Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie zareczona

znacie jakis dobry blyszczyk do ust?????

Polecane posty

Gość prawie zareczona

sprawdzilam sporo blyszczykow i naprawde prawie zaden mi nie odpowiada w 100%:(szukam czegos co nadaje naprawde ladny polysk,poniewaz czeka mnie kolacja zareczynowa wsrod rodzinki i chce wypsc naprawde dobrze:)napiszcie jesli znacie jakis dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam blyszczyki z Palomy
lub Bell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo subtelnie i elegancko wygląda błyszczyk firmy Rimmel- Vinyl Stars , ja polecam ten przejrzysty różowy z drobinkami brokatu. Kosztuje około 19 zł, a wygląda naprawdę ładnie. A pzoa tym: STO LAT MŁODEJ PARZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam superlśniącą szminkę Shine Supreme firmy AVON (samoodnawiający się blask plus połyskujące drobinki) cena 21,90 zł w katalogu 10. Mi bardzo odpowiada kolor On Ice i Mauvelous Shine (ten pierwszy nadaje się do makijażu wieczorowego). Jak chcesz to mogę przesłać zdjęcie wraz z paletą odcieni. Kontakt gg: 4809889 (najlepiej wieczorkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczka21
A ja naprawdę polecam Maybelline Water Shine Diamonds.To mój ukochany błyszczyk.Cudownie lśni i jest bezsmakowy na szczęście :)Koszktuje ok 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max factor silk gloss tube
27 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreal
Glam Shine -pieknie opalizują. Świetny jest też Bourjois 3dD -usta sie mienią i wydaja sie pełniejsze. Naprawdę polecam. Najlepsze jakie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm. Ale głównie zależy ci na połysku? Ja mam tak: Lancome Juicy Tubes: różowy (trochę za lepki się zrobił) i Star Bronzer (jest super i pięknie wygładza usta) Loreal: Glam Shine - intensywny kolor i się błyszczy, ale nie jest delikatny Loreal: Glam Shine Creme - genialne połączenie błyszczyka i szminki Max Factor, Silk Gloss - jeśli chcesz coś delikatnego i błyszczącego to polecam (kolorek jasnoróżowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×