Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Znawca...
Nie jestem lekarzem i nie mam tak szczegółowej wiedzy na temat oddziaływania ścianek mięśni na naczynia limfatyczne, ale to co piszesz jest logiczne więc z pewnością masz rację w tym temacie... Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkarum....
Bardzo dziekuje za odpowiedzi :) Wam kochani. Zobaczę jak sie stanie. Tym czasem z worami przez botox wygladam 20 lat starzej, w same swieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dwa razy wstrzykiwałąm sobie botox i jestem bardzo zadowolona...ale nie z samego botoxu co raczej z lekarza ktory się mną zajmował. Pierwsza Pani Dr która zamiast wynajdywania mi wszystkiego co można mi poprawić zajęła sie dwoma strategicznymi miejscami. Niezapłacilam duzo a wszysy zaczęli mi mowic ze wyglądam wyjątkowo promiennie:) polecam www.wardent.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio...
WITAM DROGIE PANIE, ZAMIEŚCILIŚMY NOWE ZABIEGI W OFERCIE NASZEJ KLINIKI, ZAPRASZAM WIĘC DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY www.botokstudio.pl SPRAWDŹCIE NAPRAWDĘ WARTO ! Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio...
WITAM DROGIE PANIE, ZAMIEŚCILIŚMY NOWE ZABIEGI W OFERCIE NASZEJ KLINIKI, ZAPRASZAM WIĘC DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY www.botokstudio.pl SPRAWDŹCIE NAPRAWDĘ WARTO ! Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozanianka.....
witam botox studio:) dziekuje za zachete ja niestety jeszcze musze poczekać jak zejda mi te wstrentne worki pod oczami, które lecze lotion1000 i mascia armika. I odwiedze Was w Luboniu , mam bliżej:) Szczesliwego NOwego Roku wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gładkie czółko
och..Święta, święta i po Świętach... , zostały tylko zbędne kilogramy z przejedzenia. Przy okazji życzę wszystkim najlepszego w Nowym Roku- oby nasze wybawienie- botox taniał, a nie drożał :) Obiecałam pochwalić sie jak będę już po kurzych łapkach:D - tak, zrobiłam (a nawet załapałam się na specjalną promocję i zapłaciłam sporo mniej ) i muszę przyznać, że niepotrzebnie sie bałam- w centrum dr Grzesiak naprawdę pracują spece- praktycznie nie było śladu po opuchliźnie, niewielka może, ale tylko ja ją widziałam, wiec to może jakieś moje nastawienie... jestem bardzo zadowolona, bo po zmarszczkach nie ma śladu- takiego efektu sie właśnie spodziewałam :) truskaweczko, teraz z pewnością mogę polecić to centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holjkej
ja sobie zrobilam zabie gu wspominaego Widerkiewicza i wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearl165
Ja również mam już za sobą parę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w różnych gabinetach i jak do tej pory najbardziej zadowolona jestem z usług dr Molendy z Zabrza. Widać że kobieta naprawdę zna się na rzeczy, ani razu nie miałam skutków ubocznych po botoksie, a po mezoterapiach ani jednego siniaka. Ceny też są konkurencyjne. Gorąco polecam dziewczyny! Zwłaszcza że póki co trwa jeszcze promocja świąteczna i każdy zabieg jest o 20% tańszy!!! Zobaczcie same http://estamed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttruskaweczka
Gładkie Czółko- dziękuje Ci bardzo. Przyznam, że nie czekałam wprawdzie na wynik twojego zabiegu ale chyba faktycznie zrobię go tam, gdzie polecasz, bo już mam dość poszukiwań i braku profesjonalizmu co niektórych. Umówiłam się w jednym studio , polecanym zresztą na tym forum, na miniony wtorek stawiłam się o czasie na zabieg- ale wyszłam stamtąd tak wściekła, że głowa mała. Wyobraźcie sobie, że umówiłam się telefonicznie na godzinę, a jak przyszłam okazało się ,ze MNIE NIKT NIE ZAPISAŁ!!! Polecono mi zaczekać, aż ktoś do mnie wyjdzie i czekałam tak ...40 minut i nic- po tym czasie po prostu wyszłam , choć wcześniej trochę nabluzgałam Więc teraz już idę do tej Twojej Grzesiak i liczę, że będę zadowolona jak Ty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna kotka
Do Catterina 2000 Tak właśnie jest u dr.Keckiego w Brzegu -doradza,a nie wciska zabiegów na siłe Cieszę sie że znalazłać kogos godnego zaufania a nie sprzedawce-biznesmenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy!
Codziennie kilka nowy artykułów, wiadomości o naszych specjalistach, największy katalog Specjalistów, Klinik, Gabinetów i SPA. Konkursy z cennymi nagrodami w postaci markowych kosmetyków, zabiegów oraz wiele niespodzianek dla Ciebie !!! www.feelbeauty.eu Zyskasz tylko czystą wiedzę, konkretą informację. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojniezadoooowolona
dr Widerkiewicza nie polecam. Nadety pajac, niby sympatyczny ale nie słucha co się do niego mówi.Chciałam delikatnie wymodelować usta tak jak to robiłam 2 razy wcześniej a on walnął mi usta jak Angelin Joli i w dodatku krzywo. Na szczęście usta wchłaniają się szybciej niż inne miejsce. Ale nigdy więcej... Ludzie mnie nie poznawali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam sobie botox już trzy razy na czoło i kurze łapki, ale dopieroza trzecim razem efekt jest super napewmo zależy to od podania,napewno mogę polecić luxdermike w krakowie ale tylko dr.Plewę jest przemily i do tego profesjonalista100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z reguły efekt po botoxie jest widoczny od razu. Zabieg na pewno pomaga, choćby w pozbyciu się bruzd na czole czy kurzych łapek. Dobra rzecz, widzę, ze coraz więcej kobiet przekonuje się do takiego działania i dobrze. Każda z nas powinna być piękna. Tylko zanim poddamy się takiemu zabiegowi pamiętajmy o tym, żeby wybrać odpowiednie miejsce i odpowiednia sobie, która taki zabieg przeprowadzi. W Łodzi maja świetny salon piękności, wykonują tam m.in. zabiegi tego typu, a pisze o tym dlatego, bo zatrudniają dobra panią doktor od medycyny estetycznej - nazywa się Marta Tazbir i jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, botox to nic złego i jak tylko jesteśmy zdecydowani żeby w ten sposób poprawić sobie urodę, to trzeba się zgłosić do jakiejś dobrej kliniki, salonu, instytutu urody. Z doświadczenia wiem, zer lepiej wybierać te miejsca, które ktoś zaufany sprawdził. Sama tak robię, najpierw sprawdzam, a dopiero potem idę. Szczęśliwie od jakiegoś czasu trzymam się jednego miejsca. Mają świetnych specjalistów, którzy doradzają naprawdę od serca, bo zależy im na tym żeby klient był zadowolony. Jakbyście chcieli, to mogę podać namiary - piszcie na lupusik31@o2.pl Dodam tylko, że to miejsce jest w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.Jankowiak
Na stronie internetowej botokstudio lekarze nie występują. Ale zakładam, że ktoś wykonuje te promocyjne zabiegi? Z przedstawionymi teoriami trochę niezręcznie mi polemizować, nie chciałbym kogoś urazić. Z poważaniem W.Jankowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio
Mogę zapewnić ze w naszym gabinecie pracują lekarze i wyszkoleni konsultanci, a w odpowiednim czasie w galerii pojawią sie ich nazwiska i zdjęcia. Co do teorii to nie widzę aby Botokstudio je na tym forum zamieszczalo, ale myśle ze jesteśmy wszyscy mile zaskoczeni ze taki poznański autorytet tutaj zagląda... i mamy nadzieje ze to "oryginał", bo jak wiadomo wszyscy mogą tu zostawić swoje "ślady", prosimy wiec panie doktorze o cenne porady, jestem pewien ze wielu forumowiczow tylko skorzysta. Pozdrawiamy zespół Botokstudio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio...
Zapewniam że w naszym gabinecie pracują lekarze i przeszkoleni konsultanci a w odpowiednim czasie w galerii pojawią się ich nazwiska i zdjęcia. Jeśli chodzi o teorie to nie widzę aby Botokstudio je szczególnie wygłaszało, ale myślę że jesteśmy wszyscy pozytywnie zaskoczeni że taki poznański autorytet tutaj zagląda. Prosimy więc panie doktorze o porady dotyczące zamieszczanych tu wątków, jesteśmy pewni że skorzysta na tym wielu forumowiczów, pozdrawiamy zespół Botokstudio. Mamy tylko nadzieję że to "oryginał", bo jak wiadomo każdy może tu zajrzeć i zostawić swój "ślad"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale narobiłam!!!!
Tydzień temu miałam botoxem ostrzyknięte okolice oczu - kurze łapki i pod oczami w kierunku nosa i dramat.. mam teraz koszmarne worki pod oczami. Przy mimice, uśmiechu skóra bardzo brzydko i mocno marszczy się tuż pod okiem do granicy kości oczodołowej a worki dosłownie wiszą nad policzkami. Wygląda to tragicznie, miałam wylgądac młodziej a wyglądam na 10 lat starzej :(( Błagam poradźcie co mogę zrobić aby botox szybciej "zszedł", może są jakieś sposoby na usunięcie jego efektu, moze ćwiczenia mięsni twarzy, może jakieś srodki, lekarstwa. Chcę mieć z powrotem swoje zmarszczki i nie chcę tych obrzydliwych worów. Czy miałyście podobne doświadczenia z botoxem, jak długo taki stan moze pozostać? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję. Czy to zejdzie czy może zostać na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Ileż to razy był już poruszany wątek skutków Botoxu pod oczami, ale widać że cały czas za mało...Czytajmy fora, czerpmy informacji a takie wypadki nie będą się zdarzały! Wydatnie skrócisz długość działania Botoxu traktując sobie buzię np na solarium, albo eksponując na słońcu o co teraz jest siłą rzeczy trudniej. Tylko oczywiście nie przesadź z tym solarium, kilka razy po 10 minut. Można też delikatnie okładać gorącymi kompresami. I znowu wzmianka że moje porady mają charakter czysto subiektywny, i nie są wskazaniami natury medycznej. Powinnaś zgłosić się do lekarza który Ci podał Botox pod oczy, i to on ma obowiązek szukać metod na polepszenie sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swojądrogą
ciekawe kto Ci to zrobił bo na forach zawsze same pochwały a nigdy gorzkiej prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale narobiłam!
Teraz żałuje że nie czytałam Was wszczesniej, robie botox już 4 lata i pierwszy raz zdecydowałąm sie pod oczy. Pani która mi robiła sama jest zdziwiona całą sytuacja. Mam tylko jedno marzenie żeby te worki zeszły, czytajać wypowiedzi Znawcy odniosłąm wrażenie że tak może zostać. Proszę mi napisać jak duże jest ryzyko że tak może pozostać już na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja78
ja to sie w ogóle dziwię że radzicie sie nieznanych osób na forum zamiast zasięgnąć porady w sprawdzonym gabinecie, albo u doswiadczonego uczciwego lekarza ... jesli macie problem ze znalezieniem takowego to polecam mojego dr medycyny estetycznej Macieja Rogalę - mozna do niego sie umowic i zadac tysiace pytan na ktore cierpliwie odpowie :) telefony na www.mfp24.pl pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botox nie jest czymś złym, ale na pewno trzeba mieć świadomość, że od tego jakiego lekarza wybierzemy, czy ogólniej, jaka klinikę wybierzemy może zależeć efekt końcowy takiego zabiegu. Na pewno warto wziąć pod uwagę dobre kliniki, znane, takie jak Vimed, bo w tych miejscach zarówno pomoc medyczna w zakresie chorób, jak i medycyna estetyczna są na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabalabal...
reklamy reklamami, czy ktoś napisze cos sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolapotworek
A propos worków pod oczami. Ja robiłam botoks ( aplokacja pod oczy - bez mojej zgody!) przeszło 2 lata temu. W górnej czesci policzków - pod oczami- zrobiły się poduchy. Wyglądałam makabrycznie. Efek ten ustapił po 3 miesiacach, ale pamiątki w postaci drobnych zmarszczek w tych okolicach - do końca zycia. Dodam, że są to zmarszczki, których nigdy by nie było gdyby nie ten cholerny botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablalbla...
jolapotworek- nie strasz mnie! U mnie już mineło 3 mies ale worki nadal sa, może nie takie duże jak na poczatku ale są. Marze o tym zeby zeszły, mam wrażenie że lekarz robił na mnie testy, wkoncu kazdy uczy sie na błedach i chciał zobaczyć jaki da efekt:( NIENAWIDZE GO. jesli to mi nie zejdzie zaczne wszczedzie o nim pisać i odradzać innym dziewczyną. Już jestem tak załamana i zdesperowana ze wpadłam na pomysl, jesli botox jest jadem kiełbasianem zwanym innaczej bakteria, bakteryjna egzotoksyna wytwarzana przez bezwzględnie beztlenowe laseczki Clostridium botulinum czyli ta bakteria musi być zniszczalna za pomoca odpowiedniego antybiotyku który ją zniszczy. czyli "azyter", "renicit".,"dotur","klobax" i wiele wiele innych. CO o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Na bakterie pewnie tak, ale Ty opisujesz skutki powstałe w wyniku zadziałania Botoxu, i tu antybiotyk może juz nie pomóc, a po drugie nie można sie faszerowac atybiotykami, przecież powodują dużo nieporządanych skutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla..
No włąsnie na bakterje ma zadziałać, bakterje botoxu który szybcziej mnie pusci i worki zejdą mam nadzieje. Znawca napisz mi ale szczerze :) jak dużę jest ryzyko że te worki zostaną? Czy szansa znikniecia jest minimalna czy duża? A może mam "candide" i stąd tę wory pod oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×