Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Go艣膰 extazka
czesc wam wszystkim..ja niedawno wrocilam z pracy i jade zaraz do mojegow iec raczej mnie dzis niebedzie tutaj.....zycze wam milego dnia..... 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Cze艣膰 dziewczynki Widz臋, 偶e Wy te偶 na nadmiar wolnego czasu nie narzekacie :) Ale mam do Was pytanie. Zastanawia艂y艣cie si臋, a moze wiecie jak dobiera sie (kolorystycznie) garnitur dla swojego m臋偶czyzny?? Tak mi si臋 wydaje, 偶e panie w sklepach powinny to wiedzie膰 ale chcia艂abym mie膰 jakie艣 o tym poj臋cie :) Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej dziewuszki!Przeprasza, ze sie nie odzywam ale mam ostatnio na艂ok roboty wpracy a gdy przychodz臋 do domu to tez ju偶 na nic nei ma czasu:(W weeken ma zjazd i zostajemy z moim P sami, wi臋c te偶 nei b臋zie czasu, 偶eby tu zajrze膰:)Ale od poniedzia艂ku wracam do Was!:) Extazko m贸j P b臋dzie mia艂 czarny garnitur (lub frak), i prawdopodobnie bia艂膮 koszul臋 i bia艂y krawat (tzn. to nie jest krawat tylko takie co艣 grubszego, nei wiem jak to si臋 nazywa:) ) Na pewno co艣 wybierzecie.Mi艂ego dnai 偶ycz臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja tylko sprawdzam nowego suwaczka:)A jednak jestem dzis troche wolniejsza w pracy, wi臋c moge poklika膰 troch臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
czesc wam...wlasnie wracam do was wczoraj miualam wyrywanego zeba...tak sie d;lugo meczylam..niewspomne o nocy w ktorej wogole nie spalam......a wlasnie czekam na tel od moejgo bo mamy jechac po obarczki...odezwe sie wieczorem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
hej wam wlasnie dzisaj kupilismy obarczki...tylko ze ja mma nietypowy numer palca i dla mnie specjlanie beda robic ahh....wyszly nam razem ok700zl z grawerem i pudelkiem....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Dzi臋ki ma_rta :) a zastanawialas sie jaki b臋zisz mia艂a kolor sukni ??? Ostatnio us艂yszalam, 偶e je艣li m艂oda ma sukienk臋 bia艂膮 to bial膮 koszula m艂odego jest ok. Ale jesli m艂oda ma sukienke ecru to biala koszula nie pasuje- m艂oda wygl膮da jakby mia艂膮 brudn膮 kieck臋 :) Tak wi臋c zacz臋艂am sie zastanawia膰 i mo偶e Wy mi co艣 poradzicie :) Extazko a gdzie kupowa艂as obr膮czki?? Opisz je troszke :) Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kkasika ja te偶 o tym s艂ysza艂am by艂am ostatnio na weselu gdzie m艂oda mia艂a sukienke ecru i m艂ody mia艂 te偶 koszule w tym kolorze a do tego ciemno bordowy musznik (tak to sie chyba nazywa) i wygl膮da艂o ok. pozatym wydaje mi si臋 偶e jak sukienka bia艂a to koszula te偶 a jak ecru czy waniliowa itd. to koszula powinna byc w tym samym odcieniu , bo p贸藕niej na zdjeciach wychodzi jakby sukienka by艂a brudna. mi tak powiedzia艂a pani w salonie chyba ma racje.......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kkasika ja te偶 o tym s艂ysza艂am by艂am ostatnio na weselu gdzie m艂oda mia艂a sukienke ecru i m艂ody mia艂 te偶 koszule w tym kolorze a do tego ciemno bordowy musznik (tak to sie chyba nazywa) i wygl膮da艂o ok. pozatym wydaje mi si臋 偶e jak sukienka bia艂a to koszula te偶 a jak ecru czy waniliowa itd. to koszula powinna byc w tym samym odcieniu , bo p贸藕niej na zdjeciach wychodzi jakby sukienka by艂a brudna. mi tak powiedzia艂a pani w salonie chyba ma racje.......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja b臋d臋 mia艂a bia艂a sukni臋, wi臋c buia艂a koszula bedzoe o.k Extazko my te偶 szukali艣my obr膮czek w tej cenie (jutro chyab pojedziemy zam贸wi膰) ale wa偶na jest te偶 pr贸ba z艂ota.Podobna najlepsza jest ponad 500.A wasze ile maj膮?Pozdrawaim i mi艂ego wieczoru 偶ycze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
czesc wam....niepsize bo sie mecze z bolem zeba ..wczwartek mialam wyrywanego zeba i do dzis wciaz mnie boli..juz tyle lykam tabletek ze maskara..powiedzcie mi ktos zwas miAL WYRYWANEGO ZEBA I TEZ TAK DLUGO WAS TRZYMAL BOL????? PODAJE WAM LINKA NA SZE OBRACZKI: http://www.wec.com.pl/product.php/1,29/91/Obraczki-tradycyjne-fazowane-P610-szer.-6mm.html

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
i wsrodku grawe najego moje imie i data slubu a namojej jego imie i data slubu...i jak???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艂adne te obr膮czki ale my b臋dziemy mieli bardiej klasyczne. s膮 ok:)Pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Extazko nie chc臋 Cie martwic ale m贸j m臋偶czyzna m臋czy艂 sie, po wyrwaniu z臋ba, prawie tydzie艅. No ale m臋偶czy藕nie inaczej odczuwaj膮 b贸l :) A i bardzo 艂adne obr膮czki wybrali艣cie. My jeszcze zastanawiamy si臋 nad bia艂ym z艂otem..ale jeszcze zobaczymy :) Ma_rta i mapiszon dzi臋kuje za potwierdzenie. Mam tylko nadziej臋, 偶e przy moim nie b臋d臋 wygl膮da艂a jak w brudnej sukni :) Pozdrowionka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
hej...mi one sie tez podobaja....dam wam rade niebierzcie zadnych co jest polowa biale zloto bo z czasem biale najdzie na zlote i wyglada to nieestetycznie bo moja ciotka takie ma i w ciagu 3 lat tak sie jej zrobilo....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
My b臋dziemy mieli klasyczne, ca艂e z艂ote, 艣redniej szeroko艣ci...Extzako a jaka jest pr贸ba z艂ota waszych obr膮czek?I ile zap艂acili艣cie? My przed 艣wi臋tami kupujemy zaproszenia, obr膮czki, balony i inne rzeczy do strojenia sali i samochodu..Suknia te偶 lada dzie艅:)Pozdrawiam i mi艂ego dnia 偶ycz臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
hej marta..czesc wam wszystkim...wlasnie gotuje obiad 2 zmiana sie szykuje....amnie dalej boli zab..dziewczyny juz mam dosc...jade wciaz na tabletkach..bo inaczej sie nieda...my za obraczki zaplacilismy 800zl...zaliczki i jeszcze mamy dopalcic za toze dla mnie musza robic na zamowienie..wiec nieiwme ile dokladsnie a wiesz ze nawte nieplacilam..wiem ze mojego wazyla 4.3g amoja nieiwem.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Przysz艂a Pani C.
a czy kto艣 planowa艂 kiedys taki spory 艣lub cywilny z przyj臋ciem itd?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Extazko z gdzie kupowali艣cie obr膮czki?? My si臋 zastanawiamy nad obr膮czkami z bia艂ego z艂ota ...tylko czy one nie wygl膮daj膮 jak zwyk艂e pier艣cionki ?? I znowu dylemat :) Mi艂ego dnia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No w艂a艣nie dlatego my b臋dziemy mieli z艂ote obr膮czki bo jak si臋 ma z bia艂ego z艂ota to nei wiadomo, czy to obr膮czka 艣lubna, czy obr膮czka za 20 zl. Sorki ale to tylko moje skromne zdanie.Pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do przysz艂a pani C.
Z tego co wiem, taki 艣lub planuje wiosna z topiku "Przygotowania w toku..."

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie zagldalam na teamten topik wiec niewiem ale znaoma miala takie wesele po cywilnym poza tym nie widze w tym nic dziwnego w koncu wesele to wietowanie nowej drogi zycia a nie czy slub byl koscielny czy cywilny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
czesc wam..jak umiera to niemozliwe.....bedzie do konca swiata i o jeden dzien dluzej.... aja wlasnie zostalam od wczoraj posiadaczka auta...tak sie ciesze z e w koncu mam swoje autko gdzie moge wszedzie pojechac anie prosic sie za kazdym razem od kogos....marta jestes??? ja wlasnie skonczylam obiad i na 13 do pracy....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jestem ,jestesm:)Wcianm 艣niadanie w pracy:)Fajnie, 偶e masz autko...Ja nawet nei mam prawka a o w艂asnym samochodzie p贸ki co moge pomarzy膰:(Mi艂ego dnai Extazko!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Cze艣c Dziewczynki Nie umiera (mam tak膮 nadziej臋) tylko do 艣lubu coraz blizej:) Marta czy macie ju偶 wybrane zaproszenia?? I jeszcze jedno pytanko. Zamawiacie zaproszenia w Internecie czy kupujecie bezpo艣rednio w sklepie ?? My znale藕li艣my dosy膰 fajne w necie ale nie jeste艣my pewni jak one wygladaj膮 w rzeczywisto艣ci i troszke boimy sie zaryzykowa膰... A macie wybrane ju偶 jakie艣 teksty zaprosze艅. Je艣li tak to prosz臋 wklejcie pprzyk艂ady :) Dzieki bardzo i mi艂ego wieczorku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej!Zaproszenia kupujemy w hurtowni, bo te w necie s膮 drogiwe a poza tym, podobnie jak Wy, boimy sie zaryzykowac.Wol臋 mie膰 zaproszenie w r臋ku, dok艂adnie je obejrze膰 i byc pewn膮, 偶e b臋d臋 zadowolona, i zaproszenia b臋d膮 takie, jakbym chcia艂a. Zamawiamy je we wtorek, po 艣wi臋tach.Mi艂ego dnia dzio艂chy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pobudka!!!Troszk臋 mi si臋 dzis nudzi, wi臋c je艣li kto艣 jest niech si臋 odezwie!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
馃尲czesc wam.......co do zaproszen to ja swoje robilam rok przed slubem wlasnorecznie....wyszly ladnie..choc msc nad nimi siedzialam.....takie co ja robilam to koszt jednej wynois w hurtowniach ..w sklepach ok.3-4.50 za sztuke...czasami troche sreca i wyjda ladnie.... 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
czesc marta nudzi ci sie w pracy ojj..to ladna masz ta prace tez bym tak chciala.....:-)))) ja wlasnie skonczylam prace i bylam u fotografa zaniesc nasze zdjecia jak bylismy mali kazdy z nas osobno i nasze jak jestesmy razem.... mam przyjsc okolo 2 tygodni przed slubem by wszystko uzgodnic co do godziny i oragnizacji..i mam sobie ponagrywac na plyte pisoenki pod kasete ktora bedzie na slubie jakie chce piosenki....bo on ma 1000 i tak by bylo bezczynnie sluchac kazda u niego ....mam jeszcze troche czasu...aco u was???ja jeszcze bede troche bo pozniej jade umyc moj samochod i troche o niego zadbac....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×