Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej ;) my też sporo zawiadomień musimy wysłać.... Darianka:) pewnie już tu nie zajrzysz_ale zawsze moge się mylić:p chciałam Ci życzyć wszystkiego najlepszego,aby ten dzień dla Ciebie i dla Tomka był jak najbardziej wyjątkowy,szczęśliwy i piękny,abyście razem z najbliższymi przyjaciółmi oraz rodziną spędzili cudowne chwile... 🌼 abyście szczęśliwi i radośni byli nie tylko jutro ale i za miesiąc,za rok i za pięćdziesiat lat... z całego ❤️wam tego życzę... a i zajebistego sexiku w noc-ranek poslubny :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, my mielismy wieczny problem z zapraszaniem na kawe przy rozwozeniu zaproszen :-) mnie sie to w ogole nie podobalo, bo czlowiek wszedzie sie gonil a tu kazdy chce cie zaprosic.. no ale staralismy sie wszedzie chociaz na chwile wejsc, czesc sie nam udalo rozdac w swieta, jak wiecej ludzi bylo na kupie :-P agatko, powodzenia na egzaminie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i osobno do Darianki :-) 🌻 aby ten jutrzejszy dzien byl dla Was niezapomnanym przezyciem, zebyscie tak mocno jak jeszcze nigdy odczuwali i doswiadczali swojej milosci. zapamietajcie ten dzien jak najpiekniej i nigdy nie zapominajcie o nim i o tym uczuciu, ktore Was do niego doprowadzilo :-) milosci kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariano - obyś wyglądała pięknie, czuła się szczęsliwa i aby ten dzień był początkiem długiego i zgodnego małżeństwa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, znowu dalam ciala z nieobecnoscia...ale podczytywalam w mailach caly czas :) Przede wszystkim pierwsza z nas Darianko Hrabianko, zeby caly dzien minal Ci z wielkim usmiechem na buzce, zebys czula sie najszczesliwiej zakochana kobieta na swiecie :) zeby spotkaly Cie miliony milych i milszych niespodzianek i niech bedzie, jak w bajce :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 (to bukiet w prezencie slubnym ;) ) Bawcie sie swietnie i badzcie szczesliwi :) Kochane, mam nadzieje, ze wszystko pod kontrola? :) Witaj Gosiaczku :):):):) bardzo milo Cie widziec :) mam nadzieje, ze wrocisz do nas na dobre. Belleteyn, Ciebie rowniez bardzo milo widziec :):):):) i Ty tez zagladaj czesciej (hee, z moich ust brzmi to smiesznie ;) :P ) ale postaram sie poprawic, obiecuje! Spoznione, ale najszczersze urodzinowe dla solenizantek 🌻 Nam zostaly niecale 4 tygodnie...brrrr tyle spraw nie zalatwionych jeszcze :( jutro dziewczynki bedzie moj wieczor panienski :D:D:D no i przy okazji, w innym skladzie, gdzies w innej czesci wawy adriana kawalerski :) nie moge sie doczekac, wszyscy wszystko zatajaja a ja snuje domysly :) (ktorych nikt nie chce potwierdzic, ani im zaprzeczyc..) mam nadzieje, ze mi sie uda czesciej zagladac do Was Łobuzice :) ps. Yzulka, klikam Wojtusia kazdego dnia :) milego weekendu wsiem!!! Dariance wyjatkowo!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ ja zaraz jade na zajecia, na szczescie dzis tylko do 12. babiek-kupe lat :-P prosze sie koniecznie czesciej odzywac... tym bardziej, ze po dariance ty idziesz na tapete :-P :-P nota bene, ciekawe jak tam noc darianie minele, czy chociaz zasnela na chwile :-) pozdrawiam was w pelni weekendowo :-) i jeszcze raz dla dzisiejszej Panny Mlodej :-) 🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer-my przy zaproszeniach też wchodziliśmy i wszędzie obowiązkowo kawa,natomiast zawiadomień mamy ok 100 więc jest to fizycznie niemożliwe:) babitku-świetnej zabawy:),ostatni miesiąc\"wolności\" :P szalej póki możesz;P ;D szalej i kochać nie przestawaj:) Darianko-miłych przygotowań,wielkich i uniesionych chwil w Kościele,szalonych na parkiecie,mega miłych,wielkich,uniesionych i szalonych w sypialni;P u nas ładna pogoda,pewnie u Ciebie też🌼❤️ostatnie godziny bycia panną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala my tez wchodzilismy przy zaproszeniach, przy zawiadomieniach juz nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko-Hrabianko (dzieki za przypomnienie Babitku) wszystkiego najlepszego w tym najwazniejszym dniu dla Ciebie , duzo milość, szzcescia, udanego wspolnego zycia, gromadki dzieci :) czego sobie tylko zyczysz :) sto Lat dla Was :) 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼]🌼 🌼🌼🌼 pewnie wszystkie mi nie wyjda kwiatki :o Babitku no to udanej zabawy, szalej kochana szalej :) wypij za nasze zdrowie :) Ja dzis ide na egzmian, no ciekawa jestem czy zdam :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) agatka:) powodzonka na egzaminie:):) babitek:) dziękujemy👄 od Wojtusia nio i udane zabawy na panieńskim:):):):):) Dariankaa:) 🌼🌼🌼 mam nadzieje ze u Ciebie tez świeci takie samo słoneczko jak u mnie:):):):):):):):) wiedziałam zę tak będzie jak pierwsza z nas się chajtnie to potem szybciutko0babitek juz za 4 tygodnie----------ja za 5 miesięcy....dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo:):):):):):):):):) Darianka:)jeszcze raz najlepszego i sexiku zajebistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w pracy i właśnie dotarło do mnie że niedługo (no dobra za 83 dni :P) ja będę się tak stresować w sobotę, a nie siedzieć przy kawce i wcinać pączki :) Darianka już pewnie po śniadanku, niedługo fryzjer, malowanie itd. Oj zlecą te godzinki. U nas świeci super słoneczko i jest cieplutko. Mam nadzieję że u Darianki również. Ehh rozmarzyłam się :) Zmykam bo studenci atakują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko!!! Zycze spelnienia marzen i wielkiej milosci i radosci.Oraz duzo zdrowka, bo bez niego ani rusz. Czekamy na opowiesci. Wielki kopniak na szczescie. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia wspanialego weselichha i zero stresu:) Agatko powodzenia na egzaminie ...na pewno zdasz.. Darianka czemy na opowiesci:) u nas jeszcze daleka droga do pazdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia wspanialego weselichha i zero stresu:) Agatko powodzenia na egzaminie ...na pewno zdasz.. Darianka czemy na opowiesci:) u nas jeszcze daleka droga do pazdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia wspanialego weselichha i zero stresu:) Agatko powodzenia na egzaminie ...na pewno zdasz.. Darianka czemy na opowiesci:) u nas jeszcze daleka droga do pazdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie zawiesila mi kafeteria i az trzy razy dodalo mojego posta ehhe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Darianko wszystkiego najlepszego na nowej drodze życi !!!!!:) Szkoda że pogoda dzis kiepska czekamy na zdjecia i opowieści Miłego dnia ;) My załatwiliśmy obie mertyki i idziemy poodpisać protokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy wykladowcy maja nierowno pd sufitem :o Mialam takei pytania na tescie (w ktorym było tylko jesno pyanie z wyborem) np. ile mostow jest na Wiśle w świetokrzyskim (dodam ze studuje politologie wiec po cholere mi mosty na Wisle!!) no ale poprawke trzeba chyba miec choc raz w zyciu co nie ?? :) Jutro zapowiadal sie taki ladny wolny dzien, ale neisety wrzepili nam zajecia i do tego cwiczenia :( zycie jest brutalne :( Bylam z tego wszysdtkiego na solarium :) a potem złapał mnie deszcz :( nadal pada zreszta Ciekawe jak tam Darianka :) Ide teraz do babci, potem szybko posprztam i bede NIC nie robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy wykladowcy maja nie rowno pd sufitem :o Mialam takei pytania na tescie (w ktorym było tylko jesno pyanie z wyborem) np. ile mostow jest na Wiśle w świetokrzyskim (dodam ze studuje politologie wiec po cholere mi mosty na Wisle!!) no ale poprawke trzeba chyba miec choc raz w zyciu co nie ?? :) Jutro zapowiadala sie taki ladny wolny dzien, ale neisety wrzepili nam zajecia i do tego cwiczenia :( zycie jest brutalne :( Bylam z tego wszysdtkiego na solarium :) a potem złapał mnie deszcz :( nadal pada zreszta Ciekawe jak tam Darianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy wykladowcy maja nie rowno pd sufitem :o Mialam takei pytania na tescie (w ktorym było tylko jesno pyanie z wyborem) np. ile mostow jest na Wiśle w świetokrzyskim (dodam ze studuje politologie wiec po cholere mi mosty na Wisle!!) no ale poprawke trzeba chyba miec choc raz w zyciu co nie ?? :) Jutro zapowiadala sie taki ladny wolny dzien, ale neisety wrzepili nam zajecia i do tego cwiczenia :( zycie jest brutalne :( Bylam z tego wszysdtkiego na solarium :) a potem złapał mnie deszcz :( nadal pada zreszta Ciekawe jak tam Darianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy wykladowcy maja nie rowno pd sufitem :o Mialam takei pytania na tescie (w ktorym było tylko jesno pyanie z wyborem) np. ile mostow jest na Wiśle w świetokrzyskim (dodam ze studuje politologie wiec po cholere mi mosty na Wisle!!) no ale poprawke trzeba chyba miec choc raz w zyciu co nie ?? :) Jutro zapowiadala sie taki ladny wolny dzien, ale neisety wrzepili nam zajecia i do tego cwiczenia :( zycie jest brutalne :( Bylam z tego wszysdtkiego na solarium :) a potem złapał mnie deszcz :( nadal pada zreszta Ciekawe jak tam Darianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka nie martw sie ...a to juz wiesz ze nie zaliczylaS? bo akurat tylko to pytanie nie odpowiedzialas:) nie martw sie bedzie dobrze...no tez jestem ciakawa jak Darianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dARIANKA JESZCEZ 1,5 godzinki:):):) i bedzie pani Darianka:P:P:P:P:PP:P:P:P:P:P:P:PP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imil no co Ty na wiecej pytan nie odp (na drugiej stronie nie odp na zadne :) _ no jeszcze nie mam wynikow, ale na wszystko jestem przygotowana :) Dariance_ Hrabiane zostało 1 godzina i 2 miniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka już pewnie tupie przed kościołem:):):szkoda ze nie ma tam jednej z nas zbey relacje zdac::::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×