Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość lidlanka
Dziś będę złośliwa. Ortografia nie najlepszej jakości, gosposiu. Ale tego kupić się nie da, nawet na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gospocha
a Ty pisz z głową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emica
Jest parę ciekawych rzeczy :) Problem tylko w tym, że jak się pojawia jakaś promocja, to jest tego chyba kilkanaście sztuk i nigdy nie zdążam :P A z takich stałych rzeczy, to polecam żelki w różowej torebce - naprawdę tanie i lepsze niż Haribo, zbożowe batoniki, nie wiem, jak się nazywają, ale są różne rodzaje i są naprawdę pyszne, oraz mieszankę warzywną - zdaje się, meksykańską - kilogram kosztuje 4,99 zł, czyli dwa razy taniej niż jakiś Hortex, a wcale nie jest gorsza :) Pozdrawiam Poszukiwaczki Lidlowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po roku zakupów w Lidlu: Chemia mnie zdecydowanie zawidła:( Poczytałam te wszystkie zachwyty i uległam. Kupiłam płyn do naczyń i jest dwa razy mniej wydajny od Pura a 1 zł tańszy, nie ściaga tłuszczu, kiepsko się pieni - zasadniczo pierwszy i ostatni raz gościł w moim domu. Próbowałam jeszcze z żelem do toalet i z mleczkiem do czyszczenia - to samo. Może to snobizm ale wracam do znanych marek. Dobre płatki kosmetyczne, husteczki, reczniki kuchenne, zmywaki, ściereczki itp. Za to kulinarnie jest ok. Lody 2,5 l waniliowe pycha - super zwłaszcza do kawy Śledziki w musztardzie - nadal mój faworyt Makarony rewelka - te po 1,69 czy coś koło tego Czekolady po 1 zł - fanaberia mojego mężą Mozarella - nie widzę róznicy od innych dostępnych w marketach Majonez 80% - pierwszy po winiarach który mi smakuje, żadne tam hellmansy:o Warzywa i owoce jakości takiej jak na rynku za to cena jednak trochę lepsza I słowko do tych wszystkich patriotów i higienistów - każdy podejmuje swoje decyzje w zgodzie ze swoimi poglądami i mozliwościami. Ja wolę zaoszczędzić na jedzeniu jeżeli mam porównywalną jakość w rozsądnej cenie i wydać te pieniadze na coś ciekawszego - kino, dobrą wystawę czy książkę, jakiś wyjazd. Bo jakby się uprzeć to mozna każdą, nie wiadomo jak dużą wypłate wydać kupując coraz droższe produkty spożywcze. Tylko czy jesteście pewni że droższe to znaczy naprawdę lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nikogo nie zmusza do zakupów w lidlu , ja tam bywam częstoi jeżeli ktoś powie że przetwory mleczne z Hajnówki są be to się mylimam tam rodzinę i wiem że to tereny puszczańskie i czyste więc i mleczko ok .Wiele razy kupowałam witaminy z minerałami skłd jak w znanych i bardzo drogich markacha a cena w granicach 18 zł. aAjeśli ktoś w zimę znajdzie pomidory Hiszpańskie o takim smaku jak w lidlu w innym sklepie to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj znalazłam ten topik, przeczytałam cały a potem szybko pojechałam do Lidla :) Kupiłam gofry (takie same jadałam w Angli, tyle, ze kupowałam je w ALDI), kupiłatm też płyn do czyszczenia łazienki i do szyb W5, troche mrożonek, miałam straszną ochotę na parówki w słoiku, bo też zawsze je lubiłam, ale tym razem sobie odpuściłam....chciałam kupić tą mieszankę do wypieku chleba, ale nie mogłam znaleźć, gdzie tego szukac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o ta mieszanke do pieczenia chleba.Pojawia sie od czsu do czasu ,raczj na stale nie ma w sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :( ale bede czesciej teraz wpadac do lidla to bede jej dokładnie szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się przypomniałao....bo widziałam w Lidlu konserwy typu przysmak śniadaniowy, konserwa turystyczna itp. Najczęściej jednak takie puszki od niewiadomych producentów są \'niejadalne\", próbował ktośą tych co są w lidlu? Ja zawsze kupowałam tylko te z zakładów bydgoskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Ja kupowałam firmy Pikok bodajże. Ale rzadko, bo wiadomo, konserw raczej należy unikać. Na wyjazd z plecakiem - dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bez śniadania
bananki w czekoladzie! w takim żółtym opakowaniu. MNIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia***
Proszek do prania W5 UNIVERSAL (5 kg = 17,99 zł) jest genialny! Spiera wszystkie trudne plamy nawet bez wcześniejszego zapierania! Jest przy tym bardzo wydajny, w wygodnym kartonowym opakowaniu a nie w niepraktycznym worku, no i bardzo tani! 5 kg proszku kosztuje 17,99 zł. Dla przykładu Persil 3 kg kosztyje około 38 zł. Naprawdę bardzo go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia***
Zapomniałam jeszcze dodać, że przyjemnie pachnie i jest produkowany w Niemczech (jak wszystkie produkty z serii W5), a wiadomo, że produkty niemieckie mają najwyższą jakość. Niestety proszki typu persil czy ariel dostępne w Polsce są produkowane w Europie wschodniej (np. na Węgrzech) i znacznie odbiegają od tych zachodnich. No cóż... naszczęście jest W5 ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W5 jest super
Potwierdzam :):) !! Ten proszek jest świetny! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , co jakiś czas w lidlu pojawiają się garnki i patelnie. Raz kupiłam taką bardzo głęboką , dużą patelnię po 29,90 i trochę się już z niej starł teflon. Tera zastanawiam się nad tą patelnią: http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20070820.p.Patelnia_28_cm Wygląda lepiej niż ta co miałam wcześniej , ale sama nie wiem .... Może , miałyście już taką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisia lisia
dobra zdradze Wam... przepyszne sa w lidlu ogorki konserwowe..taki duuuzy słoik ponad litrowy za 3,99..one sa chyba w occie winnym bo napewno nie w spirytusowym...poprostu przepyszne.tylko mi nie wykupic wszystkich.. hyhy a i mleko takie w czerwonym kartonie 3,5 % ten wypasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia***
Ta patelnia wygląda całkiem fajnie! Do takich patelni nie można używać metalowych sztućców (tylko drewniane) bo wtedy teflon się zdziera i działa rakotwórczo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamci
kabanoski w promocji sa w tym tygodniu po 5,99 za 400 g, smaczne (smakowe) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunki
W Lidlu kupuje zawsze balsam do ciala Cien z wyciagiem z awokado -lotion.Jest rewelacyjny.Natomiast balsam tej samej marki z wyciagiem z orzechow (tylko nie pamietam jakich ) jest bardzo tlusty i badzo dlugo sie wchlania. Ale ten awokadowy to REWELACJA! A i cena doskonala-tylko 7 zl za 500ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunki
Aha.W lidlu kupuje tez nawilzane chusteczki do pielegnacji malych dzieci i uzywam ich do-twarzy! Sa doskonale-nie pamietam ceny ale chyba cos ok.6 zl za bodajze 80 sztuk. Maja niebieskie opakowanie z napisem Cien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casiopea
malo kto wie ale duzo "nie firmowych" produktow w sieci sklepow Lidl czy Aldi sa "firmowe" tylko nazw jest inna i sa tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka**
Płyn do płukania jamy ustnej DENTALUX jest świetny (najbardziej odpowiada mi ten zielony) i proszek do prania W5 UNIVERSAL taki 5 kg w kartonie z rączką też kupuje i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie babeczki kochane
dla aldiego produkuje proszki dalli i zajmuja b wysokie miejsca w testach konsumenckich, nie wiem kto produkuje dla Lidla- oni rzadko takie info ujawniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydlata
A tu macie wyniki tstow kilku produktow wystepujacych w Lidlu. Link jest do niemieckiej stronki.http://www.lidl.de/de/home.nsf/pages/c.o.te.SW.index Nie wiem czy wszystkie przedstawione produkty wystepuja w Polsce. Poza tym zauwazylam, ze ktos wspomnial iz czesto znane marki produkuja rowniez dla lidla tylko naklejka jest mniej znana. Kiedys Niemcy bardzo sceptycznie podchodzili do zakupow marketach. Dzis wyglada to zupelnienie inaczej. Czesto w lidlu sa bardzo ciekawe akcje. Wtedy dany towar znika ze sklepu doslownie w ciagu kilku minut. Ja sama tez czesto korzystam z takich okazji, o ile sie jeszcze na nie zalapie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydlata
Aha moze nie wszyscy wiedza, ale w Niemczech oceny sa odwrotnie niz w Polsce. Najlepsza jest ! a najgorsza 5 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalam dziewczyne
poza tym co tu klamac zywnosc drozeje w Niemczech z dnia na dzien np maslo kosztowalo 0,75 ct teraz kosztuje 1,19 e,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×