Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akatka

wolni - po 30-stce -

Polecane posty

Gość akatka

duzo nas bedzie???????? a moze tylko kropla w morzu????????? albo tylko kropelka....wpisujcie sie,pogadamy....moze sie poznamy ;-)...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeteś rozwódką
czy poprostu nie znalazłas faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Witam,witam kawusia,albo piwem czestujem do wyboru :-) Jestem sama NIE rozwodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wstąpię do was tylko na chwilkę,bo wolna nie jestem, tylko chciałabym być...:( Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolna: ale nieskromnie powiem, że to ja nie chcę... nooo chyba, ze jakiś milusi sie trafi, bo ostatnio same dzieci i nie chodzi mi o wiek Drogie Panie;) a tacy to na m-ąc do dwóch są fajni, ale nie na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Hej :-) znajdujemy sie,bladzimy troszke w tym tlumie,ale jestesmy i fajnie...miss brown witam i popieram---tak trzymaj:zloto ma byc prawdziwe,bo wszystko inne chociaz pieknie swieci z czasem rdzewieje.Ciekawe co robicie teraz?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akatka:) W takich godzinach to śpię lub oglądam film. Wczoraj akurat Woody Allen na dwójce do 00.45, a potem spanie, by rano wstać o 6.30 do pracy. Na portalu randkowym byłam przez dwa tygodnie... załamalam sie lekko. Poza jedny miłym panem, który raczej szukał koleżanki, bo często wyjeżdżał to reszta była... hmmm... dziwna. Zwialam szybko i raczej sie nie pojawię, no może kiedy juz baaaaardzo będę zdesperowana: w końcu sa ludzie, co właśnie w takich miejscach się odnaleźli... Pozdrawiam Was i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Jasne,ze MILUSIEGO DNIA WSZYSTKIM!!!!! :-) miss brown--jezeli chodzi o randki internetowe to mam to samo odczucie,wiec chyba zaczyna byc udowodnione,ze tam nie warto,aj aj chyba poszukamy gdzie indziej ;-)...........a narazie mamy wreszcie siebie ;-)-----a takie babskie pogaduchy tez moga byc bardzo fajne,ciesza i czasami tez i pomagaja,wiec....fajnie,ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordic
ja od tygodnia jestem wolna nie wiem, czy mam się cieszyć, czy płakać :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mogę dopisać. Ale u mnie to permenenty stan życiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chętnie poznam wszystkie wolne panie po 30 takie naprawde wiedzą czego chca i jeśli tylko którasz chce się dobrze zabawić z żonatym facetem niech da znać będzie miło i naprawde przyjemnie oczywiście bez zobowiązań ale po co zobowiązania skoro i tak zamierzacie ziostać same a zabawić czasem się można!!! pozdrawiam i zapraszam tylko chętne kobiety nikogo do niczego nie zmuszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
jasne,ze dolny slask okolice Wrocka........... mrdomell !!!!!!!! cosik Ci sie chyba myli...sadze,ze nie zawsze bedziemy wolne....jestesmy nimi teraz :-) a Ty badz szczesliwy,ze masz swoja ukochana osobe i moze swoj cenny czas poswiecilbys skarbowi ,ktory juz masz...wiesz zadre w sercu zrobic latwo z wygojeniem juz duuuuuuuzo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafcia
ja właśnie stałam się wolna... rozstałam się moim ukochanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Hej witam nowych....kropelka sie powieksza,ale sie ciesze :-) Rafcia,nie martw sie,bo moze to tylko chwilowy kryzys i wszystko wroci do normy....i wtedy to dopiero bedzie klopot,bo bedziesz musiala sie od nas wypisac..........hej samotny,ale fajnie,ze jestes--mamy choc 1 pana :-) i uwazaj ,bo mam jakies przeczucie,ze juz za dlugo samotny nie bedziesz ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awka
pozdrowka dla wolnych po 30-tce WOLNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota
czećś, ja też wolna od pół roku, na początku było mi ciężko ale teraz czuje się naprawdę WOLNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też :) Wolna od 1,5 roku, a obecnie zakochana bez wzajemności :( Też mieszkam na Górnym Śląsku. Witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Hej jak milo :-)......wszystkich wolnych witam i pozdrawiam goraco....sloneczko wraca i weekend sie zbliza,macie jakies plany,bo ja chyba bede sie nudzic :-(,albo nie zajrze tu moze ktos z was ze mna pogada.....bedzie pyszna wirtualna kawucha :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wolnych:) Pogodnego dnia... słoneczko na Dolnym świeci coraz mocniej:) Ja po porannej kawie daję sobie już spokój z jej piciem, teraz herbatki... akatka--> to skąd jesteś? o ile to nie tajemnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
miss brown pracuje w Trzebnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Hej!!!! Taka tu u nas cisza........Co robicie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Poniewaz w temacie widnieje slowo WOLNI (nie zas wolne) wnioskuje, ze panowie takze moga uczestniczyc w tym watku. Byc moze nawet zabierac glos :) Poniewaz moj kontakt z kafeteria liczy zaledwie (to sie byc moze zmieni, wszystko zalezy od tego jak silnym \"magnesem\" podzialaja wypowiedzi uczestnikow na ma \"zelazna\" wole (unikania form jako takich) aktualnie bede bardziej \"czytelnikiem\" niz \"aktywnym uczestnikiem internetowych form komunikacji\" :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Prosze o wybaczenie Faux-pase... Powinienem sie przedstawic nim zabralem glos :) Wszakze, zwazywszy na szczegolny rodzaj sieciowych znajomosci, mysle, ze owe przedstawienie ogranicze do wypowiedzi, iz doskonale wpasowywuje sie w zakres widniejacy w tytule watku. Jestem wolnym (kawalerem, dla scislosci, i to nie z odzysku :) ) 40-to latkiem. Ach, to moze istotne... nie szukam tez tu zony :) Pozdrawiam i ide kontynuowac zapoznawanie sie z kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Hej Kogucie witam :-)) Bardzo fajnie,ze jestes tu z nami,jak najbardziej tu pasujesz i oczywiscie glos oddajemy Ci tez......tylko nie zostawiaj nas zbyt szybko,bo czasami i tu bywa ''samotnie''......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie - ja właśnie wróciłam z wyjazdu (niezbyt udanego zresztą), całe szczęście że jutro też mam wolne :) Przyszłam się tylko przywitać i uciekam, bo zmęczona jestem i nastrój też nienajlepszy. Jak się wyśpię to może humor wróci :) Dobrej nocy. A tak w ogóle - coś mało piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy jestem Nie cche mi się gadać. I wybaczcie - ale odczuwam żywą niechęć (żeby nie powiedzieć wstręt) do internetowych kawuś, herbatek, piwek i winek :-0 Możecie mnie wykląć. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×