Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No hej laseczki :-) Zjadłam cosik, ziemniaczki obrałam, obejrzałam \"Damą być\" na TVN Style i wróciłam do Was i mojej pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki . właśnie wróciłam do domu. Mam prace:D teraz juz tylko czekac na powrót mojego serduszka:| a to jeszcze 11 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka12342
hej gosiag hmm to wy sie przez ten caly czas w ogole nie widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
Imili ja to nie wiem z czego TY chcesz sie odchudzac ,chyba z osci na proch... Jestes sliczna kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwałam się koło południa, teraz wchodzę a tu 3 strony czytania na mnie czekają :D Jejku ile Wy piszecie :) Babitek ta poradnia przedmałżeńska ma ważność podobno 3 miesiące. 3 mies przed ślubem mamy się zgłosić do księdza, wypisać protokół, dać na zapowiedzi itd i... da nam karteczki z którymi trzeba iść do poradni i odbyć te 3 spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widujemy ale bardzo żadko:| ale przetrwamy:d potem juz tylko czeka nas cae wspólne zycie:d ślub 25 października hehe czyli całkiiem nniedługo:P nie moge sie doczekać www.hawana.pl . nasza sala:D pooba sie wam? prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam ....Bigosik wyszedl smaczny ... U nas nawet sie wypogodzilo i cieplo sie zrobilo ciekawe na jak dlugo. 3MAM KCIUKI :) :) :) Mileego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :) ja właśnie wróciłam z 10 h praktyk w przychodnie...ufff lecę trochę odpocząć :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już zrobione te 3 spotkania w poradni a robiłam to już 3 lata temu :) i u mnie się nie przedawniają ale jak widać co wojewódźtwo to jakoś inaczej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czytam--- heh dziekuje za komplement ale jednak ze 4 kg by sie przydalo zrzucic zeby ladniej wygladac..ale serdecznie dziekuje za mile slowo :) .. kurcze zimno leje jak nie wiem :( dobija mnie ta pogoda najgorsze ze tak do wtorku ma byc conajmniej :( juz wolalbym snieg jak w zakopanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak mnie niema to was pelno a teraz nikogo ..no ale pewnie ze swoimi siedzicie:P ja juz tez nie dlugo bede baraszkowala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł Imili, zglaszam sie :) No faktycznie Gosiaczek - jak nie sklep to przychodnia.. biedaku ok - w takim razie poradnie zaliczymy na koncu :) Gosiag - gratuluje pracy :) Darianka - jak mgr? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Babitku żartowalam hehe :P .. jednak chyba nie hehe nieda rady sie do Ciebie przytulic:P ale chociaz porozmawiac mozna :D .. to juz raźniej i jakos szybciej czas leci jak zaglądam tu na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapraszam Cie kochana serdecznie na przytulanie, i Adrian Cie tez poprzytula (po bratersku tak! :D ) jeno musisz do nas tu przybyc :) a znajdziesz u nas wikt i opierunek ;) no ale rozmowa sluze juz na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziękuje za słowa otuchy tak miło :) ... heh zajelam sie robieniem suwaczków :D i zrobilam dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie, ani razu sobie jeszcze nie wyprodukowalam suwaczka :) zastanawialam sie natomiast nad jakas madra elektroniczna wersja naszego kalendarza, w koncu siedze w programistami i grafikami, mogliby cos zrobic..tylko musze wymyslic co. Imili, znikam na 10 min - mame na chwile puszcze do kompa :) zaraz do Ciebie wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :) no wlasnie - wracajac do tematu - kalendarz - wpisana kazda z nas ze swoja data slubu, moze jakies dodatkowe pola (miasto, imie, wiek, itp), ale najwazniejsze - ustawienie z automatu, zeby data zmieniala sie na inny kolor np miesiac przed slubem, no i zeby byla tego jedna wersja, zeby nowe baby mogly sie bez problemu dopisywac bez przeszukiwania calego forum. a wszystko pod www- nie na forum, zewnetrzny link. musze pomyslec i cos stworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole nie zna ktoras przypadkiem przepisu na cos takiego co jadlam u kogos kiedys przypadkiem i mi przysmakowalo..wiec bily to filety z kurczaka one byly pieczone w takim ciescie chocby nalesnikowym we frytkownicy i do tego sos czosnkowy eh...normalnie juz mi to dluzsyz czas chodzi po glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie jadlam nigdy czegos takiego. dipy robie z twarozka naturalnego (takiego homogenizowanego) - miksuje to z roznymi rzeczami - rpzyprawami, koncetratem - jelsi ma byc pomidorowy, czosnkiem, ziolami itp itd. a ciasto do czegos takiego wydaje mi sie ze dokladnie nalesnikowe, tyle, ze gestsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh hmm wiesz musze sprobowac normalne ciasto nalesnikowe...i sosik czosnkowy zrobie i moze akurat to jest to eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×