Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość berta1234
witajcie :) dlaczego ja nie mam czasu z Wami posiedzieć !!!! u mnie sie nic nie zmieniło,wszystko po staremu,powiem szczerze ze narazie nie mysle na temat ślubu bo to jeszcze troche czasu. znowu nastepna sesja mi sie zaczeła i mam tragedia trzymajcie sie pappa do nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej wam alski co tu taka cisza.....agdzie moja paczka zareczona pierzynka i reszta lasek????ja zaraz ide do pracy atak mi sie niechce ze nawet nie wiecie jak?? ajak wam idzie przygotowania do swiat my z mama ost pieklismy pierniczki i lukrowalismy je pewnie dzisiaj sie zacznie...jagby co to milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hje niema nikogo znwou ..uuu szkoda jagby co gdyby mnie niebylo przez te kilka dni bo moga mnie wchlonac obowiazki to chce zlozyc moim kolezankom z forum i tym ktore jeszcze niepoznalam zdrowych wesloch swiat by byly przepelnione miloscia z duza iloscia prezentow i aby kazdy dzien byl dla was lepszy od poprzedniego..a nowy rpk 2007 byl lepszym od poprzedniego..tego wam zyczy extaza..... a wiecie ze to nasze ost swieta jako panienki???buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski niema nikogo wiem ze zareczona to pewnie juz kompletnie zajeta zareczona jak bedzie juz po to napisz do mnie abhgdzie reszta>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
hej ja jestem taka zalatana ze nie mam czasu na nic, u mnie nic sie nie ruszyło, tzn bylismy w usc ZAMOWIC SLUB, po swietach idziemy zaklepac termin u ksiedza, co do kucharaz tez bedziemy wiedziec po siwetach, a co u Was > jak przygotowania? spedzacie swieta z narzeczonymi? bo ja niestety te osttanie przed slubem bez niego niestety ale za rok bedziemy juz na kazdych razem wiec siuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej pierzynka ja zaraz ide do pracy ...ja te swieta spedzam na raty troche z rodzicami i zmoim narzeczonym ,troche z ababciami bede wszdzie za rok to bedzie sie dzialo kompromisy gdzie spedzimy swieta czy u tesciowej czy w domu rodzinnym jak pomysle ze zarok tesciowa bedzie mi sie wpieprzac we wszystko to mnie skreca twoja tez taka jest wszystko chce wiedzice i lubi sie wtracac????ok pierzynka ja juz lece do pracy i zycze ci wesolych swiat...nieprzejedz sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
HEj moja tesciowa na razie jest spoko,nie wpeprza sie wcale bo powiedziala ze to jest najgorsze co moze byc a ja jej przyznałam racje:) my za rok tez bedziemy mieli problem nie lada tmbardziej ze mieszkamy od siebie jakies 300 km no ale cóz, te swieta mam jeszcze smutne bo bez mojego misia ale coz taki los... Wesolych Swiat dziewczynki i oby spełniły sie wszelkie marzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Bylo zajebiscie! Bede w czwartek i Wam opowiem wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hohoho czesc wam laski wten switeczne popoludnie ja niedawno co wstalam ...jak mijaja swieta???bo u mnie spoko. we wigilie bylam w pracy popoludniu jeszcze z mama lepilismy uszka kolacje zjedlismy w domu na wieczor pojechalam do mojego jakos dziwnie sie tam czulam nieiwem czemu ale jakos nie swojo mielismy isc na pasterke ale jak przyszla 24.00 bylam juz zmeczona calym tygodniem ajego reszta rodziny pojechala jak przyjechali to tesciowa szczelila focha na nas ze ni4ebylismy strasznie mnie to zdenerwowalo nikt mi nie bedzie stawial warunkow czy mam isc do kosciola czy nie...powiedzcie mi mam racje??? w 2 dzien pojechalismy do mojej babci i dziadka jak skladali mi zyczenia niewiem czem,u ale poplakalam sie cale moje zycie wychowywali mnie i gdy jade do nich zawsze mi sie wydaje ze widze ich ostatni raz juz taka jestem ze sie rozklejam....zyczenia dziadek mi zyczyl takie ze poplynely mi lzy zas potem siedzilismy i jedlismy i tak zakonczyl sie dzien.... a w 3 dzien narzaie wstalam ide cos zjesc a popoludniu idziemy do drugiej babci...ajutro do pracy apotem do krawcowej bo szyje sobie fajna bluzke do mojej sukni na sylwestra ..awygdzie spedzacie sylwka???jak mijaja siwtea???zareczona bede czekac/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
hej dziewuszki u mnie smutno bo cale swieta bez mojego misia ale juz od jutra do 2 stycznia bedziemy razem :) extaza masz racje, u mojego tez kladą wielki nacisk na koscioł i zebys za przeproszeniem padala na ryj to i tak musisz isc bo jak nie to jestes skonczona, chore to jest jak dla mnie ale coz trzeba sie z tym pogodzić:( ja tez sie poplakalam podczas zyczen wigilijnych, ale prawie zawsze placze, wczoraj praiwe caly dzien mielismy gosci, dzis jedziemy do babci a jutro jade do mojego skarba, znalazlam w komisie slubnym moją wymarzona sukienke, a wlasciwie 2 , jedna dziewczyna juz mi odpisala ze juz sprzedana, teraz czekam na odpowiedz drugiej , miejmy nadzieje ze jeszcze nie, a Wy macie juz jakies typy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hejka pierzynka jestem tylko tak wpadam tak na chwile czy ktos odpisal jak narzie ejstesmy cheba same ..soryy ze pytam a gdzie jest twoj men ze niema cie kolo ciebie??/ja jak narzie niemam kiecki sama nieiwem co chce do maja musze schudnac wiec jak narzie nie mysle oniej a dan ci rade jesli bedziesz kupowala sobie welon niekupuj nigdy w sklepach a wiesz dla czego bo starszna maja nazucona marze a skad wiem bo mojego siostra jest krawcowa i szyje bardzo duzo welonow taki normalny welon to kosztuje u nije 50zl do 70zl a taki dlugi to do 150 apopatrz jakie sa ceny w sklepach nawet do 5oozl ja z tym problemem niebe miala bo bede szyla u nije wiem juz jaki chce dlugi na 3 m dwuwarstwoy do kosiola ten dlugi z krotkim z delikatna lamowka albo z haftem musi byc 3 m taki mi sie marzyl i taki bedzie apozniej poprostu bede miala krotki po za ramiona a bedzie mnie to kosztowalo okolo 50 zl jak dobrze ze sie ma taka rodzinke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
axtaza my mieszkamy od siebie 300 km do tego moj skarb jest policjantem wiec mial sluzbe w wigilie i wczoraj ale od jutra ma 4 dni wolnego wiec sie z nim obtęsknie, dzieki za rade w sprawie welonu, bardzo sie przyda,z tym odchudzaniem to nie jestes jedyna, ja tez muszed jakies 15 kg zrzucic, do tego w lutym mam operacje po ktorej bede musiala troche trzymac dietke wiec moze to mi pomoze, a Ty ile planujesz schudnąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
pierzynka masz moj nr gg 1273965 nAPISZ DO MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
napisałam:) ale Cie niema;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski a gdzie ta nasza zareczona??pierzynka co sie nic nieodzywasz??ja sie niepojawiam bo pracuje i jak przychodze to mam juz dosc aod wczoraj niemam dobrego humoru bo sie poklocilam ze swoim i jest wojna mala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
dlaje niema nikogo..uuu szkoda troche.......gdzie idziecie na sylwka???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej niema nikogo co sie z wami dzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Hej Laski! Chyba powinnam juz zmienic nicka na Zamezna.Haha. Jestem, jestem. Tyle ze czasu malo, bo obydwoje mamy wolne i cieszymy sie soba.Goscie wyjechali, wiec chata dla nas. Imprezka weselna udala sie super.Najwazniejsze, ze goscie byli pod wrazeniem, bo mysleli, ze to bedzie tak kameralnie.Ciasto, kawa. obiad i rozmowy przy stole. Zabawa trwala do 3 nad ranem, z tancami i wyglupami. A w urzedzie przy skladaniu zyczen wszyscy sie poplakali ze wzruszenia. Bylo na prawde cudnie.Szczerze powiedziawszy to ten dzien ma jakas magie w sobie. Moj Maz poza tym zwariowal z milosci. Wariat jeden chodzi i sie strasznie cieszy, ze ma zone. Jestem na prawde bardzo mile zaskoczona wszystkim. Zyczenia skladaja nam do dzisiaj w sklapach, na ulicy - Ci ktorych nie bylo. Wyobrazcie sobie, ze wczoraj nawet mielismy zyczenia w gazecie, bo moj mlody jest sportowcem.Dali fotke i napisali, ze serdecznie gratuluja bramkarzowi Panu B. i jego zonie. Woow. Milego dnia. PS.Jak moge Wam poslac fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
zareczona ooo fajnie masz???ja czekam zmila chceia poogladam extaza218@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski wpadam na chwile bo juz pozniej mnie niebedzie..zycze udanego sylwka i szamapnskiej zabawy..spotkamy sie za rok..w 2007 roku..to pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
witam w nowym roku ale widze ze niema nikogo wie ide sie klasc spac...bo strasznie boli mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona - Ozeniona
Mysmy bawili sie super u Siostry mojego ...juz meza. Ah zabawa przednia.Glowa pekala na drugi dzien. Dzisiaj juz balam w pracy.Powrot do rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona - Ozeniona
Dziendoberek!!! Zycze milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
hej dziewuszki wpadam na chwilke bo zaraz lece na uczelnie, wczoraj dopiero wrocilam od narzeczonego i musze sie pochwalic ze mamm piekny pierscioneczek zareczynowy na palcu, moj skarb oswiadczyl mi sie o 00:00 w sylwestra na placu, bylo pieknie, strasznie sie wzruszylam, pozatym nic u nas sie nie ruszylo, jestesmy na etapie zalatwiania kamerzysty, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Jestem niedorozwinieta. Walnelam sobie nicka Zareczona - Ozeniona.Jak kobieta moze byc ozeniona? :-) Zostane chyba przy Zareczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.A.
Witam was dziewczynki! Chcialabym sie dolaczyc do was bo naprawde fajny topik macie :) Ja slub koscielny mam 9 czerwca 2007 :) Sale mielismy zalatwiona na 13 miesiecy przed. Mamy fotografa, kamerzyste i dzis spotykamy sie z DJem bo zdecydowalismy ze orkiestry nie chcemy. Juz na sama mysl o tym dniu robi mi sie cieplo i zaczynam sie denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
witamy Cię w naszym gronie:) chyba kazdej z nas robi sie cieplo na mysl o tym dniu:) ja sie boje tylko o pogode bo to w koncu padziernik ale jestem dobrej mysli, my tez dzis zalatwilismy kucharza jutro jeszcze jeszcze kamerzyste i jak narazie wszystko,slyszalam ze do ksiedza idzie sie dopiero 3 miesiace przed wiec narzie poczekamy, caly czas szukam jakies ladnej sukni ale nic nie moge znalezc , chyba jestem za bardzo wybredna, a wy macie jakies typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.A.
Pierzynka :) My kosciol juz mamy zalatwiony. Bylismy jeszcze chyba w wakacje zeby zarezerwowac sobie dokladnie ta godzine i ten dzien. Suknie juz mam kupiona...kupilam w polowie Maja :) wiem, wiem... troche zawczesnie, ale tak mi sie spodobala ze tylko zadzwonilam po mame i siostre i jak przyjechaly to odrazu ja kupilam :) Jakby tak sie zdarzylo (pfu pfu!) ze slubu nie bedzie to suknie zawsze mozna sprzedac. Moja jest biala, bezramiaczek ze wiazanym gorsetem z tylu. Jest duza ale nie zaduza i dol ma troszke podpinany. Mi sie strasznie spodobala ale teraz gdy patrzylam na katalogi to jest tyle pieknych sukien...ale moja za dobra cena wcale nie jest gorsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Mi sie strasznie suknie firmy AGNES podobaja. Pierzynka22 zerknij na te suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski troche mie tutaj nie bylo ale juz wracam i nadrabiam zaleglosci..co u mnie ??zaraz ide do pracy i mam dzisiaj renament jak mi sie niechce no ale coz trzeba witam nowa kolezanke ...my 20 stycznia idziemy na wesele do mojej kolezanki zastanawiam sie co kupic jej myslalam o garach nierdzewnych koszt ok.300zl albo zestaw obiadowy..jak myslicie co bedzie lepsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×