Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Darianka-u nas nie było śniegu i gdy już się ucieszyłam.Zaczęło -zawieje ,zamiecie:) ja lubię tylko pierwszy magiczny :) śnieg,a potem tylko w święta i czekam do wiosnę. ogólnie jestem ciepłolubna;) a co do zazdrości to delikatna,pojawiająca sie z rzadka,bardziej o jego czas poświęcany pracy i wyjazdom do mamusi niż o inne kobiety.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne zdjęcie,szkoda tylko ,że sie do nas na nim nie uśmiechnęłaś:D nic muszę lecieć do pracy:( do wieczoramiłego dnia i miłej nauki/pracy:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Iza fajna fryzurka, też lubię takie kolorki:) Ja nie lubie nawet pierwszego śniegu, zima to dla mnie katorga i najchetniej zapadłabym w sen zimowy. Za to wiosne kocham - urodziłam się na wiosnę:D A teraz pierwsza kawka w pracy w dniu dzisiejszym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala bo to takie na szybko zdjecie bylo hehe. JA TEZ bym chciala ciepelko ale troche sniegu nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no podobne:) akurat w tej chwili nie mam takich ty, tylko jednokolorowe. Ale bywają też takie - kobieta zmienną jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zimowo :) własnie wlaczylam pranie i popijam kawke. zazdrosc w zwiazku jest potrzebna ale ta zdrowa :) bo ta chora moze duzo popsuc!! Iza ładne zdjecie :) kolor włoskow Ci pasuje, ja mozliwe ze przed slubem zrobie kolor podobny do mojego naturalnego i wyjdzie cos w fajnym brazie ale jakos nie umiem sobie wyobrazic na mnie tego brazu bo ja czuje sie dobrze w blondzie heh skomplikowane :) Darianka fajnie ze juz zdrowa jestes, tylko uwazaj i sie nie rozchoruj sie na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cafka :) Nie mam zamiaru juz chorować, choroba do kąta !!!!! A podwiązkę kupiłam na allegro za parę złociszków :D:D:D Tak, co by tradycji stało się za dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej zaraz 10 :) i saidam do nauki Fajna podwiazka Darianka :) a powiedz mi ile kosztuje mniej wiecej ?? Bo widziałam w Trumhie ale pewnie tam sa drogie :) Pa kochane trzymajcie kciuki zeby mi sie dobrze uczyło papa czesc kocurku i cafko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za moją dałam 10 zł plus 5 zł przesyłka, czyli wyniosła mnie 15 :D:D:D Taniutko, ale jakoś mi szkoda kasy na coś drogiego :) Aczkolwiek te droższe w sklepach z bielizną są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko ale nie uciekaj na caly dzien, zagladaj i rob sobie przerwy bo przerwy sa potzrebne :P Darianka czapeczka szaliczek i te sprawy ;) jej co niektore juz takie zakupy typu wlasnie podwiazka a ja nawet koncepcji na suknie nie mam :) ja wszystko bede zalatwiac w przyszlym roku, no jedynie alkohol w tym chyba w makro jak beda przeceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka, ale ja jestem przecież marcowa więc mam 2.5 miesiąca mniej czasu nić Ty :) Bo z tego co pamiętam, to Ty jesteś czerwcowa :) więc zdążysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka wiem wiem :) ale dla mnie to jakies nierealne wszystko :) w ogole ostatnio gadalam z moim i stwierdzilismy ze jak nie wybuchniemy smiechem podczas przysiegi to bedzie super :D chyba duzo pocwiczyc musimy zeby rodzinka glupio nie patrzyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehhe, a wiesz, dla mnie to też jakoś nierealne, że to już za 4 miechy z kawałkiem :) Ostatnio jak gadaliśmy to stwierdziłam - No przecież za 4 miesiące będziemy małżeństwem - i tak jakoś dziwnie mi się to usłyszało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie Darianka mam tak samo :D tyle lat razem i teraz ma sie to zmienic na mąż :D wydawaloby sie ze roznicy prawie nie bedzie bo przeciez sie tyle znamy rodzina o slub pyta i takie tam a mimo to roznica jest wielka przynajmniej u mnie :) roznica pozytywna oczywiscie, i to jakos tak sprawia ze jestem podekscytowana ale zarazem duzo do mnie nie dochodzi, wiem dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wanda, napisz cos o sobie :) kiedy slub jak przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja latam nad krina postepowania administracyjengo i sadowego :p ale wlasnie przwiało mnie na kafe :) musiałam sobie nózki wuymoczyc tzn stopki w goracej wodzie bo starsznie mi zmarzły!! Ale mi sie nie chce ;o woalabyms e na kafe posiedziec niz sie uczyc A tak w ogole to w ostatnich dniach przestałąm sie cieszyc slubem, jakos tak mi sie odechciało!! Moze to spowodowane jest egzaminem!! Sama nie wiem!! Moze to przez ta zime !! czesc Wanda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ja tez mam takie momenty szczegolnie gdy ktos sie wtraca (nie bede mowic kto:P) odechciewa mi sie na calego ale pozniej jakos sama ta radosc wraca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka mi na razie checi nie wracaja!! Jeszcze mnie michal denerwuje, ze nie mam pracy i nic w tym kierunku nie robie!! A to ze latam do mieszka (fakt nie mam umowy, ale placa za kazde przyjscie), ze chodze nna swietlice (umowe mam gorzej z kasa -- ale podejrzewam ze w kasie jest do odebrania) to sie juz nie liczy!! Denerwuje mnie i tyle!! wrrrrrr Jeszcze mam podejrzenia u siebie grzybicy ale z tym do gina pojde dopiero w przyszłym tygodniu, jakbym mu napisała to by mi zyc nie dał!! Na razie czekam na okres ktory lada dzien powinien nadejsc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka nie denerwuj sie 🌻 co do grzybicy, polecam clotrimazolum kup sobie jest bez recepty do momentu kiedy nie idziesz do gina, ja to swinstwo mialam raz w zyciu i teraz jestem uczulona na to :D cale szczescie nie wraca!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakas godzinke znikam :) ide zaglebiac tajniki notatek i ciepłego łózka (azagrzałam stopy zmarzły mi rece teraz) odezwe sie potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie powiem Ci ale nie jest drogie pare zł wiecej niz 10zł napewno nie!! ta masc mozesz stosowac nawet zapobiegawczo, a gin jesli podejrzenia sie sprawdza przepisze Ci globulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×