Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dzieki dziewczyny za zyczenia ale to dopiero jutro . Ja juz wszystko przygotowalam co chcialam,teraz chwilke odpoczynku a potem pojde sie zrobic na bostwo .-choc mi tak juz nic nie pomoze hehe. Wlasnie dzwonila ta znajoma i powiedziala ze moze uda im sie przyjsc bez dzieci jezeli tesciowa zgodzi sie aby ich wziasc ....ale w to nie wierze hehe. Zycze wam milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuu....z pracy dopiero wróciłam .... ale zmęczona jestem 6dniową orką... a tu zaraz znów poniedziałek...oby do wakacji, chociaż to dobre...inaczej nikt do szkoły nie poszedłby pracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - i know, ze dopiero jutro, ale ze w weekendy znikam wybitnie czesto, zlozylam dzis - na wszelki, gdybym jutro tu nie zawitała :) Kosmiczne dzieci :D - no moze tesciowa Je przygarnie jednak :P Spacja - odpoczywaj dziewczyno, odpoczywaj :) A powiedz, czego uczysz? A tych wakacji - tak sie zastanowilam - no zazdroszcze jednak troche :) Gosiaczek - rozumiem, ze wlasnie jestes zasluchana w demówki zespolow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku dokładnie - a że i tak nie mogłam się zdecydować pozostawiłam wybór Marcinowi, a on zdecydował uwaga, uwaga zwycięzcą został zespól...............................................AMIGOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wyboru zespolu:)ciesze sie ze cos znalezliscie Gosiaczku86:) spacjo:)jezyk polski jest ciekawy..w jakich klasach uczysz?jaka jest mlodziez terazniejsza bo jaj mam wrazenie ze zawod nauczyciel to ciezko kawalek chleba:) dobra mialam teraz chwilke przerwy i znowu do pracy...a moj slub moze ulec przyspieszeniu bo chyba zdecydujemy sie na powrot do polski by sprobowac szczescia w szukaniu pracy..jakby sie udalo to slub bylby w tym roku..narazie to sa plany...okaze sie w czerwcu jak pojedziemy na 2 tygodnie ale napewno dam znac...ale chyba z forum mnie byscie nie wyrzucily co? a jak co to zostane przy styczniu..okaze sie za jakies 50 pare dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczyny ja tylko na chwile wpadlam sie z wami przywitac a ja zyczenia urodzinowe jutro rybnikowi zloze he he he :) odezwe sie wieczorkiem ale pogoda brzydka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoczytalam postu a tu widze ze rybnik zasluguje na zyczonka jutro:)bede pamietala i jutro o swicie sie doloze z milymi zyczeniami do inncyh zyczen:)milego dnia Zrob sie na bostwo rybnik:)chociaz z ciebie i tak sliczna dziewczyna:)wiec za duzo czasu nie potrzebujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za gratulacje :-) mam nadziję, że tego wyboru nie pożałuję! obydwa zespoły są świetne dlatego było ciężko.. ale już z głowy i jestem zadowolona. w takim razie zaczynam polowanie na kamerzystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! widzę, że tu jakaś cisza, a ja właśnie się upiłam z moim bratem i moim przyszłym mężem!! życzę miłego wieczorku!! buziaczki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczeta!! Widze ze sie dzis na wieczor alkoholowo zrobilo :) Ja niestety nie moge tak czesto sledzic forum, bo zmienilam prace i niestety skonczylo sie z czytaniem w pracy :/ Teraz musze nadrabiac w weekend. Niestety jeszcze nie przeczytalam wszystkich zaleglych stron, wiec nie jestem zupelnie w temacie. Byla jakas akcja ze zdjeciami, moze mnie ktos wprowadzic w temat?Wyczytalam tez ze huczne wesele sie przeprowadzilo-powodzenia w nowym miejscu!! Co do nazwiska to przyjmuje Miskowe :)chociaz tak jak czytalam Wasze wypowiedzi to tak mi sie troche szkoda swojego zrobilo... Temat wlosow- tez dzielnie zapuszczam- polecam wspomniana juz przez kogos odzywke wax i doraznie jedwab. RYBNIK- 100 lat z okazji Urodzinek!!! Wszstkiego co tylko sobie wymarzysz i duzo zdrowka!! Glupolku i gosiaczku86-powodzenia w szukaniu pracy!! trzymam kciuki!! a! Glupolku- ja tez z kujawsko- pomorskiego jestem :) Mam pytanko: wybieracie sie Dziewczeta na jakis kurs tanca przed slubem?? U mnie w miescie niestety ciezko ze szkolami tanca- wszyscy sie uparli na salse- ja rozumiem, ale sa tez inne... a takie ktore mnie interesuja zajacia sa 2 razy w miesiacu :/ to zdecydowanie za malo. Kiedys chodzilam na kurs tanca, wiec podstawy jakies znam, ale jednak chcialabym udoskonalic troche umiejetnosci- i Miska zdecydowanie tez ;) Poki co z braku innych alternatyw kupilismy plyte dvd z kursem, dzis pierwszy raz \"bralismy lekcje\" obsmialam sie jak norka :) ale nie bylo tak zle, moze to sie nawet sprawdzi... najwyzej tuz przed slubem jeszcze cos dopracujemy z instruktorem. pozdrawionka i udanego weekendu i calego nastepnego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anahita - My myśleliśmy nad kursem tańca bo obydwoje nie umiemy tańczyć wogóle!! Mojej przyjaciólki facet okazało się, że 8 lat tańczył tańce standardowe więc będzie nas uczył :-) alkoholowo pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik wszystkiego najlepszego z okazji n-tych urodzinek!:D rosnij nam duzo i zdrowo!:D Happy Birthday to you!:D 🌻 dziewczyny brac sie za tance!:D nauczycie sie gracji, ladnej postawy, i cialko sie zrobi ladne, a takze wam poprawi humor!:D zycze powodzonka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiatko------> ucze w liceum klasy 1-3 i muszę przyznać, że gdyby nie klasa druga, powiedziałabym, że mamy złota, mądra, wartościową młodzież....ale oni mnie pozbawiaja złudzeń na każdym kroku, są pyskaci, zadufani w sobie(bez powodu), chamscy, dresiarze....na całe szczęście to tylko ta klasa, pierwszaki są fantastyczne, więc może idzie ku lepszemu :) Poza tym uczę jeszcze dzieci z klas wczesnoszkolnych w szkole prywatnej i tu oczywiście nie ma na co narzekac, są wdzięczne, chętne do poznawania nowej wiedzy, mają nieskażony system wartości :) Rybniczku, odbierz pocztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY KOCHANE BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJE ZA ZYCZENIA !!!! Az lezka w oku mi sie zakrecila...my wlasnie wstalismy ...teraz pijemy kawe...i zaraz zabieramy sie za porzadek,po wczorajszej imprezie.Nawet bylo Ok z dziecmi znajomych . Siedzielismy do 2 w nocy....a ja juz na nogach ....bo maz mnie tak slodko obudzil. Co do kursu tanca....my na niego sie nie wybieramy....:) JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIEKUJE A TO ODEMNIE DLA WAS WSZYSTKICH http://www.samre.info/kartki/23/kartka23.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik meeega buzka;) cos widze jestesmmy obie ranne ptaszki bo zawsze razem mniej wiecej wchodzimy na topik;) wszystkiego naj naj naj:) i oczywiscie tez juz zaparzylam kawusie.....a moj fact jak zwykl spi:) co do kursu tanca....ja na bank pojde kiedys tanczylam i to calkiem niezle ale ponad 5letni zastoj zrobil swoje..no a moj michu ...hehe coz...jedyna impreza z tanczeniem byl w zeszlym roku slub naszych znajomych...no i przez prawie cala noc tanczylam z kims..a moim michem kolo 2ej jak alkohol zaczal dzialac i same wolne utwory hehe moze pojdzie ze mna na nauke bo przerazilo go to za na naszym weselu nie bedzie tylko tanczyl ze mna-wtedy kurs by zlal-ale ze wszystkimi kobitkami heeh poranne buziaki jak z pogoda u was??bo u mnie slonko na maxa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie dlugo spac. A co do pogody to nie ma sloneczka ale tez nie ma wiatru juz i nie pada.Jakie plany na niedziele? My jeszcze dzis po poludniu mamy gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego rybnik:)duzo zdrowka szczescia pomyslnosci i spelnienia marzen:)duzo slonka i radosci, od rana troszke gosci..:)i wogole wszystkiego najlepszego:)milego dnia duza buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się dołączam do życzeń. Złożyłam je wczoraj, bo mysłałam, że dziś nie wejdę na topik. W rodzinie mojego Tomka jest komunia i mieliśmy iśc razem, ale niestety odezwały się moje zatoki - ledwo na oczy widzę :(. Dlatego mój men poszedł sam a ja sobie siedzę :-/. Powtarzam wobec tego życzenia - sto lat :) 🌻. Jeśli chodzi o moje plany, to pewnie będę usiłowała się dzis uczyć, ale zatokowy ból głowy wcale przy tym nie pomaga :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a co do kursu tańca to myśmy z Tomkiem zaczęli - chodzimy już ok. 3 miesiące i właśnie kurs się kończy, bo to taki dla zupełnie początkujących. Ale mi się to tak podoba, że w przyszłym roku (już nie chcę sobie sesji \"zagracać\") pójdziemy na następny - pewnie jakiś troszkę zaawansowany :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a zlaszcza rybnik wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;) spenienia marzen duzo usmiechu na twarzy duzo duzo milosci, jak najwiecej milych chwil spedzonych z ukochanym mezczyzna i wszytskiego naj naj ahahita-> milo cie powitac a z jakiego miasta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tanca wszyscy mi mowia ze niezle tancze ja z tym problemu nie mam kocham tanczyc za to moj facet no bedzie ciezko. to ja go nauczylam tanczyc ale moze jakies pare lekcji gdzie u kogos pobierzemy ale jeszcze zobaczymy. wydaje mi sie ze wiekszosc mezczyzn lubi tzw taniec przytulaniec ;) czyli wolne utwory czyz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tak na moment. glupolek- z Torunia :) Milej niedzieli!pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×