Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość mery christmas everybody
wszystkiego naj naj naj girls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Joł joł :-). Szczęśliwych świąt. Dzisiaj nasz dzień tzn. poznają się nasze rodziny. Trochę się stresuję powiem wam szczerze. Poza tym chcemy ogłosić datę naszego ślubu :-). A to się wszyscy zdziwią, że to dopiero 2008, bo wszyscy myślą, że jeszcze w 2007. Nawet mój tato wczoraj już kogoś na nasze wesele zapraszał hehee. A to dobre ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery christmas everybody
i jak poszlo?? moze Was rodzice namowia na 2007 po co czekac jak sie kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszło ok. Było bardzo sympatycznie. Rodzice się polubili. Rodzicom spodobał się pomysł z 2008 rokiem. Chodzi generalnie o mojego narzeczonego, który chce poczekać, aż skończy studia, bo ja konczę rok wcześniej. To głównie ja byłam zwolenniczką 2007, ale teraz to już na bank ostatni weekend sierpnia, bądź pierwszy września 2008- zalezy jak tam będzie z salami itp. Ale nie wariujemy- wcale z tymi salami nie jest tak źle. Wiem, bo ostatnio koleżanka się dowiadywała i były jeszcze niedawno nawet na wrzesień 2007, a wiadomo, że to chodliwy termin. No i sale też fajne, więc aż tak się tym nie przejmujemy. Na razie mamy w planach wyjazd na targi ślubne, pooglądać, co tam się dzieje. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze wszystko dobrze poszlo:) i po stresie ;P u mnie w piatek ksiadz po koledzie bedzie chodzil wiec sie go troche podpytam o nauki przedslubne terminy w kosciele i takie tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pamiętacie mnie jeszcze? U mnie w poniedziałek był oficjalne zaręczyny, było bardzo miło, mój walnął taką mówkę że mamom gardła ścisnęło ;) rodzice przeszli na \"Ty\" i ogólnie jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
hej ja z moim zareczylismy sie 23.12 i tez planujemy slub na 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
i bedzie to chyba czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
pod koniec stycznia zamierzamy wybrac sie do ksiedza i rozejrzec sie za sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszle Panie Młode :) w poniedzialek mielismy \"oficjalne\" zareczyny... denerwowalam sie, ale niepotrzebnie. Moj narzeczony (hih jak to brzmi :D) byl opanowany, ale tez poddenerwowany - chyba standard BYlo b. przyjemnie. Bardzo ciepla atmosfera i jakos tak wszyscy sie polubili tzn. rodzice, ktorzy sie nie znali do tej pory. Slub w 2008. Dzisiaj zarezerwowalismy wstepnie sale :) Powolutku do przodu. Trzymajcie sie cieplo Osemeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, my mielismy wczoraj oficjalne zareczyny i slub w czerwcu 2008. chcemy rozpoczac organizacje (przede wszytskim sala) w kwietniu... pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
my juz wybralismy date 21 czerwiec 2008 pod koniec lutego idziemy szukac sali ale juz sie za nia rozgladamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!!! witam starsze forumowiczki i witam nowe narzeczone !!! sorki ze dawno sie nie odzywalam ale nie mialam zbytnio czasu. wiec wesolego po swietach a z calego serca zycze wam udanej imprezy sylwestrowej a takze wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Hej Laski! Chyba powinnam juz zmienic nicka na Zamezna.Haha. Jestem, jestem. Tyle ze czasu malo, bo obydwoje mamy wolne i cieszymy sie soba.Goscie wyjechali, wiec chata dla nas. Imprezka weselna udala sie super.Najwazniejsze, ze goscie byli pod wrazeniem, bo mysleli, ze to bedzie tak kameralnie.Ciasto, kawa. obiad i rozmowy przy stole. Zabawa trwala do 3 nad ranem, z tancami i wyglupami. A w urzedzie przy skladaniu zyczen wszyscy sie poplakali ze wzruszenia. Bylo na prawde cudnie.Szczerze powiedziawszy to ten dzien ma jakas magie w sobie. Moj Maz poza tym zwariowal z milosci. Wariat jeden chodzi i sie strasznie cieszy, ze ma zone. Jestem na prawde bardzo mile zaskoczona wszystkim. Zyczenia skladaja nam do dzisiaj w sklapach, na ulicy - Ci ktorych nie bylo. Wyobrazcie sobie, ze wczoraj nawet mielismy zyczenia w gazecie, bo moj mlody jest sportowcem.Dali fotke i napisali, ze serdecznie gratuluja bramkarzowi Panu B. i jego zonie. Woow. Milego dnia. PS.Jak moge Wam poslac fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co nam Twoje fotki
poza tym to jest topik dla przyszłych panien młodych z 2008 roku, a nie dla mężatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaaa
Kochana zaręczona Gratuluję z całego erca i cieszę się razem z Tobą :) Forki wrzuć na http://www.imageshack.us i daj nam tu linka :) chętnie obejrzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
A slubik koscielny bede miala w 2008 roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABUSIA22
hej zareczona gratuluje a właściwie życzenia ślubne składam i pozdrawiam a jaki miesiąc w 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABUSIA22
ja lipiec tak jak moi rodzice 10 dni przed moimi imieninami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
My 16.08.2008 w dniu urodzin mojej mamy. Dzieki za zyczonks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona przyjmnij rowniez odemnie najserdeczniejsze zyczenia z okazji waszego slubu cywilnego...aby wasza milosci pretrwala wszystko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wam dziewczyny abyscie spedzily SYLWESTRA bardzo romantycznie......i duzo duzo szczescia w Nowym 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Szczesliwego Nowego Roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego Przyszle Panie Mlode w Nowym Roku!!!! oczywiscie dla Was i Waszych ukochanych narzeczonych :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak w Nowym Roku? u mnie jakos po staremu:) juz za 12 miesiecy (niecale) biore slub i bardzo bardzo sie ciesze:) niedlugo musze sie wybrac do ksiedza zapytac co i jak trzeba zalatwic w kosciele mam nadz ze wszystko mi powie a od lutego nauki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leosia ale masz fajnie- niecały rok? tzn bierzecie ślub 1.01.2008??? Nam jeszcze sporo zostało- jakieś 1 rok i 8 m-cy, więc na razie nie liczę tych dni. Ale spokojnie- mam nadzieję, że szybko to zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia83 mnie został rok i 7 miesiecy hehe pomału zaczynam załatwiać bo może wyjedziemy na pół roku wiec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×