Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extazka
jestes...marto napislam co u mie opisz co u cxiebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ok. Duzo pracy, remoncik w nowym domu na okraglo. Do slubu mamy juz fotografa, sale, orkiestre, noclegi zaklepane, termin w kosciele zapisany, suknia wybrana, fryzjerka i wizazystka w jednym-juz tez termin zrobiony. Planujemy ok 3 tyg wczesniej do Polski przyjechac, ale sie ciesze, ze potem to tylko drobiazgi zostana. Po co przed samym slubem mamy sie stresowac.Aha i wodke kupimy w tym roku, bo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zareczona!Mam pytanko, czy Ty jestes ju zmezatka?Z twojego \"suwaczka\"wynika ze tak... Extazko my juz mamt wszystko zalatwione.Pozostalo tylko czekac:)4 sierpnia swiadkujemy jeszcze u mojej siostry ciotecznej, wiec poki co zyjemy tym sluben:)Pozdrawiam i milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ja slubuje ......18 sierpnia...to za 29 dni.....jejku jak ten czas leci..... adopiero mam urlop 2 dni przed slubem.//i tylko 4 dni....apotem do pracy na jeszcze tydzien i skonczy mi sie umowa...i wyjezdzam do londynu........ciezko bedzie mi sei z wami rozstac ale gdy tylko bede w domu napewno zajrze...... zareczona ja chyba gdzies z toba wczesniej pisalam lecz niepamietam gdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie na tym topiku Extazko!!! Bylam z Wami na samym poczatku, bo mi sie u Was spodobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
aha zareczona pamietam...juz...zostan z nami..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 aja znowu spedzam sama niedziele nudno troche.....bo niema mojego misaia le jeszcze 3 tygodnie i bedziemy razem.... u mnie to tylko czekac do wesela.. nam zostalo tylko to: kupic napoje owoce kawe herbate i alkohol to tydzien przed slubem....bo niemamy gdzie tego trzymac.... 15 siepnia pojade na gielde kwiatowa po kwiaty porobie sobie do kosciola stroiki,do auta wystroj kosze dla rodzicow, i do sali zrobic bukiety.....to juz moja dzialkowa ..aha zapomnialam dodac wiaznake slubna dla mnie dla mojej swiadkowej i dla mojej malej druhny....ktora bedzie szla przedemna w kosciele sypala platki bordowych roz....a znia maly mini pan mlody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ktos jest????? to sobie popisze sama do siebie....zalatwilam golebie ze bedziemy wypuszczac po mszy w kosciele...biale swiadek mojego miska ma hodowle w domu ataka odleglosc 7km do domu to dla nich 5 min latania....za to chca butelke wodki...aniech ich bedzie...... noi jak przyjedzie moj to musi sobie kupic garniutur on juz taki jest wszystko na ost.chwile.... bukiet robie z borodwych roz..takie mis ie podobaja awy juz cos wymysleliscie sobie cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko my tez myslelismy o golębiach wypuszczonych w górę, przed kościołem ale mam jakieś obawy, że w całym tym zamieszaniu nuikt tego nei zauważy. Kotś juz pojedzie, ktos wsiadzie do samochodu i nikt tego nei zobaczy...Moj przyszły tesc ma hodowle gołebi wiec z tym nie byłoby problemu...Jeszcze zobaczymy jak to będzie... Nam ciasto, tort (wybierzemy sami) i inne ostatnie szczególy załatwia rodzice bo my nei stsety nei mamy na to czasu:(Pozdrawiam i milego, slonecznego i bezdeszcznego poniedzialku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marto.....oj zaniedbujesz mnie ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cię Extazko, że tak rzadko tu bywam, ale ostatnio zawsze mam cos do zrobienai i jakoś brak mi czasu na przyjemności:(Ale postaram sie poprawić!:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
no to trzymam cie za slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
halllooo dalej niema nikogo....???? jak u was sie dzieje??bo u mnie tylko 3 tygodnie i ten wielki dzien..juz sie niemoge doczekac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Extazko. Wczoraj wylismy zaprosić ostatnich gości, więc mamy już wszystko. Martwię się tylko tym, że mialam mieć przymiarkę sukni pod koneic lipca a tu juz prawie koniec miesiąca i tel. od salonu jak nei było tak nei ma. Zaczynam się tym wszystkim martwić. Koleżanka z pracy bierze teraz ślub, 4 sierpnia, i Ona również szyła suknię w salonie i jak zaczęla opowiadać jakie miałą problemy z tym uszyciem to mi ręce opadły..:(Tu za szczupło, tu nie tak jakpowinno być, tu coś odstaje no poprostu koszmar!Muszę chyba dzis zadzwonić do tego swojego salonu i upomnieć się o tą przymiarkę . Wysłałąm im już dwa maile, tydzień temu i na początku tego, ale jakoś odpowiedzi brak::Oby tylko wszystko było o.k... Mma nadzieję, u Was dziewczyny wszystko o.k..? Pozdrawiam i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 czesc marteczko..u mie wszystko ok... czekam na swoja druga polowke ma przyjechac tydzien przed slubem..i zaczniemy dzialac...jka narazie to jeszcze mamy zalatwic transoprt z tata moim autobu swynajmujemy ciekawa jestem ile takie cos kosztuje..???wiesz mzoe??? aco do tojej sukni niedaj sie wrobic w bambuko ....idz tam i niech ci zrobia przymiarke.....ajak masz suknie bo nawet sie nie pochwalilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
tylko ze mam zlota koronke ....i jak wam sie podoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
na slub bede miala z koronka zas po odczepinach to bede juz bez koronki..tylko snieznobiala suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko suknie PRZESLICZNA!!Nie stety nei mopge Ci pokazać swojej bo nei mam jeszcze jej zdjecia a na stronach internetowych jej nie ma:(Odbieram ja 16 sierpnia, wiec jesli jeszcze bedziemy mialy kontakt to Ci ja pokaze:) Co do wynajmu autobusu to nei mam pojecia ile to moze ksoztowac:(My mamy gosci z okolic naszego miasta, wiec kazdy bedzie mial swoj samochod, a przyjezdni z daleka zostajka i maja hotel na przeciwko domu weselnego:) Pozdrawiam i milego weekendy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
dzieki marta....hm szkoda.....oj napewno bedziemy mieli kontakt ja dopiero jade do swego do londynu dopiero po 1 wrzesnia..ale po weselu zrozumiale ze bede u niego juz mieskzac ale napewno wpadne i sie odezwe do ciebie.....ajak u ciebie przygotowania??/ bo u mnie stoi czekam na swojego w sumie wszystko jest juz zrobione....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez już wszystko mamy. Dzwonilam do swojego salonu, gdzie szyje suknie i bede ja mial ado odbioru 16 sierpnia, pod warunkiem oczywiscie,, ze nei bedzi ezadnych pioprawek, ale pani w salonie uspokajała mnie, że mam bardzo standardowe rozmiary i wszystko powinno buyc o.k:) Zmykam i życze miłego, słonecznego i ciepłego tygodnia, bo u Nas pochmurnie, chłodno, śpiąco i wogóle do bani:( Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko chciałam się jeszcze czymś z Tobą podzielic... Od paru dni myslę tylko i wyłącznei o moim byłym...a właściwie dwóch byłych...jeden z nich śnił mi się dzis...Mam ,etlik w głowie:(Kocham mojego P nad zycie i nei wiem skad biora sie we mnei takie mysli...Czy ty tez tak czasem masz? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
a wiesz marto ze tez tak mam...czasami....niemartw sie to tak chyba juz jest...moj byly z ktorym bylam rok bylam zakochana w nim na amen..teraz gdy ide ulica udaje ze nieznamy sie...ale tez dosyc niedawno mi sie snil....hehevja tez tak mam..wie sie niemartw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisze sie, że nie jestem sama z tymi myślami:)Pozdrawiam i miłego dnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
...zapraszam do mnie...u mnie jeszcze tylko 2 tygodnie jak ten czas leci...jak u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hallloooo...??? w piatek jade po suknie slubna....i zacznie sie nerwowka juz za tydzien..ulalalala jak ten czas leci.... te dziewczyny ktore maja dzis slub udala sie pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 no czesc wam...niewiem czy wogole ktos tu jeszcze zaglada....przykro troche ale co??zycie... u nas piekna niedziela po poludniu jade do mojej siostry piotrka szwagierki robic te male przezenciki dla gosci ...3migdaly w cukrze koraliki i zawiniete w tiul borodowy...mysle ze fajnie to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko w ta sobote mialam wesele u siostry ciotecznej, u ktorej swiadkowalam. Bylo nawet fajnie, tylko jedzenei bylo takie sobie. Sluchaj, czy to ty pytalas kiedy jechac na cmentarz w dniu slubu?Jesli tak to moge Ci cos doradzic bo my bylismy z mlodymi wdniu slubu. Odezwij sie jak bedziesz miala czas.buzka i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×