Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

summer po tych zdjęciach ponownie złapałam doła :( Obawiam się, że nasz fotograf nie zdoła zrobić tak pięknych fotek. ŚLICZNE SĄ!! Przynajmniej ja jestem oczarowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie znowu jakies 2 tygodnie albo i dluzej. Urwanie glowy przed swietami dalo mi popalic (nerwowa sie zrobilam), w same swieta szal cial - jakies 15 ludzi u nas w domu, po swietach szwagierka miala slub, a po slubie goscie z Polski na 10 dni przyjechali i wielka dziesieciodniowa impreza. Nim doszlam do siebie to musialam isc do pracy na dobry poszatek na 11 godzin. Potem dalej dochodzilam do siebie i ....8.12 mialam wizyte u gina (bardzo dobrego specjalisty) i co sie okazalo? Ze nikt wczesniej mi nie wykryl, ze moja kobiecosc gdzie kiedys ma byc dzidzius jest chora i z zajsciem w ciaze nie bedzie problemu, ale mam sie liczyc z poronieniami lub z wczesniakiem i cesarka. Strasznie mi smutno i jestem podlamana. Fakt bycia przyszla mama poprawial mi humor za kazdym razem jak mialam zly dzien. A tu cos takiego...Zrobilam tez badanie na raka, ktore kosztowalo mnie 50€. No i mam nadzieje, ze wyniki beda ok. Nie udalo mi sie nadrobic zaleglosci. :-) Nie doczytalam tez co z malym Wojtusiem bylo. Wiem tylko ze juz jest lepiej. Summer super fotki. Jestem zachwycona. Nasz fotograf bierze 1800 zl, wiec to kolosalna roznica. Belleteyn_ poczytalam troche co tam Twoja mama wydziwia. Glowa do gory. Mam wrazenie, ze niektorzy rodzice sa z innej planety. Moja mama np. zaoferowala sie, ze zaplaci za noclegi. No i dzisiaj dzwonilam sie dowiadywac co i jak i... nie podoba jej sie, ze chce pokoj o 30 zl drozszy z lazienka w pokoju. Nie wyobrazam soebie mojej 50-cio letniej cioci biegajacej po pensjonacie w reczniku i stojacej w kolejece do lazienki na korytarzu. A Wy? Nawet pani z recepcji nie polecala mi tej lazienki na korytarzu. Na cale szczescie, bo moja mama by sie upierala przy tych pokojach bez lazienki. Potem mi stwierdzila, ze zamiast robic takie wielkie wesele to powinnam skupic sie na swoim zdrowiu. Dla reszty dziewczyn pozdrowienia i powodzenia....Jade zaraz do pracy. Przynajmniej nie bede siedziala i myslala w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kati :-) czyli pierwsza pozytywna opinia zaliczona :-) no a prspektywa 1000 zl w kieszeni ;-P super :-) wklej jesli mozesz link do twojego fotografa moze nie sa wcale zle jak sie spojrzy innym okiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nawet nie mam linku, bo ten fotograf nie ma strony internetowej. U nas w mieście (małe miasto) chyba żaden z fotografów nie ma str www. Jakoś się tego JESZCZE nie praktykuje. Mamy w mieście chyba z 6 fotografów i jednego z nich wybraliśmy i już. Pocieszam się tylko tym, że na weselu będzie też mój znajomy, który idzie tylko po to, by popstrykać fotki. Pasjonuje go fotografia i robi fotki gdzie popadnie. Nie chce za to kasy, a fotki wszystkie ładnie obrobi i nam da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już w domu z małym:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):)::):) gagatka:) to była aluzja:Ppiszesz ze masz 30 czerwca próbny makijaż i ja mam wtedy urodzinki-i Ty robisz mi taki prezent ze sie malujesz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA super, że już w domku jesteście :) 🌼 dla Wojtusia. Dzielny chłopak :) A ja właśnie dostałam od mojego D śliczną różyczkę :) Znów babka w kwiaciarni pytała go czy zasłużyłam na nią :) Już mi weselej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz w domku ... yza, super ze juz po wszystkim. wracajcie teraz szybko z mlodym do sil :-) kati, no pewnie ze zasluzylas :-) a co! :-) Ja bylam jeszcze u gina, znow nie dostalam okresu :-( to juz bedzie drugi z kolei wywolywany cykl...dal mi skierowanie na rozne badania hormonalne, w tym prolaktyna testosteron i jakies 3 inne... zaczynam lapac dola ze beda jakies problemy z zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wróciłąm już z pracy robię pranie i obiadek gagatko jeszcze zapiekanka nie doszła:Pmożewyslesz mi przepis będzie szybciej:P kati -kobiety zawsze zasługują na kwiaty:D kati-nie kuś bo przyjadę,chociaż to wy mieliście być pierwsi u nas:P cieszę się ,że Wojtuś już w domu:D zaręczona nie przejmuj się wszystko będzie dobrze,jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudzę ostatnio strasznie, ale kwiata dostałam więc pewnie zasłużyłam :) Akurat kwiaty dostaję bardzo (jak dla mnie) często. Ale z każdych baaardzo się cieszę i jestem przeszczęśliwa, że D daje mi je tak bez okazji :) kala jest duża szansa, że się pojawimy w któryś weekend. Z pomelo w ręku :P Szykuj czekoladę :) summer wszystko będzie dobrze. Zrób badania i nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati czekam weź pomelo ,a ja zrobię blok czekoladowy,tylko daj znac dzień wcześniej:) czekamy:D dziś nie bedę na gg chyba,bo J. ma coś do robienia przy kompie,ale pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać z tydzień wcześniej :) To cała wyprawa będzie bo muszę sklep zamknąć na cały weekend. A na gg masz czytania że hoho. Co prawda same nieskładne zdania, ale sama chciałaś żebyś się odezwała to masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza oo 30 czerwca bede pamietac :) fajnie ze juz wszystko dobrze i ze jestescie z Małym menem w domu :) Summer fajne zdiatka :) gratuluje fotografa. Zareczona wiem co przezywasz, ja tez bede miala problemy z zajsciem w ciaze. teraz z azywam lekarstwa, na prolaktyne zeby spadła. A Ty summer koniecznie sie przebadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z nami dziewczyn na tym topicu ze juz kilka z takimi problemami 'przed-ciazowymi'.... szkoda gadac. jak sie dowiedzialam ile te badania kosztuja to szok... ale trudno, musze zrobic. zycze wam dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA i Wojtus 🌼 dla Was. I niegdzie juz nie uciekajcie z domu. Duzo zdrowka!!!! Rzeczywiscie teraz sie strasznie duzo slyszy o problemach \'przed ciazowych\'i co jest bardziej przykre o poronieniach. Z mojego grona 3 ciazowych kolezanek, tylko jedna zaszla w ciaze i nie porobila. Jakas paranoja. Doslownie...A u mnie gagatko z zajciem podobno nie bedzie problemu, ale z utrzymaniem. Dla mnie to jeszcze gorsze. Dla wszystkich 🌼 i glowa do gory. Ja lece do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Yza i Wojtus Witamy w domku i duzo zdrowka dla was.Zareczona kupe lat ...mam nadzieje ze jednak wszystko sie ulozy dobrze ,3mam kciuki .,Pozdrowienia ja uciekam do pracy.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza ja też mamur w czarwcu:D ja też lecę do pracy-miłego dnia🌼 u nas już po zimie śnieg stopniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Zaraz zabieram sie za sprzatanie bo odczuwam taka wewnetrzna potzrebe!! Myslałam ze dzis zobaczes ie z miskiem, ale poszedl do pracy na druga zmiane :o zsoatje mi spedzic ten piatkowy wieczór w samotnośći :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Odwiozłam moją mamę do lekarza z samego rana. Na szczęście wyniki są ok tzn to co wycieli to nic groźnego. Teraz zobaczymy co powie lekarz. Dziś chyba już zabiorę się za te dokumenty zaległe. Ale narazie kawka i śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam Gagatke juz mam w znajomych trzeba reszte uzbierac:) .. eh ja jeszcze w pidzamie hehe jakos mam lenia dzisiaj mąż sie kapie a mi sie ubierac nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie pucus glancus :) mialam sie jeszzce za okna zabrac bo brudne ale sie powstrzymalam!! Od 1 lutego ide do pracy!! A wiec mam jeszcze nie cale 3 tygodnie na wyspanie sie :) musze to wykorzystac :P czesc Kati, czesc imilii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABUSI24
Ja dzis pierwszzy dzień w nowej pracy wyczekanej ale sie ciesze zaraz zmykam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABUSI25
Hej to ja dziewczynki zabusia24 zjadłam sobie literke noi zmieniam na 25 rocznikowo tyle mam latek hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia Gratuluje i jak praca Podoba sie:) Ja jestem juz w domu z pracy wlasnie ogarnelam sypialnie a teraz pijemy kawe z mezem hehe.pozdrawiam milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie czeka samotny wieczorek :o a jutro czeka mnie całodzienny wieczorek :) (wykładowca ma tak na nazwisko) ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka a w co chcesz grac? Ja ostatnio ogralam 3-facetow w Pokera Texas.Pierwszy raz gralam, ale co tam. Byli niezle wkurzeni. Haha Ide towarzyszyc mezowi w kuchni. Robimy rybe po gecku i popijamy szampana z likierem pomaranczowym. Fiu, fiu.A kto jutro pojdzie za mnie do pracy na 11 godzin? Szukam chetnych. Milego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona a wiesz ze ponoc w grecji nie ma czegoa takiego jak ryba po grecku :) heheh ja grałam na kurniku, w literaki :) ta gra zaraziła mnie cafka!! Ktora teraz gdzies przepadła :( ja wlasnie ze złości ze kazdy mi spieprza z tych literkaków wyprałam spodnie i umyłam wanne. Chyba musze zaczac sie leczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×