Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

wlasnie skonczylam tance. ok,z kim sie jeszcze nie powymienialam zdjeciami? przyznac sie?:D ja jeszcze nie mam nic zarezerwowane. mam na oku sale, zespol, fotografa, i na tym sie zakonczylo. jak pojade do Polski pod koniec czerwca, to wtedy zarezerwuje. bo u nas wyglada to tak \'\'placisz-jest rezerwacja\'\',pewnie jak wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz wiem jak wygladacie:) fajnie wiedziec z kim sie rozmawia hehe topik powinien stac sie najpopularniejszym bo najfajniejsze laski na nim gadaja:)heheh co do moich wlosow... z natury mam prawie kruczo-czarne i proste hehe wiec z tego co widziallyscie niezla zmiana:) odbilo mi troche i zrobilam sobie trwala:)ale juz czas na zmiane:) ide pomalu nynac...bo jutro znow wstaje 5.30:) pozdrawiam Was wszystkie i do jutra:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i najwazniejsze:) Babitek w koncu poznalam mojego sprzymierzenca wiekowo-dzieciowego hehehe sliczny usmiech:)musisz byc wesola i bb pogodna:))) milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz przed snem :) Glupolku, do mnie tezzzzz!!!!!! Ineska - ja juz dostalam, ogladalam, komentowalam :) Masz zdrowie dziewczyno, widac, ze to kochasz! (o tancu mowie) dobranoc wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze marzyłam o czarnych prostych włosach... A mam takie brązowate nijakie (tzn. obecnie mam śliwkę :) ). Zastanawiam się jak się umalować na ślubi wesele i wychodzi mi, że żadne kolory w stylu rudy, czerwony, fioletowy itp. nie pasują - jakiś kasztan albo czekolada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis przebilysmy chyba wszystkich na tym forum sluby i wesela tyle stron zesmy napisaly oby tak bylo kazdego dnia a czasami taka tu pustka panuje.;) babitek przepraszam do ciebie nie wyslalam zaraz wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jakiś rekord normalnie - na pewno dlatego, że ja choruję i nie mam co robić :). Dobrasnoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz spokojnie zasne mam taka nadzieje choc ostatnio mam problemy z zasypianem jutro chyba do apteki po tabletki pojde jak nie bede mogla zasnac :( .a to wszystko przez prace a raczej jej brak.moze juz wkrotce pojde dostane ta prace .dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapuszczacie wlosy na slub? bo ja jeszcze zdazylbamy skrocic je kilka razy,heh. a tak meczyc sie z nijaka dlugoscia az do urosna do slubu? moj luby ostatnio chorowal na \'\'oxycort\'\', nie wiem skad on wzial to slowo, zreszta on tez sam nie wie:) choc ozycort jest na poparzenia,a my w domu nie mamy czegos takiego, ale slyszal on jak babcie raz prosilam o oxycort, bo lekko sie poparzylam zelazkiem, a przy tym bylam przeziebiona. wiec wie ze do czego to jest, co jest na zdrowie:) to prawda, mezczyzni lubia sobie, pozymulowac, pudawac jak sie bardzo jest chorym - przy zwyklym katarku, a to dlatego,ze lubia byc po dobra opieka,czuloscia i byc rozpieszczanym. a kto im to nie zapewni jak my?:) wiedza,ze jesli beda zachowywac sie jak mali chlopcy, to my sie rozczulimy, no i tak nie jest dziewczyny??:D ale co my dla nich nie zerobimy,heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjaaa, ale ja narobilam bykow! to przez to zmeczenie i przeziebienia. ok,mykam,dobrej nocki zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam sie wykapac, wrocilam jeszcze na chwile, przekonana, ze tym razem mnie juz nic nie ominelo i masz :) Nusia - milo back :) mnie takze :) eeee, tak staro nie wygladasz :D:D:D Glupolku - nic nie szkodzi :) doszly i Twoje prehistoryczne zdjatka :) dziekuje, lanie ladnie :) Glupolku - kup sobie w aptece melatonine - nieszkodliwa absolutnie w dzialaniu, naturalny srodek, a ulula Cie jak niemowle :) Z praca badz dobrej mysli, uda sie, uda! Belleteyn - ja do slubu pielegnuje brązik - zeby taki ładny czekoladowy się zrobił. Ineska - ja zostawiam takie lekko za lopatki - ciagle je podcinam, cieniuje itp itd :) musze tylko ograniczyc sie z prostownica, bo jak bede szalec to sobie do slubu spale wlosy :) a choroby :D taaaaa. chyba wszystkie znamy tą bajkę. O umierającym na katar królewiczu :) Adr uwstecznia sie wtedy o dobre 25 lat :) tak na poziomie 2-3 latka funkcjonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaa, ale teraz az do rana, moje bedzie na wierzchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa- Nusia - dziekuje bardzo :) prawda jest, ze zwykle sie smieje. kiedys sie naplakalam w zyciu i styka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KuRCZE dziewczyny ale sie rozpisalyscie ja rowniez czekam na wasze zdjecia ...widze ze niektore mnie ejszcze nie widzialy wiec wysle do kazdej z was jeszcze zdjecia. Ale nie wiem czy teraz zdarze bo zaraz zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak wyslalam zdjecia do : gosiaczek:) kasiatko:) belletyen:) glupolek:) babitek :) Wiem ze spacja i ineska:) mnie juz widzialy nusiaa a ty chyba rowniez...mam nadzieje ze nikogo nie pominelam .czekam na wasze foty ....a kto jeszcze chce mooje niech napisze . uciekam do pracy Nie piszcie za duzo bo dzis chyba juz tu nie zajjrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik ja nie widzialam:(( i daj maila to siebie tez wysle;) no rzeczywiscie rozpisalysmy sie ze szok:) ja dzis wczesnie z pracy wychodze juuupi:)bo juz przed 14sta na kurs jade:(ale juz ostatni wekend.... dzis chyba spedzam samotny wieczor bo moj michu do domu musi jechac i pewnie zostanie sobie u mamy bo mnie oi tak nie bedzie (jutro tez kurs:( ) pozdrawiam i dogadulenia:) aaaa a co do niku mojego:) hehe zdrobnienie mojego imienia +pierwsza litera nazwiska hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie rybnik wysle Tobie fotki a przy okazji dziekuje za zdjecia doszly tak jak mowilam dzis musze sie wybrac sie do apteki kolejna nocka nie przespana :( dluzej tak nie wytrzymam za dlugo to juz sie ciagnie. Ineska-> co do zapuszczania wlosow ja zapuszczam i zabieram sie za ich jeszcze lepsza pielegnacje za to kasiotko nie ma o zapuszczac bo ma dlugie piekne wlosy :) Buteleczko 20 witam Cie :) Nusia ja tez ide dzis do fryzjera sie zapisac i do kosmetyczki ;) zawsze po takich wizytach samopoczucie mi sie poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczynki :) Jak z tą pielegnacja włosów. Ja mam długie włosy(zdjęcia są sprzed 2 lat, więc niekoniecznie to widać;)) i mam fioła na ich punkcie ;) Poradźmy sobie jak pielegnować, by były dobrze nawilzone i lśniace :) ja na co dziń uzywam odźywki, co 3 miesiące nawilżam u fryzjera....co jeszcze??? Witaminy?? jakie?? Skrzyp tak sobie działa, raczej efektów powalających nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazlam dla siebie odpowiednia odzywke i szampon z serii pantene...nie wiem czy dobrze napisalam..ale ta seria ice shine ..mam wlosy mieciutkie i blyszczace..super sie rozczesuja...i sa zdrozwsze..niebieska seria..warto sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore sobie kuracje co kilka miesiecy SILICA takie tabletki ziolowe...ale ostatnio mam wlosy fatalne:(sprobuje ten pantene;) uzywam tez jedwabiu oraz czsami takiego serum z avonu..... i zamierzam zapuszczac wlosy na weselicho...zapuszczam i zapuszczam i nie moge sie doczekaz zeby miec juz dlugasne:)jeszcze 3,5h.......i do domciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie Iza - dziekuje za zdj - ja wczoraj wyslalam Ci swoje. ale jesli nie doszly, wysle jeszcze raz :) Glupolek - zapytaj w aptece o melatonine - naprawde polecam. Nie robi zadnej krzywdy organizmowi, a zasypia sie po niej jak niemowle. No i przede wszystkim - nie zamartwiaj sie praca, bo nic dobrego Ci to nie da. Jestem pewna, ze znajdziesz! Wlosy - ja szampony i odzywki zmieniam czesto, zwykle mam wlosy do polowy plecow i plączą sie bardzo, przez to, ze sa krecone. No i pewnie rozne szampony sa dobre do roznych gatunkow. Zeby wlosy byly gladkie, lśniące i mocne - sprobujcie 1-2 razy w tygodniu posmarowac wlosy oliwa z oliwek - bron boze skore glowy (wtedy zaczelyby sie przetluszczac). Zaczynajcie ponizej skory glowy (wylejcie troche oliwy z oliwek na dlon i wcierajcie), zepnijcie, pochodzcie sobie tak troche (z godzine, dwie), pozniej normalnie je umyjcie. Sposob polecony przez fryzjerke - sprawdzony :) dziala. Fakt, ze troche trzeba poczekac na efekty - nie od razu sa widoczne. Slyszalam tez o dodaniu do oliwy kilku kropli cytryny - ale nie wypowiadam sie, bo nie probowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam bardzo wielu kosmetyków do włosów, ale mam je zdrowe i lśniące. Ostatnio odkryłam olejek do włosów ze śródziemnomorskiej serii Planet Spa Avonu - bardzo fajna rzecz. Podgrzewa się go i nakłada na włosy. Trzyma się na głowie 1 minutkę i zmywa - włosy są po nim mięciutkie, lsniące. Kupiłam toto za jakieś 13 zł :). A tak apropos dziewczyny jakie fryzury planujecie na ślub (pytam się tak luźno, no bo to jeszcze kupa czasu). Ja jak widziałyście mam króciutkie włosy i takie planuję mieć (wbrew całej rodzinie, która zmusza mnie do zapuszczania, w tym problem, że jest mi wyjątkowo nie do twarzy w półdługich włosach, a w ogóle lubię krótkie). Fryzjerzy nawet nie mają w tych albumach ślubnych żadnych propozycji dla krótkich włosów. :( Myślałam o wpięciu naturalnego kwiatu lub o jakimś delikatnym diademie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! nie jestem absolutnie żadnym specjalistą do spraw włosów :-) ciągle włosy myje kolejnym przypadkowym szamponem co do odżywek jest ta sama reguła :-) A co do fryzury na ślub - to będę miała kok z tyłu głowy (*nie mogę mieć żadnej fryzury, która idzie do góry bo byłabym wyższa od mojego Marcina) a z przodu głowy jakiś delikatny diadem. Włosy również zapuszczam ale nie dużo już mi brakuje do osiągnięcia wymarzonej długości do połowy pleców ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za informacje i zachecam do innych do wyrażenia opinii, bo włosy to mój konik. Ja, jeśli włosy będą w dobrej kondycji, pójdę w rozpuszczonych, ale zakręconych na grube wałki :) naturalnie się skrecaja, więc wystarczy pom.óc naturze i je ułozyć odpowiednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam pielęgnować włosy. :) Powiedzcie mi dziewczęta jeszcze a propos ślubu - jak będziecie robić z nazwiskami? Ja mam problem, bo moja nazwisko jest bardzo ładne, a Tomek ma nazwisko w formie imienia. Chciałabym zostać przy swoim, ale Tomek się obraża, więc pewnie skończy się na dwuczłonowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę dwojga nzwisk :) oba długie, ale na swoje pracuje i chciałabym, by mnie z nim kojarzono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponowie babitek spytam w aptece o ta melatonine. biore jeszcze tabletki na uspokojenie waleriana strasznie przezywam brak pracy, ale bede Was informowala na biezaco co z praca gdyby nie wy nie dalabym rady zawsze mozna tu napisac i sie wyzalic i uzysac pocieszenie z waszej strony dzieki dziewczyny.:) a co do wlosow jak widzialam na zdjeciach kazda z nas ma inny rodzaj wlosow jedne maja dlugie ,drugie ktorkie,albo proste lub krecone wiec pielegnacja jest inna dla kazdego rodzaju wlosow.ale chcetnie skorzystam z porady babitka.:) ja natomiast mam wlosy sztywne z natury wlosy myje szamponami przeznoczonymi do mycia wlosow farbowanych z pasemkami.co do odzywki kupilam w aptece odzywke do wlosow rozjasnieniach i jasnych w sumie to maseczka o nazwie WAX zaplacilam za nia 19 zl jest naprawde dobra. nakladam ja na 15 -30 minut chodze w cieplym reczniku i ja zmywam albo podczas kapieli. maseczka ma lepsze dzialanie pod wplywem ciepla.po umyciu wlosow stosuje olejek do wlosow garnier fructis poniewaz wlosy czasami prostuje a nie chce aby byly suche.:) co do fryzury to jeszcze nie wiem. chcialabym miec czesc prostych z tylu a z czesci zrobionego koka,myslalam tez o loczkach ale zobaczymy na koncu moze okazac sie calkiem inaczej fryzura niz zaplanuje.wiec w sumie to jeszcze nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nazwiska to tylko jedno meza po pierwsze krotsze i na poczatku prawie alfabetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo nazwiska to przyjmę nazwisko męża choć wyjątkowo niechętnie bo bardzo lubię swoje nazwisko no, a Marcina nazwisko jest na każdej skrzynce na listy więc :-( nie fajne :-( kurczę to może ja też zacznę zajmować się mooimi włosami bo chyba jestem strasznym laikiem w tym temacie :-) głupolek czy Ty szukasz jakiejś konkretnej pracy?tzn pewnie w swoim zawodzie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam. wczoraj chcialam napisac jako ostatnia, ale nie chcialam kolezance robic przykrosci ze pisze jako ostatnia w nocy:D no, ja bede miec dwa dlugie (dwuczlonowe nazwisko). z czego moje jest ladniejsze, i po drugie zapracowalam na nie. Najgorsze jest to, ze czuje presje od obojga rodzicow - Daniel jest jedynym synem, i \'\'nalezy\'\' zatrzymac nazwisko w celu przedluzenia \'\'rodu\' (ale smiesznie zabrzmialo), za to moj tata w ogole nie ma syna (za to 2 corki), wiec wypada zatrzymac. Ale kurka, juz nasze dziecko nie obdarzymy 2 dlugimi nazwiskami,heh. Za to ja bede sie meczyc w UK, bo tu nie potrafia wymowic mojego imienia nawet, a co dopiero imie i 2 nazwiska, s**t:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×