Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extaza
zareczona czesc i dziekuje za informacje niema nikogo dzisaj ..uuuuu....no to spadam spac dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga lipiec 2007
Dziewczyny myslicie juz o wodce na wesele] bo my juz zamowilismy.. w tv mowili ze od stycznia produkty z akcyza w tym wodka ida w gore... a poniewaz wiadomo nie kupuje sie 5 flaszek tylko kilkadziesiat wiec znalezlismy najlepsza okazje i juz zamowilismy. zdecydowalismy sie na Pana Tadeusza.. mam nasdzieje ze to byl dobry wybor. a Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej aga my jak narazie niemyslimy o wodce atak wogole to wodke kupuje siostra mojego bo mu obiecala za to ze tak duzo im robil kladl kafelki robilam kuchnie itp rzeczy i za to ze niebral kasy to mu chce tak podziekowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Ile wodki liczycie na glowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga lipiec 2007
moja mama pacuje dorywczo w firmie cateringowej obslugujacej wesela i mowila ze na weselach liczy sie zawsze 0,5l na glowe,to znaczy na kazda dorosla osobe. Na poczatku myslalam ze to za duzo bo niekote dziewczyny wypija z 3 kieliszki i tyle ale fakt faktem ze nie jeden mezczyzna przez cala noc zdazy duzo wiecej wypic,podczas jedzenia i tanczenia....tego sie nie czuje. Poza tym bramy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Ja sie chyba bym zabila na takiej szpilce. Nati83, sorki to nie dla mnie. Ja to bede miala problem z bucikami, bo nie umiem ustac na szpilce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej wam tez to nie sa dla mnie buty znajoc siebie albo zrobie kaczuszke albo sie wywale ja niemoge miec takicvh butow..jak wam mija dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Wlasnie wrocilam z silowni i czekam na mojego Krolewicza z bajki. Zaraz powinien wrocic z pracy. Powoli robie plan jak wszystko zrobic na swieta, no i do tego Slub. Oj. Duzooo, duzooo na glowie. Mysle, ze damy rade. ;-) Berte juz chyba na serio opuscil humor. Berta! Co z Toba? Slub ma byc najwspanialszym dniem w Waszym zyciu, a nie udreka. Pojaw sie czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc zareczona ...ja tak wlasnie dzis szybko wstalam mialam isc po towar i sie okazalo ze dostawca nie przyjedzie i mam na 8 do pracy ateraz siedze i pije herbate..wlsnie tez sie zastanawiam dlaczego nie ma berty???/moze wpadne pozniej po poludniu tryzmaj sje cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Dziendoberek Extazko! Ja mam na 10-ta do pracy, ale chcialam jeszcze ogarnac mieszkanko, bo potem jak wroce nie bede miala sil. Zycze Milego Dnia!!! PS. Sa dostepne u Was Kalie w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej zareczona tak sa kalie teraz w kwiaciarniach i cena niepowinna przekroczyc 10zl za sztuke ajesli jakas babka ci powie ze kosztuje wiecej to ladna sobie narzut narzuca poszukaj tansza ale jesli chcesz taka wiazanke rzda ci juz zamoiwc w kwiaciarni bo jest z nimi ciezko ajaki chcesz kolor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Co tutaj tak cicho? Nie ma nawet nowych osobek!!! Zrobilam juz ciasto na pierniki. W ndz zamierzam je upiec i poozdabiac. A do slubu tylko 2 tygodnie!!! Coraz ciezej oddycham, za to moj Lobuz na luzie. Hallooo. Powinno byc chyba na odwrot. Prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hejka zareczona jestem tylko jakos dzisiaj niemam czasu na interenet ale zagladam ty to juz masz dobrze z tym slubem glowa do gory bedzie dobrze jutro zagladne i pogadamy ateraz spadam bo mam troche roboty papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski dzisiaj bylam u moejgo i zostal duzej w pracy i chcial bardzo bym mu zrobila lazanie mial mi pomoc ale ze dluzej zostal robilam sama i bylam z tesciowa wiecie co 3 godz z nia bylam co za baba...normalnie mam juz jej dosc wpieprza sie we wszystko..nawet musiala dodac ze zamalo i za krotko ugniatalam ciasto...wkurzala mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej wam co tuj taka cisza ze az wieje nuda berta zareczona co z wami jest???czekam na was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
hej dziewczynki, mozna do was dołaczyć?? tak przypadkowo sobie tu weszlam i fajna z Was paczka :) ja biore slub 13 .10.2007 mamy narazie tylko kucharza i sale, o orkiestre na dniach bedziemy pytac:) ciesze sie strasznie tylko boje sie o pogode bo to w koncu pazdziernik:) a jak u was przygotowanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Witamy Pierzynke22! U mnie po prostu na full obrotach! Szczerze powiedziawszy nie wiem gdzie nos wcisnac.Zrobilam sobie plan na dwa tygodnie i oczywiscie nic mi sie nie zgadza, bo wiekszosc rzeczy mi sie poprzesuwalo. Chodze z glowa w chmurach...co jeszcze zrobic.Nie chce o niczym zapomniec. Tutaj jest mi toche trudniej, bo np. potrzebuje balony w ksztalcie serduszek lub male pojemniczki. Nie wiem gdzie mam sie udac.W Polsce poszlabym do 'kiosku pod blokiem'.A tu do cholery nie mam kiosku. Milego dnia kobitki!!! Jeszcze tylko 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej pierzynka 22 milo ze do nas chcesz dolonczyc ..mam na imie monika i milo cie poznac u mie jak narazie to mamy sale zespol do konca roku chcemy zalatwic kamerzyte i fotografa no i jeszcze zalatwilismy sobie juz nauki przedmalzenskie ..i tak spokoj a ty kiedy masz dokladnie slub bo ja 18.08.2007....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Jestem przed miesiaczka, 9 dni przed slubem, w pracy dwa razy wiecej roboty, porzadki domowe, mojego Lobuza prawie nie widuje, bo tez ma w pracy urwanie glowy i wraca pozno. Zaraz sie wsciekne. Z tego zmeczenia wpadam w panike czy dam rade sie wyrobic do swiat. W moim kalendarzu mam nawet napisane, ze w przyszly czwartek musze odebrac moja siostre. Na wszelki wypadek jakbym zapomniala.Hahaha. I juz wiem czemu tu tak pusto.Po prostu nie tylko ja mam takie urwanie glowy. Extaza! Czy Ty oszalalas, ze sie przeprowadzasz do Tesciowej? Nigdy w zyciu. Ty to jestes :classic_cool: , ja bam nie dala rady z moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Nawet Extaze wciagnelo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Chyba zostalam sama! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
hej dziewczynki, zareczona dasz rade nie przejmuj się! tak wiem ze latwo mi powiedziec bo do mojego wesela jeszcze 10 miesiecy ale trzymam kciuki za Ciebie! my wlasnie zalatwilismy sale, orkiestre i kucharza-prawie juz mamy dokladnie bedziemy wiedziec po swietach, jeszcze tylko musimy zalatwic noclegi dla gosci i bedzie cacy:) extaza jak juz pisalam slub 13.10.2007 fajną date wybralismy nie ma co:) ale ja sie urodzilam tez 13 wiec mysle ze to szczesliwa liczba:) a powiedzcie dziewczynki skad jestescie, ile macie lat i jaki staż narzeczenski??buzka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
O i nawet Pierzynka22 wyszla spod Pierzynki :-) Ps. Moja przyjaciolka ma wielki dom - prawie pusty. Wypada mi polozyc u niej gosci weselnych, ale tylko mlodziez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
pewnie ze wypada, my swoich gosci od strony mlodego kladziemy po domach calej rodziny a moich w hoteu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski co slychac??niebylo mnie kilka dni prawda ale niemialam za bardzo czasu a zdarzylo sie duzo..duzo spraw przykrych a malo raczej dobrych a jedna przykra to taka ze prawdopodobnie moj misiek zaraz po sylwetrze jedzie do angli do pracy i widzielibysmy sie dopiero na wielkanoc tak dlugo ale zdrugiej strony zarobi na wesele sa plusy i sa minusy awszystko sie wyjasni na wigilie .. bo ma przyjechac jego kolega ktory pracuje w angli i da mu odp czy jedzie czy nie ale cos mi mowi przeczucie ze chyba pojedzie wiem ze to dlugo w sumie rok temu tez byl w hiszpani w pracy na 4 m,sc i dalismy rade ale przez ten rok duzo sie zdarzylo miedzy nami i starsznie sie zblizyliosmy sie do sibie ze bardzo bede za nim tesknic.....do pierzynki my sie znamy juz 3 lata a zareczona jestem od maja 2006 czyli od tego roku..mam na 22 lata a on 30...zareczona jak sie masz???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
U nas wszystko ok. Mamy jeszcze duzoo spraw do zalatwienia, a czasu nie ma.W stode przyjezdzaja juz moi rodzice, wiec do srody musimy miec koniecznie wszystko pozalatwiane. Porzadki robie na raty, przeplatam z praca i przygotowywaniem juz swiat.Teraz wlasnie wstalam i ide gotowac grzybki do uszek.Glowe mam dwa razy wieksza.No i mam nadzieje, ze o niczym nie zapomnialam. Extaza! Do Wielkanocy to nie az tak duzo. Glowa do gory.Lepiej bedzie Wam sie planowalo wesele jak bedziecie milei grosz wiecej w kieszeni. Robilas juz kalkulacje wesela? My musimy liczyc ok 6 tys €.Ale w tej cenie jest juz szystko.Nawet wyjazdy do Polski przed weselem.Bo to tez musimy liczyc. A tak na serio to za 5 dni biore slub. I obecnie nawet nie mamy czasu nad tym myslec. Moj Lobuz wymyslil, ze w Sylwestra zrobimy sobie 'Podroz Poslubna'.Taka prowizorke. A co? Raz sie zyje. Dobra ide gotowac te grzybki i sie troche ogarnac... Pa.Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc wam laski ...halo gdzie jest pierzynka zareczona noi nasza berta??????berta gdzie ty jestes???ja mam caly tydzien 2 zmiany i pewnie mnie czeka gotowanie obiadkow dla rodzinki wkoncu czeba sie wprawiac w nowa role ..zareczona jak przygotowania chcilabym byc juz na twoim miejscu???a gdzie robicie przyjecie u siebie w domu czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
hej dziewczynki, no u mnie sie narzie nic nie ruszyło, mamy sale, zespol, kucharka da znac po swietach, w czwartek idziemu do USC zapisac sie na slub, narazie rozgladam sie za kiecką mam juz nawet dwa typy ale musze do nich schudnąc....:) a jak u was? aha no i w czwartek bede miala juz pierscioneczek zareczynowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Wow Gratulacje Pierzynka!!! Extaza! Od 4 dni boli mnie glowa - chyba ze stresu. Caly czas mysle, czy wszystko mamy zalatwione. Zaraz jedziemy na zakupy jedzenia, bo potem nie bedzie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×