Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Darianka:) ustawiłaś minutnik-:):):)ciekawa jestem kiedy Cie nerwki dopadną:) bo troszkę to musisz mieć tak dl zasady:) a i życzę ślicznej pogody specjalnie na ten WASZ dzień:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiolkaNajdowicz
slauchajcie dziewczyny jest na tym forum taka jedna ZLOSLIWA OFIARA - nick WESELNA TROPICIELKA , UWAZAJCIE NA TE KRETYNKE !!!! bo sie podszywa pod wiele innych osob, miesza ludziom w glowach i obraza, trzeba bedzie napisac do administratora portalu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięx
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuck Darianka 46 godzin choc pewnie zostało juz okolo 40 godzin :) no kochane Twoja tzn wasza godzina powoli wybija :):):):D:D:D A my mamy juz obraczki tzn. wybralismy model, wiecie co choc obraczki niektore wygladaja ladnie to jak sie je ubierze na palec to wygladaja jak śruba!! Przynajmniej niektóre!! Mamy wiec obraczki zólta złoto obwódka, w srodku matowe zólte złoto :) juz powiedzialam M. ze chyba musi mi kupic złoty (zołte złoto) pierscionek bo biale mi teraz nie pasuje :) odbior 16 kwietnia a koszt jedyne 150 zł (mielismy swoje złoto) ale ceny obraczek teraz stasznie poszly wgore teraz zaczynaja sie od 500 a dawniej mozna bylo kupic za 360 zł!! A i jeszcze zaklepalam sobie moja fryzjerka, zgodzila sie przyjsc do domu, a jak nie to ja do niej podjade :) Ide juz spac, jutro praca potem musze sie w koncu pouczyc na egzamin (w sobote mam) pierwszy raz chyba mam taka sytulacje ze nauke odkladam na ostatni moment :) Dobranoc dziewuszki :) Pisac mi tu ładnie i duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej a my ruszamy po weekendzie z zaproszeniami w sobotę bierzę ślub moja siostra cioteczna i my się też trochę denerwujemy bo nam też już nie wiele czasu zostało. W piątek jedziemy zdjąć miarę na obrączki i będą się robiły choć mamy je już zamówione od grudnia :D Remoncik nadal trwa i widać rezultaty naszych działań Pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) Darianko,a więc jutro...;) o której dokładnie? my dziś mamy kolejne spotkanie w poradni rodzinnej:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja zaraz jade na rozmowe o prace a potem odwiedze mojego skarba w pracy :) Wyniki badań były ok dostał tylko leki osłonowe na wątrobe i ma za miesiąc powtórzyc badania :) u nas już coraz bliżej 100 dniówki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) agatka:) mieliście swoje obrączki na przetopienie????my jak kupowaliśmy Wojtkowi łańcuszek i patrzyliśmy na obrączki-złote z wzorkiem na środku spłaszczone -to dwie szt.kosztowały 1100 zł... i też mamy dwie normalne obrączki do przerobienia i zastanawiam sie jak to cenowo będzie... Darianka:) już jutro będziesz żoną:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):);););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę idę oglądać sukienki, pochodzę po salonach i zdecyduję gdzie będę zamawiać. Muszę dostać pieniążki od rodziców i wtedy będę kupować zaproszenia i obrączki. Zaczynamy również nauki - chcemy zrobić albo weekendowe, albo pojeździć po różnych parafiach i załatwić je w tydzień - dwa. Załatwiam również florystkę - w naszym kościele 16.08 będzie brało ślub 3 pary plus my więc będziemy się składać na profesjonalną dekoratorkę. Poza tym chcę kupić na Allegro trochę balonów, girland i etykietki na wódkę. Zacvzynam się bać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiiiitam :) Spóźnione sto lat dla dziewczyn które miały urodzinki. Darianka zazdroszczę jutrzejszej uroczystości. Tzn zazdroszczę że to już. Nam jeszcze 84 dni zostało. Nie dam rady odpisać wszystkim więc napiszę co u nas. Jesteśmy ciągle w trakcie rozdawania zaproszeń. Zostało jeszcze dużo, ale wyrobimy się :) Dziś byliśmy u księdza spisać protokół. Bardzo się denerwowałam bo mój D jest lekko na bakier z księżmi i bałam się żeby czegoś nie powiedział głupiego. Ale było ok. Najbardziej podobało mi się jak ksiądz zapytał czy chcemy zawrzeć związek małżeński i trwać w nim nierozerwalnie aż do śmierci - a D głośno i wyraźnie TAK :) A potem czy gdyby wystąpiły jakieś problemy w małżeństwie to czy odeszlibyśmy do innej osoby - a D NIE :) Normalnie aż się zdzwiwiłam że z taką pewnością to powiedział :) Dziś Darek u siebie da na zapowiedzi, musimy odbębnić 3 spotkania w poradni przedmałżeńskiej no i spowiedzi, ale to już później. Aaaa szukam butów. Jeśli któraś z Was wie, gdzie w Warszawie kupić ładne buty ślubne i nie drogie to proszę o podpowiedź. Narazie byłam tylko w KDT, ale nic nie znalazłam. No to tyle u nas. Zmykam na kawkę :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, wchodze codziennie na kafe ale brak czasu.. i nigdu nic nie odpisuje 😡 ale dzisiaj poczatek weekendu, wiec mimo wszystko jestem :-) postaram sie poodpowiadac conieco :-) darianka :-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-) i chyba juz wiecej nie potrzeba mowic ! ciekawe wlasnie o ktorej jutro :-D zabusia, trzymam dalej kciuki za poszukiwania pracy :-) kati, no wiadomo ze D byl pewny :-) to mieliscie taka probe przed slubnym TAK :-) agatko, dziei za przypomnienie :-P ja juz sie nie moge doczekac!! co do tematu obraczek: agatka, super ze was wyszlo tak tanio. my nie mielismy niestety zlota, zaplacilismy 1100 pln ale sa sliczne. zupelnie proste ale sliczne. belleteyn fajnie ze sie dogadaliscie w sprawie dekorowania z innymi parami.. ja poki co nie mam informacji od tych ktorzy maja po nas slub, miali dac mi znac jakby chcieli sie sklada.. wiec jeszcze w tym temacie czekamy. prosze sie nic nie bac, wszystko do gory :-P i .. przeciez nie moze byc zle :-D my jutro idziemy na dzien skupienia.. kiepsko to widze bo m. ten sam dzien wraca z dwudniowego \"szkolenia\" czyt. %%%%%%% ... wiec moze byc ciekawie. skonczylismy rozdawac zaproszenie, zaczelismy z zawiadomieniami.. mamy w sumie ok 150 :-) zmykam na obiad- zupka chinska :-P a pozniej do mamy jade na weekend :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, a mnie sie tem zwyzaj nawet podoba. z jednej strony fajne uczucie, tak wielu osobom mowic o swoim slubie :-) a z drugiej masz przynajmniej teoretycznie kontrole nad tym kto przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer moze to glupie pytanie ale napisz mi jak wyglada takie rozdawanie zawiadomien?? I jak one wygladaja?? Co tam piszesz?? Ile cos takiego kosztuje?? Moze to glupie ale ja w tym temacie jestem zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też nie stosuje się zawiadomień. Są zaproszenia na sam ślub oraz zaproszenia na całość (ślub + wesele). Rozdaje się je tak samo tylko bez adnotacji, że wesele odbędzie się tu i tu. Kilka zaproszeń na sam ślub bierze mama do pracy, kilka tata, kilka rozdaję dalszym znajomym itd. Mój D się dziś rozhulał z załatwianiem spraw ślubnych - był w kościele po moje świadectwo chrztu, był u siebie dać na zapowiedzi, był w urzędzie po skrócony akt urodzenia. Normalnie z podziwu wyjść nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katu bo najgorzej to zaczac, zwlaszcza facetowi :) podziw dal niego :) a ja wlasnie zostalam uzbropjona w kolene notatki, w kolejny kubek herbaty :) siadam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, juz ci pisze :-) mniej wiecej jest to to samo, co napisala kati - zaproszenie na sam slub. tylko ze nazywa sie dla rozroznienia \'zawiadomienie\' co tam napisalismy: prosciej niz w zaproszeniu, bez zdnych cytatow po prostu tak: KX i MY wraz z rodzicami serdecznie zapraszaja na uroczyste przyjecie sakramentu malzenstwa, ktore odbedzie sie dnia.. o godzinie.. w ... (i info ze zamiast kwiatkow maja przyniesc przybory szkolne). zawiadomienie nie jest imienne, podpisuje imieniem i nazwiskiem tylko koperte. za 150 zawiadomien z kopertami zaplacilismy 20 zl za papier, cos niby czerpany ale troche inny :-) reszte zalatwilismy sami, drukowanie u taty m. a koperty z roznych zrodel. mam nadzieje ze odpowiedzi udzielilam wyczerpujacej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jak wyglada rozdawanie jeszze nie napisalam :-) dajemy juz osobno, kto tam kogo akurat spotka to daje. troche tez rodzice. czecs wysylam do dalszej rodziny/znajomych zeby po prostu poinformowac o slubie, wiadomo ze np z austrii nikt nie pryjedzie do nas na sam slub :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to juz wszystko wiem :) Do mnie z Austrii na pewno przyjada :) ba nawet z qwenecji pewnie :) tzn,. mam andzieje bo to ostatnia taka wielka impreza :) ale mi sie nie chce uczyc :( ide po koljna herbate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, do ciebie przypuszczam przyjada na wesele, nie na sam slub :-) a ja nie bede ludzi ciagnac na godzine do kosciola a pozniej co? maja wracac :-) po to wlasnie sa zawiadomienia - dowiedza sie, przysla kartke i wsio :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie tak przyjada :) nie doczytalam tzn. doczytalam ale z raci ze moje mysli nbiegna w około polityki regionalnej szybko zapomnialam ze o zawiadomieniach mowisz :) sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem :-) nie martw sie moje mysli tez nie biegaja wokol przyjemnych rzeczy (typu np weekend :-)) mimo ze piatek :-) dlatego zycze ci miluuutiej nauki agatku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji ze jjestem juz spiaca i nic mi n ie wchodzi do glowy ide spac :) zreszta mam jakies spokojne mysli na temat tego egzaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też już rozdajemy zwiadomienia:) u nas są imienne,te co się da rozdajemy,wrzucamy do skrzynki(jak się da),wysyłamy pocztą. Najlepsze jest,że wszyscy chcą byśmy weszli chociaż na kawę,a wtedy my,że jeszcze tyle i tyle mamy do rozdania i musimy lecieć,lub(ja),że J. czeka w samochodzie i lecimy dalej itp.U nas różnica między zaproszeniem a zawiadomieniem: -zaproszenia robiłam sama,a zawiadomienia drukowaliśmy -są prostsze -i nie ma adnotacji gdzie jest wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Do ślubu paręnaście godzin :) Ślub o 16.00 :) Ostatni raz piszę do Was jako PANNA :) Mówię Wam niesamowite emocje, same się \"zaraz\" przekonacie :):):) Fajowo jest, nie ma co :) 3majcie się cieplutko i ... do \"po ślubie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro do pracy,ale po pracy mamy zamiar jechać do Starogardu i tamporozdawać część zaproszeń(większa część,bo mieszka tam J. rodzina i moja częśc rodziny i znajomi:)) spotkanie było w porządku kati-w końcu się odezwałaś:);P Darianko-jutro wielki dzień,życzymy Ci z J. pokoju i radości,miłości :) a ta noc;D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×