Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ja z Jeżycjady nie czytałam tylko ostatniej części "Sprężyna". Ale w Święta szykuję się ją pochłonąć - mama już kupiła ;). A mój ulubiony tom to chyba Kwiat kalafiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez sie cieszymy ze jest wszystko Ok tylko ja dzisiaj mialam zawroty glowy i dlatego nie poszlam do pracy :) Za chwilke ide ogarnac mieszkanie,musze skorzystac z okazji ze jestem w domu bo jeszcze tydzien i sswieta :) I jak nasze Panny Mlode stres jest ?Ja tez nie schudlam przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ulubiony to Opium w rosole, nie wszystkie części sa hmm rownie dobre :P ale przeważnie czytam je w 2-3 dni, Opium w jeden poszło :) Szczerze mówiac nie miałam tych ksiazek od wielu lat i teraz sa dla mnie jak nowe, pamietam tylko głównych bohaterów i ogólnie kto sie w kim kochał w danej części, a tych nowszych to nie znam wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największy stres to moja swiadkowa odczuwa :D Gdyby nie mój antytalent taneczny to moglabym się zaraz ubierać i do kościoła leciec, a tak...w swieta trzeba bedzie sie choć podstawowych kroków nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belle! Bardzo dziękuję za linki!!! Kilka z tych pozycji już wcześniej znalazłam i mi się spodobały:) ale niektórych nie znam :) dziękuję! Moj A. ma dziadków w Lublinie, a do Kazimierza mamy rzut beretem;) Bylismy tam kiedys na sylwestra, ale mielismy ochote spedzic ten wieczór imprezowo i sie rozczarowaliśmy, bo na ryneczku nic sie nie działo...:) tego samego dnia - w sylwestra - wrócilismy do siebie na imprezę do kolegi :D natomiast jesli chce sie pojechac i zakopac w łóżku na 2 dni to jest cudowne miejsce;) zwłaszcza latem:) ma klimacik... Mi też się jakoś dziwnierozciąga i ta głupia reklama zakrywa część tekstu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ choinka sliczna :) My na weekend chcemy jechac kupic choinke bo co roku mamy swieza i ja ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
China super :D Moi rodzice specjalnie na błogosławieństwo w domu ścinają choinkę z ogrodu :D:D tzn mieli tak izamiar bo potem się zorientowali że chyba kamerzysta będzie kamerował cały dom to może być głupio jak sie pojawi takie ucięte drzewko w ogródku :D:D:D nie wiem co finalnie postanowili ;) ja mam juz 11 kawałków takich w miare spokojnych na dvd, ale przydałyby się tez jakieś żywsze, np do sesji zdjęciowej :) musze jeszcze poszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J anie mam choinki-brak miejsca... Moja siostra brała ślub 10 lat temu w Boże Narodzenie i tez była choinka w domu-balkon tez był ubrany żywymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak wyciąć kawałek filmu z płytki i na you tube wstawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletetyn:) Wasz wóz to po prostu bajka :) Muzyka świetna-super filmik :):):):)Piękna miałaś wiązankę-słonecznik się fajnie komponował z resztą kwiatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na zdjecia jechalismy do kazimierza jakies 60 km:)...z okolic czarnolasu,zwolenia te sprawy...:)...wiecie kochanowski itp:) najpierw byl janowiec potem tym niby promem hehe na kazimierz przepłynelismy:)... Ruda polecam mnie Kazimierz tak urzekł że jak tylko jestem na wsi tam i jest pogoda to wyciagam mezula albo kuzynke jak moj siedzi w norwegii i jezdzimy do kazimierza:)...a i polecam Baltów też jest świetnie szczególnie spływ tratwą:) latem oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska________
Imili, mam nadzieje,ze sie nie obrazisz ale obejrzalam Twoje zdjecia,slicznie wygladaliscie:) mam pytanie:mialas zdjecia w tym samym dniu co slub?chyba nie z tego co widzialam na zdjeciach ,wobec tego musialas isc jeszcze raz do fryzjera i czy pralas suknie miedzy weselem a sesja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) JA KOCHAM musierowicz :) moja ulubiona czesc to szósta klepka :) moge ja czytam i czytac (na pewno juz z 20 razy ja przeczytalam) ja sobie dzis kupilam prezenty :) no i rodzinie tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletyn-fajna pamiątka taki filmik:) Kati-kuruj się soczek z malin i cytrynka Beletyn-co do 2 miejsc i tylu chętnych uda się:) ruda-to dobrze,że masz apetyt:) już tuż tuż i wejdziesz w grono mężatek:) my choinkę chcemy kupić w poniedziałęk,-też mamy świeżą-kolejny rok święta:)już tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo topik ja widzę odżył na dobre- cieszę się bardzo, choć serducho wzdycha do babitka i darianki...cóż one porabiają w tym wielkim świecie bez nas 😭 kala oj na apetyt to moglam narzekać jak miałam piniżej 1 roku życia. Ale, ze byłam za mała, to narzekali moi rodzice, zachowały się zdjecia małego kościotrupa, z którym trzebabyło toczyć codzinnie kilkugodzinną walkę, by w moim żołądku pozostała odrobina rosołku :) Potem mi sie jakimś cudem odmieniło i tak już zostało :P Gagatku witaj wśród wiernych fanek pani M :) Szosta klepkę przeczytałam daaaawnooo, ale pamietam że kilka razy pod rząd Imili mam coraz większą ochotę na ten Kazimierz...Oby ten mój (przyszły)ślubny nie stawił oporu Belle filmik obejrzany, bardzo podobał mi się ten efekt starego filmu :) I widać było jak bardzo jesteście szczęśliwi :) Dziś dotarła do mnie z całą jasnośćią straszna prawdą że z moimi pazkokciami się już nic nie zrobi...Normalnie mam całkiem mocne i to nie problem je zapuscić, ale miałam stracha, czy mi się nie ułamie jeden i bedzie kicha. No i zrobiłam najgłupszą rzecz w swoim życiu- położyłam za namową kosmetyczki (a niech ją............!!!!!!!!!!!!!) żele. Efekt jes taki, ze mi sie paznokcie wręcz wykruszają po kawałeczku, sa tak słabe że albo je sobie opaciam na beżowo, albo założe tipsy (pierwszy raz w zyciu bo nie znoszę tego cholerstwa). Chyba ja zamorduje- na każdej imprezie pt wesele (sztuk 3), studniówka (byłam na 2) miałam własne paznokcie, nie jakieś metrowe szpony, ale przyzwoite- sama je sobie maolowałam we wzorki (umiem ). A na własnym ślubie....ehhhhhh budzą się we mnie mordercze instykty W sobotę wieczór panieński!!!!!!!! Boje sie strasznie bo przygotowania były w wielkiej tajemnicy, ma być dużo ludzi (skąd????) a ja nawet nie wiem kto I podobno będzie cieżko Wieczór M bedzie w piatek, świadek co jakis czas powtarza, że trzeba go skompromitować (po uprzednim spojeniu alkoholem) Też nikt nie wie na co sie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja niestety obgryzam paznokcie i jestem wierną fanką tipsów żelowych :D tzn zawsze jak je zakładam, to z myślą, ze jak moje pod spodem urosną to zdejmę tipsy i będe miała swoje :) i tak robię, po czym moje wytrzymują 2 tygodnie i znów je zżeram :D:D i tak w kółko!! :D w sobote idę założyć już na ślub, tzn..mam już założone, ale zmienić na mleczny tips (bo mam przezroczysty) no i jakiś wzorek ładny =) hm, co do wieczoru panieńskiego to ja nie wiem... chyba mi się on zbytnio nie uda, moja siostra owszem bedzie ale bez nocowania tylko na chwilę... mam tylko dwie takie fajne koleżanko co to mają głupie pomysły :D ale szczerze mówiac to chyba nie mam ochoty na taki wieczór w sobotę, zwłaszcza, że w niedzielę od 8 do 20 mam zajęcia w szkole :( głupio się składa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa bo Ty zaoczn jesteś- to się nie dziwię :) Mnie nie pytali o zdanie- chcę czy nie. Mam przyjść po (koniecznie po!!!! Broń Boże przezd!!!) 17 w sobotę do akademika i juuz :P Poza tym mam przenocować kilka (hehe chciałabym chociaż wiedziec ile) osób. Mam stracha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa bo Ty zaoczn jesteś- to się nie dziwię :) Mnie nie pytali o zdanie- chcę czy nie. Mam przyjść po (koniecznie po!!!! Broń Boże przezd!!!) 17 w sobotę do akademika i juuz :P Poza tym mam przenocować kilka (hehe chciałabym chociaż wiedziec ile) osób. Mam stracha :) Unusual a znasz tę stronę http://www.netwesele.pl/forum/lofiversion/index.php?t12922.html Odkryłam jakis czas temu i sobie oglądam na poprawę humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, nie znałam tej stronki... ;D ale paskudztwa.... no ja zaoczna niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane... Kati ja tez przeziebiona bylam u lekarza kazała mi jedynie kupic syrop hedelix bo mam kaszel a on jest bezpieczny dla kobiet w ciazy no i lezec w lozku..:) Kreska my mielismy sesje w poniedzialek po slubie nie pralam sukni bo bym nie zdarzyla:)..sesja trwała troche bo 5 albo 6 godzin juz dobrze nie pamietam nawet:)...nie gniewam sie ze obejrzałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też robiera, mam stan podgorączkowy :( fck, na pewno mi teraz tego najbardziej brakuje przed świętami... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unsual to kuruj sie kochana :) do lsubu juz coraz blizej :) ja juz na nogach-meza odprawilam do pracy teraz bede siebie odprawiac :) jak dobrze ze dzis piatek :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×