższy gabinet ciągle ktoś reklamuje więc zadzwoniłam. Odebrało młode dziewczę i usłyszałam "słucham". Więc ja zapytałm czy to gabinet dr Kulczyckiej? Usłyszałam odpowiedź "tak". W profesjonalnych gabinetach odbiera osoba, która albo przedstawia si e, albo podaje nazwę kliniki i pyta w czym może pomóc lub coś w tym stylu. Potem pytam o cenę i słyszę coś innego niż w cenniku. To tak trudno zaktualizować cennik. Mnie stać na zabiegi, ale może zadzwonić ktoś dla kogo ma znaczenie czy wyda 300PLN więcej czy mniej. Odechciało mi się wizyty w tym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś zna klinikę Sfera w Warszawie, jakie są wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do trochę profesjonalizmu: niestety, ale tak jest nie tylko w tym gabinecie...są gabinety bez cenników na stronach internetowych.Koszt zabiegu poznajesz na miejscu, a dokladniej mówiąc poznajesz cene minimum-maximum.Konkretną cene słyszysz od lekarza i teraz uwaga za swój zabieg zapłacilam właśnie maximum i moja mama też zapłaciła maximum.Tak się teraz zastanawiamy..dla kogo jest ta cena minimum-taki pic na wodę czy dla 15 letniej dziewczyny??? NACIĄGANIE,NACIĄGANIE,NACIĄGANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracy123
Jestem załamana, skusiłam się na botoks na zmarszczki śmieszki pod oczami i dramat... jestem 4 dobę po i opadają mi powieki, boli mnie głowa... zmarszczki nadal są... napiszcie mi, czy ktoś miał tak samo... co robić... czy ta głowa będzie mnie bolała przez te 6 miesięcy, czy powieki opadną jeszcze bardziej... chciałam polepszyć sobie wygląda a się oszpeciłam... lekarz niby sprawdzony... u koleżanki efekt był boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Uczucie bólu głowy po toksynie jest normalne - poprostu walczą mięśnie antagonistyczne - stąd ten ból - powinien minąć po ok. tygodniu. Co do efektu o którym piszesz: - ostrzykiwałaś kurze łapki - czyli zmarszczki wokół oczu, czy lekarz ostrzykiwał Ci skórę w obrębie dolnej powieki? Może robił mesobotoks? Czasami u niektórych jest odczucie opadających powiek, ponieważ pewne mięśnie nie pracują i w związku z tym należy się ale przyzwyczaić, albo porpostu poszukać zabiegów alternatywnych. Musiałabyś porównać zdjęcia przed i po - wówczas będziesz miała obiektywną opinię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarze patrzą na kasę nie etykę,żal.mnie też nabrała moja lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracy123
Dziękuję za odpowiedź. Dzwoniłam dziś do tego lekarza i powiedział abym poszukała innych przyczyn bólu głowy bo to z pewnością nie od botoksu, w ogóle niesympatycznie mnie potraktował przez telefon... tak jakbym się czepiała a on by się bronił i zwalał na wszystko inne... :( mój dół się pogłębił :(, oczekiwałam wsparcia, dobrego słowa, że może przejdzie i będzie z każdym dniem lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracy123
Sandrine, miała ostrzyknięte okolice oczu, takie jakby łuki przy skroniach, najwyższy punkt to tam gdzie kończy się brew od zewnętrznej strony i wzdłuż takich jakby półksiężyców do dołu. Po pięć wkłuć z każdej strony, wkłucia musiały być delikatne bo ich praktycznie nie czułam. Prosiłam o bardzo małą dawkę, nie chciałam całkowicie zniwelować zmarszczek tylko je załagodzić... ale czy lekarz mnie posłuchał (?) tego nie wiem, może dostałam za dużą dawkę... mam przy tym takie okropne uczucie ciężkich powiek i każdy kogo spotykam mówi mi, że wyglądam na zmęczoną... a miało być tak pięknie, miałam wyglądać na wypoczętą tak jak po powrocie z wakacji, miałam zbierać komplementy itp. Porównywałam zdjęcia i widzę bardziej zmęczone oczy, tak jakby mi opadły zewnętrzne kąciki oczu. Dlaczego tak się stało? Czy jest szansa że to powróci do pierwotnego wyglądu? A może się jeszcze pogłębi?, czego się panicznie boję.... boję się, że jutro się obudzę i moje oczy będą wyglądały jeszcze gorzej :( Zabieg miałam w czwartek po południu, dziś jest poniedziałek. Czy to może się jeszcze pogorszyć? Lekarz mi dziś powiedział przez telefon, że głupoty opowiadam, bo botoks jeszcze nie zaczął działać. Przeraża mnie fakt, co będzie jak zacznie działać? Zmarszczki pod oczami nadal są (są to takie typowe zmarszczki które pojawiają się przy uśmiechu), Nie marszczą się tylko oczy w samym kąciku oka ale to oakórat mi nie przeszkadzało. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tracy123
Wiem, że to trudne, ale nie przejmuj się. Mi oklapły powieki o ironio przy zabiegu podniesienia powiek i obstrzyknięcia kurzych łapek. Teraz 3 miesiące po jest dużo lepiej i nie muszę robić zdjęć, każda z nas dokładnie wie jak wyglądała tydzień wcześniej. Lekarze obiecują, ale tak naprawdę, to nigdy nie wiedzą jaki będzie efekt, bo każdy organizm jest inny. Głowa bolała mnie przez tydzień, ale lekarzom trudno przyznać się do prawdy. Uszy do góry, to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracy123
A jak szybko po zabiegu opadły Ci te powieki?, bo nie wiem o ile jeszcze mi opadną... już ciężko mi jest się pomalować... boję się, że to na trwałe... inni zauważali to u Ciebie?. Ja się nie przyznałam do zabiegu bliskim i raczej nie mogę, nie wiem co mam mówić, jak słyszę że wyglądam na zmęczoną...jakaś masakra :( A poprawę zauważałaś już wcześniej, czy dopiero po trzech miesiącach? Były tu wypowiedzi, że u niektórych opadnięcie powiek było przemijające (ok 3 tyg). Boję się również, że zaczną mi się pojawiać inne efekty niepożądane np. podkrążone oczy, inne zmarszczki.A na wizycie lekarskiej usłyszałam "Pani oczy są stworzone do botoksu, to w 100% bezpieczny zabieg", do tego prosiłam o małą dawkę... ale po 5 wkłuć z każdej strony to raczej nie mało jak teraz czytam :( Czytałam też tu na forum, że sauna, solarium, ciepłe okłady pomagają przyśpieszyć dezaktywację botoksu, ale czy ktoś próbował? Boję się kombinować aby jeszcze nie pogorszyć sprawy :( Jest taki zabieg na okolice oczu polegający na podgrzewaniu np. radiage, może by pomógł? Och... to miało być piękne lato... a teraz tak myślę, że moja głupota nie znała granic. Jestem zła na siebie, że uwierzyłam, iż w prosty sposób można poprawić sobie wygląd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tracy123
Żadnych fal radiowych! one usuwają tkankę tłuszczową, a ponieważ jest jej niewiele na powiekach, to dopiero Ci opadną. Poczytaj o powikłaniach po thermage, to też fale radiowe, ale wybór należy do Ciebie. Mi również dwie osoby powiedziały, że powinnam w końcu porządnie wyspać się. Każdy jest inny, ale to wszystko Ci przejdzie. prawdopodobnie po 3 tygodniach tak piszą kobitki, które miały takie powikłania, a naczytałam się sporo. To wszystko ma charakter przejściowy więc nie dobijaj się choć pewnie tak jak ja ciągle patrzysz w lusterko. Ja miałam podany Azzalure w dwie okolice i większą dawkę. Cierpliwości wszystko wróci do normy. Dawaj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracy123
Dzięki kochana za odpowiedź. Ach... właśnie dlatego pytam aby sobie nie narobić większej szkody. Widzę, że Ty też robiłaś... piszesz dwa miejsca, czyli oczy i czoło? kiedy robiłaś? ile u Ciebie upłynęło już czasu? To był Twój pierwszy w życiu zabieg? U mnie dziś 6 doba. Mam już schizę... budzę się w nocy i lecę do lusterka. Wczoraj zauważyłam, że troszkę te zmarszczki (takie promyczki słońca pod oczami opadające na policzki przy śmiechu - bo takie zmarszczki miałam) są mniejsze... ale co z tego jak pojawiają się głębsze i gorsze bezpośrednio pod oczami, takie bardziej poziome, a w miejscach "cieni pod oczami" robią się aż takie dołki przy uśmiechu... masakra!! Zastanawiam się co jeszcze może się stać z moją twarzą zanim upłynie te 14 dni, na ile jeszcze może się to zmienić na niekorzyść :( Głowa dalej boli, zastanawiam się czy mogę wsiąść coś przeciwbólowego bo sobie już nie radzę z tym bólem a funkcjonować trzeba. Teraz sobie myślę, ze w moim przypadku botoks to porażka,że na moje zmarszczki to nie jest rozwiązanie... pisał tu ktoś na forum o mezoterapii igłowej, że ponoć super efekty pod oczy i że można po botoksie stosować. Ale czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Gliwice
Czy ktoś mógłby mi polecić dobrą klinikę w Gliwicach? Już od dawna chcę się pozbyć zmarszczek na czole.Nigdy nie miałam robionego botoxu i nie ukrywam, że się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tracy123
Nie porównuj mojego zabiegu do swojego, bo ja zrobiłam podniesienie powiek, a efekt okazał się odwrotny. U Ciebie efekt uboczny powinien szybko minąć więc nie dobijaj się. Robiłam to u tej samej lekarki pół roku wcześniej i byłam bardzo zadowolona więc powtórzyłam. Botox robię od 4 lat. To, że po ostrzyknięciu kurzych łapek dzieje się gorzej pod oczami to normalka zawsze tak mam więc następnym razem chyba zrezygnuję z tego. Też myślałam o mezoterapii, ale nie znam osoby, która by się do tego przyznała. Teraz zajęta jestem bieganiem do stomatologa. Jesteś przed czy po 40-tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim Nova 6
Dziewczyny chciałabym usunąc zmarszczki z czoła. Mam takie podłużne rowki od wczesnych lat młodzieńczych. U nas to rodzinne, bo mama i babcia je mają. Czy jednorazowy zabieg wystarczy, czy trzeba go powtarzac? Chciałabym raz się ostrzyknąc i do końca życia miec gładkie czoło. Jeśli jednak trzeba powtarzac to ile to kosztuje? Czy za powtórkę dostaje się zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×