Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

zdjecia poprosze ja :D... zakochana-czarownica@tlen.pl zdrowko hmmm...raz lepiej raz gorzej ..watpie bym w sobote byla calkowicie zdrowa :( wlasnie kuzynka skonczyla robic mi paznokcie:D sliczne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - ja chcę. belleteyn@poczta.onet.pl Ja niedługo dostanę swoje z pleneru :D - oj poszaleliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - fajne zdjęcia, takie spontaniczne, nie \"sztywne\". Najbardziej podobają mi się Twoje, z \"wiejącym\" welonem, i Wasze wspólne b&w z parasolką. Super :), aż się swoich nie mogę doczekać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj zrobiłam uroczystą kolację. Zrobiłam ulubioną sałatkę M, kupiłam świece, winko nakryłam stół, starałam się jedzonko ułożyć jakoś bardziej wykwintnie :) M byl zaskoczony, nastrój odpowiedni.....a ja pod wpływem alkoholu i zmęczenia zasnęłam :P I tyle romantycznosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja tez chce zdiecia :) swoje tez moge przeslac jak kto chce :) ja wlasnie posprztalam bo M. jak zwykle nie ma czasu!! Ja dla M. z koleji kupilam ramke :) w sumie to nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) łóżkowo-wylądowałam z grypą żołądkową na zwolnieniu:( ostatnio dużo się działo,imprezy,koncerty,udział w filmie(jako chór gospel + jako statyści) jechałam wczoraj zaraz po pracy,wróciłam o 7 rano,zmycie makijażu,godzina snu i do pracy.Żlesię czułąm od kilku tygodni,ale dziś mnie wzieło pożądnie,wieczorem pleciałam do lekarza i niestety zwolnienie.A może i dobrze,bo trochę wypocznę:) u nas leje strasznie ja poproszę zdjęcia,meil w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka-lekarz stwierdził grypę,a ja nie podejrzewam na razie nic innego ;), a czuję się jakby mnie czołg przejechał,nosa niedługo już nie będę miała przez katar,gardło jak kaktus na pustyni,a głowę mi rozsadza do wielkościglobu ziemskiego,do tego biegam do łazienki jakbym na pielgrzymce była,tylko mniej ciekawe miejsce odwiedzam-to chyba nie odczucia fasolkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala współczuje grypy jelitowej!! :-( i duzo zdrówka życzę :-) ja też chce fotki Yza i gagatka!!!!!!!!!!!!! mail: ewkka@wp.pl proszę :-) moje na nk widziałyscie, ale moge tez wysłąc jeszcze inne :-) jak ktoś bedzie miał chęc oczywiscie je ogladać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili nie bede miała okazji jutro bo wyjeżdzam na tydzien miodowy wreszcie heheh wiec składam Ci dziś życzenia miłości, radosci z bycia razem, zdrowia,szczęścia i spełnienia Waszych wspólnych marzeń :) Wszystkiego naj na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku ja tez chcem asmic85@interia.pl Ale nasz topik podupadł :( Ciekawe jak tam imilii....stresik pewnie daje w kość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... Trzeba założyć topik żonkowy, gdzie będziemy opowiadać o obiadkach, zafasolkowaniu itp. Szkoda byłoby stracić tą znajomość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając pewnego ;) trolla, który do nas raczej nie zagladal, a tam się panoszy- fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu pada :( bleeeeeeeee ja chce złotą, ciepla, polska jesien :o wrocilam z pracy (autobus spoznil sie tylko 20 minut, kolejne 20 stalam w korku) teraz czas zabrac sie za pisanie prac :o ehhhh milego piatku :) Jutro Emilki dzien ciekawe jak tam nastrój????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka dzieki za foteczki!! Bardzo ładne, a Ty na nich rewelacyjna -taka prawdziwa, naturalna i szczęśliwa :-) no Emilka ma jutro wielkie święto :-D pewnie stresik już ją łapie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) zdjęcia wysłane gagatka ;) ja tez chce YZASOBIERAJSKA@interia.pl imili:) kochana najlepszego dla Ciebie i Karola:) szczęścia i wielkiej miłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły do mnie zdjęcia :) Piękne, ciekawe....też takie chcę. Ciekawe tylko, jaka będzie pogoda ;) imili jutro Twój wielki dzień, a tak narzekałaś, że sie czas dłuży (zupełnie tak ja ja). Oby wszystko się udało tak, jak zaplanowaliście i by miłość została między wami na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala:) wysłałam drugi raz:) ruda:) hm ciekawe by były-moglibyście się śnieżynkami rzucać .albo nacierać śniegiem :P albo kulig-oszronione drzewa-już sobie wyobrażam te fotki:) my w zasadzie poszliśmy na spontana:) w większości robiliśmy co chcieliśmy a Fotograf pstrykał zdjęcia-było by ich jeszcze więcej gdyby nie kradzież-a potem nie mieliśmy głowy do tego ..moje ulubione to to z welonem o którym pisała Belleteyn:) ha i gdybym nie założyła to by nie było takiej fotki ;) imili:)cos mi sie zdaje zę bezsenna noc dziś przed nią:) a potem długo długo nikt i ruda się żeni ;P:P:P:P:P:P no topik nam podupada:( ale mam nadzieje że nastąpi reaktywacja i będziemy dalej pisać :) dziś zapytałam na kursie instruktora co sie stanie-kto odpowiada-jeśli kursant rozbije L.na to instruktor mówi,ze kursanci L nie rozbijają;P a ja się pytam,ze załóżmy ze tak i co wtedy??? na to on mówi ze nią ma takiej możliwości-oczywiście z przymrożeniem oka i dodaje,ze na pewno ze mną jeździł nie będzie bo coś kombinuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybik-Iza
Imili -Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele, Życzę więc Wam szczęścia wiele, Stadka dzieci, mrowia wnuków I ... Zgadnijcie. Tak! Prawnuków! Oprócz tego powodzenia, Marzeń, planów, snów spełnienia, Dużo zdrowia, pełnej kasy I miłości po wsze czasy.zycza Iza i Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×