Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

to dobrze,mam cel i polubiłam to:) oby jak najwięcej klientek:P ale wiecie co to naprawdę uspakaja i uczy cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kala wooow super :) mam juz tez kilka upatrzonych ;) i kilka zrobilam podobnych :) zglosze sie jak znajde troszke czasu, bo sterta prasowania wola :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia z cyrkoniami????? to ja chyba cos przeoczyłam :o ale ja też zamówiłam "małpki" meilowe ;) he he i niebieskie kosteczki ;) i jeszcze fioletowe kwiatki :D jupiiii jupiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dlugiej przerwie ! Widze ze troche naskrobalyscie przez ten czas jak mnie nie bylo ,ale nie mam zbytnio czasu teraz aby wszystko przeczytac ! Widze ze Imilia i Zabusia maly chrzciny swoich pociech sliczne dzieciatka wygladaly _! Yzulka jak tam Twoj urlop? Waikiki i jak tam ?Czy bedziemy ciociami ,napewno gdzies napisalas ? A my po urlopie zadowoleni ,malemu sie tez bardzo podobalo ,babcie go rozpiescili ,ciagle byl tylko na raczkach? Pozdroz tez zniosl fajnie tam jechalismy 12 godzin a z powrotem 10 i pol godziny jechalismy wdzien . Teraz nasz maly troche musi sie przyzwyczaic znowu do swojego miejsca i dlatego brakuje mi czasu ,ale obiecuje ze bede zagladac miare czesciej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już wróciłam do domu sprawdzam gg:) jutro ide na pocztę z zamówieniem Waikiki cieszę się,że Wam się podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a propos biżuterii:jak już nie będę jakiś miała to napiszę tymczasowo sprzedane,ale to nie znaczy ,że nie mogą być,tylko muszę zamówić kamienie.A jeśli nawet sprzedam ,ale będę miała kamienie,to zrobię pod zamówienie i wtedy nic nie piszę pod zdjęciem:) Będę też robić nowe więc wchodźcie pod ten link i oglądajcie tam ale to jest fajne:) a tak co u mnie dziś zrobiłam pranie ,powiesiłam na dworze zdążyłam wyjść z domu i lunęło.A teraz ładnie słońce świeci.Szlak by to... siedziałam nad papierami biurowymi i teraz szybko obiad robię dla męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza witaj po dlgiej przerwie super ze wakacje sie udaly i malemu sie podobalo no tak babcie rozpieszczaly znam to:) Kala w Twoich kolczykach sie zakochalam :) przydadza sie po mamy slub siostry Karola 5 grudnia wiec juz bede miala :) link zapisany w ulubionych wiec bede wchodzila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza no to dobrze, ze wyjazd sie udał i że maly dobrze tak długa podróż zniósł ;) u mnie niestety ciąży brak :( jak na razie ;) tamten cykl się wydłuzył...pierwszy raz w zyciu miałam cykl 34 dniowy :o ale to psyychika chyba tak zadziałała...nakręciłam sie za mocno i miałam ciąze urojoną buahahahahaha ale staram sie byc pozytywnej mysli i w oghgóle to nie myslec za duzo o tym ;) tylko cieszyc sie przyjemnością :) :P Kala no spoko...ale fajowo,z e juz mi jutro wyslesz :D ja juz porozsyłałam stronke znajomym :) jedna ma upatrzone jedne, ale chce poczekac na więcej, bo chce zamówić więcej :) coś zółtego by chciała ;) więc jak masz to rób :) imili 🌻 ...dziewczyny byłam w rossmannie znowu zostawiłam w ich kasie 100wke, bo grubsze zakupy :o ale kupiłam sobie też paczke skarpet przynajmniej he he he i kupiłam żel z durexa...o smaku pinakolada przetestuje i zdam relacje jak smakuje he he he ale chyba bedzie niedobry, bo wyczytałam,z e bez cukru no w sumie z cukrem byłby moze i smaczniejszy ale wszystko by sie kleiło :o ;) bedzie pinakoladowy dzień chłopaka ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala wysłałam Ci maila :) bo nie mam gg :o Waikiki tez mam na oku małpki mailowe :P a ja sie wzielam za moj brzuch! od kilku dni nie jem kolacji a jak zjem to bardzo malo no i namietnie robie brzuszki :P i pije duuuuzo wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jutro podpisuje umowe :) kala śwetne te kolczyki ;) ja też coś chce-ale odezwe się jak bedę miałą wiecej czasu-bo teraz tragedia :( dwie prac, dom, dzicko i szkoła...a i jeszcez imprezki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ,że Wam się podoba jutro tym co napisałam wyślę pocztą przesyłki tych co chciały te same co inne kupiły przepraszam,ale bądźcie cierpliwe zrobię pod zamówienie tylko zakupię trochę materiału:)jak tamte zapłacą;P;D a proszę też obserwować ,bo będą pojawiać się nowe Waikiki-jak koleżanka chce jakieś co jeszcze mam to mogę dołożyć do Twoich za jedną przesyłką,a później jak zrobię inne to sobie zobaczy jeszcze.Tylko daj znać ,bo rano chcę powysyłac Wam:) A muszę powiedzieć ,że macie podobne gusta choć z różnych rejonów Polski jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu nie wysłałam linku a chce to proszę o meila a teraz idę na zasłużony odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala nie dorzucaj do mojego zamówienia tych dla kolezanki, bo ona mieszka ode mnie 400km ;) ha ha ha ha ale spoko...stronka zapisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... :o gdzie sie podziały :( a babitka to już 100 lat nie widziałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dawno tu nie zaglądałam a tu juz ponad 770 stron nieźle ja bylam na urlopie 3 tyg ciesze sie ze mogłam byc z synkiem:) prosze o linka gdzie moge zobaczyc kolczyki uwielbiam je jedne robione cały czas nosze ale bym mogła zafundować sobie nowe :) więc czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestesm jestem tylko jakos do pisania nie mam nic ciekawego :( wiec po ce bede glos zabierac :P wlasnie strzelilam sobie czerwone paznokcie a co :) u mnie nic ciekawego, zycie sobie dalej plynie :) tluszczyku mi przybywa :) dzis bylam u dentysty ehhh musze pare zebów sobie zrobic - bo podobno lepiej zrobic to przed urodzenie dziecka wiec wezme sie za to poki go jeszcze nawet nie spodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) kala dziękuje za linki-dokładnie obejrzę w sobotę, złoże zamówienie i prześle pieniążki na konto oki :) od jutra mam umowe ;) ciesze się bardzo bo w kierunku pedagogiki ta praca idzie i do tego dzięki umowie o kredyt na dom będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie. W końcu mam chwilkę na poczytanie co u Was. Wzięłam prysznic, obejrzałam z mężem Hausa i teraz odpoczywam. Dziś Wikuś miał jakiś dziwny atak płaczu. Zaczął w kąpieli, którą bardzo lubi. Gdy dawałam mu cyca, wyrywał się, łapał brodawkę, ciągnął, wypluwał i znów to samo. Nie mogliśmy go uspokoić jakieś 20 min, aż w końcu troszkę uspokoił się bujając go na rękach, podałam zaraz potem znów cyca (tym razem drugiego) i się uspokoił. Zjadł, odłożyłam i śpi. Nie wiem o co chodziło. W lewym cycu miałam pokarm, a uspokoił się przy prawym. Chyba że to zbieg okoliczności był i wcale o piersi nie chodziło. No nie wiem, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo dziś marudził już od 17.00. Lecę poczytać troszkę i spać bo padam. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka fajnie,że jesteś i czytasz odezwij się czasem i zachęc do sprzątania:) Głupolek -wysłałam linka:) Dziś robiłam kolczyki:),pranie,obiadek,a wieczorkiem pasemka na włoskach w dwóch kolorach a co sobie będę żałować,niech mąż ma piękną żónę:);),i brwi też a niech tam jak już to porządnie:D A teraz idę poszaleć z mężem w łóżku ,bo już mi się @ skończył i stęskniłam się za przytulankami i ...;);P tak,że życzę miłych snów lub szaleństw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeeeee czy mi sie wydaje czy to dziś Mikołaj ma operacje?????????? ❤️ ❤️ ❤️ Yza to bardzo dobrze, ze masz prace zgodną z kierunkiem studiów!!!! brawo! wszystko sie doskonale układa! :) Kala pracusiu Ty :) Kati ja też oglądałam Housa :D a Wikus może miał taki kaprys i sobie powrzeszczeć musiał ;) mam nadzieje, ze to nie będzie sie powtarzać :D gagatka no ja juz w lipcu zrobiłam porządek z zębiskami :) głupolek no niby tak duzo nie piszemy,a le jak sie zniknie na troche z forum to póxniej jest co nadrabiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Też mam wrażenie, że to dziś operacja Mikołajka. Trzymajmy kciuki i bądźmy z nim myślami. Kala na brwiach też pasemka robisz? :D wakiki mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk młodego. W nocy spał ładnie, teraz dosypia. Zimno u nas strasznie. Szaro, buro na dworzu. brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo MIkus jesteśmy z Tobą!!! trzymaj się i Ty Imili też!!!!!! kati, to dobrze że ładnie spi i mamusi nie marudzi ;) u mnie tez od rana było okropnie, lało i wógle az strach było nos wystawic spod kołdry :o ale teraz troche słonko wyszło, więc jest o niebo lepiej ;) ha ha ha ha pasemka na brwiach no nieeeeeeeeee :D fajnie to wyszło... ale ja tez dzis sobie włoski zrobie...tzn juz nie wytrzymałam i chce przyciemnić :) kupiłam to nowe cacko z loreal, tzn szampon koloryzujący, bez amoniaku...do 28 myć...kolor: ciemny brąz :D zobaczymy co mi z tego wyjdzie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhh kurde :o dzieki Zabusia za cynk, ale kurde szkoda....bo mogliby już miec to za sobą ... a tak to ciągle w nerwach żyją :( ciągle sie cos opóźnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wprowadzam nową modę ;P pasemka na brwiach:P waikiki ja robiłam brąz czekoladowy z Wellatonu i krem supeblond z Garniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez bym sobie zrobila jakis kolorek ale sama nie dasm rady a nie wiem czy powinnma oddac sie w rece meza!!???? Kala fajne te kolczyki szkoda ze nie mam uszow przebitych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka mi robiła koleżanka:)zawsze mi robi,bo ja nie mam cierpliwości do fryzjerów ,mimo ,że mam sis fryzjerkę:) zawsze robimy babskie spotkanie,wiesz lody z wiśniami z nalewki,coś słodkiego,kawka i rozmowy-czas szybko mija ,a włosy się robią:D mogę zrobić ci wisiorek, jak chcesz?albo przyjadę przekuć Ci uszy;P;)co ty na to?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×