Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

nie wiem o co chodzi z tym "portal nie istnieje",ale po lewej stronie jest"PORTAL WE DWOJE PL" jakna to wejdziecie to będzie w 1/3 wysokości podtytuł"ŚLUB,WESELE" jak na to klikniecie to po lewej jest"ORGANIZACJA WESEL" WŁAŚNIE TYM CHCIAŁAM SIĘ PODZIELIĆ,WARTO POCZYTAĆ,GDY KAŻDA Z NAS MA INNY TERMIN I CZAS OCZEKIWANIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki-spiochy :-) gagatka, nie martw sie wzystko sie skonczy dobrze, musisz w to wierzyc. 🌻 na poprawe humoru. kala, ja hyba jednak zostane przy swoich naturalnych paznokciach tylko kosmetyczka mi jakos upiluje, pomaluje.... zaraz po slubie jedziemy do tunezji, wiec nie chce miec pazurow :-) a zrywac tipsy... to podobno szkodzi paznokciom... my chcemy zaczac staranka zaraz po slubie :-) a propos staran i tematow z nimi zwiazanych :-) myslalam osatnio, co zrobie jak mi okres wypadnie na okolice slubu... trudno mi policzyc bo po odstawieniu tabletek mam nieregularne cykle wiec jeszcze nie wiem, ale gdyby tak.... nie wiecie czy sa jakies sposoby regulacji cyklu oprocz tabletek anty? bo nie chcialabym znowu wracac do nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) ja dopiero wrocilam do zywych. mialam grype zoladkowa..umarlam za zycia ;) wczoraj jeszcze nie mialam sily wstac z lozka, dzis juz troche lepiej, choc daleko jeszcze do idealu. no i chyba zostane pracownikiem roku ;) przed swietami troche urlopu, a teraz choroba od razu.. jutro sobie Was na spokojnie \'ponadrabiam\' (dodatkowo nie mialam kompa kilka dni, booooo uwagaaaa...kot nasikal mi do srodka :/ ) (dodam, ze kocinka jest bardzo starsza pania - ma 20 lat, wiec ostatnio jej sie zdarza to tu, to tam..) Yza - gratuluje Tobie i Mlodemu chrztu (terminu :) ) Summer - cos Ty zrobila z tym paznokciem? drzazga az tak? auuuuu Gagatku, cycki do gory! 🌼, pamietaj - nie martwimy sie na zapas, bo to nic dobrego Kocurku, mam nadzieje, ze dobrze Ci w nowej robocie :) a tipsy - wlasnie sobie niedawno zrobilam sama akryle :) i calkiem mi z nimi przyjemnie - ale to kwestia przyzwyczajenia sluchajcie, dzis zerknelam - i zostalo mi 3 miesiace i 3 tygodnie do slubu..zaczynam sie zastanawiac, z czym nie zdarze? :) a Darianka jak nastroje? :) Gosiaczek - i jak rzucanie? trzymam kciuki (i zazdroszcze :P - ja wciaz odkladam) Jak wygladaly oswiadczyny? :) Gagatku, zaproszenia bardzo ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dziewczyny mimo ze dopiero 2 dzien w tym tygodniu wczoraj pracowalam ,ale jestem padnieta juz wczoraj 10 godzin non stop n anogach ani chwilki przerwy dzisiaj zapowiada sie to samo a weekend dopiero bedzie w Niedziele ...bo sobote niestety tez :) Marta-Zabusia ciesze sie ze obraczki GOTOWE :) Yza ---Gratuluje terminu Wojtusia! Co do Tipsow ja sobie zalozylam w Polsce ...i czuje sie z nimi swietnie ale niestety wczoraj jeden mi sie zlamal :( Kala pytalas o podziekowania nie wiem czy o podziekowania dla rodzicow czy dla gosci-1.  Kochani Rodzice! U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy w szczególny sposób zwrócić się właśnie do Was. Przepełnia nas bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byliście z nami od samego początku. Wzrastaliśmy na Waszych oczach, Przy Was stawialiśmy pierwsze kroki, oraz wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności, opiekowaliście się nami, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie.   BARDZO WAS KOCHAMY .................. 2. Kochani Rodzice! U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy w szczególny sposób zwrócić się właśnie do Was. Przepełnia nas bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byliście z nami od samego początku. Wzrastaliśmy na Waszych oczach, Przy Was stawialiśmy pierwsze kroki, oraz wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności, opiekowaliście się nami, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie. Dziś zakładamy rodzinę i już niedługo sami będziemy rodzicami. Wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadomimy sobie jak wiele dobra dla nas uczyniliście. Nie raz jeszcze zapewne skorzystamy z Waszej rady i doświadczenia życiowego. Mamy też nadzieję, że sprawimy Wam jeszcze dużo radości i będziemy dla Was pociechą. Nadszedł dla nas bardzo ważny i szczególny dzień oraz doskonała okazją by powiedzieć WAM DZIĘKUJĘ - za życie które nam daliście, wiemy że było by ono pozbawione sensu gdybyście nie obdarowali nas szczęściem dziękujemy za przykład dawany całym swoim życiem to właśnie z waszą pomocą zrozumieliśmy, ŻE KOCHAĆ TO ZNACZY RÓWNIEŻ WYBACZAĆ I MIEĆ NADZIEJĘ - za ciepło miłość i oparcie które wciąż nam dajecie tak mało chcąc w zamian - za ludzką dobroć mądrość i tolerancję, której nas uczyliście - za kulturę takt i delikatność, która nas otaczacie każdego dnia - z całego serca dziękujemy za wszystkie lata rodzicielskiej miłości - a przede wszystkim za to że jesteście i dzięki temu jakaś część nas może ciągle czuć się radosnymi dziećmi ................................... BARDZO WAS KOCHAMY 3. Kochani Rodzice!!! W tak ważnym i szczególnym dla nas dniu chcielibyśmy Wam z głębi serca podziękować za życie, które nam daliście. Wiemy, że byłoby ono pozbawione sensu, gdybyście nie obdarowali nas tak wielką miłością. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za uśmiech i dobrą radę. Zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie, przez to z dnia na dzień stajecie się naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Dziękujemy Wam za ludzką dobroć, mądrość i zrozumienie. A przede wszystkim za to … że jesteście dzięki czemu jakaś cząstka nas może nadal czuć się radosnym dzieckiem! KOCHAMY WAS!!! ........ 4. Kochani Rodzice W tym szczególnym dla mnie dniu chciałbym Wam powiedzieć Dziękuję. W pierwszym rzędzie podziękować za życie, które mi daliście, za przykład dawany całym Swoim życiem, że kochać to znaczy wybaczać i mieć nadzieję za ciepło, miłość i oparcie, które mi dajecie, tak mało chcąc dla Siebie, za ludzką dobroć, mądrość i tolerancję, której mnie uczyliście, za kulturę, takt i delikatność, którą mnie otaczacie, za to że jesteście, dzięki czemu jakaś część mnie może czuć się ciągle radosnym dzieckiem. 5. Kochani Rodzice! Za dom pełen miłości, ciepła i zaufania, za wartości, które cenić mnie nauczyliście, za wzory godne naśladowania, za to, że jestem jaka jestem i kim dzisiaj jestem, za wszystko z całego serca dziękuję ...... 6. Kochana Mamo! U progu wspólnego życia we dwoje, chciałbym w szczególny sposób zwrócić się właśnie do Ciebie. Przepełnia mnie bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byłaś ze mną od samego początku. Wzrastałam na Twoich oczach, przy Tobie stawiałam pierwsze kroki, oraz wypowiadałem pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności, opiekowałaś się mną, wychowywałaś, by w końcu wprowadzić mnie w dorosłe życie. Dziś zakładamy rodzinę i już niedługo sami będziemy rodzicami. Wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadomię sobie jak wiele dobra dla mnie uczyniłaś. Nie raz jeszcze zapewne skorzystam z Twojej rady i doświadczenia życiowego. ........... 7. Kochani Rodzice !     U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy w szczególny sposób zwrócić się właśnie do Was. Przepełnia nas bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byliście z nami od samego początku, wzrastaliśmy na Waszych oczach, przy Was stawialiśmy pierwsze kroki oraz wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności opiekowaliście się nami, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie. Dziś zakładamy rodzinę i już niedługo sami będziemy rodzicami. Wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadomimy sobie jak wiele dobra dla nas uczyniliście. Nie raz jeszcze zapewne skorzystamy z Waszej rady i doświadczenia życiowego. Mamy też nadzieję, że sprawimy Wam jeszcze dużo radości i będziemy dla Was pociechą. 8. Kochani Rodzice !     W dzisiejszym dniu w szczególny sposób zwracam się właśnie do Was, przepełnia mnie bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byliście ze mną od samego początku, wzrastałem na Waszych oczach, przy Was stawiałem pierwsze kroki, oraz wypowiadałem pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności - opiekowaliście się mną, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić mnie w dorosłe życie. Dziś zakładam rodzinę i będę chciał być w przyszłości dobrym rodzicem - wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadomię sobie jak wiele dobra dla mnie uczyniliście, jak wiele poświęciliście siebie dla mnie… Nie raz za pewne skorzystam z Waszej rady i doświadczenia życiowego. ........... 9. Kochani Rodzice ! To Wy wycieraliście nasze łzy, gdy nie udał się pierwszy krok Lub zepsuła się ulubiona zabawka, To Wy przytulaliście, gdy świat okazywał się zły tłumaczyliście jak żyć I co robić! Dziękujemy Wam za zwyczajne sprawy , Uśmiech, zrozumienie, dni zabawy. 29.04.2006 Przyjmijcie nasze wyrazy wdzięczności , Życzymy Wam szczęścia, zdrowia I pomyślności. Wiemy jak ciężko pracowaliście na to! Bardzo Was Rodzice kochamy za to A także za wasze szlachetne serce, W którym rodzina pierwsze ma miejsce W ten dzień przyjmijcie od nas podziękę, Za wiarę w nas, mądrość I rodzicielską rękę. Dziękujemy za to, że jesteście przy naszym boku. Za to, że wskazujecie nam drogę w mroku Za wszystkie wasze starania Kochani Rodzice składamy podziękowania Obiecujemy, że będziemy dobrzy dla siebie I wyrozumiali Będziemy żyć w zdrowiu I zgodzie Będziemy wytrwali I w jedności złączeni Nigdy złym słowem lub uczynkiem nie zwiedzieni. BARDZO WAS KOCHAMY Zebraliśmy sie tutaj wszyscy, żeby świętowac nasze zaślubiny. Dziękujemy wszystkim za przybycie, za zyczenia i wspólną zabawę. W tym momencie chcieliśmy złoży szczególnie podziękowania naszym rodzicom. Z głębi serca dziękujemy wam - kochani rodzice, za wszystkie dni, które wspólnie przezyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za uśmiech, miłośc, dobrą radę... W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas - z dnia na dzień, staliście się naszymi najlepszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polega, którzy zawsze słóżą pomocą i wsparciem. Pragniemy wam również podziękowac za pomoc w przygotowaniach do naszego ślubu oraz zabawy weselnej. To dzięki wam dzisiejszego dnia mogliśmy sie tutaj wszyscy spotkac.. Ok koncze te pisanie zmykam do pracy Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek-witaj wśród żywych:D Rybnik-Iza - dziękuję za podziękowania:)🌼,ale żeczywiście nie uściśliłam.Chodzi mi o podziękowania,które wysyła się po ślubie gościom,aby podziękować za to,że byli i za prezenty(kaskę).Drukując zawiadomienia,chcę odrazu wydrukować podziękowania,a po ślubie wysłać. wiecie co?nie mogę uwierzyć ,że w szafce leżą obrączki.Cały czas przygotowań, a ja dopiero poczułam,że to naprawdę chodzi o mnie i to w tym roku.Wcześniejniby wiedziałam,ale jak zobaczyłam obrączkęna moim palcu,to dopiero dotarło. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie pizdzi!! Summer wczoraj tak byłam zakrecona po lekarzu ze nawet nie skomentowałam Twojego paznokci :o tzn przeczytałam, ale przy odpisywaniu wyleciało mi z głowy (moze przez ten wiatr). A wiec kochana wspólczucie spowodu paznokcia brrrr to musiało bolec. Biedactwo!! I sama nie wiem czy brac sie teraz za porzadki :) nie wiadomo przy czym człwowiek moze sie sklaeczyc, alo pozbyc fragmentu swojego ciała. To mnie przekonało zeby zyc w brudzie :) ehehh zartowałam :0 Kala o 23:21 ja teoretycznie spie, bo leze w łozku ale mecze sei ze zasnieciem :) Summer dziekowac za kwiatka :) dla Ciebie kochana tez cosik mam .... uwaga 🌼🌼👄👄 :D Ja wlasnie zaczne brac tabletki ale najwczesniej w czerwcu, ze wzgledu na okres no i zeby pouzywac sobie troszku po slubie :) bo na razie jedziemy na gumkach a to nie to samo :) wiecie ajk jest :) Ale wiesz co moze bedziesz zazywac luteine to takie tabletki ktore reguluja okres, zazywasz je przez np. 5 dni w powinnien okres wystapic do tygodnia :) zapytaj swego gina :0 Babitku ciesze sie ze juz wrcasz do zdrowia :) dla Ciebie tez, a jak :) 🌼🌼👄👄 Dobrze jednak ze nie umarłas za zycia :) a 3 miesiace i 3 tygodnie to nie przelewki :) Rybnik_Iza witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja nadal zdycham. To przeziębienie mnie wykończy. summer współczuję zrywania paznokcia. Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać. A formalności brrr.... wiem coś o tym. YZA fajnie że już masz datę chrztu. Ślub, chrzest :) Super gagatka wszystko napewno będzie dobrze. Uregulujesz co trzeba i będzie czas na dzidzię :) My musimy uregulować sprawy mieszkaniowe - tzn w końcu uzgodnić gdzie będziemy mieszkać i wtedy pomyślimy o dziecku. Wiem jedno - przed 30-stką chcę by dziecko było już na świecie. Mam nadzieję że uda się wszystko. I dobrze mówisz - głowa, uszy i cycki do góry :) kala zapracowana kobitko 🌼. Masz tyle obowiązków że jestem pod wrażeniem że się wyrabiasz :) Jeszcze te próby i koncerty. Obrączki my chcemy odebrać jutro, ale znając naszego pecha nie wiem czy wypali. Narazie jestem dobrej myśli. Co do paznokci to ja mam swoje bardzo twarde, z białymi końcówkami i nie chciałabym nic na nie nakładać, jednak zrobiłam sobie rezerwację u kosmetyczki i gdy np złamie mi się paznokieć jakiś kilka dni przed ślubem to jednak położę coś tam na nie. A jeśli nie, to mi tylko pomaluje. Babitek współczuję grypy żołądkowej. Też kiedyś przechodziłam i wiem jakie to uciążliwe. A kotka znalazła sobie ciekawe miejsce na sikanie :) A do ślubu masz naprawdę niewiele czasu. Ja jeszcze muszę trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) zimno mi strasznie :o czy u was tez tak wieje?/ I jest -10?? Kati zycze powrotu do zdrówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie zycze wam w nowym roku wszystkiego co najlepsze zdowka szczescie zadowolenia ze swoich drugich polowek :) i zeby weselicha byly udane :) eh ja to niemam kiedy sie nawet pojawic u was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zmieniłam se imię powinno byc: Agatka jest dumna z siebie, Agatka ćwiczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) ja i moj zerwany pazurek dziekujemy wszystkim za slowa otuchy :-) ja krotko, bo mam robote.... gagatko, co do luteiny. w ostatnim cyklu bralam, bo okres mi sie spoznial ponad 3 tygodnie. myslalam ze juz w tym cyklu sie samo ustawi ale jakos nie.... nie wiem czy isc do gina, czy samej sobie znowu brac te luteine.. imili 🌻 helol helol kochana :-) kati, wracaj do zdrowia.. chociaz pogoda nie pomaga :-( babitku, glowa do gory ja tez z powodu paznokcia jestem na L4 :-( cholera wie po co ale doktor byl malo komunikatywny i nie dal sie przekonac ze chce do roboty. a wolalabym isc bo tez troche ostatnio chorowalam... trudno. takie zycie :-) na szczescie jestesmy niezastapione wiec nie ma sie czym martwic :-D (hyh nie ma to jak sobie podniesc samoocene :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer luteine trzaba brac co najmniej przez 5 mieciecy!! Tak mi przynjamniej lekarka mowila jak mi przepisywała. Ale ja tez wtedy wziełam tylko przez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku, ale jak to przez 5 miesiecy codzinnie ???? czy chodzi ci ze przez 5 cykli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, ale skad mam wiedziec kiedy zaczac brac w kolejnym cyklu? w dniu kiedy miala byc @? czy jak to sie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, oczywiście można komentować, nie tylko pozytywnie. :) Grunt, żeby szczerze było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka, srodek super :-) i pomysl mi wyglad :) bardzo oryginalnie. z zewnatrz tez fajne ale.... ja chyba jestem nie w temacie. dlaczego az tyle rodzajow tych zaproszen? to wszystkie twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer luteine zazywasz chyba w 21 cyklu, tak mi sie cos majaczy! Bo wiesz ja to 3 lata temu zazywałam i zawsze wtedy kiedy spoznial mi sie okres, nigdy nie zazywałam przez 5 cykli. Darianka -Hrabianka zaraz bede rzucac okiem na Twe zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darinak pozwoliłas komentowac, nie tylkow pozytywnie wiec komentuje, nie tylko pozytywnie :) zaproszenia ładne, oryginalne, ale ja lubie mniej kombinowane, proste. Ale ogolnie ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystkie moje :) Po prostu robiłysmy je z mamą przez 3 dni :) I doszłyśmy do wniosku, że skoro mamy różne materiały do robienia to niech kazde będzie inne :) Nam się będzie przynajmniej mniej dłużyło przy robieniu ich :) :) :) Bo ja wiem czy one są kombinowane???? Hmmmm...możliwe że tak :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow :) nie wiedzialam ze to recznie robione :) masz talent dziewczyno :-D w moim guscie one sa bardzo, jak dla mnie nie kombinowane ale takie akurat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, Darianka my już też byśmy chcieli dzidzię, ale na pewno nic z tego w tym roku:( po ślubie musimy się postarac o własny lub nie do końca własny kącik, dopiero potem przyjdzie pora na dziecko. Ale może odstawię pigułki i wpadnę...:P to jest jeszcze sprawa do przemyślenia;) Summer ty z tym paznokciem to chyba od kati złapałaś zmutowanego wirusa cięcia palców:D:D:D Dzięki za życzenia co do nowej pracy:) jestem już po drugim dniu. Na razie jest ok, jeszcze nic konkretnego nie robiłam tylko się uczę i przyglądam, ale już w następnym tygodniu trzeba będzie się wziąc do roboty:O Biedny Babitek 🌼 dla ciebie Właśnie się zastanawiałam co się z tobą dzieje, na forum cie nie było na maile nie odpowiadasz, a tu nie dośc że grypa to jeszcze złośliwy kocur:P Trzymam kciuki żebyś się ze wszystkim wyrobiła:) Co do paznokci to pierwszy raz robiłam sobie w sierpniu na wesele przyjaciółki, zrobiłam 3 dni wcześniej i zdążyłam się przyzwyczaic, a miałam dosyc długie:) w sumie to mam swoje bardzo mocne i twarde paznokcie, ale oczywiście mam zawsze takie szczęście że wtedy kiedy są potrzebne to muszę jednego złamac...:O Zawsze tak mam np w tym roku na dwa dni przed sylwestrem;) Darianka zaproszenia bardzo ładne, może trochę nie w moim stylu, ale najważniejsze jest że są samodzielnie zrobione i oryginalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki :) ale muszę być sprawiedliwa i przyznać że to mama ma taką artystyczną duszę :) Fajnie, ze się podobają i fajnie też że coś tam się komuś w nich nie podoba, bo ciekawiej jest :) A teraz ja spadam na późne zakupy, bo Tomek przyjechał z pracy, a że jutro ma urodziny i mamy imprezkę, to muszę coś do żarełka skombinować a w lodówce echo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka wszystkiego najlepszego dla twojego Tomka🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 to ile mu stuknie 29? Zauważyłam w kalendarzu że miedzy wami też jest różnica 5 lat - to tak jak u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianak sto lat, sto lat, sto lat dla Tomka :) 🌼 Ja kochane chyba sobie urzadze kapiel z mega piana a potem do łoża sie wpakuje :) a jutro wykłady :o i w niedziele tez :o ale za to przynjamniej mnie ominie wizyta ksiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×