Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Ale np. mydło w płynie Cien już nie spełnia moich oczekiwań ; nie pieni się i rozmazuje się po umywalce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamci
wczoraj kupilam cukierki eukaliptusowe w promocji,smaczne smaczne;)) i troche łagodzi ból gardła,ktory mnie nęka od paru dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
a ja kupiłam wiatraczek do samochodu....rewelacja a tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam sobie ten dezodorant z kulka bialy.Powiem,ze jestem pozytywnie zaskoczona pod pacha po okolo 8 godz od uzycia pachnaco i suchutko a skora sprawia wrazenie jakby byla popudrowana taka gladziutka.Jeszcze sprawdze go jak sie spisze jak bedzie 30 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamci
Od jakiegos czasu uzywam ten biały w kulce, zapach zadna rewelacja-ale dziala rownie dobrze jak nivea(a moze i lepiej) Tacie kupilam ten męski granatowy, u niego sprawdza sie rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje zapach nie specjalny,ale dzialanie mnie naprawde zaskoczylo.Najwazniejsze jest to zeby pod pachami nie bylo mokro i nie wydzielal sie zapach potu a ten dezodorant to zapewnia. Dzieki za polecenie tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
odplamiacz w sprayu W5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyn do naczyń
płyn jest bardzo dobry,używałam kiedyś Pura ale porzuciłam go własnie dlatego płynu.Ja zawsze używam tego niebieskiego, jest niesamowice wydajny,wystarczy kropelka-dwie na całe mycie naczyń,pieni sie ,dobrze oczyszcza.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest super
ja uzywam zielonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest super
i mozarella tez jest pyszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto cwiczy pilates
Ja polecam zel pod prysznic POOL Ladnie nawilza skore i pachnie cudnie.Kiedys byl czekoladowy,ale go wycofali ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wielbicielek Lidla
dzieki za ten topik-Lidla jest dosyc daleko ode mnie-nie mam samochodu i kupowalam w pobliskich marketach,ale dzieki wam odkrylam Lidla i jestem zadowolona bo oszczedzam i mam kilka sprawdzonych produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamci
No własnie czekoladowy POOL był extra szkoda ze nie ma :(,teraz robią Kafe Late ma jakby kwasny zapach,nie skusiłam sie na kupno tego. Ostatnio wprowadzili nowe egzotyczne zapachy,trzeba bedzie potestowac jak sie zapasy wyczrpią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wpadlam w nalog robienia zakupow w Lidlu.Znowu bylam. Moge polecic caly zestaw do mycia w zmywarce t.j tabletki,sol i nablyszczacz.Wszystko lsni jak ngdy dotad no i ta cena. I jeszcz kupilam zel pod prysznic rozowy Pool, ladnie pachnie pieni sie super.I jeszcz raz o tym dezodorancie z kulka (bialy) Sprawdzil sie nawet w te upaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lody z włoskimi orzechami przepyszne ,zielony podłóżny pojemnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo taaaak
Lody sa przepyszne. Orzechowe-moje ulubione :D Zresztą wszystkie lody firmy Gelatelli sa pyszne. Na patyku to normalnie poezja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1233
ja polecam pizze margharite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
bardzo dobre są parówki drobiowe- zgrzewane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamci
czekolada z migdałami- pycha,ser wedzony paczkowany (zakupilam z chyli), ostry bardzo,ale zasmakowal meskiej czesci rodziny(ser jest w promocji w tym tygodniu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz jaaa
mojemu mężowi też ten ser wędzony baardzo smakuje dzieki za info, że na promocji w tym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada z całymi migdałami jest po prostu boska :)) dla dzieciaczków pampersy (duże opakowania) są super, z chemią oczywiście sie powtórzę - rewelka, płatki czekoladowe do mleka muszelki - mój syn je uwielbia, a na grill kiełbaski sląskie - fajnie sie przypieka skórka, ser plesniowy z pomarańczową skórką , nie wiem jak sie nazywa ale jest dobry i mój maz jakąś konserwe wyczaił rybną, mówił, że takiej dobrej dawno nie jadł a kosztowała 1,30 :D...a na promocjach maja czasem fajne rzeczy np. synowi kupiłam świetne byty zimowe za 29,90 i pare kompletów autek Hot Wheels tez w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Czy ktoś zakupił ciśnieniomoierz na nadgarstek????Jak się spisuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawiskowa k
a ja kupilam na wiosne podczas wyprzedazy buty-kazda para za 5 zl-dla dzieci i powiem wam super-nigdzie bym tak tanio nie kupila a dla siebie kurtke za 20 zl wino espana-polecam -1 l za 6,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospochaa
zauwazyłam ze wiekszosc ludzi woli postawic na ilosc a nie na jakosc... a przeciez powinnismy kupowac zdrowiej a nie wiecej... przeciez jedzenie w takim sklepie to szajs... popatrzcie czacami na składniki.. a napewno sie nie opłaca warzyw kupowac w porownaniu z tymi jakie moja mam swierze sprzedaje na rynku to te z lidla i innych supermarketow sie chowaja.. duzo rzeczy typu do jedzenia zawiera konserwanty itp.. napewno tez bym nigdy nie kuoisła chigienicznych rzeczy.. chemi moze tak ale tez watpie pozdrawiam, kupujcie z głowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×